Články k osobnosti

Ondřej Malý

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ondřej Malý »
 

Dcera Pavly Tomicové roste do krásy: Mamince se ale nepodobá ani náznakem

 
Pavla Tomicová (57) nepřišla na galavečer Českého lva do pražského Rudolfina sama. Herečku s nezapomenutelným smíchem doprovodil manžel Ondřej Malý (54) i dcera Anežka (19). Ta se na veřejnosti naposledy ukázala před dvěma lety během StarDance. Stále roste do krásy!
09.03.2020 18:26 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (240 článků) , Ondřej Malý (50 článků)

To je prostá konspirace! Soros útočil na Trumpa a amerikanista se neudržel. Je to v novinách

 
Minulý týden miliardář a podporovatel amerických demokratů George Soros osočil prezidenta a výkonného ředitele společnosti Facebook Marka Zuckerberga, že tuto svou sociální síť fakticky řídí tak, aby pomáhal Donaldu Trumpovi k vítězství v letošních prezidentských volbách. Amerikanista Ondřej Malý však Sorosova slova vyvrací a v komentáři pro Lidové noviny píše, že naopak právě Soros se tím dopouští konspirací ohledně šéfa Bílého domu.
08.02.2020 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4892 článků) , George Soros (227 článků) , Mark Zuckerberg (197 článků) , Ondřej Malý (50 článků)

Herci a manželé Pavla Tomicová a Ondřej Malý: Jsme trochu Homolkovi - velká žena, malý muž

 
Na první pohled Pavla Tomicová a Ondřej Malý jako harmonická manželská dvojice nepůsobí. Ona komička statnější postavy, která uchvátila mimo jiné publikum loňské soutěže StarDance, on drobný představitel spíše temnějších postav. Ale už po prvních vzájemných úsměvech a společném povídání o hereckém i osobním životě je jasné, že tihle dva prostě patří k sobě.
21.12.2019 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (240 článků) , Ondřej Malý (50 článků) , Ona Ona (44 článků)

„Kdyby v roce 1989 byly smartphony, na Národní to bylo jinak,“ tvrdí expert. Ustoupí Apple Rusku?

 
Rusko chce uzákonit, aby všechna chytrá zařízení dodávaná na ruský trh nově obsahovala povinně přeinstalované ruské aplikace. Podle technologického experta Ondřeje Malého za tím ale místo propagace ruských aplikací je snaha sledovat své občany. Kdyby už 17. listopadu 1989 byly smartphony, režim by tak věděl, co si lidé na Národní třídě myslí a možná by zareagoval jinak, myslí si bývalý člen rady Českého telekomunikačního úřadu. Mluvil i o tom, proč je Krym na Apple Mapách v Rusku jako součást Ruské federace a proč Instagram a Facebook chce skrýt počítadlo lajků.
17.12.2019 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (50 článků)

Vysílali jsme: Předinstalované ruské aplikace. Nástroj na sledování lidí?

 
Rusko chce uzákonit, aby veškerá chytrá elektronika, která putuje na tamní trh, měla povinně předinstalované ruské aplikace. Jde o záměr sledovat vlastní občany, nebo jen o snahu propagovat ruské aplikace? Nejen o tom hovořil v Epicentru Blesku technologický expert a bývalý člen rady Českého telekomunikačního úřadu Ondřej Malý.
16.12.2019 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (50 článků)

Bratři jsme maximálně v Kristu, jestli v něj skutečně věříš, přečetl si Kalousek. Na Vánoce se zcela nekřesťansky pohádal s Bělobrádkem

 
Podle průzkumu CVVM, který proběhl ještě před Vánoci, by se ani jedna z trojice stran STAN, TOP 09 a KDU-ČSL nedostala do Poslanecké sněmovny. Novináři Petr Kamberský, Ondřej Malý a Petr Honzejk začali spekulovat, že by se tyto tři strany měly spojit, aby měly podle počtu voličů více mandátů. Ale čáru přes rozpočet jim udělal Pavel Bělobrádek z KDU-ČSL, podle kterého by to byl nezodpovědný risk. A proč se znovu nespojí STAN a TOP 09? Podle Bělobrádka za to může Kalousek. A předseda poslaneckého klubu TOP 09 na něj podrážděně zareagoval.
25.12.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (50 článků) , Pavel Bělobrádek (1612 článků) , Petr Pavel (623 článků)

Ředitel ČT o benefiční StarDance: Svěrák to nechtěl, třásl jsem se

 
Přes patnáct milionů korun se vybralo během sobotního charitativního dílu pořadu StarDance. Dojetím nad vystoupeními s vozíčkáři plakala nejen do kamer Tatiana Drexler, dojetí těžko skrýval i manžel Pavly Tomicové Ondřej Malý, ale dojatí byli také mnozí v sále včetně ředitele ČT Petra Dvořáka. Ten po skončení pořadu přiznal, že začátky vůbec nebyly jednoduché a že se musel potýkat s „nepřízní“ Zdeňka Svěráka.
25.11.2018 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (240 článků) , Petr Dvořák (611 článků) , Tatiana Drexler (24 článků) , Ondřej Malý (50 článků) , Petr Dvořák (606 článků) , Ondřej Svěrák (12 článků)

Afterparty StarDance: Válející se blondýna na chodníku a „ignorant“ manžel Pavly Tomicové!

 
Většina soutěžících StarDance se tradičně po skončení přesunula do nedalekého baru. Nechyběl odpadlík Adam Mišík (21) se svou přítelkyní nebo hvězda show Pavla Tomicová (56) s manželem Ondřejem Malým (52), který s telefonem u ucha pádil tři kroky před ní.
04.11.2018 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (240 článků) , Adam Mišík (235 článků) , Ondřej Malý (50 článků)

Pilný má zas napilno. Exministr má místo Senátu „flek“ u kolegyně z televize

 
V televizní show Den D na ČT byli Ivan Pilný (ANO) a Marta Nováková (za ANO) jako investoři kolegové. Teď bude Nováková dělat Pilnému šéfovou. Bývalého ministra financí si totiž vybrala za svého náměstka na ministerstvu průmyslu a obchodu. Nahradí dosavadního náměstka Ondřeje Malého.
29.10.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (50 článků) , Ivan Ivan (1390 článků)

Exministr Pilný se vrací, má dohlédnout na „internetizaci Česka”

 
Na ministerstvu průmyslu a obchodu skončí k poslednímu říjnu náměstek pro „internetizaci” Ondřej Malý a nahradí ho bývalý ministr financí Ivan Pilný (za ANO). O odvolání Malého rozhodla ministryně Marta Nováková (za ANO).
29.10.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (50 článků) , Ivan Ivan (1390 článků)

Pavlu Tomicovou ve StarDance podpořila nejen sestra známá z Ulice: Herečka se pochlubila také svými dětmi

 
Herečka Pavla Tomicová  (56) se ve StarDance může spolehnout na podporu svých nejbližších. V hledišti jí fandila nejen její sestra Naďa , jež je stejně jako Pavla známá ze seriálu Ulice, ale i její dvě děti - syn Adam, jehož má z prvního manželství, i dcera Anežka, kterou má se svým současným mužem, taktéž hercem, Ondřejem Malým.
24.10.2018 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (240 článků) , Ondřej Malý (50 článků)

Energická Tomicová ze StarDance: Manžel ji opustil kvůli jinému muži

 
Když v sobotu večer zářila na parketu StarDance, držel jí v publiku palce dojatý manžel Ondřej Malý (52). Vždycky tomu tak ale nebylo. Navenek optimistická Pavla Tomicová (56) si prošla osobním peklem potom, co jí první muž ošklivě zlomil srdce. Po půlnoci ale s ostatními pařila v pražské hospodě Konvikt.
15.10.2018 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (240 článků) , Ondřej Malý (50 článků)

Pavla Tomicová ze StarDance: JAK JÍ MANŽEL ZLOMIL SRDCE!

 
Když v sobotu večer zářila na parketu StarDance, držel jí v publiku palce dojatý manžel Ondřej Malý (52). Vždycky tomu tak ale nebylo. Navenek optimistická Pavla Tomicová (56) si prošla osobním peklem potom, co jí první muž ošklivě zlomil srdce. Po půlnoci ale s ostatními pařila v pražské hospodě Konvikt.
15.10.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (240 článků) , Ondřej Malý (50 článků)

U Moravce se pálilo do mobilních operátorů: To je neuvěřitelný zločin!

 
Předseda Rady Českého telekomunikačního úřadu Jaromír Novák, výkonný ředitel Asociace provozovatelů mobilních sítí Jiří Grund a náměstek ministra průmyslu a obchodu Ondřej Malý v nedělních Otázkách Václava Moravce České televize debatovali o tom, proč stále platíme tak velké sumy mobilním operátorům za volání či připojení k internetu přes mobilní telefon.
15.04.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (50 článků) , Václav Český (541 článků) , Václav Malý (78 článků) , Jiří Novák (105 článků) , Ondřej Novák (49 článků) , Ondřej Novák (49 článků)

Změny Uber neminou: Experti na Úřadu vlády navrhli, jak ho regulovat

 
Řidiči jezdící podle mobilních aplikací musí mít jiná pravidla než klasické taxislužby. Sdílenou ekonomiku je ale nutné regulovat. Po čtvrteční schůzce zástupců ministerstev a pražské a brněnské samosprávy to řekl vládní zmocněnec pro digitální agendu Ondřej Malý. Změny pravidel v taxislužbě, které si vyžaduje stále častější využívání mobilních aplikací typu Uber, přinese novela zákona, kterou připraví ministerstvo dopravy. Část navrhovaných legislativních úprav už představilo veřejnosti. Současná Sněmovna už ale novelu schvalovat nestihne.
05.10.2017 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (50 článků)

Vláda: Expertní jednání k řešení aktuálních otázek sdílené ekonomiky

 
V sídle Úřadu vlády ČR se ve čtvrtek 5. října 2017 uskuteční od 13.00 hodin expertní jednání k řešení aktuálních otázek sdílené ekonomiky. Jednání se zúčastní koordinátor digitální agendy Ondřej Malý, zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva financí, Ministerstva dopravy, hlavního města Prahy a statutárního města Brna.
04.10.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (50 článků)

Na Úřadu vlády se uskuteční expertní jednání k řešení aktuálních otázek sdílené ekonomiky

 
Ve čtvrtek 5. října proběhne na Úřadu vlády ČR expertní jednání k aktuální problematice sdílené ekonomiky. Z pověření předsedy vlády Bohuslava Sobotky je svolal digitální koordinátor ČR Ondřej Malý.
28.09.2017 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (50 článků)

Proč je u nás tak drahé volání? Vysvětluje vládní koordinátor

 
Bývalý radní Českého telekomunikačního úřadu a nyní vládní koordinátor digitální agendy Ondřej Malý v pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu vysvětloval moderátorce Marii Bastolové, proč jsou u nás volání a mobilní data tak drahá. Pokud se někdo těšil, že se to změní v nejbližší době, bude asi dost zklamán.
21.08.2017 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (50 článků)

Ondrášek (9) trpí mozkovou obrnou: Jeho děda vybírá víčka z popelnic, aby pomohl

 
Malý Ondra není jako ostatní děti. Bohužel trpí od narození mozkovou obrnou, kvůli které vyžaduje neustálou péči. Jeho rodina se snaží všemi možnými prostředky získat peníze na tolik potřebnou speciální rehabilitaci, kterou ale nehradí pojišťovna.
23.06.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (50 článků)

Premiér Sobotka vystoupí na Prague European Summitu

 
Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka vystoupí v úterý 13. června 2017 na zahájení Prague European Summitu v Lobkovickém paláci. Na třídenním summitu vystoupí také ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek, koordinátor digitální agendy Ondřej Malý a guvernér České národní banky Jiří Rusnok.
10.06.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2552 článků) , Bohuslav Sobotka (9545 článků) , Ondřej Malý (50 článků) , Jiří Rusnok (1875 článků) , Jiří Rusnok (699 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »