Články k osobnosti

Ondřej Vaculík

  skokan na lyžích

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ondřej Vaculík »
 

Váš otec bude viset, slyšeli jsme z telefonu. Syn Ludvíka Vaculíka pohovořil v rozhlase k výročí 2000 slov

 
Před půl stoletím vyšel v Československu manifest Ludvíka Vaculíka Dva tisíce slov, který požadoval další reformy tehdejšího komunistického režimu. Žádal především větší svobodu. Jak tento manifest ovlivnil Vaculíkovu rodinu? A co by asi Ludvík Vaculík řekl dnešní vládě Andreje Babiše (ANO) opřené o komunisty? Ve středečních Dvaceti minutách Radiožurnálu nejen to naznačil Ondřej Vaculík.
27.06.2018 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Ludvík Vaculík (41 článků) , Andrej Babiš (16191 článků) , Ondřej Vaculík (12 článků)

Přehlasovali jsme Babiše, když prosazoval něco nehorázného... Sobotka se na uzavřené akci Patočky a spol. pěkně rozjel

 
Ondřej Vaculík se na serveru DeníkReferendum.cz rozepsal o posledním setkání redaktorů, spolupracovníků a přátel Deníku Referendum. Jak uvedl, zúčastnil se jej i bývalý premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), který má blízko k šéfredaktorovi tohoto serveru Jakubovi Patočkovi. O tom se v nedávné době psalo především ve spojitosti s nemorálním financováním ze strany ČSSD a jejích dříve spravovaných ministerstev a institucí.
30.12.2017 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9539 článků) , Ondřej Vaculík (12 článků)

Karel Sýs: Ohnivák od Třince

 
Týdeník Rozhlas nedívno otiskl článek Ondřeje Vaculíka Horké léto v Gutech. Autor želí požáru dřevěného kostela v Gutech u Třince. Činu se dopustili tři mladíci.
29.09.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Sýs (40 článků) , Ondřej Vaculík (12 článků)

Souboj Vaculíkova Temného Kraje a Vetchého Spravedlnosti: Vítězství rozdílem třídy!

 
S novými seriály se roztrhl pytel a do dramatu Spravedlnost naskočil s velkým nasazením Ondřej Vetchý. Jenže diváky nezaujal tolik jako jeho kolega Lukáš Vaculík, který se na obrazovkách objevuje v seriálu Temný Kraj už několik týdnů.
13.03.2017 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (247 článků) , Lukáš Vaculík (188 článků) , Lukáš Vaculík (187 článků) , Ondřej Vaculík (12 článků)

Krainová opět ve filmu: Vrátila se k roli, kterou hrála s Lukášem Vaculíkem a Sagvanem Tofim před 20 lety

 
Simona Krainová  (43) už se opravdu pomalu stává herečkou. Po loňské Vybíjené nyní přichází do kin komedie Dvojníci, v níž si opět zahrála po boku s Ondřejem Sokolem  (44) . A vrátila se k postavě, kterou hrála ve svém prvním filmu před dvěma desítkami let - opět hraje servírku.
02.03.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (301 článků) , Simona Krainová (1972 článků) , Ondřej Sokol (323 článků) , Lukáš Vaculík (188 článků) , Lukáš Vaculík (187 článků) , Ondřej Vaculík (12 článků)

Režisér Lidic točí nový film: Partička s Krainovou si zahrají Vybíjenou

 
Tak tuhle »partičku« mu může leckdo závidět. Geňa, Michal Suchánek, Ondřej Sokol, Lukáš Vaculík a krásná modelka Simona Krainová. Režisér Petr Nikolaev s nimi začal natáčet nový film Vybíjená.
18.10.2014 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (267 článků) , Petr Nikolaev (72 článků) , Simona Krainová (1972 článků) , Ondřej Sokol (323 článků) , Lukáš Vaculík (188 článků) , Michal Suchánek (89 článků) , Lukáš Vaculík (187 článků) , Ondřej Vaculík (12 článků)

Starosta Hořovic k Rusku: Líbil se mi dřívější Zaorálkův postup, nyní se chováme jak „přizdisráči“

 
Na postoji vlády je vidět, že si nevíme rady a kriticky se staví především k postoji vlády k sankcím. Nejen o rusko-ukrajinském konfliktu, ale především o komunálních volbách, které nás čekají v příštím týdnu, jsme hovořili se starostou, novinářem a komentátorem Ondřejem Vaculíkem (BPP). Čím chce přesvědčit voliče? Jaké jsou jeho plány pro následující volební období? A jak hodnotí uplynulé čtyři roky?
05.10.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vaculík (12 článků)

Starosta Hořovic: Na převrat v listopadu 1989 vzpomínám často, rád a vděčně

 
Letos na podzim si Česko připomene 25. výročí sametové revoluce. Komunistům se i nyní daří udržovat stále stabilní pozice na politické scéně, naopak pokles preferencí dlouhodobě zaznamenává ODS. „Uměl bych pro ODS napsat program. Strana by jej ale nikdy nepřijala.“ Ondřej Vaculík (BPP) se v rozhovoru pro naše stránky zamýšlí nejen nad vývojem stranického systému, ale i nad novou vládou či nad naším členstvím v EU, jež je pro něj zárukou svobody. Řeč byla také o problému sociálně vylučovaných občanů. A nejen o tom…
07.05.2014 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vaculík (12 článků)

Starosta Hořovic: ODS se od svých idejí neodklonila, ale vyčerpala je

 
,,ODS pozvolna ztrácela schopnost řešit problémy společnosti a pojem úspěšnosti zúžila na ekonomickou zdatnost nebo společenskou proslulost.“ Ondřej Vaculík je od roku 1990 zastupitelem, a to vždy jako nezávislý za ODS. ,,Nejsem pravým ódéesákem, ale kryptokomunistou,“ říká. V rozhovoru, který poskytl našim stránkám, jsme se věnovali nejen krizi v ODS, řeč byla ale také o chybějícím zákonu o sociálním bydlení a s tím souvisejících problémech, jež se nevyhnuly ani Hořovicím.
19.12.2013 10:32 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vaculík (12 článků)

Starosta Hořovic o vývoji vládní krize: Politická kultura se nezlepší, možná naopak

 
"Řekl bych, že náš způsob surového kapitalismu vlastní vinou prohrál a budeme podrobeni autoritativnějšímu režimu, který po volbách budou představovat prezident Miloš Zeman, jeho strana i sociální demokraté (souhrnně s nebývale silným mandátem).“ Nejen o vývoji vládní krize, ale i především o důvodech, které vedou zastupitelstvo města k úvahám o zřízení městské policie v Hořovicích či o možnostech, které zde občanům život nabízí, jsme hovořili se starostou, novinářem, dokumentaristou, fejetonistou a komentátorem v jedné osobě, Ondřejem Vaculíkem.
31.07.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vaculík (12 článků) , Miloš Zeman (22895 článků)

Iveta Bartošová u Felixe Slováčka: Nevěřím jí, musí se osvědčit!

 
Návrat Ivety Bartošové  (46) , který má zakončit den před Štědrým dnem koncertem v Lucerně, má být skutečně ve velkém stylu. Vždyť kvůli tomu se zpěvačka na popud svého nového hudebního guru Pavla Vaculíka zbavila své věrné kapely v čele s Ondřejem Gorčíkem a nahradila ji Big bandem Felixe Slováčka. Ten už však za léta dobře zná její nespolehlivost a tak si není úplně jistý, zda se pěnice osvědčí a bude s ní možné spolupracovat.
18.10.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6766 článků) , Felix Slováček (1074 článků) , Ondřej Vaculík (12 článků)

Ammann vyhrál kvalifikaci v Harrachově

 
V prvním kole se představí i sedm českých reprezentantů, neuspěli pouze Jiří Mazoch a Ondřej Vaculík.
11.12.2011 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vaculík (12 článků)
« Předchozí 1 Další »