Články k osobnosti

Ondřej Novotný

  herec, zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ondřej Novotný »
 

Filip ze Survivoru: Scény byly nahrané, Novotný propálil Pítra a gender všechno zničil

 
Filip Jánoš, bývalý účastník reality show Survivor, se na svém YouTubu pustil do rozboru své strategie v soutěži, přičemž popsal mnoho detailů ze zákulisí. „Když chytíš rybu a nemáš to natočené, tak musíš zavolat kameramana a chytnout ji znova,“ řekl například k tomu, jak se inscenuje děj pro televizní obrazovky. Zároveň zmínil historku, jak moderátor soutěže Ondřej Novotný propálil Karolíně, že Pítr má imunitu. A také rozcupoval genderové pravidlo.
26.03.2023 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků)

Ondřej Novotný a Pítr se pustili do Novy: Kdyby tohle udělali mně, tak je bombarduju

 
Posledním hráčem, který dosud opustil reality show Survivor, je Petr Havránek alias Pítr. Ten si přitom krk mohl zachránit použitím skryté imunity, kterou měl během kmenové rady v kapse, ale neučinil tak. Ocitl se ve vyřazovacím souboji s Filipem, který ho nakonec ze hry vyřadil. Nyní už je zpět v České republice a společně s moderátorem show Ondřejem Novotným uspořádal živé vysílání. V livestreamu probrali nejen soutěž, ale dost drsně zkritizovali TV Nova. 
22.03.2023 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků) , Filip Nov (10 článků) , Petr Novotný (400 článků) , Petr Novotný (139 článků)

Obří bota Ondřeje Novotného v Survivoru: Provařil, kdo další vypadne

 
Pozor, spoiler! Odhalil Ondřej Novotný víc, než chtěl, nebo šlo o bezvýznamný přeřek? Moderátor Survivora totiž v průběhu svého živého přenosu na Instagramu promluvil k hráči, který by měl být stále na ostrově. A jeho sledující ihned začali spekulovat, zda neodhalil dalšího odpadlíka. 
21.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků)

Pítr ze Survivoru prozradil, co zamýšlel s imunitou: Bože, já jsem retard, běduje

 
Bývalý člen kmene Hrdinů Petr Havránek už je z opuštěného ostrova v Dominikánské republice zpátky doma. Milovník psychicky i fyzicky náročné soutěže Survivor Česko & Slovensko v živém streamu s moderátorem Ondřejem Novotným prozradil detaily své taktiky, která mu bohužel místo úspěchu ve hře vynesla odchod z reality show se skrytou imunitou v kapse. 
20.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků) , Petr Novotný (400 článků) , Petr Novotný (139 článků)

Hořký odchod nenáviděného Jirky ze Survivoru: Ondra odhalil pozadí jeho prásknutí do bot

 
Pokud jste neviděli 14. díl Survivora nečtěte dál. Článek bude totiž plný spoilerů. Poté, co z reality show Survivor nečekaně odešel makléř Jiří Hanousek, všichni diváci bedlivě čekali na vyjádření moderátora Ondřeje Novotného, který se podle fanoušků zachoval arogantně. Ten se k celé situaci vyjádřil na svém Instagramu, kde prozradil svůj názor nejen na genderové pravidlo, které Jirkovi leželo v žaludku, ale také detaily, co se děly mimo kamery. Pár slov k situaci řekl i předešlý vítěz Survivora Vladimír Čapek.
11.03.2023 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků) , Jiří Novotný (239 článků) , Jiří Novotný (65 článků) , Jiří Novotný (239 článků) , Vladimír Novotný (23 článků)

Jirka ze Survivoru o svém odchodu: Zbyla hořká pachuť, řeším to přes právníky, říká

 
Pokud jste neviděli čtrnáctý díl Survivora, tak dál ani nečtěte. Bude se jednat o spoiler. Jiří Hanousek ze Survivoru už je doma nějaký ten pátek. Na jeho odchod budou vzpomínat jak diváci, tak i moderátor reality show Ondřej Novotný. Jiří se totiž rozhodl odejít dobrovolně. Realitní makléř na svůj Instagram natočil video, ve kterém se zpětně k situaci vyjadřuje. Ačkoliv toho prozradil mnoho, tak na zbytek si musíme ještě počkat. Jirka totiž komunikuje s TV Nova pouze přes právníky, kteří mu zatím nedovolují prozradit úplně všechno. 
11.03.2023 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků) , Jiří Novotný (239 článků) , Jiří Novotný (65 článků) , Jiří Novotný (239 článků)

Glosa: Novotný způsobil zkázu Survivoru. Proč Jirka bude chybět víc než Johanka

 
Díváte-li se na Survivor na Nově a ne na Voyo, další řádky čtěte na vlastní nebezpečí. Budou plné spoilerů. Čtrnáctý díl aktuální řady byl totiž plný zvratů. A o ten největší se postaral realitní makléř Jiří Hanousek, kterého mnozí tipovali, že se dostane minimálně do top desítky. Místo toho sám odstoupil ze show a domů odešel jako spráskaný pes. Poraženým večera byl ale podle mě Ondřej Novotný, který nezvládl úlohu průvodce show a pasoval se na kata a třídního mstitele. 
11.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků) , Jiří Novotný (239 článků) , Jiří Novotný (65 článků) , Jiří Novotný (239 článků)

Nečekaný zvrat v Survivoru: Domů odešel realiťák Jiří. Měl problém s novým pravidlem

 
Další kmenová rada v soutěži Survivor byla opět výživná. Nejenže to byla napínavá podívaná, ale také reality show opustili hned dva hráči. Jeden z nich byl Petr Švancara alias Švanci, který prohrál v duelu. Druhým byl hlavní mozek Rebelů realiťák Jiří Hanousek. Ten se však do žádného duelu ani nedostal. Rozhodl se odejít sám hlavně kvůli novému pravidlu, které jim sdělil na kmenové radě moderátor Ondřej Novotný.
09.03.2023 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (75 článků) , Ondřej Novotný (182 článků) , Jiří Novotný (239 článků) , Jiří Novotný (65 článků) , Jiří Novotný (239 článků)

Pozadí Survivora: Novotný odkryl zákulisí, nenávist vůči Kulhymu dost houstne

 
Vztahy mezi účastníky Survivoru pořádně houstnou, a jak je patrné z dosud odvysílaných dílů, stranou jdou i kamarádské vazby. Do televize se však dostane pouze zlomek toho, co se na ostrově skutečně děje, a podle moderátora Ondřeje Novotného je realita daleko drsnější! Ten se o zákulisí rozpovídal na svém Instagramu. Martin Kulhánek je podle něj nenáviděný k smrti, prozradil ale mnohem víc. 
08.03.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků)

Nejdrsnější hádka v Survivoru: Mlejnková objasnila pozadí sporu s Krézlovou

 
Pokerová hráčka Barbora Mlejnková rozhodně není žádná křehotinka. Srdce bojovnice předvedla i v soutěži Survivor, kde svému kmeni často přihrála velmi potřebné body vedoucí k dosažení výhry. Osudná se jí však stala hádka s Karolínou Krézlovou, kterou dokonce moderátor Ondřej Novotný označil za “explozi”. A právě o konfliktu se Bára rozpovídala i v pořadu Extra Host. Proč po konfrontaci svůj boj na ostrově vzdala?  
08.03.2023 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků)

Rošáda v Survivoru: Švanci prožil nejrychlejší přestup, Pítr promarnil velkou šanci

 
POZOR SPOILER. Další kmenová rada je za námi. Tentokrát si moderátor Survivoru Ondřej Novotný připravil pro soutěžící lahůdku v podobě promíchání kmenů. Hrdinové a Rebelové měli tři minuty na to, aby si vybrali hráče z opačné skupiny, který se stane jedním z nich. To však neměnilo nic na faktu, že došlo k vyřazovacímu duelu, který o chlup prohrála moderátorka Kateřina Klinderová.
03.03.2023 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků)

Moderátor Survivoru zkritizoval poraženou Báru: Čekal jsem chytrou hru, dostal jsem tragédii, plísní odpadlici

 
Bára "divá", aneb neřízená střela, tak začal moderátor soutěže Survivor Ondřej Novotný své vyjádření k vypadnutí Báry Mlejnkové. Ta celkově skončila už jako čtvrtá, což byl pro všechny šok, Novotný nebyl výjimkou. Šéf Oktagonu ocenil Bářiny schopnosti, za její vypadnutí prý mohla její výbušná povaha, jak napsal Novotný na svém instagramu.
01.03.2023 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků)

Moderátor Survivoru zhodnotil neoblíbeného Jiřího: Makléře přirovnal k vítězi loňské série, má to ale háček

 
Jirkovi ze Survivoru mnoho diváků nemůže přijít na jméno. Patří mezi nejméně oblíbené soutěžící, ale přitom i mezi dost možná největší adepty na výhru. Jeho hru okomentoval i moderátor Ondřej Novotný na svém Instagramu. Realitního makléře přirovnal k Vláďovi, vítězi loňské série. 
01.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků) , Jiří Novotný (239 článků) , Jiří Novotný (65 článků) , Jiří Novotný (239 článků)

Survivor jako rodinná dovolená: Jedni bojují o přežití, druzí obývají vilu s bazénem

 
Kdo má ze Survivoru nejlepší alianci? Samotný moderátor reality show Ondřej Novotný! O tom s nadsázkou rozhodli diváci na sociálních sítích poté, co se Ondřej pochlubil tím, že ho na kmenových radách doprovází i manželka Renata a malá dcerka Meda. Spojil příjemné s užitečným a do Dominikánské republiky vyrazil se svou rodinou. Jak tráví čas mimo kamery? Na rozdíl od soutěžících si užívají luxusu.
26.02.2023 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků)

Ondřej Novotný zhodnotil hru ostré Báry: Udělala největší výbuch za čtyři série, konstatoval

 
Pokerová hráčka Barbora Mlejnková je ze Survivoru sice již zpátky v teple svého domova, ale na její účast jen tak nikdo nezapomene. “Udělala největší výbuch za všechny 4 série, odšpuntovala explozi,” konstatoval moderátor Ondřej Novotný ve svém shrnutí. Reagoval na epickou hádku mezi Bárou a herečkou Karolínou Krézlovou, která otřásla kmenem Hrdinů. 
21.02.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků)

Životu nebezpečná fackovaná míří do Česka. Drsná kritika šéfa Oktagonu

 
Rozdávání facek jako skutečná sportovní disciplína? Ačkoli se myšlenka může zdát jakkoli zvrhlá, je to tak. Trend, který je obzvlášť oblíbený v Rusku nebo Polsku, míří i do Česka. Na tuzemskou scénu míří nová bojová organizace RedFace, která je zaměřená právě na fackovanou. Již nyní budí velký zájem veřejnosti a kritici jen kroutí hlavou. "Jsem proti téhle demenci," napsal například na Twitteru promotér Ondřej Novotný.
15.02.2023 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků)

Ondřej Novotný vrátil úder vyřazené Soně: Po drsném obvinění si moderátor Survivoru nebral servítky

 
Jednou z prvních soutěžících, která opustila Survivor, byla fitness trenérka Soňa z kmene Hrdinů. Ta ze hry vypadla jako druhá a následně pod výbuchem emocí se k celé reality show dost drsně vyjádřila na svých sociálních sítích. Rozhodně si nebrala servítky. Promluvila o šikaně, drogách i krachu produkce! Nyní jí vrátil úder moderátor Ondřej Novotný, který její hru dokonale rozebral. Co považuje za největší kámen úrazu, který Soňu nakonec poslal z kola ven? 
15.02.2023 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků)

Ondřej Novotný odkryl intriky v Survivoru: Co si myslí o taktikovi Jirkovi a proč nevyšel plán na jeho vyřazení

 
Reality show Survivor Česko & Slovensko zažívá s každým dílem stále větší drama. Tentokrát se jednalo o plánované vyřazení hráčů, které se nakonec vymstilo. Moderátor Ondřej Novotný na sociálních sítích prozradil detaily ze zákulisí tohoto drsného boje. Pozor, článek obsahuje spoiler. 
13.02.2023 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků) , Jiří Novotný (239 článků) , Jiří Novotný (65 článků) , Jiří Novotný (239 článků)

Bára jako největší terč v Survivoru: Předvádí neskutečné výkony, chováním si ale láme vaz

 
Taktiky, aliance a rivalita, v Survivoru panuje tvrdý boj a kamarádství jde v soutěži stranou. Nikdo ze soutěžících nemá své místo jisté, ale jak se zdá, největší terč na zádech si momentálně nese pokerová hráčka Barbora Mlejnková. “Trošku ten papiňák u některých roste,” prozradil zákulisně moderátor Ondřej Novotný na Instagramu. 
10.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků)

Nefér hra v Survivoru: Bára a Kundosaki kuly pikle už před začátkem reality show

 
V Survivoru to již pořádně vře. Hlad, vyčerpání a drsné podmínky se podepisují na všech účastnících a v obou kmenech začíná pořádně přituhovat. Moderátor Ondřej Novotný se k aktuální situaci na ostrově vyjádřil na svém Instagramu. V livestreamu rozebral jednotlivé soutěžící, ale okomentoval i alianci Barbory Mlejnkové a Kateřiny Klinderové alias Kundosaki, jejichž dohodu mnozí považují za velmi neférovou hru. Ondřej si zase myslí, že právě tato skutečnost může dívkám zlomit vaz. 
09.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (182 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »