Články k osobnosti

Ondřej Brzobohatý

  herec, zpěvák, skladatel, hudebník, moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ondřej Brzobohatý »
 

Hana Gregorová slaví 70: Smrt životní lásky a bouřlivý vztah s kolouškem Koptíkem

 
Herečka Hana Gregorová už v sobotu oslaví významné životní jubileum. Za dlouhých sedmdesát let svého života má za sebou řadu nádherných filmů, divadelních rolí a pár skandálů, které zahýbaly světem českého showbyznysu. Po smrti své životní lásky herce Radka Brzobohatého přišel do jejího života o dvaatřicet let mladší muž Ondřej Koptík, který se postaral o pořádný rozruch kolem slavné vdovy. 
19.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Gregorová (538 článků) , Ondřej Brzobohatý (766 článků)

Ondřej Brzobohatý otevřeně: O zamilování do Daniely a jak dnes mluví o Taťáně

 
Ondřej Brzobohatý (39) promluvil v rozhovoru pro Face to Face na Stream.cz o bývalé manželce Taťáně, prozradil, jestli ji dokáže ještě vůbec pozdravit i jaký má názor na bulvární smršť. Dále popsal, jak se poznali s Danielou Písařovicovou a co plánuje do budoucna za překvapení a nové projekty. 
15.08.2022 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (766 článků) , Daniela Písařovicová (256 článků)

Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová: Na rozvodu vydělali 17 milionů korun

 
Byl to jeden z nejnepříjemnějších mediálních rozvodů vůbec, ale už je konečně hotovo. Ondřej Brzobohatý (39) a Taťána Kuchařová (34) podepsali majetkové vyrovnání po zániku manželství, které se přes všechna vzájemná domnělá zklamání a příkoří ukázalo jako velmi výhodná investice. Rozvod jim každému vynesl přes 8 a půl milionu korun. Na znění samotné dohody o vypořádání majetku upozornil první Blesk.
02.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (766 článků) , Taťána Kuchařová (1008 článků)

Ondřej Brzobohatý jako Adam Kábrt ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným

 
Talentovaný hudebník Ondřej Brzobohatý, jehož písně se řadí mezi nejkvalitnější tvorbu současné hudební scény, si střihl také několik seriálových rolí. Jednou z nich byl učitel Adam Kábrt v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, který si získal srdce mnoha diváků.
06.07.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (766 článků) , Adam Adam (388 článků) , Adam Adam (388 článků)

Vary ve varu: Donutil s těhotnou přítelkyní, Brzobohatý s Písařovicovou i rozjařený Marek Daniel

 
Martin Donutil s těhotnou partnerkou, režisér Jan Hřebejk, moderátorka Daniela Písařovicová s Ondřejem Gregorem Brzobohatým, moderátor Václav Moravec nebo herec Marek Daniel. Ti všichni si nenechali ujít party Asociace producentů v audiovizi (APA) v rámci karlovarského festivalu. Ocenění za celoživotní dílo tam dostal producent Jiří Ježek, který stojí mimo jiné za filmy Černí baroni, Tankový prapor nebo Dědictví aneb Kurvahošigutntag.
05.07.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (512 článků) , Marek Daniel (97 článků) , Dan Martin (157 článků) , Daniel Martin (158 článků) , Václav Moravec (701 článků) , Jiří Ježek (58 článků) , Daniela Písařovicová (256 článků) , Martin Donutil (13 článků) , Daniel Martin (95 článků) , Ondřej Brzobohatý (766 článků) , Jiří Marek (459 článků) , Jiří Marek (459 článků) , Ondřej Ježek (4 články) , Daniel Gregor (1 článek) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (107 článků)

Karlovy Vary obrazem: Bagárová zářila s dcerou, vysmátý Brzobohatý i zamilovaný Prachař

 
Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech probíhá už několik dní, hvězdní hosté si ho užívají naplno a redakce eXtra vám přináší ty nejzajímavější aktuality. Během uplynulého dne oznámila Monika Bagárová rozchod, avšak po boku své rodiny zářila a je znát, že je i přes osobní nesnáze šťastná a u blízkých lidí má oporu. Vary navštívilo i mnoho hvězdných párů, velkou pozornost na sebe strhli Ondřej Gregor Brzobohatý s Danielou Písařovicovou nebo Jakub Prachař se Sarou Sandevou. Ve velké galerii se podívejte, kdo zaujal tentokrát nejvíce.
04.07.2022 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1337 článků) , Daniela Písařovicová (256 článků) , Monika Bagárová (936 článků) , Sara Sandeva (119 článků) , Ondřej Brzobohatý (766 článků)

Nemohli se nabažit jeden druhého: Brzobohatý s Písařovicovou pluli noční kolonádu

 
Filmový festival v Karlových Varech si stejně jako stovky dalších celebrit nenechali ujít ani Ondřej Brzbohatý (39) a Daniela Písařovicová (43). Zamilovaný pár zachytili fotografové eXtra.cz, jak si užívá koncertu kapely PSH. Následně si dopřáli romantickou noční procházku kolonádou. Jak je patrné ze snímků, láska mezi Brzobohatým a Písařovicovou jen kvete!
04.07.2022 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Písařovicová (256 článků) , Ondřej Brzobohatý (766 článků)

Hvězdný pár Varů: Brzobohatý s Písařovicovou zbořili festival. Nestíhali se podepisovat

 
Ondřej Brzobohatý (39) jen září vedle krásné moderátorky Daniely Písařovicové (43). Společně navštívili Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary a dozajista patřili k nejkrásnějším párům. Měli také co dělat, aby si poradili s fanoušky, kterých bylo požehnaně.
02.07.2022 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (766 článků) , Daniela Písařovicová (256 článků)

Znovuzrozená Kuchařová: Tímto krokem se už definitivně odpoutala od Ondřeje Brzobohatého!

 
Taťána Kuchařová (34) se již nadobro odpoutala od svého nyní již bývalého muže Ondřeje Gregora Brzobohatého (39). Jak sama prozradila na svém Instagramu, oficiálně si již změnila příjmení z Gregor Brzobohaté na Kuchařovou. 
29.06.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (766 článků) , Taťána Kuchařová (1008 článků)

Ulice: Pamatujete si na lamače dívčích srdcí Marka Stránského?

 
Dějová linka Ondřeje Brzobohatého v Ulici nebyla dlouhá. Hrál v ní jen půl druhého roku a tvořil hezký pár s kadeřnicí Digi. Marek Stránský byl sympatickým právníkem, který se zakoukal do kadeřnice Digi. Spolu později začali žít svůj pohádkový život v Anglii, kde se jim narodila dvojčátka.
29.06.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (766 článků) , Marek Stránský (3 články)

Srdcem jsem stále Evík, hlásí Kretschmerová: V muzikálu Slunce, seno ale hraje Kelišovou

 
Herečku Jaroslavu Kretschmerovou (66) si všichni pamatují jako Evíka z kultovní trilogie režiséra Zdeňka Trošky (69). V sérii Slunce, seno ztvárnila nezapomenutelnou hubatou sekretářku, a to už téměř před čtyřiceti lety! Místo ve scénáři se pro ni našlo i ve stejnojmenném muzikálu Ondřeje Brzobohatého. Jaroslava se tentokrát představí jako Kelišová, ale jak sama přiznává v rozhovoru pro eXtra.cz, "srdcem jsem stále Evík". Kdo po ní zdědil roli? 
26.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (766 článků) , Jaroslava Kretschmerová (52 článků)

Tohle jsou erotické sny Ondřeje Brzobohatého: Daniela Písařovicová se má na co těšit

 
Ondřej Gregor Brzobohatý (39) se nenudí, ani když sní. V pořadu Inkognito nechal nahlédnout do intimního života, když se rozpovídal o svých erotických snech. O pouta či krajkové škrabošky nebylo nouzi, představivost rozhodně nepatří mezi Ondřejovy slabé stránky.
23.06.2022 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (766 článků) , Daniela Písařovicová (256 článků)

Písařovicová už lásku k Brzobohatému netají. První oficiální vyjádření k jejich vztahu

 
Ani partnerka hudebníka Ondřeje Gregor Brzobohatého (39), moderátorka Daniela Písařovicová (43) nechyběla na slavnostní premiéře muzikálu Slunce, seno, jahody, který vznikl pod rukama právě Brzobohatého. Je to vůbec poprvé, co se partneři ukázali jako oficiální pár ve společnosti a s půvabnou brunetkou se setkala i redakce eXtra.cz. Daniela nám prozradila, jak se jí dílo líbilo, a promluvila i o vztahu s Ondřejem.
19.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Písařovicová (256 článků) , Ondřej Brzobohatý (766 článků)

O tomhle se Kuchařové ani nesnilo. Gregorová veřejně přijala Písařovicovou do rodiny

 
Vztah Ondřeje Brzobohatého a Daniely Písařovicové je oficiálně pokřtěný. A veřejné požehnání dostali i od těch nejdůležitějších osob života talentovaného hudebníka. Oblíbená moderátorka se totiž na premiéře muzikálu Slunce, seno, jahody potkala s maminkou svého partnera a z jejich přivítání bylo zřejmé, že vztahy mezi nimi jsou nadstandardní, což je zřejmé i z našich snímků. 
17.06.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (766 článků) , Daniela Písařovicová (256 článků)

Pazderková v legendární roli Růžičkové: V Slunce, seno, jahody hraje Škopkovou

 
Premiéra nového muzikálu z pera Ondřeje Brzobohatého Slunce, seno, jahody je za dveřmi. Hudební remake slavného filmu nyní prochází posledními zkouškami a fotografům se tak ukázali herci v plné své kráse. Největším šokem asi pro mnohé diváky bude Iva Pazderková coby mohutná Marie Škopková. Casting herečky se zálibou ve fitness mnohé překvapil, stejně jako účast některých herců z původního filmu, kteří si však v muzikálu vyzkoušejí jiné role. Redakce eXtra.cz byla přímo na zkoušce. 
10.06.2022 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (766 článků) , Iva Pazderková (422 článků)

Bouček si dělá legraci z Brzobohatého a útočí na Kuchařovou: Děláš z bohatých chudé!

 
Za hranou vkusu. I tak se některým divákům mohou zdát vtípky, kterými se snaží televizní diváky bavit partička kolem Libora Boučka. Právě oblíbený moderátor, Jakub Prachař a Ondřej Gregor Brzobohatý si v aktuálním díle show Inkognito dělali legraci z rozvodu třetího jmenovaného. Kdo umí číst mezi řádky, nemohl si nevšimnout narážek, které mířily přímo na Táňu Kuchařovou, před rozvodem Brzobohatou. 
09.06.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (563 článků) , Jakub Prachař (1337 článků) , Ondřej Brzobohatý (766 článků)

Hanychová znechuceně o Brzobohatém: Je falešný a hrozná s***ě. Kuchařové přisoudila s Ornellou Koktovou zlo v očích

 
Málokdo si v posledních týdnech nevšiml znovu rozvířené kauzy krachu manželství Taťány Kuchařové (34) a Ondřeje Brzobohatého (39). Do něj se nyní neuvěřitelně ostře pustila prostořeká Agáta Hanychová (37), zatímco Ornella Koktová (39), s kterou dcera Veroniky Žilkové na Instagramu připravovala kremrole, na dálku zkritizovala naopak bývalou Miss World.
04.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3259 článků) , Ondřej Brzobohatý (766 článků) , Taťána Kuchařová (1008 článků)

Písařovicové vztah s Brzobohatým svědčí: Ve stylovém outfitu rozdávala úsměvy na všechny strany!

 
Moderátorka Daniela Písařovicová (43) se zúčastnila slavnostního otevření nového terapeutického hřiště v pražské nemocnici Motol. Dorazila ve velmi stylovém kompletu a rozdávala úsměvy na všechny strany. Zdá se, že vztah s Ondřejem Brzobohatým (39) jí skutečně prospívá!
26.05.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (766 článků) , Daniela Písařovicová (256 článků)

První mráčky v ráji ve vztahu Ondry Brzobohatého a Daniely Písařovicové? Žárlivá scéna kvůli fešnému striptérovi

 
Moderátorka Daniela Písařovicová (43) se před svou novou láskou Ondřejem Brzobohatým (39) vtipně odkopala a svými znalostmi pánského striptýzu ho téměř přivedla k žárlivosti. Ačkoliv své zkušenosti sváděla na vyprávění kamarádek, muzikant jí to nevěřil. To vyvolalo salvy smíchu jak u ostatních soutěžících, tak u moderátora Libora Boučka (41), který si také s radostí přisadil. Na celou scénku, která se během hádání povolání mezi tehdy ještě "utajenými" milenci odehrála, se mohou diváci těšit ve čtvrtečním díle primáckého pořadu Inkognito. 
19.05.2022 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (563 článků) , Ondřej Brzobohatý (766 článků) , Daniela Písařovicová (256 článků)

Ondřej Brzobohatý se setkal s exmilenkou: Jejich řeč těla řekla víc než tisíc slov

 
Vztah Taťány Kuchařové (34) a Ondřeje Brzobohatého (39) se rozpadl z mnoha důvodů. Miss World 2006 na muzikanta práskla, že s ní během soužití manipuloval, lhal jí a pak mu přišla i na řadu milenek. První z nich, se kterou byl Brzobohatý spatřen, byla tanečnice Zuzana Pilná, se kterou se před pár dny potkal na zahradní party. Jak se dalo čekat, tak se na sebe ani nepodívali a vyhýbali se obloukem, ač o sobě dobře věděli. Zdá se, že ani tento rozchod se neobešel bez mráčků.
18.05.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (766 článků) , Taťána Kuchařová (1008 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »