Články k osobnosti

Nigel Farage

  europoslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Nigel Farage »
 

Šok. Oni je sem normálně vozí! Nigel Farage natočil migranty a jejich překvapivé průvodce

 
Extrémní počty migrantů mířících do Velké Británie nadále narůstají. Spojené království pak eviduje rekordní počty ilegálních migrantů, kteří se na její území dostanou pomocí námořní cesty přes průliv, měsíčně jde o tisícovky lidí. Co může za toto zvýšení migrace vodní cestou, se rozhodl zjistit někdejší europoslanec a bojovník za brexit Nigel Farage. Spolu s kameramanem uviděl vskutku zajímavé scény. Během dne na moři kupříkladu spatřil, jak migranty přímo do britských vod eskortuje francouzské námořnictvo. „Francie provozuje taxislužbu,“ popsal Farage zarážející záběry.
21.07.2021 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků) , Oni Oni (88 článků)

Zahradil: Jak jsem zažil brexit

 
Je tomu pět let, co Britové odhlasovali brexit. Europoslanec Jan Zahradil připomněl, co před pěti lety dělal a popřál Spojenému království mnoho zdaru a stability. „Je to i v našem zájmu,“ myslí si. Ozval se i jeden ze strůjců odchodu Velké Británie z Evropské unie – Nigel Farage. „Jsme svobodní, podepisujeme obchodní dohody, zbytek světa nám klepe na dveře, aby si s námi promluvili ohledně obchodu,“ myslí si. Je lepší dělat vlastní rozhodnutí než spoléhat na Evropskou unii. „Za distribuci vakcín v Evropě byla zodpovědná žena z Kypru, jejíž jméno nikdo nezná, která má titul z psychologie a nemá žádný úspěch v životě,“ připomíná Farage.
24.06.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (700 článků) , Nigel Farage (115 článků)

„Budeme klečet!“ Soupeř Čechů má jasno. Farage ho smetl

 
Trenér anglického fotbalového týmu Gareth Southgate oznámil, že hodlá s týmem poklekávat na začátku zápasu během Mistroství Evropy a kritiky budou ignorovat. Fanoušci Anglie totiž před pár dny klekající tým vybučeli. Southgate to kritizoval. „Velká část britské populace si uvědomila, že pokleknutí za organizaci Black Lives Matter není o rovnosti příležitostí, není o rasové spravedlnosti. Je to o marxistické organizaci, která chce svrhnout celý způsob našeho života a nahradit ho novým komunistickým řádem,“ upozornil známý britský euroskeptický politik Nigel Farage. Sport má být prý apolitický.
11.06.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků) , Matter Matter (142 článků)

„Evropo, opusť Brusel! My očkujeme a jsme v pohodě.“ Nigel Farage ještě přidal

 
Velká Británie má převážně naočkováno, zatímco EU zaostává. A britský zastánce brexitu Nigel Farage si toho všímá a považuje to za jasný důkaz toho, že národní vlády jednají lépe než nikomu neodpovědní byrokraté. Eurokomisařka prý v nákupu vakcín nadělala guláš. „Toto je pro Evropskou unii začátek konce,“ tvrdí v rozhovoru pro server Breitbart.
29.04.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků)

Vakcíny? Odtržení Německa od EU. Do 10 let smrt Bruselu, padlo

 
Politik, který stál za brexitem, Nigel Farage, šokoval moderátory britského rádia, když pověděl, že to vypadá, jako by se Německo snažilo odtrhnout od Evropské unie. Jde o vakcíny. „Strana kancléřky Merkelové chce zůstat u moci, a pokud občané uvidí, že politici nejednají v národním zájmu, protože by například bránili tuto podivnou strukturu v Bruselu, pak budou v problémech, takže to vypadá, že se odtrhnou, ale není to jisté,“ myslí si. Pověděl i jací politici míří do Evropské komise. Jde prý o politické ztroskotance.
09.02.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků)

Okamura (SPD): Krajní levičáci chtějí strhnout samotnou západní civilizaci

 
Komentář na facebookovém profilu k varování Nigela Farage před sluníčkáři
13.08.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků)

Migranti plují do Anglie. Farage: Dělejte něco! Kašlete na OSN

 
Britský brexitář Nigel Farage se vrhl na téma migrace. Země pod vládou Alžběty II. totiž prý čelí „letní invazi“, protože se do ní plaví migranti z Francie na člunech. A chce, aby s tím premiér Boris Johnson něco udělal. Ne aby poslal lodě do kanálu La Manche, ale aby k problému přistoupil po australsku.
11.08.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků) , Johnson Johnson (398 článků)

Farage měl pravdu a nedemokratická EU se sama usvědčila, ukazuje Markéta Šichtařová. Pak nachytala Maláčovou u nesmyslného protimluvu

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ V Bruselu, v Evropském parlamentu a v Evropské komisi vášně z odchodu Británie neopadnou. Úspěch se neodpouští a pravda taky ne. Vypnutí mikrofonu je nejlepším důkazem, že Nigel Farage měl pravdu, když řekl, že EU je – v jistých ohledech – nedemokratická. Markéta Šichtařová tvrdí, že brexit Spojené království nikterak ekonomicky nepoloží, takže ani jeho hospodářský úspěch nebude na starém kontinentu odpuštěn. Je přesvědčena o tom, že čím dál víc zemí si stav bude uvědomovat a že Británií drolení Evropské unie nekončí.
02.02.2020 15:51 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků)

VIDEO Všichni se mu smáli, ale dneska slaví. Nigel Farage a jeho nejsilnější výstupy

 
Pojďme si připomenout nejslavnější momenty kariéry euroskeptika a dráždiče bruselských byrokratů, někdejšího lídra UKIP a později předsedy Brexit Party Nigela Farage. Videa dostupná na YouTube ukazují Farageovy „nejsilnější" momenty.
01.02.2020 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků)

Mával britskou vlaječkou a ona málem dostala psotník! Dál je zakazují. Naposledy Charanzová! Tohle se dělo během odchodu Britů, hlásí Ivan David

 
V Evropském parlamentu se ve středu 29. ledna konalo poslední zasedání za účasti Velké Británie. Europoslanec Ivan David za hnutí SPD popsal emoce vzbuzující vystoupení předsedy britské Strany pro brexit a europoslance Nigela Farage, jenž zde vystoupil s proslovem a na závěr se svými spolustraníky zamávali na rozloučenou vlaječkami Velké Británie. „Chtěl bych se dožít toho, jak i Česko dosáhne úplné suverenity,“ dodal David. Farage se svým projevem zabodoval i u české veřejnosti. Ta se irské předsedající poslankyni, která mu raději vypnula mikrofon, vysmála.
31.01.2020 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků) , Ivan Ivan (2459 článků) , David David (1326 článků) , David David (992 článků)

Brexit: Hádka Čechů o „czexit“. I na řezání žiletkou došlo

 
Evropský parlament odhlasoval dohodu o brexitu a drtivá většina europoslanců byla pro. Dochází tak k vyvrcholení procesu, který započal v létě roku 2016. Britský europoslanec Nigel Farage při svém projevu řekl, že chce, aby odchod Velké Británie zažehl diskuzi i v jiných zemích. Přání se mu, i když v malém, splnilo. Hlasovat nechal, alespoň na Facebooku, český europoslanec. Pro EU to nedopadlo dobře.
30.01.2020 12:21 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků)

Dost. Pryč z EU! Po projevu Farage, do kterého mu skákali, bouchly saze zkušené Češce. Co se vlastně stalo?

 
Den odchodu Velké Británie z Evropské unie už je skoro tu. A v Evropském parlamentu se rozloučil asi nejznámější obhajovatel Brexitu, Nigel Farage. Ve své řeči obvinil EU, že není jen nedemokratická, že je antidemokratická. A že dává svým činitelům moc bez toho, aby dotyční měli odpovědnost. A opět došlo na vlaječky. Když jimi mávali členové Brexit party na rozloučenou, předsedající Farageovi vypnula mikrofon. A vyzvala je, aby si vlaječky vzali s sebou. Video už vyvolalo reakce v Česku. "Kravka, hnůj," zaznělo. Czexit také získal nové podporovatele.
30.01.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků)

Rudolf Mládek: S křížkem po funusu, a ještě s divnými čísly

 
Jakýsi autor pod značkou „kh“ v dnešních iDnes píše článek pod názvem „Brexit bude Brity stát tolik, co účast v Evropské unii (EU) za celých 47 let“ (1). Třeba to má dobře spočítané, ale nevypadá to. Samozřejmě dodává, že příznivec Brexitu europoslanec Nigel Farage všem lhal, a přidává jak současný premiér Johnson nejdříve bude muset dohnat země, se kterými Británie ještě před referendem držela krok.
17.01.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků) , Johnson Johnson (398 článků)

Mach (Trikolóra): Nigel Farage a Boris Johnson jsou borci

 
Komentář na facebookovém profilu k výsledkům voleb ve Velké Británii
15.12.2019 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků) , Johnson Johnson (398 článků)

Mach (Trikolóra): Nigel Farage a Boris Johnson jsou borci

 
Komentář na facebookovém profilu k výsledkům voleb ve Velké Británii
15.12.2019 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků) , Johnson Johnson (398 článků)

Fůůůj, idiote. Takto zkyslé europoslance jste ještě neviděli. A nakonec je dorazil Nigel Farage

 
Co se řeší v Evropském parlamentu? Dnes to byl nacismus, komunismus a Evropská unie. Hlavní hvězdou byl Nigel Farage, který si vyměňoval špičky s předsedou Evropského parlamentu Antoniem Tajanim. A došlo i na poučování o historii: „Tvrdit, že Evropská unie přinesla pád nacismu a sovětského komunismu není jen směšné. Je to i nevděčné,“ řekl europoslanec. Informoval o tom britský server Express.
24.10.2018 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků)

VIDEO Kyselé ksichty v europarlamentu. Banda! Komisař, kterého nikdo nezvolil, má drzost mluvit o „demokracii“, pálil Nigel Farage

 
Evropský parlament odhlasoval ve středu 12. září usnesení doporučující Evropské komisi zahájit disciplinární řízení proti členskému státu Evropské unie. Jde o Maďarsko a možným trestem je odebrání Maďarsku hlasovacího práva v EU. Bývalý vůdce Strany nezávislosti Spojeného království (UKIP)  a eurosposlanec Nigel Farage se v Evropském parlamentu zase pořádně rozjel a vystoupil s proslovem plným emocí, v němž se postavil za maďarského premiéra Viktora Orbána. Video zveřejnil na svých facebookových stránkách Středoevropan.cz.
15.09.2018 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků)

„Pan brexit“ se směje EU a dál bere její peníze. Farage promluvil i o Klausovi

 
Byl nejvýraznější tváří volající po vystoupení Velké Británie z Evropské unie. Uspěl. Od té doby se stáhl do pozadí, dál je ale poslancem Evropského parlamentu. Se vším, co k tomu patří, a to už 19 let. Podle svých slov proto, že miluje ironii. Nigel Farage, bývalý předseda britské Strany nezávislosti (UKIP), poskytl Blesk Zprávám exkluzivní rozhovor během zasedání ve Štrasburku. Zmínil v něm i exprezidenta Václava Klause, se kterým se několikrát setkal.
21.03.2018 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10776 článků) , Nigel Farage (115 článků)

Nigel Farage: Překonal jsem rakovinu varlat. Házeli mi na auto vejce. Vyhrožují mým dětem

 
Bývalý šéf UKIP Nigel Farage poskytl rozhovor britskému deníku Daily Mail. Vedle politiky se v něm více vyjadřuje k svému osobnímu životu. Málo z jeho příznivců i odpůrci možná ví, že přestál těžkou autonehodu i rakovinu varlat.
18.12.2017 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků)

Sorosovo spiknutí, největší v dějinách. Vy v tom jedete taky, přinutil Nigel Farage parlament EU ke křiku. Je zde VIDEO s titulky

 
Europoslanec Nigel Farage se pořádně rozjel v Evropském parlamentu. Tématem byl George Soros a jeho vliv v Bruselu. Farage za šumu a projevů nesouhlasu v sále vyslovil názor, že možná sledujeme největší mezinárodní politické spiknutí v dějinách. Následně upozornil, že v europarlamentu působí více než 200 poslanců, které Sorosova neziskovka považuje za oddané spojence, a dokonce se tím suverénně veřejně chlubí.
15.11.2017 09:40 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (265 článků) , Nigel Farage (115 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »