Články k osobnosti

Nicholas Hoult

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Nicholas Hoult »
 

Stará láska nerezaví: Jennifer Lawrence opět randí se svým ex

 
Herečka Jennifer Lawrence se loni rozešla s režisérem Darrenem Aronofskym. A před ním randila s Nicholasem Houltem, s nímž se po pěti letech vztahu rozešla v roce 2014. Ale po čtyřech letech zřejmě oba dozráli a zjistili, že mají k sobě stále velmi blízko. Podle všeho teď spolu totiž opět žijí v romantickém vztahu.
07.03.2018 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Nicholas Hoult (7 článků) , Jennifer Lawrence (259 článků)

Herec Nicholas Hoult: Nejlepším lékem na kocovinu je mísa plná vody a ledu

 
Herec Nicholas Hoult už prý není takovým pařmenem, jakým býval před pěti roky. Dnes si dává pozor, aby to s pitím nepřehnal, protože nechce na natáčení chodit s kocovinou. A když už ji má, vsadí na svůj osvědčený recept. A tou je mísa plná vody a ledu.
02.12.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Nicholas Hoult (7 článků)

Exmilenec Jennifer Lawrence už má náhradu. Tuhle blond divu!

 
Americká herečka Jennifer Lawrence má slabost pro britské kluky. Před rockerem Chrisem Martinem ze skupiny Coldplay, s nímž randí teď, chodila s britským modelem a hercem Nicholasem Houltem. Pětadvacetiletý hezoun už ale po ní netruchlí. Má totiž neméně atraktivní náhradu – americkou herečku Diannu Agron.
14.04.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Chris Martin (144 článků) , Nicholas Hoult (7 článků) , Chris Martin (145 článků) , Dianna Agron (2 články) , Chris Martin (145 článků) , Jennifer Lawrence (259 článků)

Zrodil se nový dokonalý herecký páreček: Seriálová kráska podědila přítele po hvězdě Hunger Games

 
Americká herečka Jennifer Lawrence  (24) má slabost pro britské kluky. Před rockerem Chrisem Martinem ze skupiny Coldplay, s nímž randí teď, chodila s britským modelem a hercem Nicholasem Houltem. Pětadvacetiletý hezoun už ale po ní netruchlí. Má totiž neméně atraktivní náhradu – americkou herečku Diannu Agron.
11.04.2015 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Chris Martin (144 článků) , Nicholas Hoult (7 článků) , Chris Martin (145 článků) , Dianna Agron (2 články) , Chris Martin (145 článků) , Jennifer Lawrence (259 článků)

Miniaturní šortky, nebo plavky? Kristen Stewart venčí čtyřnohého kámoše hodně nalehko

 
Po delším pobytu v Tokiu, kde Kristen Stewart  (24) natáčela s britským hercem Nicholasem Houltem svůj nejnovější filmový počin v žánru sci-fi - Equals, se vrátila do své domoviny Los Angeles. Několik dní zaslouženého volna trávila u pobřeží Malibu s přáteli a nejvěrnějším psím kamarádem, kterého venčila po okolí v dost titěrném outfitu, na které nejsme u Kristen vůbec zvyklí.
02.09.2014 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Nicholas Hoult (7 článků) , Kristen Stewart (322 článků)

Herečka Jennifer Lawrence prý chystá tajnou svatbu v Praze!

 
Hvězda amerického akčního filmu Hunger Games Jennifer Lawrenceová a její přítel a kolega z filmové série X-Men Nicholas Hoult prý plánují tajnou svatbu v Praze. O spekulacích informuje server pro dospívající mládež J-14.com. 
22.11.2013 16:42 |

podobné články

Osobnosti: Nicholas Hoult (7 článků) , Jennifer Lawrence (259 článků)

Jennifer Lawrence by se prý chtěla vdávat v Praze

 
Hvězda amerického akčního filmu Hunger Games Jennifer Lawrence randí s kolegou z filmové série X-Men Nicholasem Houltem. Zahraniční média teď zaplavila zpráva o tom, že se budou brát v české metropoli. Nejsou ale dosud ani zasnoubení. Další články k tématu: Odvážná Jennifer Lawrence v dětství trpěla sociální fóbií Hubnout a cvičit mě nic nedonutí, říká Jennifer Lawrence Jennifer Lawrence: Věděla jsem, že budu slavná. Ale nelíbí se mi to Oscarová Jennifer Lawrence je brunetka a přiznala retuš v reklamě
09.02.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jude Law (193 článků) , Nicholas Hoult (7 článků) , Sienna Miller (63 článků) , Jennifer Lawrence (259 článků)
« Předchozí 1 Další »