Články k osobnosti

Oto Klempíř

  scénárista, textař, básník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Oto Klempíř »
 

„Podepsal jsem to StB.“ Umělec se přiznal. A promluvil

 
Textař a muzikant Oto Klempíř, jenž stál za zrodem legendární kapely J.A.R., v rozhovoru pro Prostor X přiznal, že spolupracoval s StB. „Podepsal jsem a udělal bych, co by chtěli,“ poznamenal.
27.11.2019 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Oto Klempíř (9 článků)

Matej Benko: Chtěl bych vidět zeměkouli z oběžné dráhy

 
Hudebník a skladatel Matej Benko (36) nahrál album s názvem Planety. Jsou na něm písničky pro malé i velké a ke spolupráci na jeho realizaci přizval řadu přátel z hudebního světa. Slunce na desce zpívá Richard Müller, Merkur Michael Kocáb, Venuši Klára Vytisková, Zemi Markéta Foukalová, Měsíc Ondřej Ruml, Mars Xavier Baumaxa, Jupiter Radek Pastrňák, Saturn Milan Cimfe, Kometu Yvonne Sanchez, Uran sám Benko, Neptun Oto Klempíř a Pluto nazpíval Dan Bárta.
10.01.2016 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (226 článků) , Richard Müller (355 článků) , Michael Kocáb (704 článků) , Klára Vytisková (131 článků) , Xavier Baumaxa (11 článků) , Ondřej Ruml (191 článků) , Richard Müller (355 článků) , Oto Klempíř (9 článků) , Michael Michael (1455 článků) , Ondřej Bárta (10 článků)

A je to venku. Dan Bárta nám exkluzivně potvrdil, že si vzal za ženu krásnou tiskovou mluvčí

 
Českými médii proletěla informace, že si měl o víkendu Dan Bárta vzít svou dlouholetou partnerku Alžbětu Plívovou , tiskovou mluvčí České televize. Celá zpráva se pohybovala v rovině spekulací. Informace o svatbě vynesl na světlo světla Oto Klempíř, kolega z Danovy kapely J.A.R., který dokonce postupně zveřejňoval snímky ze svatby na sociální síti Facebook. Po chvíli a možném vystřízlivění ale pochopil, co asi způsobil, a snímky raději smazal.
11.05.2015 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (226 článků) , Oto Klempíř (9 článků)

Hádanka ze sociální sítě: Vzal si Dan Bárta půvabnou tiskovou mluvčí za ženu?

 
Když zpěvák Oto Klempíř dnes na své sociální síti nechal přátele hádat, na jaké akci se to právě nachází, a dotaz doprovodil fotografií sebe samého s myrtou na košili, všichni začali být zvědaví, kdo si koho bere.
10.05.2015 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (226 článků) , Oto Klempíř (9 článků)

Tajná svatba zpěváka Dana Bárty a pohledné mluvčí České televize?

 
Dan Bárta a Alžběta Plívová spolu chodí pět let, dnes do toho ale údajně praštili. Na Facebooku se objevilo foto ze zahradní akce, zveřejnil ho Bártův kamarád Oto Klempíř. S myrtou na košili sledoval jejich první manželský polibek.
10.05.2015 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (226 článků) , Oto Klempíř (9 článků)

Drsný porotce Oto Klempíř se nezapře... Zničil závodní auto!

 
Jako porotce X Factoru dával Ota Klempíř (51) »čočku« začínajícím zpěvákům. Teď se role obrátily! Zpěvák totálně pohořel při zkoušce driftování při natáčení Autosalonu na Primě.  „Driftovací X Factor holt nemá...,“ zhodnotili jeho výkon suše instruktoři.
26.06.2014 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Oto Klempíř (9 článků)

Nejtajemnější porotce X Factoru prozradil, proč šel do show: Chce se obohatit

 
Porotcem soutěže X Factor, o němž diváci doposud téměř nic nevěděli, pokud tedy nejsou obdivovateli kapely JAR, v níž figuruje, je bezpochyby muzikant Oto Klempíř. Vždy jsme jej pokládali spíše za alternativního umělce, proto nás zajímalo, proč vůbec do show šel.
30.04.2014 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Oto Klempíř (9 článků)

Není to žádná kočka, tak ji Klempíř v X Factoru předem odstřelil: Po výkonu této boubelky ale popřel sám sebe

 
Porotce Oto Klempíř si myslí, že dokáže rozpoznat hudební talent na první pohled. Tentokrát se ovšem ošklivě mýlil.
05.04.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Oto Klempíř (9 článků)

V osmnácti jsem chtěl jediné, říká Oto Klempíř: vypadnout ze Slovácka

 
Oto Klempíř v televizi rozhoduje o osudu mladých a ambiciózních lidí, kteří se chtějí stát zpěváky. V otevřeném rozhovoru pro čtvrteční Magazín DNES zakladatel skupiny J.A.R. a drsný porotce v soutěži X Factor říká, že on chtěl v osmnácti jedině vypadnout ze Slovácka.
26.03.2014 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Oto Klempíř (9 článků)
« Předchozí 1 Další »