Články k osobnosti

Ondřej Trojan

  herec, režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ondřej Trojan »
 

Režisér TOMANa Ondřej Trojan: Z Jirky Macháčka jde ve filmu strach

 
Režisér Ondřej Trojan (58) udělal to, čeho se většina režisérů bojí. Komediálního herce Jiřího Macháčka obsadil do hlavní vážné role skutečné historické postavy. Muže, který v mnohých lidech vzbuzoval strach.
25.10.2018 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (39 článků) , Jiří Macháček (253 článků)

Krásná herečka, která ve filmu skončila s Macháčkem v posteli, zahájila premiéru v sexy outfitu

 
Krásná herečka Kateřina Winterová (42) právě září ve filmu Toman jako manželka hlavního hrdiny Zdeňka Tomana Pesla. Na bratislavské premiéře tohoto nového snímku Ondřeje Trojana proto nemohla chybět.
20.10.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (39 článků) , Kateřina Winterová (18 článků)

Příběh Zdeňka Tomana: Pomáhal uprchlíkům a Židům, kšeftoval se šperky

 
Před pár dny šel do kin historický film Toman, pod který se podepsal režisér Ondřej Trojan (58). Hlavní roli, tedy šéfa zahraniční rozvědky Zdeňka Tomana, si střihl populární herec a zpěvák Jiří Macháček (52). Mnoho lidí ale stále tápe v tom, kdo to vlastně Toman byl. Právě proto vám přinášíme příběh muže, o kterém se tvrdí, že byl mužem mnoha jmen a tváří.
11.10.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (39 článků) , Jiří Macháček (253 článků)

Sluší jim to, co říkáte? Krásná Jenovéfa Boková vyvedla přítele, který vyhrál reality show

 
Režisér Ondřej Trojan má za sebou premiéru svého nového filmu Toman. V hlavních rolích se představili Jiří Macháček, Kateřina Winterová, Kristýna Boková, Stanislav Majer nebo Roman Luknár.
07.10.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (39 článků) , Jiří Macháček (253 článků) , Roman Luknár (6 článků) , Kristýna Boková (19 článků) , Kateřina Winterová (18 článků) , Stanislav Majer (61 článků) , Jenovéfa Boková (30 článků) , Jiří Stanislav (64 článků)

RECENZE: Toman. Příliš mnoho slov a málo dramatu

 
Politický šíbr a šmelinář Zdeněk Toman sice významně zasáhl do dění v poválečném Československu, nicméně do školních čítanek ani do všeobecného povědomí se nedostal. Na světlo stříbrného plátna ho nyní vytáhl režisér Ondřej Trojan, který společně se Zdeňkou Šimandlovou napsal i scénář.
04.10.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (39 článků) , Zdeňka Šimandlová (1 článek) , Zdeněk Ondřej (32 článků)

Jiří Macháček: Příprava na roli připomíná hledání hub

 
Zapomeňte na role pohodářů, právě dnes vstupuje do českých kin nový film režiséra Ondřeje Trojana Toman. Jiří Macháček (52) v něm hraje intrikána, kariéristu, šedou eminenci komunistické strany. Muže, který měl jediný životní cíl: už nikdy nebýt chudý.
04.10.2018 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (39 článků) , Jiří Macháček (253 článků)

Ve filmu toužila po dítěti, tak se jí milostné scény nevyhnuly: Jak si s nimi nezkušená postelová herečka poradila?

 
Jednou z hereček, které se objeví v novém snímku režiséra, producenta a v tomto případě také spoluscenáristy Ondřeje Trojana Toman, je i Kateřina Winterová. Diváci ji znají například z pořadu Herbář, divadelní publikum pak ze zlaté kapličky. Jak si poradila s velkou filmovou rolí, postavou manželky komunisty Zdeňka Tomana Peslou?
02.10.2018 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (39 článků) , Kateřina Winterová (18 článků)

Měla se svléknout, ale nakonec stačilo pod košilkou sundat kalhotky. Kristýna Boková se představí jako sexy sekretářka

 
S Ondřejem Trojanem natočila už Občanský průkaz, teď, po sedmi letech, si režisér Kristýnu Bokovou přizval i ke snímku Toman. Ve filmu o jednom z nejmocnějších mužů poválečného Československa, bezskrupulózním obchodníkovi, kšeftaři s lidskými osudy, komunistovi Zdeňku Tomanovi, ztvárnila jeho sekretářku a milenku Miladu Třískalovou.
01.10.2018 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (39 článků) , Kristýna Boková (19 článků)

Režisér Ondřej Trojan: Vidina mamonu a moci odlupuje z člověka dobré slupky

 
O vzestupu a pádu Zdeňka Tomana, šéfa zahraniční rozvědky, který významně ovlivnil vývoj v poválečném Československu, natočil Ondřej Trojan film s prostým, ale výstižným názvem Toman.
30.09.2018 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (39 článků)

Kdo se dotknul Tomana, skončil špatně, říká Pauhofová. Ve filmu ztvárnila jeho sestru

 
Jedna z nejznámějších slovenských hereček, která v české kinematografii ztvárnila mnoho rolí, se objeví také v nadcházejícím historickém snímku Toman od režiséra Ondřeje Trojana. Táňa Pauhofová si zahraje Aurélii Goldbergovou, sestru Zdeňka Tomana, kterého představuje Jiří Macháček. Osud nepříliš známé Goldbergové byl krutý, zakusila koncentrační tábor i komunistický kriminál. Pro herečku ale historické téma této nelehké doby není velkou neznámou.
27.09.2018 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (39 článků) , Jiří Macháček (253 článků) , Táňa Pauhofová (88 článků)

S Jiřím Macháčkem jsme tandem, říká Boková. V Tomanovi bude hrát jeho milenku

 
Přestože Kristýna Boková vystudovala místo herectví tanec, o filmové role nemá nouzi. Spolupráci s režisérem Ondřejem Trojanem si zopakuje již podruhé, v roce 2010 ji obsadil do roce učitelky Pivoňkové v úspěšné hořké komedii Občanský průkaz. Tentokrát v nadcházejícím dramatu Toman ztvární Miladu Třískalovou, sekretářku a milenku Zdeňka Tomana, kterého hraje Jiří Macháček.
20.09.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (39 článků) , Jiří Macháček (253 článků) , Kristýna Boková (19 článků)

Ondřej Trojan dotočil Tomana

 
Režisér Ondřej Trojan dotočil svůj další film. I tentokrát se vypravil do minulosti, film Toman se odehrává v čtyřicátých letech.
30.10.2017 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (39 článků)

Trojan o slavných synech: Byl jsem překvapený!

 
Krásných 85 let oslavil herec Ladislav Trojan, otec jednoho z nejúspěšnějších českých herců dnešní doby Ivana Trojana, a jednoho z nejúspěšnějších českých producentů a režisérů Ondřeje Trojana. Sám si zahrál například ve velmi oblíbeném seriálu Tři chlapi v chalupě a patří mezi uznávané herce.
11.09.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (220 článků) , Ondřej Trojan (39 článků) , Ladislav Trojan (23 článků) , Ladislav Ondřej (55 článků)

Kubera už trénuje na prezidenta? Ve filmu Trojana si zahrál Edvarda Beneše

 
Má za sebou už roli principála v Prodané nevěstě v Krušnohorském divadle v Teplicích, teď si ale střihl mnohem větší kousek. Senátor Jaroslav Kubera (ODS), který sbírá podpisy pod svou prezidentskou kandidaturu, si zahrál prvního muže poválečného Československa Edvarda Beneše. Důvěru mu dal uznávaný režisér Ondřej Trojan, který je podepsán například pod Želary. Kubera přirovnal svou nervozitu z natáčení ke skládání maturitní zkoušky.
10.08.2017 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (39 článků) , Edvard Beneš (191 článků) , Jaroslav Kubera (668 článků) , Jára Beneš (10 článků)

Bolesti při sexu i při zavádění tamponu: Češkám by mohla pomoci revoluční léčba

 
Bolestivost při pohlavním styku či nošení tamponů. Tak se u žen projevuje tzv. vulvodynie. Setká se s ní v průběhu života téměř každá druhá. Jak léčit její projevy, hledají čeští sexuologové v čele s Ondřejem Trojanem. Inspiraci čerpají ve fakultní nemocnici v Izraeli, se kterou dlouhodobě spolupracují. Slibným pokusem je využití přístroje s efektem tzv. rázové vlny, pomocí kterého se už pět let léčí poruchy erekce.
13.12.2016 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (39 článků)

Divadlo Sklep slaví filmem i minisérií

 
Svérázné besídky, pásmo němčiny Alles gute, Česká soda, filmová tvorba režisérů Tomáše Vorla, Ondřeje Trojana či Václava Marhoula, výtvarné práce Aleše Najbrta. To vše a ještě mnohem víc je spjato s kultovním Divadlem Sklep, které před 45 lety založili tehdy čtrnáctiletí David Vávra a Milan Šteindler ve sklepě Vávrovy babičky.
07.05.2016 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (39 článků) , Václav Marhoul (38 článků) , Tomáš Vorel (86 článků) , Milan Šteindler (117 článků) , David Vávra (26 článků)

Film může vzniknout i za menší peníze, v omezení se pozná mistr, tvrdí režisér Smrtelných historek

 
Do kin míří animovaný snímek Smrtelné historky, v němž byly použity inovátorské trikové technologie.
23.03.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Budař (77 článků) , Ondřej Trojan (39 článků) , Pavel Landovský (174 článků)

Časem uzrál vztah s mým bratrem do skutečného bratrství, říká Trojan

 
Mít krásný vztah se sourozencem dá někdy práci. Filmový producent Ondřej (55) a herec Ivan (51) Trojanovi si cestu ke skutečnému bratrství našli. Potvrdili to i při focení kalendáře k připravovanému filmu o legionářích.
15.10.2015 13:11 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (220 článků) , Ondřej Trojan (39 článků) , Ivan Ivan (1085 článků)

Vzdělaná Geislerová pomilována barbarem ve filmu Želary patří mezi ty NEJ erotické scény českého filmu!

 
Anna Geislerová nedělá před kamerou drahoty a svléká se ráda a často. Její bradavky jsme mohli vidět ve filmech Výchova dívek v Čechách a nebo v Brabcově Kytici. Talent pro souložení před kamerou ale nejvíce prodala ve filmu Ondřeje Trojana Želary, který vznikl v roce 2003.
28.06.2015 19:31 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (74 článků) , Ondřej Trojan (39 článků)

Milan Šteindler: Kdo přemýšlí ve vaně, je schopen všeho

 
Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa, to je název celovečerního dokumentárního filmu režisérky Olgy Dabrowské, který představí fenomén legendárního pražského Divadlo Sklep. Objeví se v něm jeho zakladatelé i další osobnosti, konkrétně David Vávra, Milan Šteindler, Tomáš Hanák, Jiří Fero Burda, Robert Nebřenský, Ondřej Trojan, Václav Marhoul, David Noll, František Váša, Jana Hanáková či Marta Marinová. Na otázky Práva odpověděl herec Milan Šteindler.
11.06.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (39 článků) , Tomáš Hanák (125 článků) , Václav Marhoul (38 článků) , Milan Šteindler (117 článků) , David Vávra (26 článků) , Robert Nebřenský (3 články)
« Předchozí 1 2 Další »