Články k osobnosti

Ondřej Svoboda

  herec, scénárista, režisér, fotograf

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ondřej Svoboda »
 

Dojemná první slova Petry Svobody po pohřbu manžela. Vdova po Ondřeji Křivkovi má oporu v přátelích

 
Moderátorka Petra Svoboda (41) je stále zdrcená ze smrti manžela Ondřeje Křivky (†38), kterého cestou na kole srazilo auto. Poslední rozloučení se uskutečnilo v úterý 21. května, kam přišla celá řada blízkých, kolegů i kamarádů. O den později na sociálních sítích Petra poděkovala všem těm, kdo přišli dát Ondřejovi poslední sbohem.
22.05.2024 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (668 článků) , Petr Svoboda (659 článků) , Petr Svoboda (668 článků) , Petra Svoboda (242 článků) , Petr Svoboda (74 článků) , Ondřej Svoboda (86 článků)

Zdrcená Petra Svoboda se loučila se zesnulým manželem hned dvakrát. Poradil jí to psycholog

 
Moderátorka Petra Svoboda (41) prožívá ty nejtěžší chvíle svého života. Za tragických okolností zemřel její manžel Ondřej Křivka (†38). Poslední rozloučení s podnikatelem proběhlo hned nadvakrát v jednom dni, a to ve Velké obřadní síni krematoria Strašnice, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. První pohřeb byl jen pro tu nejbližší rodinu, druhého už se zúčastnilo na dvě stě lidí. 
22.05.2024 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (668 článků) , Petr Svoboda (659 článků) , Petr Svoboda (668 článků) , Petra Svoboda (242 článků) , Petr Svoboda (74 článků) , Ondřej Svoboda (86 článků)

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou: Zdrcená Borhyová s Korantengem i truchlící Smetana s Hajem

 
Rodina, přátelé i kolegové se ve Velké obřadní síni Krematoria Strašnice v Praze loučí s tragicky zesnulým Ondřejem Křivkou (†38). V neděli 12. května ho na kole srazil nepozorný řidič auta. Křivka po sobě zanechal manželku Petru Svobodu (41), společného syna Eduarda a Petřinu dcerku Rachel. Na smutečním obřadu je i redakce eXtra.cz.
21.05.2024 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (668 článků) , Petr Svoboda (659 článků) , Petr Svoboda (668 článků) , Petra Svoboda (242 článků) , Petr Svoboda (74 článků) , Ondřej Smetana (7 článků) , Ondřej Svoboda (86 článků)

Petra Svoboda zveřejnila parte tragicky zesnulého manžela: Odešla láska našeho života, píše

 
Petra Svoboda si prochází tím nejtěžším obdobím v životě. Moderátorka TV Nova v neděli náhle přišla o milovaného manžela Ondřeje Křivku, kterého srazilo auto a utrpěl zranění, jimž na místě podlehl. Na svých sociálních sítích sdílela kráska informace o posledním rozloučení. "Odešla láska našeho života," napsala. 
16.05.2024 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (668 článků) , Petr Svoboda (659 článků) , Petr Svoboda (668 článků) , Petra Svoboda (242 článků) , Petr Svoboda (74 článků) , Ondřej Svoboda (86 článků)

Tragická smrt manžela Petry Svobody: Ondřeje Křivku srazilo auto, nehoda ho stála život

 
Obrovskou bolest prožívá moderátorka Novy Petra Svoboda (41). V neděli náhle přišla o milovaného manžela Ondřeje Křivku (†39). Ondra jel na kole, když ho srazilo auto. Bohužel utrpěl zranění, jimž na místě podlehl. Bylo mu 39 let. Vyjádření zdrcené Petry Svobody poskytla redakci eXtra.cz televize Nova.
13.05.2024 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (668 článků) , Petr Svoboda (659 článků) , Petr Svoboda (668 článků) , Petra Svoboda (242 článků) , Petr Svoboda (74 článků) , Ondřej Svoboda (86 článků)

Moderátorka Petra Křivková-Svoboda přišla při tragické nehodě o manžela

 
Moderátorka poledních zpráv televize Nova Petra Křivková-Svoboda (41) v neděli ztratila svého manžela Ondřeje Křivku (†39). Zemřel při tragické nehodě, kdy ho při jízdě na kole srazil nepozorný řidič.
13.05.2024 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (668 článků) , Petr Svoboda (659 článků) , Petr Svoboda (668 článků) , Ondřej Svoboda (86 článků) , Petra Svoboda (242 článků) , Petr Svoboda (74 článků)

Vladimír Ustyanovič: Každá ryba smrdí od hlavy neboli delirium moci nás vede k nové totalitě

 
Úvaha na téma „Kam jsme došli, kdo to ví, kdopak nám na to odpoví“, jak zní v jedné písničce od Petra Spáleného. Trochu odbočím a vrátím se k ostravskému festivalu Colours of Ostrava, ke kterému se vyjádřil právník JUDr. Ondřej Dostál, že mu připomíná festival politické písně Sokolov, který probíhal v dobách minulého režimu. Nebudu komentovat slova premiéra Fialy, o tom, jak Česká republika obrazně vzkvétá a budujeme dálnice jako málokterý stát a jak jsme jednou z nejbezpečnějších zemí Evropy. Někdo z komentujících se vyjádřil, že se Fialovi na prudkém slunci přehřál mozek. Hlavní poselství festivalu přednesl exkomunista tělem i duší, prezident republiky Petr Pavel, podle hesla „liška mění svou srst, ale nemění své zvyky“. Vypadlo z něho, že by v České republice měly být zavedeny elektronické volby, že to mají mimo jiné v Estonsku (pro informaci, Estonsko má cca 800 tisíc obyvatel). Svoboda člověka, který nejde za plentu ve volební místnosti a pak hodí do volební urny lístek s číslem strany nebo kandidátem, by byla výrazně anulována. Chápu pana prezidenta v tom, že kdo šel v dobách reálného socialismu za plentu, byl evidován volební komisí a nahlášen jako potencionální nepřítel státu. Ke korespondenčnímu hlasování mohu sdělit svůj názor, že lidé, kteří žijí v cizině dlouhá léta, až na pár výjimek, neví, co se v naší zemi děje, a proto by této volby měli být zbaveni. Ti, kteří se o dění v Česku opravdu zajímají, si mohou dojít na české zastupitelské úřady, které jsou ve všech větších světových městech.
08.08.2023 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Spálený (68 článků) , Petr Pavel (2894 článků) , Pavel Spálený (12 článků) , Pavel Svoboda (478 článků) , Pavel Svoboda (477 článků) , Ondřej Svoboda (86 článků) , Pavel Fiala (376 článků) , Pavel Dostál (31 článků) , Pavel Svoboda (478 článků) , Pavel Svoboda (478 článků) , Petra Svoboda (242 článků) , Pavel Svoboda (45 článků) , Pavel Svoboda (45 článků)

Žijeme skoro v ráji. Demonstranti? Bezdomovci. Drsné zastání Fialy

 
Žijeme skoro v ráji a nikdo nemůže za to, že se najdou takoví, kteří si toho neváží, vzkazuje protivládním demonstracím Jindřicha Rajchla a strany PRO člen ODS, právník a publicista Ondřej Šimíček. Dotyčné demonstranty v rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz označil za bezdomovce. „Srandovní je, že demonstrují proti bídě. Bídu jim přinášejí postkomunističtí agrobaroni s Babišem v čele,“ dodává na téma „ceny potravin“. Komentuje i kauzu Davida Svobody či „skandální“ fakt, že Emmanuel Macron mluví za Evropu.
24.04.2023 08:15 |

podobné články

Osobnosti: David Svoboda (273 článků) , Emmanuel Macron (781 článků) , Jindřich Svoboda (14 článků) , Ondřej Svoboda (86 článků)

Černochová a paragrafy proti Svobodovi... Právník kroutí hlavou

 
Expert na zdravotní právo a jeden z řečníků na demonstraci Jindřicha Rajchla (PRO), Ondřej Dostál, se vyjádřil ke kauze olympionika a vojáka Davida Svobody. Obul se do ministryně obrany Jany Černochové (ODS).
02.04.2023 17:45 |

podobné články

Osobnosti: David Svoboda (273 článků) , Jana Černochová (987 článků) , Jindřich Svoboda (14 článků) , Ondřej Svoboda (86 článků)

„Nebudeme přihlížet, jak vláda ničí naši zemi!“ Rajchl zásadně vystoupil. A bude demonstrace!

 
„Je konec pasivity. Je nezbytné se skutečně ozvat,“ oznámil místopředseda strany PRO Tomáš Nielsen a společně s právníkem a předsedou PRO Jindřichem Rajchlem vyzval českou vládu, aby učinila kroky v oblastech energetiky, svobody slova a zahraniční politiky. „Válka na Ukrajině není naší válkou… Z právního pohledu k Ukrajině nemáme žádné mezinárodněprávní závazky,“ poznamenal místopředseda strany Ondřej Svoboda a vyzval k ukončení vojenské podpory země. Rajchl též informoval o svolání březnové demonstrace na Václavské náměstí. „Nebudeme přihlížet tomu, jak vláda ničí naší zemi,“ avizoval.
07.02.2023 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Svoboda (86 článků) , Jindřich Svoboda (14 článků) , Tomáš Svoboda (166 článků) , Tomáš Svoboda (212 článků) , Tomáš Svoboda (79 článků) , Tomáš Svoboda (54 článků)

Mobilizace: Není to jak si Řehka myslí. Ani s Ruskem

 
Generál Řehka poskytl ČTK rozhovor, ve kterém zmínil téma mobilizace. Podle místopředsedy strany PRO Ondřeje Svobody však pořádně nečetl jednak smlouvu o NATO, ale ani české zákony. Dle kterých na mobilizaci musí být válečný stav. A hlavně, pokud by někdo zaútočil na stát NATO, má tato organizace k dispozici 3 miliony profesionálních vojáků. Na co tedy mobilizovat občany?
27.01.2023 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Svoboda (86 článků)

Clash of the Stars: Kluk s kamením inkasoval tvrdé K.O. Jde si pro další?

 
Ondřej Untermüller, známý jako Kluk s kamením, má za sebou svůj první bojový zápas. V něm se utkal s influencerem Leošem “Rošťákem Svobíkem” Svobodou a pikantní duel skončil jen po několika málo vteřinách. Ondřej inkasoval tvrdé K.O. a šel k zemi. Ani prohra ho ale neodradila a jak sám v rozhovoru pro eXtra.cz potvrdil, schyluje se k dalšímu souboji. Známe jeho nadcházejícího soupeře!
28.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Svoboda (86 článků)

Třinecký Kacetl ovládl brankářské statistiky play off extraligy

 
Ondřej Kacetl z mistrovského Třince stejně jako loni kraloval brankářským statistikám play off hokejové extraligy. Jednatřicetiletý odchovanec Znojma měl nejnižší průměr 1,47 obdržené branky na zápas, třikrát udržel čisté konto a ve 13 zápasech se podílel na 10 výhrách. S úspěšností zákroků 93,75 procenta skončil druhý za Miroslavem Svobodou z Plzně (94,74), který ale odchytal před vyřazením v předkole jen dva duely.
29.04.2022 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Svoboda (56 článků) , Miroslav Svoboda (179 článků) , Ondřej Kacetl (2 články) , Ondřej Svoboda (86 článků)

Závěr Vražedných stínů: Diváci jsou nelítostní. Druhý díl nezachránil ani Vetchý, píší

 
Druhý díl netradiční detektivky Vražedné stíny s Ondřejem Vetchým (59) v hlavní roli odvysílala Česká televize v neděli večer. Jak se závěrečná epizoda filmu režiséra Jiřího Svobody, natočeného podle literární předlohy Počmárané nebe spisovatelky Petry Bačovské, líbila divákům? 
27.02.2022 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (333 článků) , Jiří Svoboda (547 článků) , Jiří Svoboda (547 článků) , Ondřej Svoboda (86 článků) , Petra Svoboda (242 článků)

Nova představila nový tým Snídaně s Novou: Dvě nové tváře i matadoři Kloubková, Svoboda a Kopeček

 
Nova pokračuje ve změnách v rámci zpravodajství a publicistiky. Diváci Snídaně s Novou se mohou těšit na Ondřeje Havla a Johana Mádra. Spolu s nimi bude ranní relací provázet Tereza Jandová. Nová dvojice se na obrazovkách objeví už v pondělí 6. září.
03.09.2021 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Havel (110 článků) , Johan Mádr (15 článků) , Ondřej Svoboda (86 článků)

Štíhlounká maminka Petra Svoboda (38): Nejvíc jsem zhubla díky kojení

 
Moderátorka TV Nova Petra Svoboda v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak je někdy náročné být matkou, která má kariéru. Petra vychovává s manželem Ondřejem Křivkou dvě děti, syna Eduarda a dceru Ráchel z předchozího vztahu.
01.09.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (668 článků) , Petr Svoboda (659 článků) , Petr Svoboda (668 článků) , Petra Svoboda (242 článků) , Petr Svoboda (74 článků) , Ondřej Svoboda (86 článků)

Nutit dětem respirátory nemůžete, uznala hygiena. Škodí to zdraví! Důkazy, padlo také

 
Zdravé fórum, občanská platforma pro obnovení normálního života, která spolupracuje s lékaři Martinem Balíkem, Jiřím Beranem či Hanou Zelenou, hlásí, že došlo k velkému průlomu, jelikož bylo veřejně uznáno, že školy nemohou vynucovat nošení ochranných pomůcek na krytí úst a nosu. Podle právníků Tomáše Nielsena a Ondřeje Svobody nelze nošení respirátorů vyžadovat ani v obchodech. Už proto, že dlouhodobé nošení respirátorů podle právníků škodí zdraví. Svůj názor opírají o závěry některých vědců.
27.05.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Svoboda (86 článků) , Jiří Svoboda (547 článků) , Jiří Svoboda (547 článků) , Tomáš Svoboda (166 článků) , Tomáš Svoboda (212 článků) , Tomáš Svoboda (79 článků) , Martin Svoboda (79 článků) , Tomáš Svoboda (54 článků)

Monkey Business o nové desce: Témata lásky a stárnutí nám nestačí

 
Svoboda je ve výprodeji. Tvrdí to v titulní písni alba Freedom On Sale skupina Monkey Business. Několikrát se na něm vyjadřuje ke společenskému dění. Nechybí jí v tom ale nadhled i humor. K nahrávání desky si pozvala několik hostů, například Dana McCaffertyho, bývalého zpěváka Nazareth, Ashleyho Slatera z Freak Power či Ondřeje Pivce. Kolekci přibližují zpěvák Matěj Ruppert a klávesista, zpěvák a autor písní Roman Holý.
12.11.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Holý (59 článků) , Matěj Ruppert (178 článků) , Daniel Svoboda (44 článků) , Dana Power (1 článek) , Ondřej Svoboda (86 článků)

Zmizela ze společnosti i obrazovky. Petra Svoboda se na chvíli vrátila ve velkém stylu

 
Po dlouhé době vyrazila Petra Svoboda  (37) s manželem Ondřejem Křivkou do společnosti. Nedávno se oblevili na Plesu v Rudolfinu. Moderátorka má doma sedmiměsíčního syna Eduarda a starší dcerku Ráchel, tak jsou pro ni podobné akce vzácností.
12.03.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (668 článků) , Petr Svoboda (659 článků) , Petr Svoboda (668 článků) , Petra Svoboda (242 článků) , Ondřej Svoboda (86 článků)

Petra Křivková Svoboda předvedla výstavní dekolt: Po porodu už má dole 17 kilo

 
Petra Křivková Svoboda (37) si nenechala ujít letošní Ples v Rudolfinu a dorazila v doprovodu svého manžela Ondřeje Křivky. Je to vůbec poprvé od porodu syna Eduarda, kdy se sympatická moderátorka ukázala na takové větší akci. Dvojnásobná maminka prozradila, jak dlouho jí trvaly přípravy na ples a jak válčí s poporodními kily.
03.03.2020 15:41 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (668 článků) , Petr Svoboda (659 článků) , Petr Svoboda (668 článků) , Ondřej Svoboda (86 článků) , Petra Svoboda (242 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »