Články k osobnosti

Oldřich Tichý

  Malíř

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Oldřich Tichý »
 

Demokraté? Její volbu vydávají téměř za příchod Antikrista! Je zde text, který se s kritiky Lipovské vůbec nemaže

 
Na hlavu ekonomky Hany Lipovské se po jejím zvolení do Rady ČT sneslo velké množství kritických slov. Její kritici mají obavu, že představuje ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Jenže to může být i obráceně. Publicista Oldřich Tichý má za to, že skutečné nebezpečí mohou pro Česku televizi představovat kritici Lipovské.
04.06.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Tichý (32 článků)

Co na to Petr Fiala? Už i známý magazín se pustil do Pavla Novotného. Temná slova o ODS

 
Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný je trnem v oku komentátora Oldřicha Tichého na serveru Reflex.cz. Podle jeho slov je nemorální, vulgární a prodejný pozér. "Z mé ODS udělal mrtvou partaj," uvedl.
14.05.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1664 článků) , Pavel Novotný (979 článků) , Oldřich Tichý (32 článků) , Pavel Fiala (135 článků)

„Vaří se ve mně krev. Tihle darmojedi někam nakráčí a budou diktovat podle svého vzoru Grety!“ Petr Žantovský odhaluje, co se šíří z našich univerzit

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Kauza hradního kancléře Vratislava Mynáře, kterou se média snaží přesvědčit veřejnost o tom, že s nynějším prezidentem přišlo na Pražský hrad papalášství, bledne v porovnání s počínáním první polistopadové hlavy státu. Petr Žantovský v té souvislosti vyzdvihuje článek Oldřicha Tichého v Reflexu, v němž se připomíná nejen ignorace povolené rychlosti na silnici, ale především to, že Václav Havel zabránil tomu, aby prokazatelný vrah šel do vězení jen proto, že to byl syn jeho přítelkyně.
25.04.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5769 článků) , Oldřich Tichý (32 článků) , Vratislav Mynář (1118 článků) , Petr Václav (863 článků) , Petr Tichý (1 článek)

Papaláš Zeman? Tak si vzpomeňte, co prováděl „roztomilý“ Havel, nabádá komentátor. Výsměch předpisům, arogantní mluvčí Špaček

 
„To, co se u Havla hodnotilo jako víceméně roztomilá drobná rozmařilost, je Zemanovi předhazováno jako nepřijatelná zpupnost, zneužívání postavení a opilost mocí,“ poukazuje pro server Reflex.cz na dvojí metr aplikovaný na současnou hlavu státu a na našeho prvního prezidenta Václava Havla komentátor Oldřich Tichý. Připomenul některé nemalé Havlovy excesy včetně jeho nedodržování mnohých předpisů.
21.04.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5769 článků) , Oldřich Tichý (32 článků)

Lékárníci si „plácli“ s pojišťovnami. Za recept dostanou víc, marže klesnou

 
Zdravotní pojišťovny se dohodly s lékárnami na úhradách na příští rok, uvedl v pátek mluvčí Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) Oldřich Tichý. Při dohodě se využilo přesunu peněz mezi jednotlivými složkami příjmu lékáren. Ty dostanou více peněz za vydání receptu, sníží se jim ale marže na některé léky, řekli novinářům po jednání předseda Grémia majitelů lékáren Marek Hampel a prezident České lékárnické komory (ČLnK) Lubomír Chudoba.
15.06.2018 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Tichý (32 článků)

Občan zemřel na rakovinu, prý protože VZP odmítla platit. Máme vyjádření, které o mnohém vypovídá

 
Advokátní kancelář Ondřeje Pecáka zveřejnila smutnou informaci, že zemřel Miroslav Červenka, jenž se s pomocí advokátní kanceláře soudně bránil proti neochotě Všeobecné zdravotní pojišťovny mu uhradit odborně doporučenou léčbu agresivní formy rakoviny z veřejného zdravotního pojištění. Na tuto zprávu zareagoval pro PL.cz mluvčí VZP Oldřich Tichý.
15.11.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Červenka (6 článků) , Oldřich Tichý (32 článků)

Chat s mluvčím VZP: Kolik stojí zdraví?

 
Zajímá vás, kolik za vás vydá v průměru vaše zdravotní pojišťovna za rok? Jak dosáhnout na lázně či jak dostat tu nejlepší léčbu při závažné nemoci? Nejste s vaší pojišťovnou spokojeni a uvažujete o změně? Na tyto a podobné dotazy odpoví mluvčí Všeobecné zdravotní pojišťovny Oldřich Tichý v pátek 10. 2. v 10 hodin na Blesk.cz.
08.02.2017 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Tichý (32 článků)

Nesnesitelná lehkost světa Oldřicha Tichého

 
Výstavu velkoformátových obrazů malíře Oldřicha Tichého si mohou prohlédnut návštěvníci v pardubické Východočeské galerii. Kolekce děl, mapující tvorbu jeho poslední tvůrčí dekády, nese název Co je nahoře, je i dole. Toto pojmenování symbolizuje pronikání různých světů, duchovních a protichůdných významů přes sebe i do sebe.
26.03.2016 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Tichý (32 článků)

Mirka Čejková vrací úder mluvčímu VZP. Pracuje bez nároku na honorář

 
Ředitelka Nadačního fondu pro protonovou terapii a bývalá televizní moderátorka Mirka Čejková se ohradila vůči nařčení mluvčího VZP Oldřicha Tichého. Ten v rozhovoru pro Blesk.cz řekl, že Čejková oroduje za protonovou léčbu jen kvůli vyšší výplatě. Čejková teď ale tvrdí pravý opak.
14.01.2016 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Čejková (225 článků) , Oldřich Tichý (32 článků)

