Články k osobnosti

Ondřej Neff

  prozaik, novinář, spisovatel sci-fi

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ondřej Neff »
 

Že je tam sucho, takže se přestěhují k nám? Ondřej Neff k migrační dohodě z Marrákeše

 
Šéfredaktor serveru NeviditelnýPes.cz Ondřej Neff se rozepsal o jednáních v Marrákeši, která nastanou tento týden. Jak uvádí, bude přijat – nepřijat jakousi aklamací údajně nezávazný migrační pakt.
10.12.2018 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (218 článků)

„A jak dlouho může tato opičárna trvat?“ Ondřej Neff se pozastavil nad posledním prohlášením policie ke kauze Čapí hnízdo. A navrhuje zákon

 
Tým vyšetřující únos Babiše mladšího udělal úkony, které si předsevzal, oznámil ve čtvrtek náměstek policejního prezidenta Martin Vondrášek. „Jak dlouho může tato opičárna trvat?“ ptá se ve svém komentáři serveru neviditelnypes.cz jeho šéfredaktor Ondřej Neff a zároveň dodává, že tak velké kauzy jsou nevyřešitelné a spíše by pomohlo, kdyby se přijal zákon, že občané s devíticiferným majetkem nepodléhají právu.
30.11.2018 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (218 článků)

Kompaktní tým s Onderkou? Ondřej Neff věští ČSSD další úpadek

 
Jiří Zimola odešel z postu prvního místopředsedy ČSSD. Jeho kompetence převzal brněnský sociální demokrat Roman Onderka. Publicista Ondřej Neff nad tím jen kroutí hlavou. Je toho názoru, že s tandemem Hamáček – Onderka se ČSSD bude dál potácet od desíti k pěti.
10.11.2018 08:56 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (218 článků) , Ondřej Roman (21 článků)

Hudec (Zelení): Lepší elektromobily než nic

 
Je sice pravda, že elektřina do elektromobilů se musí někde vyrobit, jak píše Ondřej Neff v Lidových novinách, ale i kdyby se opravdu vyráběla jen a jen z toho zprofanovaného hnědého uhlí, stále by to bylo lepší než ty statisíce lokálních čtyřkolých čoudivců.
08.11.2018 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (218 článků)

Štěpánek: Štvanice jako pracovní metoda České televize

 
Když vešla ve známost moje nominace do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, Česká televize a její soldateska na mě uspořádaly štvanici. Tak to kupříkladu hodnotí renomovaný žurnalista Ondřej Neff.
04.10.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (218 článků) , Ondřej Štěpánek (37 článků)

ČT a prodejné děvky: Věc kolem ANO pokračuje, vystoupil silný hráč

 
Spisovatel Petr Štěpánek, zakládající člen Alternativy pro Česko i ODS, znovu útočí na ČT. Veřejnoprávní televize prý sahá ke štvanicím proti určitým osobám jako ke standardním metodám práce. Ránu od spisovatele dostalo i hnutí ANO. Došlo na „prodejné děvky“. Publicista Ondřej Neff se Štěpánka zastal.
04.10.2018 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (218 článků) , Petr Štěpánek (704 článků) , Petr Štěpánek (704 článků) , Ondřej Štěpánek (37 článků)

Zamyšlení Ondřeje Neffa: O vraždě Jána Kuciaka a Andreji Babišovi

 
Publicista Ondřej Neff se na serveru Neviditelný pes zamyslel nad případem vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a nad kauzou možného finančního podvodu firmy Čapí hnízdo, kde hraje hlavní roli český předseda vlády Andrej Babiš (ANO). Zaujalo ho, že Kuciakova vraha se zřejmě už podařilo chytit, zatímco Babišova kauza se podle všeho nijak nehýbe kupředu.
29.09.2018 19:46 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (218 článků) , Andrej Babiš (15841 článků)

Hamáček má z ostudy kabát a holý zadek k tomu, píše Ondřej Neff

 
Publicista Ondřej Neff sleduje dění kolem ministerstva zahraničí a nestačí se divit. Europoslanec Miroslav Poche chtěl slyšet jasné slovo, zda bude ministrem zahraničí, a místo toho z ČSSD slyšel, že teď mu nic neřeknou. Pár slov věnoval Neff i tomu, co se dnes děje katolické církvi.
01.09.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (218 článků) , Miroslav Poche (163 článků)

Paroubková se pohybovala v kriminálním prostředí, řekl do médií expremiér. Podle Neffa si teď v Lidovém domě říkají...

 
Šéfredaktor serveru NeviditelnýPes.cz Ondřej Neff se ve svém komentáři zamyslel nad aférou expremiéra Jiřího Paroubka, ohledně jehož financí promluvila jeho brzy bývalá manželka Petra. Zprávu o Paroubkovi srovnává Neff s aférou premiéra Petra Nečase.
26.08.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3624 článků) , Ondřej Neff (218 článků) , Petr Nečas (9291 článků) , Petra Paroubková (520 článků)

Chtěli jsme odmontovat rudou hvězdu, byla to blbost. Stříleli po nás... Ondřej Neff vzpomíná na okupaci a dění v Českém rozhlasu

 
Novinář a spisovatel Ondřej Neff v pořadu DVTV zavzpomínal na časy před padesáti lety, kdy byl jako mladý redaktor rozhlasu u posledních dnů svobodného vysílání po okupaci Československa. „Chtěl jsem u toho být. Stříleli po nás, když jsme sundavali rudou hvězdu,“ uvedl.
19.08.2018 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (218 článků)

Jsme zemí českého národa, chce profesor a senátní kandidát Gerloch dát do Ústavy. Ondřej Neff tleská

 
Český právník a profesor na Právnické fakultě Univerzity Karlovy Aleš Gerloch se rozhodl kandidovat do Senátu. Pokud bude zvolen do horní komory českého Parlamentu, rád by jako politik prosazoval změnu Ústavy ČR. Rád by do ústavy prosadil větu, že je Česká republika zemí českého národa. Publicista Ondřej Neff nápadu profesora Gerlocha tleská.
09.08.2018 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (218 článků)

Útok profesora Lukeše na Jakla v ČT má pokračování. Přidal se Ondřej Neff a mluvčí prezidenta vypustil výbušný text

 
Pozornosti publicisty a spisovatele Ondřeje Neffa neunikla čtvrteční přestřelka profesora mezinárodních vztahů Igora Lukeše s někdejším spolupracovníkem exprezidenta Václava Klause Ladislavem Jaklem. Neff má za to, že profesoru Lukešovi nedochází jedna důležitá věc. Hradí mluvčí Jiří Ovčáček byl vůči Lukešovi ještě tvrdší.
21.07.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9403 článků) , Ondřej Neff (218 článků) , Ladislav Ondřej (56 článků) , Jiří Lukeš (8 článků)

Hulákat budete? A co studenti? Ondřej Neff a Václav Klaus mladší nepotěší „Demokratický blok“

 
Případ Taťány Malé, obviněné z plagiátorství, je natolik bizarní, že glosátorovi je až trapné se jím vážně zabývat, říká komentátor a šéfredaktor Neviditelného psa Ondřej Neff. To poslanec ODS Václav Klaus ml. to s údajným opisováním Malé zas až tak horké nevidí, podle jeho slov jde dnes spíše o běžnou věc.
10.07.2018 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9403 článků) , Ondřej Neff (218 článků)

Chlapci si smlsnou na plešatém dědkovi v autě s českým číslem. Ondřej Neff se obává, co se může kvůli migraci odehrávat na hranicích

 
Šéfredaktor serveru NeviditelnýPes.cz Ondřej Neff se rozepsal o předvídání premiéra Andreje Babiše (ANO). Podle jeho slov by měly Itálie a Řecko zavřít hranice. „Tak daleko ještě nejsme, nicméně se věci přece jenom mění. Itálie poskytne libyjské pobřežní stráži dvanáct dalších hlídkových člunů, i to je důležitý krok. Pocity jsou z toho smíšené,“ poznamenal Neff.
04.07.2018 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (218 článků) , Andrej Babiš (15841 článků)

Ondřej Neff se zamyslel po svém nad děním kolem Pocheho: Jako duch Hamletova otce...

 
Publicista Ondřej Neff se tentokrát ve svém komentáři uveřejněném na serveru Neviditelný pes zaměřil na spekulace, jestli prezident Zeman obdržel od předsedy vlády dva seznamy ministrů, tedy první se jménem Miroslava Pocheho a druhý už bez něj. Prozradil také, jak to vidí se stabilitou nové Babišovy vlády, kterou prezident ve středu jmenoval, a připojil i pár slov k migrační otázce, o které začaly dnes v Bruselu jednat hlavy států.
28.06.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (218 článků)

Publicista Ondřej Neff nabídl trochu jiný pohled na kauzu Poche

 
Sociální demokracie si v referendu odhlasovala vstup do menšinové vlády Andreje Babiše podporované komunisty. Teď se vede bitva o europoslance Miroslava Pocheho (ČSSD). Prezident Miloš Zeman a jeho mluvčí Jiří Ovčáček dávají hlasitě najevo, že tento pán se nikdy nestane českým ministrem zahraničí. Publicista Ondřej Neff nabízí možné vysvětlení, proč Zeman jedná tak zuřivě.
17.06.2018 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (218 článků) , Andrej Babiš (15841 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Ondřej Neff: Zeman si řekl, že už dlouho nikoho nenasral

 
Publicista Ondřej Neff se v komentáři uveřejněném na serveru Neviditelný pes zamyslel nad tím, co prezidenta Miloše Zemana vedlo ke spálení obřích červených trenýrek. Přišel na dvě možná zdůvodnění. Jedno je ušlechtilé, druhé realistické. Zeman si prý možná řekl, „že už dlouho nikoho nenasral“, tak to chtěl urychleně napravit.
15.06.2018 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (218 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Ondřej Neff to s Kalouskem, Hamáčkem či Gazdíkem vidí dost špatně: Čas od času bude Václavák plný lidí, ale pak...

 
Publicista Ondřej Neff sepsal pár řádek k domácí politické situaci i k zahraničnímu dění. Doma pravděpodobně nepotěší ČSSD či TOP 09. Zahraniční část jeho hodnocení zřejmě nepotěší ukrajinskou vládu v Kyjevě.
01.06.2018 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (218 článků)

Zeman je psychopat a hrozí, že ho nahradí ještě větší magor. Ondřej Neff se vážně neudržel

 
Jsme už opravdu na prahu blázince. když je stranická nominace ministra zahraničí pokládána za akt odvahy, míní šéfredaktor serveru NeviditelnýPes.cz Ondřej Neff. Předsednictvo ČSSD se totiž v pátek usneslo na pěti nominantech na ministry a trvá na tom, aby ministrem zahraničí byl Miroslav Poche, kterého den před tím Miloš Zeman veřejně odmítl. „Jak dlouho bude trvat, aby si náš politický systém řádění tohoto nepříčetného psychopata nechal líbit,“ chytal se za hlavu Neff.
19.05.2018 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (218 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Miroslav Poche (163 článků)

Ondřej Neff uvažuje nad vyšetřováním kauzy Čapí hnízdo: Pokud se teď řekne, že to všechno byla mejlka...

 
Šéfredaktor serveru NeviditelnýPes.cz Ondřej Neff se vyjádřil k současným personálním změnám ve vládě. „Zbude tam ještě někdo, chceme se ptát a držíme si čepici, aby nám při té vyhazovací smršti neuletěla,“ poznamenal Neff.
17.05.2018 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (218 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »