Články k osobnosti

Olivia Jackson

  herečka, kaskadérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Olivia Jackson »
 

Krásná dublérka filmových hvězd přišla po natáčení o ruku: Chce 63 milionů! Herečka jí poslala kytky

 
Byla mladá, krásná, pohybově zdatná – a ve zlomku vteřiny bylo všechno jinak. Dublérka akčních hvězd a kaskadérka Olivia Jackson (35) měla při natáčení filmu Resident Evil: Poslední kapitola hroznou nehodu na motorce. Strávila sedmnáct dní v kómatu a přišla o levou paži. Nyní, tedy až tři roky po té děsivé události, chce satisfakci. A peníze, samozřejmě.
17.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Olivia Jackson (3 články)

Dublérka Milly Jovovich při natáčení přišla o ruku, teď žaluje producenty

 
Britská kaskadérka Olivia Jackson zaskakovala za Millu Jovovich při natáčení filmu Resident Evil: Poslední kapitola. Brala za ni všechny scény, v nichž by se ukrajinská kráska mohla zranit. Při natáčení během hrozivé nehody na motorce přišla o levou paži. Teď producenty žaluje o 2,2 milionu liber, protože prý vyšlo najevo, že k nehodě došlo jejich zaviněním.
14.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Milla Jovovich (112 článků) , Olivia Jackson (3 články)

Sexy hvězda Star Wars nebo Šíleného Maxe je v kómatu! A lékaři nemají dobré zprávy

 
Je sexy, odvážná a zatraceně drsná žena. Sexy kaskadérka Olivia Jackson (32) patří ke špičce v oboru. Při fyzicky náročných a nebezpečných scénách již zastupovala herečky ve filmech jako Star Wars: Síla se probouzí nebo Šílený Max: Zběsilá cesta. Její profese se jí ale nyní stala osudnou. Při natáčení posledního dílu akčně-hororové ságy Resident Evil se vážně zranila a skončila v kómatu.
11.09.2015 09:59 |

podobné články

Osobnosti: Olivia Jackson (3 články)
« Předchozí 1 Další »