Novak Djokovič

tenista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Novak Djokovič »

ON-LINE: Berdych třetí bod nezískal! Prohrál s Djokovičem 0:3 na sety

Čeští tenisté promarnili první příležitost rozhdnout finále Davis Cupu. Tomáš Berdych prohrál se světovou dvojkou a vítězem Turnaje mistrů Novakem Djokovičem 4:6, 6:7 a 2:6. Teď to bude na Radku Štěpánkovi!
17.11.2013 14:11 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1398 článků) , Radek Štěpánek (889 článků) , Novak Djokovič (539 článků)

Proč nehrál Djokovič? Něco tam u nich lítá ve vzduchu, tuší Berdych

Možná to byla osudová chyba. Novak Djokovič ale do čtyřhry finále Davisova poháru nenastoupil. Pořádné vysvětlení chybí, Srbové mluví opatrně a pořád věří v obrat. Tomáš Berdych ale naznačil tušení, že v táboře domácích něco není v pořádku.
17.11.2013 07:16 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1398 článků) , Novak Djokovič (539 článků)

Djokovič se ve finále Davisova poháru nepostaví proti Čechům do čtyřhry

Srbský tenista Novak Djokovič nenastoupí do čtyřhry ve finále Davisova poháru proti Česku. Domácí tým dnes od 16:00 nasadí deblový pár Nenad Zimonjič, Ilja Bozoljac, proti nim se postaví osvědčená dvojice obhájců titulu Tomáš Berdych, Radek Štěpánek.
16.11.2013 17:21 |

Češi vedou po čtyřhře bitvu o Davis Cup 2:1! Djokovič odešel

Čeští tenisté vedou po druhém dnu finále Davis Cupu v Srbsku 2:1. Dvojice Berdych-Štěpánek porazila Bozoljace a Zimonjiče 6:2, 6:4 a 7:6.
16.11.2013 15:26 |

Osobnosti: Novak Djokovič (539 článků) , Nenad Zimonjic (1 článek)

Berdych zvítězil nad Lajovičem a srovnal finále DC na 1:1

Tenista Tomáš Berdych splnil roli favorita, porazil Dušana Lajoviče 6:3, 6:4, 6:3 a získal první bod obhájců titulu ve finále Davisova poháru. Češi tak hrají v Bělehradu se Srbskem po pátečních dvouhrách podle očekávání 1:1. V úvodní dvouhře podlehl Radek Štěpánek světové dvojce Novaku Djokovičovi 5:7, 1:6 a 4:6 za dvě hodiny a deset minut.
15.11.2013 21:36 |

Srbsko - ČR 1:1. Štěpánek trápil Djokoviče, Berdych splnil roli favorita

15.11.2013 21:31 |

Štěpánek prohrál na úvod finále Davis Cupu s Djokovičem

Tenista Radek Štěpánek potrápil Novaka Djokoviče v úvodní dvouhře finále Davisova poháru, ale druhému hráči světa podlehl po setech 5:7, 1:6 a 4:6. Čeští obhájci titulu prohrávají v Srbsku 0:1, o vyrovnání bude ve druhé dvouhře bojovat Tomáš Berdych s Dušanem Lajovičem, náhradníkem za zraněného Janka Tipsareviče.
15.11.2013 19:01 |

ON-LINE: Obhájí Češi Davis Cup? Štěpánek prohrál s Djokovičem

A je to tady! Cesta za obhajobou začíná. Finále Davisova poháru mezi domácími Srby a českými obhájci rozehráli Radek Štěpánek s čerstým vítězem Turnaje mistrů Novakem Djokovičem. Světová dvojka vyhrála nad českým tenistou 7:5, 6:1, 6:4.
15.11.2013 15:51 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (889 článků) , Novak Djokovič (539 článků)

Finále Davis Cupu: Hrdina loňského duelu zkusí potrápit světovou dvojku

Radek Štěpánek dnes rozehraje finále Davisova poháru, v němž se čeští obhájci trofeje utkají v Bělehradu se srbskými tenisty. Hrdina loňského duelu o titul zkusí od 16:00 potrápit světovou dvojku a čerstvého vítěze Turnaje mistrů Novaka Djokoviče. Ve druhé dvouhře se pak Tomáš Berdych utká s Dušanem Lajovičem, náhradníkem za zraněného Janka Tipsareviče.
15.11.2013 11:26 |

Davis Cup: Tipsarevič hrát nebude. Kdo ho nahradí?

Srbové se musejí ve finále Davisova poháru proti českým obhájcům titulu obejít bez Janka Tipsareviče. Šestatřicátý hráč světa má problémy s patou a v sestavě ho nahradil Dušan Lajovič (117. v žebříčku ATP), který nejspíše bude vedle Novaka Djokoviče plnit roli dvojky do dvouher.
14.11.2013 12:01 |

Osobnosti: Novak Djokovič (539 článků)

Daviscupové finále zahájí Štěpánek s Djokovičem

Tenista Radek Štěpánek rozehraje finále českých obhájců titulu v Davisově poháru se Srbskem. Hrdina loňského duelu o titul zkusí v pátek od 16:00 potrápit Novaka Djokoviče. Ve druhé dvouhře se Tomáš Berdych utká s Dušanem Lajovičem, náhradníkem za zraněného Janka Tipsareviče. O pořadí zápasů rozhodl dnešní los v Bělehradu.
14.11.2013 10:26 |

Davis Cup: Suverén Djokovič je připraven bojovat

Tenista Novak Djokovič je před finále Davisova poháru v dobrém rozpoložení. Jednička Srbů v boji s českými obhájci titulu dnes v Bělehradě doufala, že zažije stejnou radost a emoce jako před třemi lety, kdy Srbové poprvé v historii "salátovou mísu" získali.
13.11.2013 23:16 |

Berdych klesl po Turnaji mistrů ve světovém žebříčku na sedmé místo

Český daviscupový reprezentant si opět po týdnu prohodil pozici se Švýcarem Rogerem Federerem, který v Londýně postoupil do semifinále. První zůstal Španěl Rafael Nadal před srbským vítězem Turnaje mistrů Novakem Djokovičem.
12.11.2013 09:11 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Rafael Nadal (550 článků) , Novak Djokovič (539 článků)

Djokovič přijede na finále Davis Cupu jako vítěz Turnaje mistrů

Srbský tenista Novak Djokovič obhájil titul na Turnaji mistrů. Druhý hráč světa porazil v dnešním finále světovou jedničku Španěla Rafaela Nadala 6:3 a 6:4. Z Londýna bude již trojnásobný vítěz vrcholu sezony spěchat do Bělehradu, kde v pátek začne finále Davisova poháru s Českem.

Osobnosti: Rafael Nadal (550 článků) , Novak Djokovič (539 článků)

Djokovič sfouknul Nadala jako svíčku a obhájil titul na Turnaji mistrů

Srbský tenista Novak Djokovič obhájil titul na Turnaji mistrů. Druhý hráč světa porazil ve finále světovou jedničku Španěla Rafaela Nadala 6:3 a 6:4.
11.11.2013 23:31 |

Zkompletuje Nadal sbírku titulů? V cestě mu stojí Djokovič

Španěl Rafael Nadal dnes může získat poslední velkou tenisovou trofej, která mu ve sbírce chybí. Třináctinásobný grandslamový šampion o ni bude bojovat ve finále Turnaje mistrů s obhájcem titulu Novakem Djokovičem.
11.11.2013 08:41 |

Djokovič si zajistil semifináe Turnaje mistrů! Dřel ale tři sety

Obhájce titulu Srb Novak Djokovič je druhým postupujícím na Turnaji mistrů v Londýně. Nad argentinským tenistou Juanem Martínem del Potrem zvítězil 6:3, 3:6, 6:3 a po Rafaelu Nadalovi má rovněž jisté semifinále.
07.11.2013 23:51 |

Antidopingový systém je špatný, zlobí se Djokovič. I kvůli Troickému

Srbskému tenistovi Viktoru Troickému zkrátili trest za porušení dopintových pravidel na rok. Jeho slavnější kamarád Novak Djokovič z toho ale nemá pražádnou radost. Po vítězném vstupu na Turna mistrů proti Rogeru Federerovi se rozohnil a přímo na tiskové konferenci zkritizoval antidopingový systém v tenise.
06.11.2013 19:35 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Novak Djokovič (539 článků)

Djokovič přehrál Federera, ovládl už 18. zápas v řadě

Obhájce titulu Srb Novak Djokovič vstoupil do Turnaje mistrů vítězně a potvrdil formu z posledních týdnů. Ve svém úvodním duelu skupiny B porazil Švýcara Rogera Federera, kterého hnala zaplněná aréna, po boji 6:3, 6:7 a 6:2.
06.11.2013 00:05 |

Srbové zbrojí! Proti Čechům nastoupí Djokovič a Tipsarevič

Druhý hráč světa Novak Djokovič a Janko Tipsarevič jsou podle očekávání v srbské nominaci na finále Davisova poháru proti českým obhájcům titulu.
05.11.2013 13:35 |

Osobnosti: Novak Djokovič (539 článků) , Janko Tipsarevič (17 článků)