Články k osobnosti

Norman Reedus

  herec, model, fotograf

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Norman Reedus »
 

Filmová Helena z Troji se zasnoubila! O ruku ji požádal známý herec ze seriálu Živí mrtví

 
Německá herečka Diane Kruger (45) se zasnoubila s americkým hercem Normanem Reedusem (52), s nímž se seznámila v roce 2015 při natáčení filmu Sky. Informaci přinesl web People.
27.08.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Diane Kruger (28 článků) , Norman Reedus (9 článků)

Ze syna uznávané topmodelky a slavného herce je model: Podoba s matkou zarazila i její kolegyně

 
Mingus Reedus (20) je synem legendární modelky Heleny Christensen  (51) a herce Normana Reeduse (51), známého především ze seriálu Živí mrtví. Synek slavných rodičů si ale sám zvládá dělat jméno v modelingovém průmyslu. Tentokrát zabodoval na přehlídce značky Tommy Hilfiger během londýnského týdne módy.
18.02.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Norman Reedus (9 článků) , Helena Christensen (37 článků) , Tommy Tommy (14 článků)

Blonďatá herečka se pochlubila rozkošným snímkem s téměř roční dcerkou: Její jméno však světu stále nesdělila

 
Diane Kruger  (43) není z hereček, které by sdílely detaily z rodinného života. Své soukromí si s partnerem Normanem Reedusem (50) střeží tak bedlivě, že ještě ani nesdělili jméno, natož ukázali obličej, své dcerky (11 měsíců).
24.10.2019 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Diane Kruger (28 článků) , Norman Reedus (9 článků)

První snímek dcerky Diane Kruger a Normana Reeduse obletěl média, hvězda filmu Trója se rozlítila

 
Krásná herečka Diane Kruger (42) se na začátku listopadu stala maminkou. Až doteď úzkostlivě skrývala tvář dcerky, kterou počala s neméně slavným hercem Normanem Reedusem (49), jehož si seriáloví diváci oblíbili zejména jakožto Daryla z Živých mrtvých. Nyní se ovšem malou holčičku podařilo vyfotit v kavárně, kam si novopečená maminka zašla za přáteli.
12.01.2019 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Diane Kruger (28 článků) , Norman Reedus (9 článků)

Novopečená maminka Diane Kruger (42) zažívá šťastné období: Tohle vzkázala svým fanouškům a partnerovi

 
Herečka Diane Kruger  (42) , která jako krásná Helena zazářila v historickém velkofilmu Troja či loni v úspěšném dramatu Odnikud, prožívá v soukromí šťastné období. Harmonický vztah s hercem Normanem Reedusem vyústil v narození společného potomka, jak začátkem měsíce informovala zahraniční média, a podnět k vzdání díků o svátku, jenž v USA připadá na čtvrtý čtvrtek v listopadu, je tak nasnadě.
23.11.2018 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Diane Kruger (28 článků) , Norman Reedus (9 článků)

Herečka Diane Kruger ve svých 42 letech prvorodičkou! Otcem je neméně známý herec

 
Půvabná blondýnka Diane Kruger (42) se ve svém notně pokročilém věku stala poprvé matkou. Otcem jejího dítěte, u kterého ještě není prozrazeno ani pohlaví, ani jméno, je sympatický herec Norman Reedus (49), kterého většina diváků zná jakožto charismatického Daryla ze seriálu Walking Dead.
05.11.2018 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Diane Kruger (28 článků) , Norman Reedus (9 článků)

Představitelka nádherné Heleny z Troji se ve 42 letech stala poprvé matkou

 
Herečka Diane Kruger  (42) porodila své první dítě, píší zahraniční média. Zda s partnerem Normanem Reedusem přivítali chlapečka, nebo holčičku, ale není známo. Pár se snaží držet si soukromí pod pokličkou, ani k těhotenství se představitelka krásné Heleny z filmu Troja nijak nevyjádřila.
03.11.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Diane Kruger (28 článků) , Norman Reedus (9 článků)

Norman Reedus při natáčení erotických scén odmítá nosit návlek na penis

 
Mužští herci, kteří mají natáčet erotické scény zcela nazí, nezřídka využívají pomůcku kostymérů, která připomíná ponožku. Návlek se nasadí ne genitálie a má chránit poklady dotyčné hvězdy před pohledy štábu či přímého kontaktu s tělem kolegyň a kolegů. Herec Norman Reedus ale tvrdí, že podobná „ptákovina“ se k jeho „ptákovi“ přiblížit nesmí. Raději penis ukáže všem, pakliže mu role přikazuje točit v holé kůži.
26.10.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Norman Reedus (9 článků)

Lady GaGa vyděsí křesťany na Velikonoce jako Máří Magdaléna

 
Ještě oficiální video k novému singlu Judas (Jidáš) zpěvačka Lady GaGa ani nepředstavila, a už vyvolala obrovskou nevoli mezi americkými katolíky. Zvláště fundamentalisté této církve hlasitě křičí pro zákaz videoklipu, v němž se má GaGa představit jako Máří Magdaléna, zatímco v roli Jidáše se objeví herec Norman Reedus. A není divu, kontroverzní video totiž hodlá GaGa světu nabídnout zrovna kolem Velikonoc.
11.04.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Norman Reedus (9 článků)
« Předchozí 1 Další »