Články k osobnosti

Oni Oni

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Oni Oni »
 

Nejsou léky. Oni postihují naše děti... Z Václaváku proti Fialovi zahřměl Dufek

 
Tisíce lidí se sešly na Václavském náměstí v Praze na protestu proti vládě, který pořádá strana Právo Respekt Odbornost (PRO). Jedním z řečníků byl odborář Bohumír Dufek, jenž se pustil do šéfa odborů Josefa Středuly. "Je to člověk bez absolutní záklopky," uvedl.
16.09.2023 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (127 článků)

„Vy pozéři, řekněte lidem pravdu!“ Český voják na Ukrajině. Vše prý jinak

 
Český voják na Ukrajině dementoval zprávy, že by se na Ukrajině vše vyvíjelo skvěle, že by Ukrajinci drtili Rusy, už nemají lidi, munici, motivaci, techniku, zbraně... „Jak je možné, že už je ukrajinské vítězství na dosah? Tohle jásání a jasánkovství Ukrajině ubližuje. Čemu tím pomáháte? Svému dobrému pocitu? Oni potřebují, aby lidi pochopili realitu a aby zařídili mnohem víc zbraní všeho typu,“ poznamenal voják.
05.09.2023 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (127 článků)

Rajchl (PRO): Oni už si z nás fakt dělají legraci

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k radikálním změnám v prohlášeních ministra financí Stanjury
29.08.2023 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (127 článků)

Rajchl (PRO): Oni se nakonec z té své hlouposti a pokrytectví usvědčí sami

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nákupu ruské ropy prostřednictvím kyperské společnosti
17.08.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (127 článků)

Katolický kněz: Případ pro policii na Prague Pride. Oni ať se učí toleranci

 
Ředitelka festivalu Prague Pride Kamila Fröhlichová označuje tradiční rodinu za chiméru a tradice za nic přirozeného. „Nemá úctu a respekt k jinakosti, měla by se učit tomu, co sama požaduje. K potřebě ženského a mužského prvku při výchově dítěte vám podají dostatečné informace dětští vývojoví psychologové a psychiatři,“ konstatuje pro ParlamentníListy.cz kněz Romuald Štěpán Rob. Otázku na účast dětí při této přehlídce jinakosti odmítá s tím, že podle toho, jaké viděl fotografie z Prague Pride „dětského dne“, že patří spíš na Policii ČR.
09.08.2023 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Rob Rob (21 článků) , Oni Oni (127 článků)

Babiš (ANO): Oni nechtějí pro naše občany nic dobrého. Nic dobrého! Lžou! Je to politika lží

 
Projev na 71. schůzi Poslanecké sněmovny 11. července ke konsolidačnímu balíčku.
11.07.2023 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (127 článků)

Nadáváte na „agrobarony“, mládeži? Zemědělec vzpomíná, jak to chodilo v divokých devadesátých. I březí krávy se zabíjely

 
„Obchodní řetězce ovlivňují až z 90 procent prodej některých zemědělských výrobků. Oni určují ceny, oni diktují,“ říká šumavský zemědělec a člen Klubu 2019 František Svoboda. V rozhovoru pak mluví o kuřatech například z Polska a vysvětluje, jak se prý na obalu může objevit česká vlaječka. Rozebral také, jak vznikli takzvaní „agrobaroni“ a proč by se jim ti, kteří je pomlouvají, měli spíše klanět. Dostal se i k ukrajinské pšenici a popsal, kde vidí problém. Na závěr přišla i výzva pro agrární a potravinářskou komoru.
07.07.2023 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (127 článků)

„Zaplatíme Němcům za plyn víc. Oni si to zaslouží.“ A ozval se křik

 
MONITORING SÍTÍ Ve svém pravidelném streamu se šéf strany PRO věnoval tématu plynu, konkrétně rozhovoru na SeznamZprávách, kde Piráty dosazený ředitel Pražské plynárenské tvrdil, že je fér Němcům zaplatit poplatek za přepravu plynu. Rajchl to naprosto odmítá jako koloniální myšlení. „My teď máme nejdražší plyn široko daleko, náš nárůst 231 % je bezprecedentně nejvyšší v celé Evropě. A my ještě budeme platit Němcům za ty terminály,“ říká.
26.06.2023 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (127 článků)

