Články k osobnosti

Nicole Novotná

  modelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Nicole Novotná »
 

Největší česká zlatokopka má konkurenci: Tahle luxusní kráska ji chce sesadit z trůnu v počtu ulovených hokejistů!

 
Nicole Novotná už možná brzy nebude největší zlatokopkou na české scéně. Velkou konkurentkou jí začíná být Adéla Zahrajová. Ta po Davidu Pastrňákovi má totiž v posteli dalšího hokejistu, tentokrát to ale není Čech, ale Kanaďan!
03.09.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Novotná (15 článků) , David Pastrňák (32 článků)

Největší zlatokopku Česka nezastavil ani porod! Radí chtivým dívkám, jak ulovit bohatého sportovce

 
Miluje luxus, peníze a bohaté sportovce. Sama už naivního hokejistu sbalila, a dokonce mu před týdnem porodila vytouženou dceru. Tak proč se nepodělit se svými triky i s ostatními holkami, které na svou zlatou žílu teprve netrpělivě čekají. Jaká esa že to teda Nicole Novotná v tom rukávu má?
09.08.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Novotná (15 článků)

Největší zlatokopka Česka porodila: Rozkošnou dcerou si k sobě konečně připoutala bohatého hokejistu!

 
Tak dlouho hledala, až konečně našla pořádně zlatou žílu. Zlatokopka a novopečená maminka roztomilé holčičky Nicole Novotná si přála mít po boku bohatého sportovce, nejdřív to zkoušela u fotbalistů, až nakonec skončila u ledu. Komu že to vlastně před týdnem dcerku porodila?
05.08.2016 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Novotná (15 článků)

Koho všeho měla v posteli NEJVĚTŠÍ ZLATOKOPKA ČESKA? Podívejte se na boháče, kteří před Nicole Novotnou neutekli

 
Usmyslela si, že bude žít v luxusu a nikdy nebude pracovat. Tak proč to nezkusit na nějakého naivního hokejistu či fotbalistu? To si pravděpodobně usmyslela dcera fotbalového internacionála Jiřího Novotného Nicole (26) a vrhala se do náručí lačných boháčů o sto šest. Kdo podlehl jejím svodům?
30.06.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Novotná (15 článků) , Jiří Novotný (169 článků) , Jiří Novotný (169 článků)

NEJVĚTŠÍ ZLATOKOPKA ČESKA "náhodou" otěhotněla s bohatým hokejistou: Podívejte se, který chudák uvízl v síti chtivé Nicole Novotné

 
Na první pohled byste řekli, že je to taková hezká a skromná holka, prostě klasická roztomilá blondýnka. Jenže za tou nevinnou tvářičkou Nicole Novotné (26) se skrývá vypočítavost, chtivost a touha po luxusu. Zdá se, že dcera bývalého internacionála Jiřího Novotného konečně kápla na zlatou žílu, kterou si samozřejmě musela co nejrychleji pojistit.
27.06.2016 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Novotná (15 článků) , Jiří Novotný (169 článků) , Jiří Novotný (169 článků)

Kobzanová ve válce s modelkou Novotnou! Zatímco Diana čekala Frolíkovo dítě, tak tahle ho zkusila ulovit!

 
Už jsme vás informovali, že modelka Nicole Novotná ráda loví ve sportovních vodách. Je veřejným tajemstvím, že jakmile to drží hokejku a nebo kope do míče, tak po tom dcera sparťanské legendy Jirky Novotného vyjede. Zkusit sbalit chlapa, který má doma těhotnou partnerku, je ale fakt síla.
27.06.2015 20:26 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Novotná (15 článků) , Jiří Novotný (169 článků) , Jiří Novotný (169 článků) , Diana Kobzanová (559 článků)

Chtěla Kobzanové zničit vztah! Přítelkyně hokejisty Sobotky měla zálusk na Michaela Frolíka

 
Modelka Nicole Novotná randí s hokejistou Vladimírem Sobotkou. Před ním ale měla zálusk na jinou hokejku. A to konkrétně na přítele Diany Kobzanové - Michaela Frolíka. Chtěla ho odloudit, i když byla Kobzanová už těhotná.
26.06.2015 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Sobotka (94 článků) , Diana Kobzanová (559 článků) , Nicole Novotná (15 článků)

Tahle drsná slova vzkazuje Kobzanová dívce, která se snažila odvést otce jejího dítěte

 
Už jsme vás dnes informovali, že se do vztahu Diany Kobzanové  (33) a Michaela Frolíka pokoušela vměstnat jistá Nicole Novotná , která v minulosti prošla náručí několika profesionálních sportovců a aktuálně by měla randit s hokejistou Vladimírem Sobotkou. Slíbili jsme, že vám přineseme reakci hlavní aktérky příběhu Diany Kobzanové, která konkurenci dravější kolegyně musela čelit v pro ženu křehkém období, kdy pod srdcem nosila svou nenarozenou dceru Ellu.
26.06.2015 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Frolík (179 článků) , Vladimír Sobotka (94 článků) , Diana Kobzanová (559 článků) , Nicole Novotná (15 článků)

Ta se nezdá. Tahle blondýna se prý snažila odvést Kobzanové během těhotenství otce jejich ještě nenarozené dcery

 
Média odhalila informaci, že modelka Nicole Novotná randí s mladým nadějným hokejistou Vladimírem Sobotkou. Na tom by nebylo asi nic tak zvláštního, kdyby díky tomu nevypluly na povrch další zajímavé skutečnosti. Dcera hokejového internacionála Jiřího Novotného totiž o vztahy s úspěšnými profesionálními sportovci opřela svůj životní styl. Kromě toho, že chodila například s hercem Vladimírem Polívkou, synem Bolka Polívky, tak prošla vztahy se známými sportovci – mistrem světa v hokeji z roku 2005 Petrem Průchou a zadákem fotbalového nároďáku Michalem Kadlecem.
26.06.2015 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Průcha (44 článků) , Vladimír Sobotka (94 článků) , Michal Kadlec (129 článků) , Nicole Novotná (15 článků) , Jiří Novotný (169 článků) , Vladimír Polívka (87 článků) , Jiří Novotný (169 článků) , Vladimír Polívka (78 článků) , Bolek Polívka (524 článků)

Dcera fotbalové legendy Novotného klátí jednoho sportovce za druhým! Tipněte si, koho ulovila nyní!

 
Nicole Novotná (25) na první pohled vypadá jako naivní roztomilá blondýnka. Jenže specialitou této holky jsou sportovci. Bohatí sportovci. Na pažbě už má několik zářezů a my si povíme, kdo zná dokonale její nejintimnější křivky. Jsou to samá slavná jména.
25.06.2015 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Novotná (15 článků)

Rathova blondýna Berill je zpět! Postaral se o ni hejtman Řihák

 
Středočeský kraj pod vedením Josefa Řiháka vzal pod křídla další z Rathových žen. Po Nicole Mertinové a Johaně Novotné na hejtmanství působí i bývalá Rathova mluvčí Berill Mascheková.
04.05.2013 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Řihák (132 článků) , Nicole Novotná (15 článků)

Kadlec a jeho Nicole: Rozchod! Chce dát přednost fotbalu!

 
Vztah na dálku je složitý. Nyní to poznávají i fotbalový reprezentant Michal Kadlec (27) s Nicole Novotnou (23). Obránce Leverkusenu Blesku potvrdil, že jejich láska odešla neznámo kam.
18.07.2012 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Kadlec (129 článků) , Nicole Novotná (15 článků)

Michal Kadlec a Nicole Novotná: Rozchod!

 
Láska jedné plavovlásky je u konce. Hvězda fotbalové reprezentace Michal Kadlec (27) a rozkošná dcera sparťanské legendy Jiřího Novotného Nicole (22) už nejsou spolu. Rozešli se náhle a v srdci příjemné slečny je bolest...
18.07.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Kadlec (129 článků) , Nicole Novotná (15 článků) , Jiří Novotný (169 článků) , Jiří Novotný (169 článků)

Kráska a legenda v tipařském souboji nad rozpisem Eura!

 
Tak tipéři, s kým si to na dálku rozdáte? S protřelým lišákem – internacionálem Ladislavem Vízkem (57)? Nebo s krásnou přítelkyní reprezentačního zadáka Michala Kadlece? Pozor! Nicole Novotná (22) má v půvabném těle geny po tátovi Jiřím, který vykopal Spartě třináct titulů. Herní plán Eura deníku Aha! máte před sebou, bafněte tužku, jdeme na to!
06.06.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Kadlec (129 článků) , Nicole Novotná (15 článků) , Ladislav Vízek (59 článků)
« Předchozí 1 Další »