Články k osobnosti

Nelly Řehořová

  herečka, zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Nelly Řehořová »
 

Vzpomínky Josefa Laufera: Facka od mámy k osmnáctinám!

 
Ač v srpnu oslaví osmdesátku, je stále v dobré kondici. Proto zpěvák Josef Laufer (79) vyrazil na večírek k 18. narozeninám zpěvačky Nelly Řehořové, s níž hraje v muzikálu Kvítek mandragory.
01.07.2019 11:57 |

podobné články

Osobnosti: Josef Laufer (50 článků) , Josef Laufer (50 článků) , Nelly Řehořová (5 článků)

Poprvé si s kolegy z divadla mohla připít: Muzikálová zpěvačka oslavila svou plnoletost ve velkém stylu

 
Na divadelních prknech se objevuje již několik let, dosud ale s kolegy premiéry příliš slavit nemohla. Mladá muzikálová zpěvačka musela počkat do svých osmnáctých narozenin. Nelly Řehořová, která v Divadle Broadway září již ve svém třetím muzikálu, konečně oslavila svou plnoletost.
01.07.2019 11:57 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (5 článků)

Krásná zahradnice, tenistka, hipsterka i pilná studentka: Sedmnáctiletá zpěvačka v novém klipu vystřídá řadu podob

 
V sedmnácti letech je na roztrhání. Talentovaná zpěvačka Nelly Řehořová hraje v divadelních muzikálech, natáčí film a k tomu nezanedbává ani svoji sólovou kariéru, kterou podpořila i novým videoklipem. Navíc boduje i jako modelka, bude tváří jedné kosmetické značky.
28.12.2018 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (5 článků)

Nové české superhrdince je teprve sedmnáct!

 
Jak to dělá, že toho tolik zvládá? Poslední dobou jde z práce do práce a mohlo by se zdát, že si toho bere moc. Opak je ale pravdou. Zpěvačka a herečka Nelly Řehořová zkrátka nemá nikdy dost! V divadle Broadway ji vídáme už ve dvou představeních - Muž se železnou maskou a od listopadu i v muzikálu pro děti Kocour v botách.
19.12.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (5 článků)

Zpěvačka Nelly: Zdálo se mi, že mi Sia napsala písničku

 
Sedmnáctiletá zpěvačka Nelly, jež má v dokladech napsáno Nelly Řehořová, pochází z Police nad Metují. Nová tvář a hlas české scény po více než roce příprav vydala pětipísňové minialbum V okamžiku, které v červnu předznamenal singl Nad hladinou. Kolekce je výsledkem spolupráce se zpěvákem a producentem Marcellem, slovenským studiem Creative Music House, písničkářem Matějem Burdou nebo raperem Johnym Machettem.
28.09.2018 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (5 článků)
« Předchozí 1 Další »