Články k osobnosti

Neil Simon

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Neil Simon »
 

Vyhráli jsme soutěž Senior roku 2018, raduje se radní Lachnit

 
ROZHOVOR V neděli 30. září udělovala Nadace Charty 77 ceny v šestém ročníku soutěže Senior roku 2018. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen se odehrálo v pražském divadle ABC a doprovodilo ho představení divadelní hry Neila Simona Vězeň na Druhé Avenues v hlavní roli se Simonou Stašovou a Kamilem Halbichem. V kategorii nejlepší seniorský klub získali první místo kluby Senzačních seniorů z Komunitního centra Prádelna a Komunitního centra Louka na Praze 5. Obě komunitní centra jsou součástí příspěvkové organizace Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5. Více nám přiblíží radní městské části Praha 5 JUDr. Petr Lachnit, který dlouhodobě veškerou činnost komunitního centra podporuje.
01.10.2018 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Simona Stašová (413 článků) , Kamil Halbich (4 články) , Simon Neil (8 článků) , Neil Simon (8 článků) , Petr Lachnit (158 článků) , Petr Lachnit (157 článků)

Broadway příští rok uvede muzikál Cher

 
Oscarová herečka a už přes padesát let stálice světové pop music bude mít vlastní muzikál inspirovaný jejím soukromým životem a kariérou. Na slavné Broadwayi ho uvedou už příští rok. Předpremiéru by měl mít v létě 2018 v Chicagu, pak se přesune nastálo do divadla Neila Simona na Manhattanu.
02.10.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Simon Neil (8 článků) , Neil Simon (8 článků)

Simona Krainová prozradila, podle čeho si vybrala manžela. Bankovní konto to nebylo!

 
Na setkání s nejkrásnějším mužem roku se nám modelka Simona Krainová přiznala k tomu, jak si vlastně vybrala svého manžela. Řekla nám, že už teď má samozřejmě oči jen pro něho, ale krásu filipínského fešáka Neila stačila okomentovat také. Pro modelku je totiž evidentně důležité, jaký má muž sexy zadek!
25.08.2015 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2240 článků) , Simon Neil (8 článků) , Neil Simon (8 článků)

Simon Neil: Na předloktí mám vytetované rodiče

 
Skotská skupina Biffy Clyro, která loni vydala album Opposite a vyprodala pražský klub Roxy, se dala dohromady už v roce 1995. Ve čtvrtek večer byla jednou z hlavních hvězd festivalu Rock for People v Hradci Králové. Na otázky Práva odpověděl zpěvák a kytarista Simon Neil.
07.07.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Simon Neil (8 článků) , Neil Simon (8 článků)

Preiss a Töpfer dominují návratu hry Vstupte! na pražské Vinohrady

 
Pokus vrátit na vinohradskou scénu hru Neila Simona Vstupte!, kterou tam před téměř čtyřiceti lety proslavili Vlastimil Brodský a Josef Bláha v režii Františka Štěpánka, je ošidnou sázkou na jistotu. Nejde ani tak o srovnání – pamětníků tehdejší inscenace už ubylo a Viktor Preiss a Tomáš Töpfer jsou stejně lákavou i inspirativní dvojicí.
28.01.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Brodský (145 článků) , Viktor Preiss (195 článků) , Tomáš Töpfer (204 článků) , Simon Neil (8 článků) , Josef Bláha (22 článků) , Neil Simon (8 článků) , Josef František (250 článků) , František Bláha (5 článků)

Martin Stropnický: Není to žádná veselice, ale brilantní konverzačka

 
Martin Stropnický nastudoval hru Neila Simona Apartmá v hotelu Plaza. "Je to klasická konverzační komedie, což je dnes žánr na českých jevištích poměrně vzácný. Vyžaduje od herců brilantní herecké myšlení, umění zkratky, velkou vnější i vnitřní techniku. Pro mě je lákavé i to, že v tomto typu textu by režisér na jevišti neměl být příliš vidět," řekl v rozhovoru pro Právo Stropnický.
23.11.2011 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1920 článků) , Simon Neil (8 článků) , Neil Simon (8 článků)

O lotříkovi Scapinovi a o majitelích pravd

 
Na poslední premiéru sezóny brněnského Národního divadla, kterou byla v pátek Molièrova Scapinova šibalství, odskočil si kritik z hradeckého Divadla evropských regionů. Na scénu je totiž uvedl Emil Horváth, který si teprve při této příležitosti převzal ocenění za Zlaté hochy (Vstupte!) Neila Simona, nejlepší diváckou inscenaci NDB v roce 2009.
25.06.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Simon Neil (8 článků) , Neil Simon (8 článků) , Emil Horváth (10 článků)

Jestli do mě ještě jednou píchneš, zabiju tě

 
Asi jenom legenda G. B. Shaw je autorem ještě brilantnějším, vtipnějším a proslulejším než Neil Simon. Znovu to ukázali jeho Zlatí chlapci, kteří se v Mahenově divadle NDB stali v režii Emila Horvátha příležitostí k hereckému koncertování Zdeňka Dvořáka a Bedřicha Výtiska.
19.12.2009 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Simon Neil (8 článků) , Neil Simon (8 článků) , Emil Horváth (10 článků)
« Předchozí 1 Další »