Články k osobnosti

Ondřej Brzobohatý

  herec, zpěvák, skladatel, hudebník, moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ondřej Brzobohatý »
 

Čerstvě vdaná Písařovicová si utahuje z Kuchařové: Pro jistotu jsem měla deštník, směje se jí

 
Po rozchodu a následném rozvodu si Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý nemohli přijít na jméno a dodnes si bývalá Miss World nenechá ujít příležitost, aby si do známého hudebního skladatele kopla. Ve velkém rozhovoru pro časopis Moje Psychologie se role na okamžik obrátily a rýpanec Kuchařové uštědřila moderátorka Daniela Písařovicová, která se za Brzobohatého nedávno provdala v Itálii.
03.11.2023 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Taťána Kuchařová (1083 článků) , Daniela Písařovicová (304 článků)

Ondřej Brzobohatý otevřeně o drag queen: Tiffany už neskrývá, k šminkám tíhl odmalička

 
Ondřej Brzobohatý svou druhou tvář, které říká Tiffany Richbitch, nechtěl původně ukázat světu. Ovšem jeho exmanželka Taťána Kuchařová měla jiné plány a díky církevní žalobě se o muzikantově zálibě v drag queen dozvědělo celé Česko. Brzobohatý se však za vystupování na takových show nestydí, ba naopak, tentokrát ho podporuje i jeho novomanželka Daniela Písařovicová. V rozhovoru pro časopis Moje psychologie se o tématu rozpovídal a přiznal, že odmalička miloval svět make-upu. 
02.11.2023 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Taťána Kuchařová (1083 článků) , Daniela Písařovicová (304 článků)

Ondřej Brzobohatý promluvil o svatbě a svém egu: Daniela se mi za to vysmívá, říká

 
Novomanželé Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová se snažili svou veselku dlouho utajit. Poté ale šli s pravdou ven a přiznali, že své "ano" si řekli ve slunné Itálii. Herec nyní v pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradil, jak celá svatba probíhala a čím mu jeho druhá polovička krotí velké ego. Daniela se mu za to občas i vysmívá, přiznal. 
31.10.2023 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Daniela Písařovicová (304 článků)

Drama na premiéře muzikálu Ondřeje Brzobohatého. Náhlý kolaps a zásah záchranky

 
Premiéra muzikálu Anděl Páně se neobešla bez vypjaté situace. V Hudebním divadle Karlín se udělalo jednomu z návštěvníků špatně a byl nutný zásah záchranné služby. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, vše se odehrálo až po představení nového muzikálu a program tak nebyl nijak narušen. 
28.10.2023 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Drama Drama (349 článků)

Brzobohatý a Písařovicová si rozumí ve všem. Na premiéře sladili i manikúru

 
Hudebník Ondřej Brzobohatý (40) je umělec tělem i duší a rozhodně to neskrývá. Nedávno vyšlo najevo, že se rád převléká do ženských oděvů a nemá ani problém s tím mít nalakované nehty a ruce obsypané prsteny. Černě nalakované nehty ostatně ukázal i na čtvrteční premiéře muzikálu Anděl Páně, kam přišel v doprovodu své půvabné novomanželky Daniely Písařovicové (44), jak zachytili fotografové eXtra.cz. 
28.10.2023 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Daniela Písařovicová (304 článků)

Daniela Písařovicová promluvila o zdravotních problémech. V práci to s ní málem seklo

 
Moderátorka Daniela Písařovicová vyvrátila spekulace o těhotenství. I když by se miminku její manžel Ondřej Brzobohatý nebránil a dokonce o ní prohlásil, že by si ji nevzal, kdyby nebyl přesvědčený o tom, že bude skvělou matkou, Daniela těhotná není. Jen trpí na nízký tlak a to je také důvodem, proč se jí při moderování udělalo nevolno, jak řekla v rozhovoru pro eXtra.cz.
28.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Daniela Písařovicová (304 článků)

Ondřej Brzobohatý promluvil o plánování rodiny s Danielou Písařovicovou: Bude nejgeniálnější matka mých dětí, věří

 
Ondřej Gregor Brzobohatý má za sebou další úspěšnou premiéru muzikálu, ke kterému složil hudbu – Anděl Páně. Známý hudebník tak během slavnostního večera musel veškeré dění na pódiu bedlivě sledovat ze zákulisí. V publiku by to totiž nedal, jak prozradil pro eXtra.cz. V rozhovoru se také rozpovídal o své manželce, milované Daniele Písařovicové. Jak to novomanželům šlape? A co miminko?
28.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Daniela Písařovicová (304 článků)

Skandál na premiéře muzikálu Ondry Brzobohatého: Zlitý ředitel karlínského divadla si ustlal na chodníku, domů nedošel

 
Po bujarém večírku muzikálu Anděl Páně došlo na pořádný trapas. Umělecký ředitel Hudebního divadla Karlín Pavel Polák měl po premiéře vánoční pohádky rozhodně krušné ráno, přehnal to totiž s alkoholem. V noci mu už cestou domů po více oslavných skleničkách selhaly nohy a Polák se pak zhroutil na zem jako pytel brambor. Bujarou jízdu završil vsedě na ulici, jak zachytili fotografové eXtra.cz.
27.10.2023 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Pavel Anděl (47 článků) , Ondřej Polák (9 článků)

Daniela Písařovicová po boku Brzobohatého září. S Ondřejem cukrovali jako dva zamilovaní puberťáci

 
Daniela Písařovicová, nyní už Brzobohatá, po boku Ondřeje zraje jako víno. Svého manžela přišla podpořit na slavnostní premiéru nového muzikálu Anděl Páně, kde tokali o sto šest. Kráska vypadá lépe než kdy dříve, a jak zachytili fotografové eXtra.cz, zamilované hrdličky se od sebe nemohly odtrhnout ani na chvíli. 
27.10.2023 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Písařovicová (304 článků) , Ondřej Brzobohatý (875 článků)

Brzobohatý a Písařovicová si budují nové hnízdečko lásky. Jenom pět set metrů od místa, kde Ondřej trpěl s Kuchařovou

 
Tenhle pán asi traumaty trpět nebude a na prokletí také určitě nevěří. Ondřej Brzobohatý (40) si se svou sympatickou novomanželkou Danielou (44) pořídili nové bydlení, které je podle Katastru nemovitostí jen pár set metrů od místa, kde si hudebník donedávna zařizoval život s Taťánou Kuchařovou (35). 
26.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Taťána Kuchařová (1083 článků) , Daniela Písařovicová (304 článků)

Nové hnízdečko lásky pro Ondřeje a Danielu: Brzobohatí si pořídili na Smíchově byt za 19 milionů

 
Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová (po svatbě Brzobohatá) už pár dnů napůl vlastní luxusní byt v centru Prahy. Rozhodli se zakotvit na pomezí Smíchova a Malé Strany, v lukrativní části Prahy, z níž to ani pěšky nemají nikam do centra daleko. Jsou jen pár kroků od nábřeží nebo Újezdu (Petřína) a na Anděl také dojdou pěšky. Informace vyplývají z Katastru nemovitostí, kde je redakce eXtra.cz prostudovala jako první.
25.10.2023 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Daniela Písařovicová (304 článků)

Je na nás s Ondrou, jak náš vztah bude nebo nebude vypadat, říká Brzobohatá

 
Daniela Brzobohatá (44) přiznala, jaký krok ze strany muzikanta Ondřeje Gregora Brzobohatého (40) ji hned v období zásnub překvapil. Moderátorka promluvila také o nedávné svatbě v Itálii a popsala, jak si zvyká na nové příjmení.
11.10.2023 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků)

Taťána Kuchařová si rýpla do Brzobohatého: Po nebožce ženě mi zbylo pár paruk, řekla se smíchem

 
Bývalá Miss World Taťána Kuchařová (35) rozhodně ví, jak si rýpnout. V rozhovoru pro primácký ShowTime se totiž nechala slyšet, že používá paruky a že jí jich několik zbylo po „nebožce ženě“. Tím narážela na svého dnes již bývalého muže Ondřeje Brzobohatého (40), který nedávno prozradil, že má zálibu v drag queen, tedy v oblékání a stylizování se do ženských postav.
11.10.2023 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Taťána Kuchařová (1083 článků)

Tři nevěsty Ondřeje Brzobohatého: Kdo vsadil na ležérní kousek a komu vlečka nedovolila chodit

 
Tři nevěsty a tři různé svatební outfity. Hudebník Ondřej Brzobohatý do toho znovu praštil a vzal si svou půvabnou snoubenku Danielu Písařovicovou. Ondřej tím vstoupil do svého třetího manželského svazku, jak oznámil na sociálních sítích. Krásné Daniele to moc slušelo, vsadila na decentní klasiku a jemný vzhled. Co ale vynesly bývalé nevěsty Brzobohatého? 
22.09.2023 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Daniela Písařovicová (304 článků)

Já vím své, říká modelka Taťána Kuchařová k třetí svatbě Brzobohatého

 
Taťána Kuchařová (35) zavzpomínala na své dětství i dospívání v Opočně a popsala své aktuální plány do budoucna. Modelka v rozhovoru pro iDNES.cz zareagovala také na třetí svatbu jejího bývalého manžela Ondřeje Gregora Brzobohatého, který si vzal před týdnem v Itálii moderátorku Danielu Písařovicovou.
22.09.2023 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (1083 článků) , Daniela Písařovicová (304 článků) , Ondřej Brzobohatý (875 článků)

Manželé Brzobohatí poprvé od svatby na veřejnosti: Ondřej přiznal, že chtěl být Písařovic

 
Mediální svět v posledních dnech horlivě řeší utajenou svatbu hudebníka Ondřeje Brzobohatého a jeho půvabné partnerky Daniely Písařovicové. Novomanželé rovnou z Itálie zamířili do zábavného pořadu TV Prima Inkognito, kde prozradili, že váhali, zda náhodou nebudou Písařovicovi. 
20.09.2023 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Daniela Písařovicová (304 článků)

Daniela je nádherný člověk, tvůj otec by byl šťastný, píše Brzobohatému máma

 
Hana Gregorová (71) ukázala fotky ze svatby svého syna, Ondřeje Gregora Brzobohatého (40) a poslala mu veřejný vzkaz. V tom mimo jiné pochválila nevěstu a zavtipkovala o otci muzikanta, herci Radkovi Brzobohatém (†79). Svého nevlastního bratra podpořila i sestra Rola (45).
20.09.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Hana Gregorová (548 článků) , Ondřej Brzobohatý (875 článků)

Taťána Kuchařová vrací úder: První slova o veselce Brzobohatého a sama oblékla svatební šaty

 
Zatímco muzikant Ondřej Brzobohatý (40) do toho potřetí praštil, tentokrát s moderátorkou Danielou Písařovicovou (44), jeho exmanželka Taťána Kuchařová (35) má zcela jiné starosti. Oblékla svatební šaty a šla módní přehlídku pro Jitku Ročňovou. Ačkoliv se k veselce svého exmanžela veřejně nevyjádřila, podle informací Blesku přeci jen v kruhu známých něco málo pronesla.
20.09.2023 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Taťána Kuchařová (1083 článků) , Daniela Písařovicová (304 článků)

Písařovicová získala tchyni snů: Hana Gregorová vynáší Danielu do nebes, nádherný člověk, říká o ní

 
Hudebník Ondřej Brzobohatý o víkendu šokoval radostnou novinou. Vzal si svou půvabnou snoubenku Danielu Písařovicovou v romantické Itálii. Obřad se odehrával v komorní atmosféře. Nyní popřála svému synovi prostřednictvím Facebooku i jeho matka Hana Gregorová. Poslala dojemný vzkaz, prozradila další detaily veselky a naznačila, že Ondřej už by se znovu rozvádět neměl. 
20.09.2023 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Hana Gregorová (548 článků) , Daniela Písařovicová (304 článků)

Posměváček Petr Vojnar se obul do Brzobohatého a Písařovicové: Bouček ho utřel, že nahání lajky

 
Svatba Ondřeje Brzobohatého (40) a Daniely Písařovicové (44) vytváří poměrně vášnivé debaty. Kvůli třetímu sňatku hudebníka se do sebe na Facebooku pustili moderátoři Petr Vojnar (47) a Libor Bouček (42). „Zbytečná zášť,“ naznačil pro eXtra.cz druhý z nich.
20.09.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (575 článků) , Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Petr Vojnar (175 článků) , Daniela Písařovicová (304 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »