Články k osobnosti

Newt Gingrich

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Newt Gingrich »
 

Newt Gingrich: Stane se toho hodně

 
Newt Gingrich patří mezi nejbližší poradce nového prezidenta Donalda Trumpa. Přinášíme výtah z rozhovoru, který s ním vedl Gordon Repinski z německého týdeníku Der Spiegel.
31.01.2017 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5189 článků) , Newt Gingrich (4 články) , Gordon Gordon (75 článků)

Veterán politiky USA: Byrokrati všechno brzdí, protože vědí, že je nemůžete vyhodit. Však taky všichni volili Clintonovou

 
Newt Gingrich je jedním z nejhlasitějších zastánců nového prezidenta USA Donalda Trumpa. Dnes je také jedním z jeho poradců. Německý týdeník Der Spiegel se tohoto matadora Republikánské strany zeptal, co všechno můžeme čekat od nového šéfa Bílého domu. Gingrich se zamyslel a spustil...
31.01.2017 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5189 článků) , Newt Gingrich (4 články)

Bylo jich šest, dnes jsou jen dva. Ale jen Romney má šanci porazit Obamu

 
Bývalý šéf Sněmovny reprezentantů Newt Gingrich dnes formálně ukončil kampaň, ve které usiloval o nominaci Republikánské strany pro prezidentské volby. Ve hře o souboj s obhájcem postu Barackem Obamou tak zůstává už jenom kongresman Ron Paul a téměř jistý kandidát republikánů na prezidenta Mitt Romney.
03.05.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2463 článků) , Mitt Romney (65 článků) , Newt Gingrich (4 články)

V republikánských primárkách v Jižní Karolíně zvítězil Gingrich, favorit Romney padl

 
Bývalý šéf Sněmovny reprezentantů Newt Gingrich se stal vítězem republikánských primárek v Jižní Karolíně. Jde o jeho první úspěch v boji o nominaci na prezidenta. Zároveň jde o nepříjemnou porážku pro dosavadního favorita Mitta Romneyho, který skončil druhý. Gingrichovo vítězství má i symbolickou hodnotu; zatím každý vítěz republikánských primárek v tomto jižanském státě od roku 1980 později získal celkovou nominaci strany do souboje o Bílý dům.
22.01.2012 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Mitt Romney (65 článků) , Newt Gingrich (4 články)
« Předchozí 1 Další »