Mluvčí VZP se pustil do Čejkové: Protonovou léčbu by dala i na chřipku

 
Mluvčí Všeobecné zdravotní pojišťovny Oldřich Tichý se zostra opřel do ředitelky Nadačního fondu pro protonovou terapii Mirky Čejkové. Někdejší televizní moderátorka tvrdí, že mnoha pacientům s rakovinou, pro které je vhodná právě protonová terapie, není léčba pojišťovnou schválena – kvůli chybnému posouzení. Podle Tichého jde ale Čejkové pouze o vyšší výplatu.
09.01.2016 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Čejková (225 článků) , Oldřich Tichý (32 článků)

Všeobecná pojišťovna ukončila provoz portálu IZIP, stál ji dvě miliardy

 
Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) v pátek ukončila provoz elektronického portálu IZIP, skrze nějž komunikovala s lékaři a zdravotnickými zařízeními. V polovině měsíce bude spuštěn nový systém VZP POINT. Oznámil to mluvčí pojišťovny Oldřich Tichý.
04.12.2015 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Tichý (32 článků)

Neslyšící mohou využívat nový unikátní pracovní portál

 
Tichý svět uspořádal ve čtvrtek 26. 3. pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka další z řady konferencí k projektu Deaf Support.
29.03.2015 13:06 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Tichý (32 článků)

Spor protonového centra a VZP má další nevinnou oběť: Na ozáření malého chlapce nejsou peníze

 
Dlouholetý spor o smlouvu mezi Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a pražským protonovým centrem graduje. Centrum dnes napadlo VZP, že proklamace o zajištění léčby v Mnichově nic neznamená, protože mnichovské pracoviště je zastaralé a není schopno léčit všechny diagnózy u dětí. A VZP navíc nechce zaplatit léčbu dalšího malého pacienta!
17.03.2015 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Tichý (32 článků)

VZP obviňuje protonové centrum z vydírání, ve hře je život desetileté dívky

 
Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) pokračuje ve sporu s pražským protonovým centrem (PTC), které podle ní navyšuje cenu ozařování pro pacienty. Mluvčí VZP Oldřich Tichý to v pondělí dokladoval na případu desetileté dívky, která v Praze podstoupí terapii. Její cena však podle pojišťovny stoupla během několika měsíců na dvojnásobek. Centrum si tím podle VZP snaží vynutit smlouvu s pojišťovnou. PTC naopak viní z neschopnosti pojišťovnu.
16.03.2015 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Tichý (32 článků)

Komínek (SVAZ): Lékaři falšují výkazy ve velkém! Kdyby jenom výkazy.

 
Na TN.CZ, proběhla zajímavá zpráva. "VZP zjistila, že jeden z poskytovatelů domácí péče vykazuje pojišťovně poskytnutí péče i klientům, kteří v té době byli hospitalizováni," sdělil TV Nova Oldřich Tichý, mluvčí VZP.
06.02.2015 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Tichý (32 článků)

Bujarý Silvestr? Hrozí, že budete platit jako mourovatí!

 
Bujaré oslavy a nemírné pití na Silvestra mohou skončit vysokým účtem u zdravotní pojišťovny. Opilci, kteří zraní pyrotechnikou jiné lidi, či opilí řidiči, kteří při dopravní nehodě někoho zraní, musejí podle zákona léčení zraněných uhradit, upozornil mluvčí Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) Oldřich Tichý.
29.12.2014 20:56 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Tichý (32 článků)

Foto: Oldřich Tichý splétá svět do harmonií na plátně

 
Podívejte se na tvorbu malíře Oldřicha Tichého, jehož výstavu Žiju sám ve zdejších lesích lze právě vidět v Colloredo-Mansfeldském paláci.
10.12.2014 13:16 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Tichý (32 článků)

Ve sporu VZP a protonového centra vyhrála pojišťovna

 
Ve sporu mezi Všeobecnou zdravotní pojišťovnou (VZP) a pražským protonovým centrem dal rozhodčí soud za pravdu pojišťovně. Smlouva z roku 2006 je podle rozhodců neplatná. Pojišťovna měla podle dokumentu, který nikdy neuznala, platit centru miliardu korun ročně po dobu 15 let. O výroku v úterý informoval mluvčí VZP Oldřich Tichý.
01.07.2014 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Tichý (32 článků)

Nejdražší pacient stál loni VZP 46 miliónů

 
Za léčbu svého nejdražšího pacienta loni Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) zaplatila přes 46 miliónů korun. Jde o 58letého muže ze středních Čech, který trpí poruchou srážlivosti krve. Za dvacítku nejnákladnějších pacientů dala VZP 285 miliónů korun, informoval mluvčí pojišťovny Oldřich Tichý.
25.04.2014 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Tichý (32 článků)

VZP vrátila lidem od ledna do září 63 milionů

 
Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) vrátila za letošní tři čtvrtletí lidem za překročení ochranného limitu téměř 63 milionů korun. Limit stanoví maximální částku, na kterou se mohou u jednoho člověka vyšplhat regulační poplatky a doplatky za léky, a v uvedeném období ho překročilo 74.000 klientů VZP. V porovnání s loňským rokem je to pokles o 33 procent, sdělil dnes mluvčí pojišťovny Oldřich Tichý. 
21.11.2013 14:42 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Tichý (32 článků)
« Předchozí 1 2 Další »