Mirka Kachlovka, elektrický brouk Stanjura... A premiér signalista už se při lhaní ani nečervená, povšiml si Vyskočil

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „To nejhorší, co jsme tady po roce 90 měli. Ale já se obávám, že je to vůbec to nejhorší i od roku 48. Oni ti páni nahoře sice žijí ve své bublině, ale tak pitomí zase nejsou, aby nevěděli, co se kolem nich děje,“ říká herec a člen Klubu 2019 Ivan Vyskočil. Voličů pětikolky se ptá: „Vy jste to neslyšeli před volbama? Že nám zvednou daň z nemovitosti, upraví valorizace důchodů, že nás zadluží jak nikdy předtím, že si sem pozvou cizí vojáky…?“ A zajímá se: „Co na to statečný vyháněč cizích vojáků pan Kocáb??“ Nešetřil ani Senát. Zmínil „zděšenou Mirku“, padla i slova „ratlík české politiky“ či „myšlenkoví giganti“.
11.06.2023 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (401 článků) , Ivan Vyskočil (400 článků) , Oni Oni (127 článků)

Lachnit: Oni vytrvali až do konce. Proč my se máme vzdávat na začátku?

 
V areálu hřbitova u krematoria v Praze-Motole se v pátek 12. května konalo Pietní shromáždění k uctění památky obětí komunismu Motol 2023, pořádané společností K 231 - Nositelé odkazu Jáchymovské peklo. Pietního aktu se zúčastnila řada osobností veřejného a politického života.
15.05.2023 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (127 článků)

Václav Klaus: Takový normální páteční pocit beznaděje

 
Vím, že bude název mé dnešní glosy označován za projev mého bezmezného optimismu ohledně budoucnosti lidstva, nebo přesněji, ohledně budoucnosti Západu. Vlastně bych neměl ironizovat a mít pocit úplně jiný. Je totiž první skutečný jarní den, shodou okolností přesně měsíc po nominálním, kalendářním prvním jarním dnu. To bude asi způsobeno tím globálním oteplováním. Nebo nevím, možná to apologeti doktríny lidmi způsobeného globálního oteplování vysvětlí jinak. A řeknou nám, že je počasí něco jiného než klima. To já samozřejmě vím, ale tito zelení lidé dnes a denně prozrazují, že to nevědí oni. Současné výkyvy počasí jsou podle klimatologické vědy zcela v souladu s historickou zkušeností. Oni říkají, že nikoli.
21.04.2023 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10999 článků) , Oni Oni (127 článků)

Oni vidí dezoláty, já vidím demokracii. Čím dál víc vyvrhelů. To se může vymstít

 
Společnost bez elit je společnost ztracená, bezbranná. Pouze elity mohou bránit lid před zvůlí. Proto se totalitní režimy vždy a všude snažily elity likvidovat. „To, čeho jsme svědky v poslední době, je taky svým způsobem likvidace elit. Naštěstí nikoliv násilnými metodami, ale odstavováním nepohodlných lidí a názorů na okraj. Dehonestací, nálepkováním,“ říká pro ParlamentníListy.cz členka Rady České tiskové kanceláře a novinářka Angelika Bazalová. Vadí jí, že se čím dál víc lidí ocitá mezi vyvrheli. Mnoho z těch, kteří patřili mezi společenskou smetánku a společnosti prokázali svou prací neocenitelné služby, byli veřejně zostouzeni.
19.04.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Angelika Bazalová (43 článků) , Oni Oni (127 článků)

Oni mě zatknou? Donald Trump přijel k soudu a zamával, je prvním obviněným prezidentem USA

 
Bývalý americký prezident Donald Trump zamával, když dorazil před soudní budovu, která dnes projedná jeho obvinění. Shromážděným médiím podle BBC nic nesdělil. O jeho kauzu je velký zájem novinářů i protestujících. K soudu dorazili Trumpovi fanoušci i odpůrci a v přilehlém parku docházelo ke tlačenicím či překřikování.
04.04.2023 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6019 článků) , Oni Oni (127 článků)

Okradli ho? Naříkal na nákup v Polsku. Češi mu to „vysvětlili“

 
Za výhodnými nákupy jezdí do Polska stále více Čechů a televize CNN Prima News podotkla, že uplynulých dní měly k předvelikonočnímu nákupu v sousedním státu využít tisíce lidí. Za hranice se tak vypravil i její štáb. A nepochodil. Vejce byly v Česku výhodnější o 13 korun, mléko také, zjistil po porovnávacím nákupu reportér televize a shrnul, že ušetřil jen „zanedbatelných“ 15 korun. „To jsou zase pohádky…“ „vysvětlili mu“ však posléze tvrzení o podobných cenách v Česku a Polsku diskutující na facebooku a televizi vzkázali, že „apríl už byl“. Oni se okrádáni v Polsku necítí. Přišlo však varování. Dle experta polští prodejci na Čechy chystají past.
03.04.2023 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (127 článků)

Jiří Kobza: Mnoho psů, zajícova smrt

 
Jak se utahuje postupně a ze všech stran smyčka na krku obyčejných občanů, napadlo mne toto přirovnání. Jak se říká, pokud vláda potřebuje peníze, bere je obyčejným lidem. Oni těch peněz sice moc nemají, zato je jich opravdu hodně a vše se počítá ve velkých číslech.
29.03.2023 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (127 článků)

Survivor Česko & Slovensko 2023: Matěj nevyužil šance, mohl se zbavit potencionálního vítěze a nezahrál to. Vítězství si nezaslouží

 
U Rebelů je každý den strategie hry na prvním místě. Adam proplouvá jako neškodný ňouma, ale stále se vrací jako potencionální nebezpečí Žaneta a Kristian. Johanka usoudila, že Adam je zmanipulovatelný. Hrdinové jsou všichni „happy”, a nic plánovat nemusí. Oni přece na kmenovku nepůjdou.
24.03.2023 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (543 článků) , Oni Oni (127 článků) , Adam Adam (543 článků)

Zelenskyj děkoval do Ameriky. „Západní novináři, píšete pravdu,“ říká

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj tentokrát ve svém projevu poděkoval Dánsku, Spojeným státům či americké novinářce Anne Applebaumové. Západním novinářům obecně poděkoval za to, že píšou pravdu o tom, co se na Ukrajině děje. „Šíří informace o tom, co se děje tady a teď na Ukrajině, v Evropě, ve světě. Oni jen šíří pravdu,“ řekl ukrajinský prezident. Zelenskyj zdůraznil, že v tomto šíření pravdy je třeba pokračovat. Pak Rusko se svou lží nemůže zvítězit. Zelenskyj je o tom přesvědčen.
16.03.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (164 článků) , Oni Oni (127 článků)

Oni mě urážejí. Za to může Rajchl! Přibáň naříká

 
Stačí se jen veřejně zastat demokracie, EU, západních hodnot, Ukrajiny – a už lítají urážky nebo výhrůžky. Novinář, cestovatel Dan Přibáň na webu řekl, jakým nepříjemnostem čelí od lidí „slabšího ducha“ s nástupem „totalitářů“ v čele s Rajchlem.
08.03.2023 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Dan Přibáň (62 článků) , Oni Oni (127 článků)

Balaštíková (ANO): Oni nelžou, oni jenom vytvářejí dojem

 
Projev na 54. schůzi Poslanecké sněmovny 8. března 2023 k zákonu o České televizi a Českém rozhlasu
08.03.2023 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (127 článků)

Kobza (SPD): Vláda pohrdá důchodci

 
Když stát potřebuje peníze, bere je chudým lidem. Oni jich sice mnoho nemají, ale zato je jich hodně. Důchodců je aktuálně zhruba 2,7 milionu. Vláda Petra Fialy chce teď pomoci našim seniorům, invalidům, vdovám, vdovcům a sirotkům. O jakou pomoc jde? O „pomoc“ učit je samostatnosti a snaze, jak ve vysokém věku, a mnohdy v těžkém zdravotním stavu přežít ve stavu příjmové chudoby a stále rostoucích cen jejich základních životních potřeb, energií a nedostatku léků.
05.03.2023 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5708 článků) , Oni Oni (127 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »