Články k osobnosti

Nelly Řehořová

  herečka, zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Nelly Řehořová »
 

Záběry jako z fantasy seriálu: Půvabná zpěvačka se v novém videoklipu inspirovala Hrou o trůny

 
Na koncertní pódia sice nemůže, ale i tak se stále věnuje hudbě. Mladá zpěvačka Nelly Řehořová v době covidové rozhodně nezahálí. Naopak se neustále snaží svou tvorbu rozšiřovat. Nyní vydala mysticky laděný videoklip Vlci, za jehož námětem sama stojí.
24.03.2021 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (27 článků)

Z fleku by se mohla živit i jako modelka: Krásná zpěvačka pózovala i se svou sestrou

 
Mladá zpěvačka Nelly Řehořová (19) je známá nejen z koncertních pódií, ale také z divadelního jeviště. Kvůli vládním restrikcím svou profesi už několik měsíců nemůže naplno vykonávat a v muzikálech Kvítek mandragory nebo Kocour v botách si již nějakou dobu nezahrála. Rozhodla se tak zabrousit do jiného oboru a vyzkoušela si roli modelky. Před Vánocemi stihla nafotit se svou starší sestrou Terezou krásné fotografie.
05.01.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (27 článků)

Studuje nové muzikálové role i sociologii zločinu: Půvabná zpěvačka se dala na kriminalistiku

 
Zpěvu se věnuje od dětských let a má za sebou nejen několik muzikálů, ale i sólové koncertování. Nelly Řehořová k tomu začala studovat vysokou školu, a to obor, který s její dosavadní profesí nemá nic společného. Vybrala si kriminalistiku a zatím je spokojená, jak řekla Super.cz
15.12.2020 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (27 článků)

Poznali byste ji? Půvabná mladá zpěvačka vydala klip, ve kterém překvapila novou image

 
Na koncertní pódia a divadelní představení může v posledních týdnech zapomenout. Nelly Řehořová (19) tráví většinu času doma. A i když nemůže zpívat, rozhodně nezahálí. Mladá zpěvačka má nyní více času na sólovou dráhu, a tak se intenzivně věnuje skládání vlastních písniček.
14.11.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (27 článků)

Nelly (19) vydala strašidelný singl a videoklip

 
Mladou zpěvačku Nelly Řehořovou (19), kterou můžete znát jako stále usměvavou a milou mladou slečnu např. z muzikálů Kvítek mandragory, jako šestnáctiletou Magdu nebo Kocour v botách jako princeznu Anežku, ale taky jako dětskou herečku (Strašidla – role Ester, Špunti na vodě – role Bára), tak mnohé překvapí ve své současné autorské tvorbě. Zpěvačka se vrhla na sólovou práci a představuje se nejen jako spoluautorka, textařka, ale i ve zcela nové image, jak hudební tak vizuální.
10.11.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (27 článků)

To si zaslouží obdiv. Kvůli roli v muzikálu si nedopřála nástupkyně Ewy Farne volno po složení zkoušky dospělosti

 
Patří do ročníku, který musel skládat zkoušku dospělosti v náročném pandemickém období. Nelly Řehořová naštěstí maturitu úspěšně zdolala.
06.09.2020 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (27 článků)

Muzikálová kráska Nelly Řehořová (19) má o kariéře jasno: Přátelé byli hodně překvapeni!

 
Půvabná zpěvačka Nelly Řehořová (19) možná působí na první pohled jako porcelánová panenka, až se člověk skoro bojí, že upadne a rozbije se - opak je však pravdou! Mladá žena, která je prknech muzikálových divadel jako doma, má totiž docela jiné studijní ambice! Chystá se na kariéru, kterou byste pro ni rozhodně netipovali!
01.09.2020 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (27 článků)

Tahle krásná zpěvačka se rozešla s přítelem a hned na ni stojí fronty nápadníci. Mají šanci?

 
Během jednoho z našich posledních setkání s Nelly Řehořovou se nám zpěvačka svěřila, že je zamilovaná . Náročné studijní období okolo maturity a pracovní nápor ale vztah neustál a hvězdička označovaná za novou Ewu Farnou  (26) se se svou láskou rozešla dříve, než se s ní stihla pochlubit ve společnosti.
09.08.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1271 článků) , Nelly Řehořová (27 článků)

Zahraje si v muzikálu, který vznikl v době, kdy se narodila. Půvabná Nelly nahradí o 22 let starší známou herečku

 
Novou divadelní verzi muzikálu Rebelové, který bude mít premiéru letos na podzim, zkouší také Nelly Řehořová. Ta se v divadelním kuse zhostí role Bugyny, kterou ve filmovém zpracování hrála Betka Stanková  (41) . Přestože se zpěvačka narodila až rok poté, co byl tento muzikál natočen, dílo velmi dobře zná.
07.08.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (27 článků)

Nelly: Má cílová skupina poslouchá spíš hip hop. Já to ale nevzdám

 
Nelly Řehořová, která na hudební scéně vystupuje jako Nelly, momentálně zkouší v pražském Hudebním divadle Karlín muzikál Rebelové. Ujala se role dívky Bugyny. Současně chystá se svou kapelou nové skladby, které vyjdou na jejím prvním albu. Za sebou má minialbum V okamžiku (2018) i loňská turné coby host Michala Hrůzy a Ewy Farné.
27.07.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (270 článků) , Nelly Řehořová (27 článků)

Maturitu má za sebou: Překvapí vás, co chce tahle půvabná zpěvačka studovat dál, zpěv to nebude!

 
Místo zpívání a hraní na jevišti se poslední měsíce věnovala učení. Nelly Řehořová se připravovala na zkoušku dospělosti, kterou má úspěšně za sebou . „Ta pauza mi vyhovovala kvůli škole, že jsem ji mohla dodělat, mám za sebou úspěšně maturitu,“ svěřila se nám mladá zpěvačka.
14.07.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (27 článků)

Láska jí dlouho nevydržela: Krásná muzikálová zpěvačka je opět single

 
Svatého Valentýna ještě oslavila s novou láskou , ale přes pandemii jí nevydržela. Muzikálová zpěvačka Nelly Řehořová už je zase single. "Trvalo to jen pár měsíců a už jsem zase nezadaná," prozradila nám na představení finalistů letošního ročníku soutěže krásy Muž roku, kde už se mohla v klidu rozhlížet po novém chlapci.
30.06.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (27 článků)

Zkoušku z dospělosti má za sebou: Mladá zpěvačka Nelly Řehořová zvládla maturitu v den svých narozenin

 
Před pár měsíci byla zavalená prací a učit se skoro nestíhala. Nelly Řehořová (19) sice již pár let naplno zpívá, stále byla ale školou povinná . Nucené volno během epidemie koronaviru jí ale v poslední době přišlo vhod.
14.06.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (27 článků)

Nelly Řehořová se nejen učí na maturitu, ale také stále zpívá: Neuvěříte, kde pěje během karantény

 
Stejně jako řada z nás, i Nelly Řehořová (18) měla na tuhle dobu jiné plány . Mladá zpěvačka už je řadu týdnů doma. Nejenže nemůže na jeviště, ale ani do školy, a na maturitu, která ji čeká, se tak musí připravovat sama.
26.04.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (27 článků)

Do školy ani na jeviště nemůže: Mladá zpěvačka Nelly Řehořová tak pomáhá vyrábět roušky

 
Snaží se jít příkladem. Nelly Řehořová (18) bere aktuální situaci vážně a začala také pomáhat. Mladá zpěvačka aktuálně nemůže do školy ani na divadelní jeviště, kde hraje hned v několika muzikálech. Rozhodla se tak zabavit jinak.
23.03.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (27 článků)

Nástupkyni Ewy Farne budete nyní vídat o něco méně. Nelly teď musí zpěv odsunout na vedlejší kolej

 
V poslední době se Nelly Řehořová trošku stáhla do pozadí. Popová princezna sice dál působí na několika muzikálových scénách, ale od nových projektů si dává pohov. Důvodem jsou její přípravy na maturitu, která ji letos čeká.
03.03.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (27 článků)

Chlapci, nechte si zajít chuť. Tahle sympatická zpěvačka je konečně šťastně zadaná

 
Dlouho byla Nelly Řehořová (18) single. Mladá zpěvačka slíbila, že až se její stav změní, bude Super.cz informovat. Na prezentaci nové studiové kolekce švédského módního řetězce ta příležitost nastala.
02.03.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (27 článků)

Půvabná mladá zpěvačka jen září: Nelly Řehořová přiznala, že je konečně zamilovaná

 
Letošní svátek svatého Valentýna neslavila sama. Mladá zpěvačka Nelly Řehořová se poslední měsíce věnovala spíš hudbě a na hledání vztahu příliš času neměla. Teď je ale vše jinak, během castingu Muže roku 2020 přiznala půvabná brunetka, že už potenciální nápadníci nemají šanci.
29.02.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (27 článků)

Botox nepotřebuje, ale Botox potřebuje ji: Mladá zpěvačka v sexy outfitech oživuje image pánské kapely

 
S lídry kapely Botox Janem Kopečným  (30) a Petrem Ryšavým se zná mladá zpěvačka Nelly Řehořová (18) z muzikálových produkcí, kde společně vystupují. A sáhli po ní i jako po hudebním hostu na svých koncertech. Aspoň se mají na co koukat i pánové, kteří doprovázejí fanynky téhle formace.
01.02.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kopečný (58 článků) , Nelly Řehořová (27 článků)

Začátek roku si užívá na horách: Mladá zpěvačka se dokonce pochlubila i otužileckou fotkou v plavkách

 
Zpěvačka Nelly Řehořová (18) strávila poslední dny starého roku na Slovensku v Nízkých Tatrách. Je vášnivou snowboardistkou a lyžařkou, miluje hory a zima patří k jejím nejoblíbenějším obdobím. Půvabná brunetka se vedle fotek ze svahu pochlubila i jedním odvážným snímkem.
04.01.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (27 článků)
« Předchozí 1 2 Další »