Články k osobnosti

Ondřej Škoch

  producent, kytarista, baskytarista, hudební­ skladatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ondřej Škoch »
 

Ondřej Škoch točí album, kterým oslaví své čtyřicátiny

 
Zpěvák, hudebník a skladatel Ondřej Škoch natáčí v Praze ve studiu All Senses Production svého bratra Štěpána sólové album. Bude se jmenovat Řekni napořád a vyjde v únoru 2019. Jeho křest proběhne 8. dubna, kdy bude Škochovi přesně čtyřicet let. Je autorem hudby, jeho žena Alice napsala texty, producentem desky je Jiří Mašek a ve studiu se střídá řada hostů.
26.10.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Škoch (6 článků) , Štěpán Škoch (4 články)

Členové Chinaski po vyhazovu: Malátný neříkal pravdu! A také si rýpli do Slavíků

 
Měnící se atmosféru v kapele cítili kluci ze skupiny Chinaski Štěpán a Ondřej Škoch už delší dobu, netušili však, že to zajde tak daleko. O tom, že v kapele končí, se navíc dozvěděli až z třetí strany, frontman Michal Malátný (47) jim to jen potvrdil.
02.12.2017 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Malátný (107 článků) , Ondřej Škoch (6 článků) , Štěpán Škoch (4 články)

Ondřej Škoch: Když čtu básně, hraje mi melodie

 
Album zhudebněných veršů francouzské básnířky Suzanne Renaudové (1889–1964), manželky básníka a grafika Bohuslava Reynka (1892–1971), vydal hudebník Ondřej Škoch, jinak též baskytarista skupiny Chinaski. Kolekce se jmenuje Prší na habry, je jeho třetí sólová. Oba autoři jsou zhudebnění jen na první desce, na druhé a třetí už jen Renaudová. V pátek 20. června pokřtí počin v pražském Paláci Akropolis.
19.06.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Reynek (27 článků) , Ondřej Škoch (6 článků)

Ondřej Škoch z Chinaski zhudebnil básně Suzanne Renaudové

 
Baskytarista skupiny Chinaski Ondřej Škoch vydává v těchto dnech sólové album nazvané První sníh. Kolekce přináší devět zhudebněných básní francouzské básnířky Suzanne Renaudové, manželky básníka a grafika Bohuslava Reynka. Její verše přeložila Alice Škochová.
03.11.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Reynek (27 článků) , Ondřej Škoch (6 článků)

Chinaski: Není na co čekat, to je vzkaz spíš pro nás

 
Hitů Chinaski si užijí Litoměřice, Děčín i Most, kina i stánky nabízejí jejich Autopohádky. Amarok Tour 2011, jarní šňůra pop rockových Chinaski po kulturních domech ČR, startuje ve čtvrtek 7. dubna v Kulturním domě v Litoměřicích. Hostovat na ní bude zpěvačka Katarína Knechtová s kapelou, známá už jako vokalistka hitové skupiny Peha i autorka hitu Bože moj z Kubiskova velkofilmu Bathory. Hned třetím koncertem šňůry Chinaski v Česku bude jejich vystoupení v pátek 15. dubna v Děčíně. Ale to ještě stále není pro sever Čech s koncerty Chinaski konec. Do třetice všeho dobrého zahrají v pátek 13. května v Mostě – na koupališti Ressl. Aktuálně Chinaski zahrají hudbu ze svých posledních dvou desek – loňské „Není na co čekat“ a jarní novinky „Autopohádky“ s hostující Lucií Bílou a novým hitem i klipem Duše z gumy. „Tato písnička samozřejmě nesmí na turné Chinaski chybět,“ uvedla Johana Turnerová, PR spolupracovnice Chinaski. Chinaski v současnosti jsou Michal Malátný (zpěv), František Táborský , Petr Kužvart, Štěpán Škoch, Ondřej Škoch a Otakar Petřina jr. Bubeník a syn slavného rockera, známý také jako kontroverzní hiphoper Marpo, přišel do kapely poté, co jí v roce 2008 na motorce tragicky zahynul kapelník, bubeník/autor textů Pavel Grohman, spoluzakladatel kapely Chinaski. V létě to bude smutné tříleté výročí... V rozhovoru odpovídal Michal Malátný, zpěvák a zakladatel Chinaski. Na CD Není na co čekat má text písní Kérka, Jak mám to říct, Kompy, Sen 1996, Hádalo se i Šatna.
08.04.2011 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2363 článků) , Michal Malátný (107 článků) , Pavel Grohman (12 článků) , František Táborský (68 článků) , Štěpán Škoch (4 články) , Petr Kužvart (6 článků) , Otakar Petřina (MARPO) (4 články) , Katarína Knechtová (107 článků) , Ondřej Škoch (6 článků)

Chinaski: Písně ze šuplíku by se měly nechat spát

 
Skupina Chinaski vydala nejprve své nové album Není na co čekat v digitální podobě. Včera vyšlo i na CD, speciálně edice přinesla jako bonus také DVD. O tom všem vyprávějí zpěvák a kytarista Michal Malátný, baskytarista Ondřej Škoch a trumpetista Petr Kužvart.
25.09.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Malátný (107 článků) , Petr Kužvart (6 článků) , Ondřej Škoch (6 článků)
« Předchozí 1 Další »