Články k osobnosti

Oni Oni

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Oni Oni »
 

„Proč to dělají?“ Jiří Strach a info o Ukrajině. Bude veselo

 
V rozhovoru s rozhlasovou moderátorkou a pěvkyní Martinou Kociánovou se režisér Jiří Strach dostal k tématu médií. Má pocit, že z nich z velké části zmizely informace a místo nich nabízejí příběhy. Což je jeho parketa. „Mám kolikrát pocit, že ti reportéři, obzvlášť ti váleční, ti jakoby se trošku vkrádají na mé pole, do mého baráku vypravěče příběhů. Oni okupují mou profesi, oni mi vyprávějí příběhy a to mám dělat já jako filmař a proč na to mám koukat v televizi?“ ptal se. Kociánová souhlasila a dodala, že tyto příběhy navíc kontroluje cenzura, aby byly slyšet jen ty správné.
25.04.2022 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Martina Kociánová (67 článků) , Jiří Strach (250 článků) , Oni Oni (82 článků)

Svěrák: Ubytoval jsem Ukrajinku. Přijela i její rodina. Oni chtějí žít v Evropě. Hrůzný zážitek z Ruska

 
O filmařině, o válce na Ukrajině i o vztahu se slavným otcem se v rozhovoru pro CNN Prima NEWS rozmluvil oscarový režisér Jan Svěrák. „Ukrajina měla chuť se přidat k Evropě nebo žít evropskými standardy. Našimi standardy. Tihle lidé mají vůli a teď už bojují za něco, a myslím si, že už budou ochotni za to bojovat, za něco, co my považujeme za samozřejmost a čeho si nevážíme a nebyli bychom asi schopni sami bojovat. Takže oni nám to budou připomínat,“ řekl mimo jiné k ukrajinským občanům.
18.04.2022 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Svěrák (244 článků) , Oni Oni (82 článků)

Zuna (TOP 09): Oni přece nemusí poslouchat nikoho

 
Komentář na facebookovém profilu ke skartaci dokumentů o Vrběticích na Hradě.
31.03.2022 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (82 článků)

Saskia Burešová otřesená kritikou od trans lidí: Hon na čarodějnice. Někdo mě chce uštvat

 
Jako by nestačilo, že se letitá stálice České televize, moderátorka Saskia Burešová (75), nedávno na TV Prima dočkala opakované dehonestace. Ještě se nyní musí vypořádávat s kritikou trans lidí, podle nichž nebyla dostatečně korektní, když považuje označení za „transku“ za dehonestující. „Jsem z toho už unavená. Tohle jsem za celou svou kariéru nezažila. Oni mě snad chtějí uštvat,“ řekla paní Saskia eXtra.cz zkroušeně.
24.03.2022 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Saskia Burešová (94 článků) , Oni Oni (82 článků)

Oni to chystali. Fialovo blokování webů: Mrazivé odhalení

 
V reakci na ruskou invazi na Ukrajinu poskytovatel domén v součinnosti s bezpečnostními složkami státu zablokoval několik serverů, které údajně podporovaly Putinovu agresi na Ukrajině. A Daniel Vávra, herní vývojář a zakladatel Společnosti pro obranu svobody projevu, to považuje za znak toho, že autoritářské praktiky nabírají na síle. Obviňuje premiéra a vládu, že zneužívá současnou hysterii. „To, co se stalo, je naprosto neakceptovatelné pro kohokoliv, kdo dokáže dohlédnout jen trochu do budoucna. Nejsme ve válce. Pokud chce pan Fiala omezovat lidská práva, měl by ji vyhlásit. Nebo alespoň výjimečný stav či stav ohrožení,“ říká. A tuší něco horšího.
03.03.2022 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (797 článků) , Daniel Daniel (797 článků) , Daniel Daniel (797 článků) , Daniel Daniel (445 článků) , Daniel Daniel (797 článků) , Daniel Daniel (797 článků) , Daniel Daniel (797 článků) , Oni Oni (82 článků) , Daniel Daniel (797 článků) , Daniel Daniel (67 článků)

Krach plánů. Hrozí, že teď začne být zle. Putin rozrušil experta

 
Mám dojem, že se na něco takového nepřipravovali. Oni čekali, že se ukrajinský odpor okamžitě zhroutí. A řekl bych, že se dopustili jedné z největších strategických chyb, jakou je možné udělat – oni uvěřili vlastní propagandě, poznamenal k ruské invazi na Ukrajinu ve vysílání CNN Prima NEWS bezpečnostní analytik Lukáš Visingr.
27.02.2022 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (82 článků)

"Blj*ť na Putina! Čečencům oholíme brady." PL mezi bojovnými Ukrajinci před odjezdem autobusu do války

 
Oni si myslí, že kadyrovci jsou velcí bojovníci. Ale netuší, kdo jsou banderovci. Za rok se bude v Rusku prodávat zmrzlina za grivně. To nám řekl chlapík na pražském autobusovém nádraží Florenc. Zrovna odjížděl autobus do ukrajinského Lvova, kde zuří válka. A ParlamentníListy.cz tam byly při loučení přátel.
27.02.2022 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (82 článků)

Opovrhují Západem, přitom sem uklízejí rodiny. Exvelvyslanec Kolář ukázal na Rusy v Praze

 
Bývalý velvyslanec v Rusku a Spojených státech Petr Kolář v Epicentru Blesk Zpráv promluvil o objemném majetku Rusů v okolních zemích včetně Česka. Podle něj je třeba se v rámci sankcí zaměřit na konkrétní osoby, což by negativně ovlivnilo i nejužší kruh prezidenta Vladimira Putina. Oni ani jejich peníze nejsou na Západě vítáni, hlásí Kolář.
24.02.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4398 článků) , Petr Kolář (636 článků) , Oni Oni (82 článků)

ČT jako úderka covidismu? Václav Klaus má velkou pravdu, říká Jiří Mikeš. Velký reset, který se ukáže jako velký omyl

 
„Václav Klaus má velkou pravdu, protože tohle je součást velkého resetu. Řídí se ideologií profesora Schwaba v naivní víře, že tak zachrání svět. Myslím, že se hluboce mýlí. Nicméně tomu tak bude. Covid byl prostředkem, jak si to vyzkoušet, jak to dělat. Začne současně i boj o suroviny, čehož jsme svědky teď v konfliktu Ukrajina vs. Rusko. Je to boj o světovládu. Chtějí dostat lidi na hák, aby jim mohli přikazovat, zakazovat a aby z nich udělali poslušné občany. Oni si zatím budou hromadit bohatství,“ konstatuje pro ParlamentníListy.cz komunikační expert Jiří Mikeš v reakci na tvrzení bývalého prezidenta, že covidoví mágové jednou získanou moc už ze svých rukou nepustí.
19.02.2022 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10728 článků) , Oni Oni (82 článků)

Válek hrál karty, novináři nic! Covid. Všechno se ruší, novináři nic! Pamatujete na Moravce... Babiš odpálil další bomby

 
Staronový šéf hnutí ANO Andrej Babiš si na sněmu v Chodově znovu vzal slovo. A znovu se pořádně obul do Fialovy vlády: Já jsem levicové křídlo v ANO, já chci, aby důchodci měli víc peněz. A to očkování? Oni to zničili!
12.02.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24331 článků) , Oni Oni (82 článků)

„Oni jen čumí. Já že je s*ru?“ To Piráti nečekali. „Kmotr“ z ODS o nich řekl vše

 
Plzeňští Piráti opustili krajskou koalici v čele s ODS. Vadí jim podnikatel a stranický představitel občanských demokratů Roman Jurečko. Když ParlamentníListy.cz s Jurečkem, členem orgánů několika krajských firem, hovořily, nezdržel se vulgarismů. Prý je „sere“, že nikomu nic nedluží. Oni sami prý „jen čumí“. Jurečko nešetřil ani pirátského lídra Bartoše. „On volič není blbý,“ sdělil též muž, kterého za „kmotra“ označil již Mirek Topolánek.
07.02.2022 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2396 článků) , Oni Oni (82 článků)

Oni tomu nerozumí. Nikdo, ani jeden. Vážný problém Fialovy vlády očima Lipovské

 
Za obří zadlužení Česka jsou podle ekonomky Hany Lipovské zodpovědní všichni občané, a to i přesto, že mnozí se snaží tvářit, že dluhy nasekala některá z vlád. „Dluh naší země je dluhem každého jednoho občana České republiky… Dluh je něco, za co každý z nás ručíme a co každý z nás bude platit,“ upozorňuje ekonomka s tím, že právě občané mají politiky hlídat a případně je v zadlužování zastavit. Současná vláda premiéra Petra Fialy (ODS) nám, dle Lipovské, zřejmě příliš nepomůže. „Nejblíže k ekonomii má paní ministryně Černochová, která krátkou dobu pracovala na přepážce coby bankovní úřednice…“ jmenovala v rozhovoru pro XTV.cz Lipovská.
05.02.2022 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3437 článků) , Oni Oni (82 článků)

Ví to Fiala? Babiš svolal tiskovku a byl k nezastavení

 
Fialova vláda zabila celou tu iniciativu ohledně očkování! Oni pro lidi nedělají vůbec nic, jen se chlubí naší prací! Mají dát 20 miliard důchodcům! Šéf hnutí ANO Andrej Babiš vystoupil na další tiskové konferenci své stínové vlády a spustil palbu.
03.02.2022 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24331 článků) , Oni Oni (82 článků)

Úniky informací, záhadně rychlá ČT. Blažek s Benešovou otevřeli téma

 
V první hodině Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News proti sobě zasedli ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) a jeho předchůdkyně v tomto resortu za hnutí ANO Marie Benešová. Blažek prozradil, že se chystá odškodnit exministryni Vlastu Parkanovou za 9 let trestního stíhání v kauze CASA. Spolu s Benešovou se pak pořádně obuli do státních zástupců. „Ale oni nikdy nepřiznají chybu. Oni jsou neomylní a nekritizovatelní. Ty úniky informací jsou obrovské,“ zahřměla Benešová.
23.01.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (721 článků) , Pavel Blažek (635 článků) , Marie Benešová (443 článků) , Oni Oni (82 článků)

„Je šílený. A co kdysi udělal...“ Věc Železného z ČT nekončí. Nelze uvěřit

 
Neurvalé chování moderátora ČT Jakuba Železného budí pozornost. „Poslanci k němu nechodí na tvrdý policejní výslech bez respektu. Oni přicházejí na kritický rozhovor. Moderátor ale předvádí jen aroganci, pohrdání a agresivitu,“ okomentoval jeho vystupování jeden z diváků. „Události nikdo neřídí, řídí se samy, a pokud někdo má ve štábu jiný názor – bojí se šíleného Železného,“ napsal Vadim Petrov. Podle Jany Dědečkové je v tom i zbabělost. „Politici si serou do vlastního hnízda. Jsou zbabělí, bojí se a jsou poplatní České televizi. I generální ředitelé, kteří s tím nic nedělají,“ domnívala se.
18.01.2022 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Vadim Petrov (152 článků) , Jakub Železný (168 článků) , Oni Oni (82 článků)

Oni nás fotí! Peklo při jednání. Okamura soptil, Babiš týral v 6 ráno. Bude zle

 
To jsou nějaké manýry nové vládní koalice? To si na nás děláte nějakou složku? Nebo to je kvůli špehování? Ve čtvrtek o půl šesté ráno se k řečnickému pultíku postavil po nějakém čase znovu Tomio Okamura a bušil do vlády. A v závěru jednání, před sedmou hodinou ráno, odpálil bombu.
13.01.2022 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2824 článků) , Oni Oni (82 článků)

Pro chvilku na svobodě zabíjeli a byli připraveni zemřít: Jak se prchalo z českých a slovenských kriminálů?

 
Chtěli běhat po svobodě, ale strážci zákona byli proti. Oni se s tím ale nehodlali smířit a nakonec se jim podařilo to, co mnozí pokládali za nemožné. Uprchnout svým věznitelům. Někdy se to neobešlo bez násilí. Jindy stačilo využít svůj rozum a odhodlání. Pobyt na čerstvém vzduchu ale jednoho dne skončil. A cena, kterou zaplatili, byla mnohdy až příliš vysoká.
15.12.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (82 článků)

Oni snad chtějí, aby se lidé kvůli viru hádali a neviděli... Expert znalý politiky tuší

 
„Je to to pověstné setí a sklízení větru, protože dobře se tu ukazuje, že když situaci politici vyostřovali a využívali pro svou politickou kampaň, jak teď nezamýšleně sklízí tuto nenávist. Bohužel to nejvíc schytávají hejtmani a komunální politici, kteří k tomuto příliš nepřispívali. Vrcholová politická sestava, která si z toho dělala politiku, tomu nečelí v takové intenzitě jako lidé z integrovaného záchranného systému, regionální politici, protože oni to musí v terénu řešit. Je šílené, aby se báli saniťáci, lékaři, zdravotní sestry, že někomu poskytují první pomoc, zachraňují ho a ještě čelí nenávisti. To mi přijde naprosto nepřípustné,“ zdůraznil politolog Jan Kubáček.
07.12.2021 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (82 článků)

Zemana mohli nakazit v nemocnici už dřív. Vondráček a nejbližší bez respirátoru. Přijde pokuta?

 
Prezident Miloš Zeman byl v nemocnici vystavený nákaze koronavirem už i v době, kdy ležel na jednotce KARIM. A to minimálně v případě, kdy k němu kancléř Vratislav Mynář přivedl prý nepozorovaně a bez předešlé konzultace s lékaři v polovině října tehdejšího předsedu Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka (ANO). Oni dva a další lidé byli na pokoji u nemocničního lůžka prezidenta bez respirátorů nebo jiné ochrany dýchacích cest.
27.11.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27275 článků) , Vratislav Mynář (1396 článků) , Oni Oni (82 článků)

Oni mohou fungovat a my budeme omezeni? Včerejší krok vlády naštval obchodní centra

 
Covidová čísla letí strmě nahoru, nemocnice se neúprosně plní a vláda se snaží prostřednictvím zpřísněných opatření epidemii zbrzdit. Ve čtvrtek rozhodla o nouzovém stavu na třicet dnů a o řadě opatření omezujících kontakty, mimo jiné i o zákazu konzumace potravin v obchodních centrech. Asociace nákupních center ČR se bouří. Postup považuje za diskriminační.
26.11.2021 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (82 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »