Články k osobnosti

Neve Campbell

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Neve Campbell »
 

Z holky krev a mlíko zbyla kost a kůže: Smutná proměna kdysi nádherné herečky

 
Spousta fanoušků dodnes vzpomíná, jak dokonale krásná byla Denise Richards (43) ve Hvězdné pěchotě a později například v bondovce Jeden svět nestačí či v sexy snímku Nebezpečné hry, z něhož pochází legendární nahá líbací scéna z bazénu s Neve Campbell. Při pohledu na současnou podobu jejich idolu musejí zaplakat.
26.06.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Neve Campbell (8 článků) , Denise Richards (72 článků)

Kdysi ženskostí překypující Denise Richards děsivě zhubla. Šlachovité ruce plné žil mluví za vše

 
Po natočení Hvězdné pěchoty v roce 1997 jí muži leželi u nohou. Když se o rok později objevila v thrilleru Nebezpečné hry, kde si s Neve Campbell střihla líbací scénu v bazénu, platila už za sexsymbol. Tento titul už jen zpečetila rok poté, když si zahrála sexy vědkyni v bondovce Jeden svět nestačí. Denise je okouzlující i v jednačtyřiceti, ale pár kilo navíc by jí jen prospělo. Jako máma tří dětí se ale musí otáčet a na pořádné jídlo jí nejspíš ani nezbývá čas.
05.02.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Neve Campbell (8 článků) , Denise Richards (72 článků)

Sexy bývalka Charlieho Sheena Denise Richards se dřív svlékala ve filmech, ale i po čtyřicítce si to může dovolit!

 
I dost ožehavé filmové scény má na svém kontě herečka Denise Richards (41). Exmanželka průšviháře Charlieho Sheena se svlékla například v erotickém thrilleru Nebezpečné hry z roku 1998, kde nahoře bez líbala hereckou kolegyni Neve Campbell v bazénu. Dnes už však Denise překročila čtyřicítku a je z ní vzorná máma tří dětí, která jde maximálně do plavek. V růžových bikinách s tyrkysovým lemováním prý herečka dohlížela na své dcery koupající se u kamarádů na zahradní party, ale spíš se zdá, jako kdyby Denise byla na focení velmi dobře připravena a paparazzi ji ani trochu nepřekvapili...
22.08.2012 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Neve Campbell (8 článků) , Denise Richards (72 článků) , Charlie Sheen (473 článků)

Hvězda Vřískotu Neve Campbell se na pláži pochlubila rozkošným miminkem a plnější postavou

 
Kanadská herečka Neve Campbell (38), která je známá především z hororů Vřískot, se před pár týdny stala maminkou a o víkendu už se odvážila vzít své dítko na pláž. Spolu s partnerem a otcem dítěte J.J. Feildem se na pláži v Los Angeles skrývali před paprsky pod slunečníkem a užívali si klidného odpoledne.
20.08.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Neve Campbell (8 článků)

Campbellová z Vřískotu pár týdnů po porodu vzala své dítě na pláž

 
Osmatřicetileté hvězdě filmu Vřískot Neve Campbellové se podařilo utajit narození prvního dítěte. Teď se s ním ale ukázala na pláži. Herečka dosud neprozradila, zda má holčičku nebo chlapce. Další články k tématu: Campbellová z Vřískotu se před čtyřicítkou dočká prvního dítěte Neve Campbellová z Vřískotu se svlékla v novém filmu
20.08.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Neve Campbell (8 článků)

Campbellová z Vřískotu se před čtyřicítkou dočká prvního dítěte

 
Herečka Neve Campbellová, která se proslavila filmem Vřískot, čeká v osmatřiceti letech své první dítě s přítelem J.J. Felidem. Servereu MailOnline to potvrdil její mluvčí. Další články k tématu: Neve Campbellová z Vřískotu se svlékla v novém filmu
20.03.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Neve Campbell (8 článků)

Neve Campbell z Vřískotu čeká první miminko

 
Herečka Neve Campbell (38), známá například z hororových filmů Vřískot, čeká první miminko. Po dvou nepovedených manželství je konečně šťastná s přítelem JJ Feildem (32).
19.03.2012 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Neve Campbell (8 článků) , JJ Feild (1 článek)

Hrdinka Vřískotu Neve Campbell se tajně rozvedla!

 
Kanadská herečka Neve Campbell (37), představitelka hlavní postavy světově známé hororové trilogie Vřískot, se po pěti letech společného soužití rozvedla s manželem Johnem Lightem (36). Proč se pár rozdělil, ale hereččina mluvčí nechtěla odtajnit.
01.12.2010 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Neve Campbell (8 článků) , John Light (1 článek)
« Předchozí 1 Další »