Ondřej Němec

hokejista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ondřej Němec »

Chystala se Charta, rodiče nám nic neřekli. Pak první výslech... Pikatní vyprávění syna disidentů

Hostem Daniely Drtinové v diskusi na internetové televizi DVTV byl fotograf Ondřej Němec, syn disidentů Dany a Jiřího Němcových.
23.02.2017 14:55 |

Osobnosti: Ondřej Němec (15 článků) , Daniela Drtinová (336 článků)

Osm vteřin dělilo Moravce od medaile na MS

Biatlonista Ondřej Moravec si zkaženým posledním výstřelem odstřelil medaili na mistrovství světa v Hochfilzenu v závodě na 10 km a nakonec skončil pátý. Nečekaným vítězem se stal Němec Benedikt Doll.
11.02.2017 18:45 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (74 článků) , Ondřej Němec (15 článků)

Ondřej Němec: Naplno si užívám psaní díky Akademii žurnalistiky

Vždy chtěl psát, ale souhrou osudu nemohl před jedenácti lety žurnalistiku studovat. Nyní si Ondřej Němec (31) díky studiu na Akademii žurnalistiky užívá publikování článků. To můžete jednou třeba i vy. Ale pozor, máte už jen zbytek prázdnin na podání přihlášky ke studiu!
29.07.2016 15:15 |

Osobnosti: Ondřej Němec (15 článků)

Moravec skončil ve stíhačce jedenáctý, ženám se nedařilo

Českým biatlonistům se dnes na Světovém poháru v Anterselvě příliš nedařilo. Ondřej Moravec skončil ve stíhacím závodě jedenáctý, ještě horší výkon předvedly jeho ženské kolegyně. Veronika Vítková skončila ve stíhačce na 19. a Gabriela Soukalová na 21. místě. Zvítězili Němec Simon Schempp a Běloruska Darja Domračevová.
24.01.2015 18:17 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (74 článků) , Gabriela Koukalová (277 článků) , Ondřej Němec (15 článků)

Bank v Söldenu nedojel v druhém kole. Výhru slavil Hirscher

Na úvod Světového poháru slavil vítězství v obřím slalomu Marcel Hirscher, který obhajuje celkové vítězství v seriálu. V Söldenu vyhrál domácí jezdec poprvé po devíti letech. Druhý nejlepší, Němec Fritz Dopfer ztratil na Rakušana 1,58 vteřiny a třetí Francouz Alexis Pinturault přes dvě vteřiny.  Český lyžař Ondřej Bank se sice probojoval do druhého kola, ale nakonec ho ani nedojel.
26.10.2014 16:45 |

Osobnosti: Ondřej Bank (123 článků) , Marcel Hirscher (24 článků) , Ondřej Němec (15 článků)

Němec na šampionátu září, létají k němu lukrativní nabídky. On však zůstane ve Lvu

Ondřej Němec je na hokejovém mistrovství světa lídrem jinak nezkušené české defenzivy, a potvrzuje to i ve statistikách. S 5 body za gól a 4 asistence je nejproduktivnějším hráčem národního týmu a vede i kanadské bodování turnaje mezi obránci. Zájemci o jeho služby ale mají smůlu. Prioritou 30letého mistra světa z Německa z roku 2010 bylo zůstat ve Lvu Praha.
16.05.2014 17:40 |

Poprvé v kariéře! Biatlonista Moravec senzačně vyhrál závod SP

Český biatlonista Ondřej Moravec vybojoval premiérové vítězství ve Světovém poháru. V Oslu dnes triumfoval v závodu s hromadným startem, v němž o 13,7 sekundy porazil lídra seriálu Martina Fourcada z Francie. Třetí skončil Němec Erik Lesser.
03.03.2013 18:00 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (74 článků) , Ondřej Němec (15 článků) , Martin Němec (24 článků)

Němec po vyřazení Lva: Nemáme se za co stydět

Hokejisté Lva Praha sice v osmifinále play off Kontinentální ligy prohráli s moskevským CSKA 0:4 na zápasy, podle obránce Ondřeje Němce se ale nemají za co stydět. Všechna utkání byla vyrovnaná a dvakrát vyhrál ruská favorit až v prodloužení.
26.02.2013 09:45 |

Boxera Pálu čeká bitva o dva tituly! Soupeřem je Němec Airich

Hned o dva mistrovské tituly se v pátek popere boxer Ondřej Pála. Nejúspěšnější Čech v nejtěžší váhové kategorii a mistr Evropy organizace WBO v tureckém Tekirdagu změří síly s Němcem Konstantinem Airichem.
09.03.2012 10:35 |

Čerepovec dramatizuje duel s Mytišči, Dynamo Moskva drtí Minsk

Tým Čerepovce dramatizuje sérii s Mytiči, když na domácím ledě v sobotu přehrál mužstvo Atlantu 2:1 po prodloužení, v 70. minutě rozhodl duel zadák Ondřej Němec.
03.03.2012 20:20 |

Kristek zazářil v dresu Popradu. Lev vydřel bod se Spartakem Moskva

Hokejisté Lva Poprad prohráli v KHL se Spartakem Moskva 2:3 po samostatných nájezdech.
03.01.2012 17:45 |

Štístko Ondřej Němec: Zase ho doplnili...

Kdo si počká, ten se dočká! Obránce Ondřej Němec (26) zažívá stejné chvíle jako na loňském MS v Německu. Znovu byl dodatečně dopsán na soupisku před osmifinálovými boji.
07.05.2011 12:10 |

Reprezentant Němec odchází do KHL, bude hrát za Čerepovec

Ondřej Němec zatím na šampionátu v Německu předvádí skvělé výkony a možná i proto si zahraje proti Jágrovi v KHL.
23.05.2010 15:40 |

Soupisku českých hokejistů doplní Němec a Mojžíš

Dvě volná místa na soupisce českého národního týmu pro další fázi mistrovství světa v Mannheimu a Kolíně nad Rýnem doplní obránci Ondřej Němec a Tomáš Mojžíš.
14.05.2010 11:20 |

Osobnosti: Ondřej Němec (15 článků) , Tomáš Mojžíš (5 článků)

K hokejové reprezentaci se připojí další čtyři hráči

Národní tým připravující se na mistrovství světa doplní na pondělním srazu v Praze obránci Ondřej Němec, Angel Krstev, Petr Čáslava a útočník Jan Marek.
02.04.2010 18:00 |

Osobnosti: Jan Marek (356 článků) , Jan Marek (140 článků) , Angel Krstev (7 článků) , Petr Čáslava (9 článků) , Ondřej Němec (15 článků)