Články k osobnosti

Nikoleta Spalasová

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Nikoleta Spalasová »
 

Nikoleta z Hlasu v kalhotkách. Nafotila sexy obrázky! GALERIE

 
Pro Nikoletu Spalasovou pondělním večerem soutěž v Hlasu ČeskoSlovenska skončila. Díky soutěži ale dostala možnost zkusit si roli modelky. Při pohledu na nádherné fotky, které vznikly je jasné, že pokud bude chtít vyměnit pódium za molo, nic jí v tom nebrání.
23.05.2012 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Nikoleta Spalasová (5 článků)

Katka, Dominika, Nikoleta a Dan: Do maskérny jsme chodili relaxovat

 
Hosty ON-LINE rozhovoru na tn.cz byli od 9:00 do 9:45 čtyři vypadlíci z televizní hudební reality show Hlas ČeskoSlovenska. Koučové se rozloučili s Danielem Mrózkem, Dominikou Šul'akovou, Kateřinou Petráňovou a Nikoletou Spalasovou.
22.05.2012 02:45 |

podobné články

Osobnosti: Nikoleta Spalasová (5 článků) , Kateřina Petráňová (6 článků) , Daniel Mrózek (37 článků)

Takhle ji neznáte: Nikoleta Spalasová z Hlasu předvedla své křivky ve svůdném prádélku

 
Nikoleta Spalasová (26), která je jednou ze soutěžících Hlasu ČeskoSlovenska, není jen skvělá zpěvačka, ale také žena, která má ráda nápaditou módu. Nedávno proto své jméno spojila s nejnovější kolekcí mladé české módní návrhářky Terezy Vu a nafotila sérii téměř uměleckých fotek, na kterých vypadá naprosto báječně.
21.05.2012 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikoleta Spalasová (5 článků)

Nikoleta Spalasová z Hlasu je pyšná na svůj velký řecký nos, na řeckou krizi ne

 
Nikoleta Spalasová má sice řecké jméno, ale z povoloviny je po mamince Češka. "V Athénách jsem žila do svých osmi let od té doby jsem doma v Česku. Do Řecka bych se vrátit nechtěla," řekla Super.cz. "Možná kdyby mne potkala tak velká láska jako Helenu Zeťovou. Chápu, že kvůli ní v Řecku žije," dodala finalistka Hlasu ČeskoSlovenska.
13.05.2012 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Zeťová (201 článků) , Nikoleta Spalasová (5 článků)

Češka, která vystupovala se zpěvákem Deep Purple, to rozbalí v Hlasu

 
Šestadvacetiletá Nikoleta Spalasová, která se objevila už v SuperStar, se zpívání věnuje několik let. Zatímco v roce 2005 měla v pěvecké soutěži trému, v Hlasu ČeskoSlovenska chce uplatnit své zkušenosti. Vystupuje s kapelou Revelation a několikrát zpívala i s frontmanem skupiny Deep Purple Ianem Gillanem. Další články k tématu: Markéta Poulíčková zkouší už třetí pěveckou soutěž u nás Zpěvačka Karolína Ruppert: Po chemoterapii jsem téměř nemohla zpívat OBRAZEM: Jak v Hlasu poznat, když to soutěžícím (ne)ladí Zpěvačka Tina před Hlasem zhubla a těší se na Leoše Mareše Hlasem ČeskoSlovenska chce být i dcera Petry Černocké Blondýnka Lucia Molnárová: V Hlasu nechám se sebou udělat téměř cokoliv Pavlovčinová si domů nastěhovala soutěžícího z Hlasu ČeskoSlovenska Divoká karta iDNES.cz Veronika Vrublová v Hlasu postoupila, jde k Vojtkovi Líbí se mi drsňáci s chraplavým hlasem, říká dcera producenta Wronky
18.02.2012 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3171 článků) , Ian Gillan (4 články) , Petra Černocká (294 článků) , Markéta Poulíčková (64 článků) , Nikoleta Spalasová (5 článků) , Veronika Vrublová (29 článků) , Petra Molnárová (10 článků)
« Předchozí 1 Další »