Novak Djokovič

tenista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Novak Djokovič »

Poprvé a přesto klasika. Ve finále Wimbledonu jsou Djokovič a Federer!

Finále tenisového Wimbledonu si proti sobě zahrají Novak Djokovič a Roger Federer. Ač to zní neuvěřitelně, v posledním utkání turnaje se spolu utkají vůbec poprvé!
04.07.2014 19:35 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Novak Djokovič (539 článků)

Novak míří (opět) vysoko

Wimbledon plný překvapení. Z první trojky nasazených hráčů se do zítřejšího semifinále probojoval pouze Novak Djokovič, který ve čtvrtfinále otočil nepříznivý stav 1:2 na sety v zápase s Chorvatem Cilicem. Novak je bezpochyby lákadlem semifinále, jeho šest singlových titulů svědčí o všem.
04.07.2014 07:40 |

Osobnosti: Novak Djokovič (539 článků)

Štěpánek s Paesem už jsou v semifinále! Vyhrají i Wimbledon?

Radek Štěpánek sice v singlu vypadl, ale přízeň wimbledonského publika si v duelu s Novakem Djokovičem získal. Nyní usiluje o co nejlepší výsledek ve čtyřhře. Spolu s Leanderem Paesem už jsou v semifinále!
03.07.2014 18:25 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (889 článků) , Novak Djokovič (539 článků) , Leander Paes (29 článků)

Wimbledon je tu! Na NOVA Sport sledujte Berdycha i Kvitovou

Tenisový Wimbledon nabídne už v první hrací den zápasy Tomáše Berdycha, Petry Kvitové, světové jedničky Novaka Djokoviče a i loňského vítěze Andyho Murrayho. Všechny ostře sledované zápasy bude vysílat NOVA Sport nebo FANDA.
22.06.2014 18:40 |

Osobnosti: Andy Murray (184 článků) , Novak Djokovič (539 článků) , Petra Kvitová (1503 článků)

Tenista Nadal je opět králem antuky. Podeváté vyhrál French Open

Tenista Rafael Nadal získal rekordní devátý titul na Roland Garros. Španělský antukový král v dnešním finále v Paříži porazil Srba Novaka Djokoviče ve čtyřech setech 3:6, 7:5, 6:2, 6:4, připsal si na konto celkově čtrnáctý grandslamový vavřín a uhájil díky tomu i pozici světové jedničky.
08.06.2014 21:15 |

Osobnosti: Rafael Nadal (550 článků) , Novak Djokovič (539 článků)

Nadal bude hrát s Djokovičem o devátý titul na Roland Garros

Ve finále mužské dvouhry na Roland Garros se podle očekávání utkají aktuálně dva nejlepší tenisté světa. Nedělní vyvrcholení pařížského grandslamu obstarají osminásobný šampion Rafael Nadal ze Španělska a Srb Novak Djokovič. Pokud Djokovič vyhraje, vystřídá Nadala na prvním místě světového žebříčku.
06.06.2014 19:20 |

Paříž uvidí finále snů! O světový trůn si to rozdají Nadal a Djokovič

06.06.2014 19:15 |

Světová tenisová dvojka Novak Djokovič připravil neobvyklý zážitek podavači míčků. Když mladík při pauze na French Open držel nad Djokovičem deštník, tenista ho pozval k sobě na lavičku a přátelsky si popovídali.
27.05.2014 14:50 |

Djokovič je charakter! Ty peníze jsou pro vás, vzkázal zaplavenému Srbsku

Novak Djokovič zaslouží velký dík. Obětem masivních povodní ve svém rodném Srbsku věnoval celou prémii za vítězství na Masters v Římě. A nejsou to ledajaké peníze! Vzdal se 15 milionů korun!
21.05.2014 12:20 |

Tenista Djokovič se pochlapil. Věnoval 15 milionů za triumf v Římě obětem záplav

Světová "dvojka" tenisového světa Novak Djokovič věnoval celou finanční odměnu za triumf na turnaji Masters v Římě na pomoc obětem povodní v Srbsku. Svým třetím vítězstvím na Italian Open, které vybojoval v neděli výhrou nad světovou jedničkou Španělem Rafaelem Nadalem, Djokovič vydělal 549 000 eur (15 milionů korun).
20.05.2014 19:10 |

Djokovič a Serena Williamsová vyhráli potřetí turnaj v Římě

Antukový turnaj v Římě vyhráli shodně potřetí Srb Novak Djokovič a Američanka Serena Williamsová. Djokovič ve finále porazil obhájce titulu a světovou jedničku Rafaela Nadala ze Španělska 4:6, 6:3, 6:3. Vedoucí žena žebříčku WTA Williamsová nedopřála titul z domácího turnaje Saře Erraniové a po vítězství 6:3, 6:0 zopakovala loňský triumf. Titul ve čtyřhře získala Květa Peschkeová spolu se Slovinkou Katarinou Srebotnikovou.
18.05.2014 21:25 |

Osobnosti: Rafael Nadal (550 článků) , Novak Djokovič (539 článků) , Květa Peschkeová (41 článků) , Katarina Srebotniková (17 článků)

Djokovič potřetí v řadě dobyl Řím! Nadal mu na antuce nestačil

Antukový turnaj Masters v Římě vyhráli shodně potřetí Srb Novak Djokovič a Američanka Serena Williamsová. Djokovič ve finále porazil obhájce titulu a světovou jedničku Rafaela Nadala ze Španělska 4:6, 6:3, 6:3.
18.05.2014 19:25 |

Radek Štěpánek sice na Novaka Djokoviče nestačil, svými kousky ale opět bavil diváky. Nejvíce je dostal svou reakcí po předposlední výměně utkání.
14.05.2014 08:05 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (889 článků) , Novak Djokovič (539 článků)

Djokovič byl v Praze, u profesora Koláře si léčil bolavé zápěstí

Druhý tenista světa Novak Djokovič se znovu skoro přesně po roce objevil na skok v Praze, aby navštívil profesora Pavla Koláře.
22.04.2014 20:20 |

Djokovič padl! Federer bude hrát o premiérový titul v Monte Carlu s Wawrinkou

Čistě švýcarské finále bude k vidění na turnaji Masters v Monte Carlu. Bývalý první hráč světového žebříčku Roger Federer, jenž na monacké antuce ještě nikdy nezvítězil, přešel v semifinále přes obhájce titulu Novaka Djokoviče po výhře 7:5, 6:2. Jeho soupeřem bude třetí nasazený Stanislas Wawrinka, který postoupil v Monte Carlu do finále poprvé v kariéře poté, co zdolal Španěla Davida Ferrera 6:1, 7:6.
19.04.2014 17:30 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Novak Djokovič (539 článků) , David Ferrer (103 článků) , Stanislas Wawrinka (61 článků)

Djokovič smáznul Nadala a počtvrté si podmanil prestižní turnaj v Miami

Novak Djokovič nečekaně hladce vyhrál souboj nejlepších dvou tenistů světa a ve finále turnaje Masters v Miami porazil jedničku žebříčku Rafaela Nadala dvakrát 6:3.
30.03.2014 22:45 |

SMŮLA! Berdych vzdal semifinále s Nadalem, zlobí ho žaludek

Tomáš Berdych si na turnaji Masters v Miami semifinálový zápas se světovou jedničkou Rafaelem Nadalem nezahraje. Postihly ho žaludeční potíže a nedlouho před začátkem duelu se omluvil. Stejně jako Španěl Nadal prošel bez boje do nedělního finále i Srb Novak Djokovič, jemuž zase pomohly zdravotní problémy Japonce Keie Nišikoriho.
29.03.2014 06:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1398 článků) , Rafael Nadal (550 článků) , Novak Djokovič (539 článků)

Češi, pozor! Nišikori se před Davis Cupem vytáhl, zdolal FEDERERA

Japonský tenista Kei Nišikori zdolal na turnaji série Masters v Miami bývalou světovou jedničku Švýcara Rogera Federera 3:6, 7:5 a 6:4 a zahraje si o finále se Srbem Novakem Djokovičem. Světová dvojka si ve čtvrtfinále poradila po výsledku 7:5 a 6:3 s obhájcem titulu Britem Andym Murraym.
27.03.2014 08:50 |

Djokovič konečně vyhrál turnaj! Asi proto, že u toho nebyl Boris

Prestižní turnaj v Indian Wells se stal kořistí Novaka Djokoviče. V minulých letech by to nebyl žádný zázrak. Jenže fakt je ten, že srbský borec vyhrál turnaj ATP poprvé od doby, co ho vede Boris Becker. Možná proto, že Boris v Kalifornii vůbec nebyl...
18.03.2014 13:00 |

Osobnosti: Novak Djokovič (539 článků) , Boris Becker (54 článků)

Finále snů pro Djokoviče. Federer ale bojoval jako lev

Třísetovou bitvu o titul z turnaje Masters v Indian Wells vyhrál srbský tenista Novak Djokovič. Finálový souboj s Rogerem Federerem, už 33. vzájemný na okruhu ATP, otočil po prohraném úvodním setu ve vítězství 3:6, 6:3 a 7:6.
17.03.2014 07:55 |