Články k osobnosti

Ondřej Havel

  herec, zpěvák, tanečník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ondřej Havel »
 

Dobrá zpráva pro fanynky seriálu Ulice: Rebel Jirka, kterého ztvárnil Ondřej Havel, se vrací na scénu

 
Po třech letech se herec Ondřej Havel přidá opět k zajímavému projektu, kterým je nekonečný seriál Ulice a budeme ho pravidelně vídat v hostivařských ateliérech, kde se seriálové kulisy nachází.
04.08.2022 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Havel (90 článků) , Jiří Havel (453 článků) , Jiří Havel (453 článků)

Nový poesiomat na vinohradském hřbitově: Hlásá myšlenky Václava Havla

 
Myšlenky Václava Havla připomíná ode dneška na vinohradském hřbitově v Praze tzv. Poesiomat. Na místě posledního odpočinku někdejšího československého a českého prezidenta přehrává 12 úryvků z Havlových projevů, her a básní. Instalaci přístroje, který má tvar roury, z níž se ozývají nahrávky, podpořil pražský magistrát a městská část Praha 10. Novinářům to dnes sdělili tvůrce Poesiomatu Ondřej Kobza a zástupci Prahy.
17.12.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6290 článků) , Ondřej Havel (90 článků)

Trenér nároďáku Šilhavý má koronavirus - byť je očkovaný a nemoc prodělal

 
Čeští fotbalisté se v listopadových zápasech proti Kuvajtu a Estonsku budou muset obejít bez hlavního trenéra Jaroslava Šilhavého. Kouč národního týmu měl před dnešním začátkem srazu pozitivní test na koronavirus, přestože je očkovaný. Nemoc už prodělal vloni. Mužstvo v posledních dvou duelech letošního roku povede asistent Jiří Chytrý.
08.11.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ševčík (44 článků) , Jan Filip (102 článků) , Adam Milano (3 články) , Jaroslav Filip (49 článků) , Tomáš Sýkora (2 články) , Ondřej Havel (90 článků) , Jan Adam (94 článků) , Jan Filip (95 článků) , Milan Sýkora (3 články) , Filip Sýkora (1 článek) , Adam Adam (387 článků) , Adam Adam (387 článků) , Jan Havel (11 článků)

Zpět k Havlovi, dále od Polska a Maďarska. Zahraniční politika dle vyhlédnutého ministra Koláře juniora

 
Blížící se vláda pěti stan, to je vláda ODS, lidovců, TOP 09, Pirátů a STAN chce vrátit kurz zahraniční politiky do havlovského směru a revidovat vztahy s Ruskem a Čínou. Možný příští ministr zahraničí Ondřej Kolář (TOP 09) dává najevo i určitý odstup od Visegrádské čtyřky. Co na to říká odborník? Nahlédněte.
22.10.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Havel (90 článků)

Hejma: Zeman vyleze a bude zle. Slyšel jsem. Havel v kómatu? Pamatuju

 
Ondřej Hejma se ve své show nejdříve věnoval Petru Fialovi a jeho plánům do budoucna. Andrej Babiš mu prý pod nohy hodil první klacek. Ale především se obořil na pražskou kavárnu za to, co předvádí okolo hospitalizace Miloše Zemana. Zavzpomínal, jak o Václavu Havlovi informovala jeho manželka Dagmar, když byl v umělém spánku: „Bylo to hrozně milé, lidské, ale nedozvěděli jsme se vůbec nic.“ Podle něj tzv. kavárna neumí prohrávat a je frustrovaná po dvou vítězstvích Václava Klause a Miloše Zemana, právě proto se to z ní „vyvalilo“. Komentátor ovšem doufá, že se potvrdí jedna konspirační teorie.
19.10.2021 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6290 článků) , Václav Klaus (10775 článků) , Andrej Babiš (24598 článků) , Petr Fiala (3874 článků) , Ondřej Hejma (215 článků) , Miloš Zeman (27376 článků) , Ondřej Havel (90 článků)

Přítelkyně Ondřeje Havla z Ulice přebrala moderátorskou štafetu po Robertu Rosenbergovi v turnajích Muay Thai

 
Je krásná, je talentovaná, hraje počítačové hry, získala titul inženýrky, moderuje společenské akce a patří jí večery na Fajn Rádiu. Takto by se dala popsat Bára Dvorská, modla Ondřeje Havla, kterého můžeme vídat ve Snídani s Novou a několik let hrál v seriálu Ulice. Takovou přítelkyni mu může každý jen závidět, třeba bývalý kolega z hudební kapely New Element, který s Bárou randil před Ondřejem.
28.09.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Rosenberg (190 článků) , Ondřej Havel (90 článků)

Hudební úspěchy gymnazijního sígra z Ulice: Jak se svým zpěvem začínal moderátor Snídaně s Novou Ondřej Havel a ke komu byl často přirovnáván?

 
Před deseti lety se nynější novopečený průvodce pořadu Snídaně s Novou v jednom rozhovoru svěřil, že pro lidi nechce být jen ten z Ulice. To se mu jistě povedlo. Stal se z něj vyhledávaný rozhlasový i televizní moderátor a zpívání, které je mu blízké již odmala, se věnuje dodnes. Prošel si několika hudebními kapelami, některé z nich jeho fanynky jistě překvapí, druzí si možná konečně vzpomenou, kde Ondřeje Havla kromě Ulice ještě viděli.
18.09.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Havel (90 článků)

TV Nova mění moderátory: Svlékli se donaha!

 
Změny na Nově pokračují! Televize před víkendem oznámila jména nových moderátorů Snídaně s Novou. Těmi se od pondělí stanou Ondřej Havel (26) a Johan Mádr (27). Pánové, kteří se nebojí svléknout před objektivem.
04.09.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Havel (90 článků) , Johan Mádr (14 článků)

Nova představila nový tým Snídaně s Novou: Dvě nové tváře i matadoři Kloubková, Svoboda a Kopeček

 
Nova pokračuje ve změnách v rámci zpravodajství a publicistiky. Diváci Snídaně s Novou se mohou těšit na Ondřeje Havla a Johana Mádra. Spolu s nimi bude ranní relací provázet Tereza Jandová. Nová dvojice se na obrazovkách objeví už v pondělí 6. září.
03.09.2021 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Havel (90 článků) , Johan Mádr (14 článků) , Ondřej Svoboda (75 článků)

Náhrada za Shopaholic Nicol a Peroutku: Snídaně s Novou přivítá tyto charismatické herce

 
Poté, co Nikol Čechová alias Shopaholic Nicol (31) a Milan Peroutka (31) oznámili odchod ze Snídaně s Novou, musela televize hledat náhradní moderátory. Budou jimi herci Ondřej Havel (26) a Johan Mádr (27), kteří se na obrazovkách budou pravidelně objevovat od pondělí 6. září.
03.09.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (304 článků) , Ondřej Havel (90 článků) , Johan Mádr (14 článků)

Kdo nahradí Peroutku a Shopaholic Nicol? Snídaně s Novou má novou moderátorskou dvojici

 
Snídaně s Novou představila novou moderátorskou dvojici. Poté, co se televize rozloučila s Nikol Čechovou a Milanem Peroutkou, se na obrazovkách představí Ondřej Havel a Johan Mádr. Spolu s nimi bude ranní relací provázet Tereza Jandová.
03.09.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (304 článků) , Ondřej Havel (90 článků) , Johan Mádr (14 článků)

Fotbalová nominace: Vrací se Kúdela, chybí Schick a marodi

 
Trenér české fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý povolal na zářijové duely kvalifikace mistrovství světa s Běloruskem a v Belgii a následné přípravné utkání s Ukrajinou i nováčka Milana Havla, obránce Viktorie Plzeň. Do národního týmu se po odpykání desetizápasového trestu za údajnou rasistickou urážku protihráče v březnovém osmifinále Evropské ligy vrací slávistický stoper Ondřej Kúdela. Šilhavý zatím nominoval 20 hráčů, další trojici ještě plánuje doplnit.
24.08.2021 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Kúdela (63 článků) , Ondřej Havel (90 článků)

A Havel si plácnul. Nikdo vám to nepřizná. Hejma o ďábelské věci

 
Vyvolávat hlasování o nedůvěře vládě bylo podle Ondřeje Hejmy nesmyslné a opozice věděla, že to k ničemu nevede a pojistila se, aby to nevyšlo, prozradil ve své show. „Žvanili a žvanili a nic z toho nebylo a práce jim stála,“ řekl. Opozice si prý zajistila selhání tím, že nejednala s komunisty. U komunistů Hejma ještě zůstal a zabýval se myšlenkou, zda šlo komunisty po sametové revoluci zrušit. Podle něj si Havel a Marián Čalfa na zachování komunistů plácli. A vzpomenul si na to, jak Vojtěchu Filipovi vmetl do tváře, že žádný komunista není. A na závěr si komentátor nechal „silné kafe“, tedy Václava Klause a „zrůdu lidskou“.
08.06.2021 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10775 článků) , Vojtěch Filip (1556 článků) , Ondřej Hejma (215 článků) , Václav Havel (6290 článků) , Ondřej Havel (90 článků)

Havel a to nejhorší, co pamatuju. Ondřej Hejma zabolel

 
Ondřej Hejma shrnul start kampaně Pirátů a STANu a také SPOLU. Zatímco u Pirátů viděl problémy s minulostí i se slibovanou budoucností, u koalice KDU-ČSL, ODS a TOP 09 poznamenal: „Tam už těch témat bylo velice poskrovnu. Já jsem po pravdě řečeno nezaznamenal žádné zásadní." Ale alespoň „traktorista Jurečka" byl v obleku. Na řadu přišla také omluva Miloše Zemana. Ocenil, že sebral odvahu se omluvit, i když až po dvaceti letech. „Já si jen říkám, škoda, že to nestihnul Václav Havel, možná by k tomu přesvědčení dospěl také," dodal. Bombardování Srbska označil za to nejhorší, co vůbec pamatuje.
25.05.2021 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6290 článků) , Ondřej Hejma (215 článků) , Miloš Zeman (27376 článků) , Ondřej Havel (90 článků)

Kolář z TOPky: Těším se, až s Piráty navážeme na odkaz Václava Havla

 
Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09) chválí volební program Pirátů a dle svých slov se začíná těšit na novou vládu, kterou by mohli skládat právě Piráti a Starostové s koalicí Spolu. „Přečetl jsem si jejich zahraničně-bezpečnostní programovou kapitolu a musím říct, že je dobrá!“ chválí Kolář na twitteru a reaguje tak na podle něj zbytečnou kritiku, že mají Piráti jen jednu ženu ve vedení strany.
20.05.2021 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6290 článků) , Ondřej Havel (90 článků)

Kostel sv. Havla v centru Prahy se dočká nových zvonů: Ludmila váží 45 kilo a ladí do a2

 
Pražský kostel u sv. Havla na Starém Městě dostane dva nové zvony Jan Nepomuk a Ludmila. První bude umístěn v severní věži a druhý v tzv. santktusové věžičce. Zvony požehná biskup Zdeněk Wasserbauer v neděli 11. dubna, poté budou vyzvednuty na svá místa, uvedl ředitel Institutu plánování a rozvoje (IPR), jeden z iniciátorů odlití zvonu a zároveň zvoník ze Starého Města Ondřej Boháč. Nové zvony dostal také kostel sv. Haštala.
09.04.2021 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Ondřej (66 článků) , Zdeněk Boháč (2 články) , Ondřej Havel (90 článků) , Jan Starý (21 článků) , Jan Starý (19 článků)

Dvě lásky Ladislava Trojana se staly ženami dvou slavných mužů: Václava Havla a Miloše Formana

 
Herec Ladislav Trojan (88), otec slavných synů, herce Ivana a režiséra a producenta Ondřeje, v sobotu večer sledoval předávání Českých lvů v televizi. Se svojí paní Olgou (86) drželi palce filmu Šarlatán, v němž hlavní role ztvárnil jeho syn Ivan (56) a vnuk Josef (20) .
12.03.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6290 článků) , Miloš Forman (523 článků) , Ladislav Trojan (35 článků) , Ladislav Ondřej (89 článků) , Ondřej Havel (90 článků) , Ivan Ivan (2455 článků)

Bilance čerstvého sedmdesátníka Ondřeje Hejmy: O SuperStar si chtěl se mnou povídat i Havel!

 
Nejenže při příležitosti svých sedmdesátin poslal zpěvák Ondřej Hejma do světa Dáreček – tak se totiž jmenuje jeho nová sólová deska – ale pro Blesk tv MAGAZÍN v sedmi částech odvyprávěl vzpomínky na sedm dekád svého života. A je to strhující čtení!
13.02.2021 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Hejma (215 článků) , Ondřej Havel (90 článků)

„To by nenapsal ani Havel.“ Odborník to spočítal Duškovi za čísla, která drží Česko zavřené

 
Předseda České statistické společnosti Ondřej Vencálek byl hostem pořadu ČRo Dvacet minut Radiožurnálu. Podle odborníků z České statistické společnosti není vláda schopná obstarat si spolehlivá a správná data týkající se šíření nemoci covid-19 a podle nich se rozhodovat. Státní Ústav zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) podle něj vůbec neplní svou úlohu. „Jeho dramatické predikce mají následky, vyvolávají strach v obyvatelstvu, ale nikdo neví, zda je to vůbec oprávněné,“ upozornil Vencálek, že v modelech tohoto ústavu bylo mnoho chyb. „Jsou to absurdity, které by nenapsal ani Václav Havel,“ hrozil se.
04.02.2021 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6290 článků) , Václav Dušek (36 článků) , Ondřej Havel (90 článků)

Horší než covid, větší škody. Ondřej Neff vidí hrozbu. A zná pravdu o Zemanovi

 
LISTOPAD 89 A COVID Zelené tendence v ekonomice způsobí ještě větší škody na naší životní úrovni, než pandemie covidu-19, soudí novinář a spisovatel Ondřej Neff. Ten v rozsáhlém rozhovoru, který ParlamentnímListům.cz poskytl k blížícímu se výročí listopadu 89, obhajuje Václava Havla a kritizuje současného prezidenta Miloše Zemana. Toho má za vychytralého a mstivého.
16.11.2020 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6290 článků) , Ondřej Neff (332 článků) , Miloš Zeman (27376 článků) , Ondřej Havel (90 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »