Články k osobnosti

Natálie Halouzková

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Natálie Halouzková »
 

Jak herci slaví Velikonoce: Rychlý se stydí a drama u Rašilovových

 
Tradiční chození s pomlázkou, stres, ale také veselé historky a vzpomínky z dětství. Adéla Gondíková, Sabina Laurinová, Marek Němec, Ondřej Rychlý, Natálie Halouzková a další herci ze seriálu Sestřičky prozradili, jak tráví Velikonoce.
05.04.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (298 článků) , Adéla Gondíková (412 článků) , Marek Němec (52 článků) , Ondřej Rychlý (37 článků) , Natálie Halouzková (11 článků)

Seriál Sestřičky: Co jste nevěděli o mladé herečce Natálii Halouzkové, která ztvárňuje adoptovanou Kateřinu

 
Dvacetiletá Natálie Halouzková alias Kateřina Kinská ze seriálu Sestřičky je mladá a nadějná česká herečka, kterou můžeme na obrazovkách sledovat pravidelně v pondělí a ve středu od 20:15 na televizi Prima.
25.02.2021 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Halouzková (11 článků)

Krásná zrzka o milostných scénách s Gránským: Není to nic extra divného, užili jsme si to, říká

 
Natálie Halouzková se pravidelně objevuje na obrazovkách jako sestřička Katka v seriálu Sestřičky Modrý kód. Pro Super.cz se svěřila, jak zvládá milostné scény, kterých má v seriálu s kolegou Davidem Gránským  (28) požehnaně.
13.12.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (258 článků) , Natálie Halouzková (11 článků)

Nechci, aby se partner díval na moje milostné scény, říká Sandra Nováková

 
Přestože si občas někteří herci stěžují na postelové scény, najdou se i takoví, kterým to nedělá žádný problém. Diváci si několik žhavých scén užijí i v Sestřičkách, postarají se o ně Sandra Nováková a Natálie Halouzková se seriálovými partnery Janem Nedbalem a Ondřejem Krausem.
11.11.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Nováková (264 článků) , Ondřej Kraus (36 článků) , Natálie Halouzková (11 článků) , Jan Kraus (1146 článků)

Herečka Natálie Halouzková: Seriál mi odvál vysokou školu

 
Nejhezčí seriálová sestřička. Tak se poslední dobou mluví a píše o této usměvavé devatenáctileté absolventce gymnázia. Nadšená tanečnice s hřívou přírodně zrzavých vlasů se před nedávnem odstěhovala z domova a začala se zpíváním.
17.10.2020 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Halouzková (11 článků)

Pánové, máte smůlu: Krásná zrzka ze Sestřiček se pochlubila přítelem

 
V devatenácti letech je zrzka Natálie Halouzková už zkušenou seriálovou harcovnicí. Objevovala se v Gymplu s (r)učením omezeným a v Krejzových, než se stala novou zdravotní sestrou v Sestřičkách. O tom, jak ve svém věku vnímá popularitu i o jejím soukromí, jsme si povídali na soustředění soutěže Anděl mezi zdravotníky, kam dorazila i se svým přítelem.
20.09.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Halouzková (11 článků)

Lidi v souvislosti se mnou zajímá přítel a spodní prádlo, směje se Halouzková

 
Herečka Natálie Halouzková (19) má navzdory nízkému věku za sebou už řadu hereckých zkušeností v televizi i ve filmu. Nová role Katky v seriálu Sestřičky Modrý kód je ovšem dosud její největší.
12.09.2020 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Halouzková (11 článků)

Natálie Halouzková ze seriálu Sestřičky Modrý kód: Nehoda v autě krátce před natáčením

 
Natálie Halouzková (19) se stala jednou z hvězd nového seriálu TV Prima s názvem Sestřičky Modrý kód. Navzdory nízkému věku se díky spoustě zkušeností dokáže před kamerou vyrovnat i starším kolegyním. Diváci ji na obrazovkách mohli vidět už jako dítě. Před natáčením nového seriálu ale zažila nepříjemnou zkušenost, kterou si málem musela na placu zopakovat.
29.08.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Halouzková (11 článků)

Kolářová v novém seriálu: Nebezpečný pád!

 
Úraz je to poslední, co by si štáb mohl dovolit. Hned na první díl seriálu Sestřičky Modrý kód, tak museli najmout rovnou tři kaskadérky. Zaskakovat museli za Danielu Kolářovou (73), Amélii Pokornou (15) a Natálii Halouzkovou (20).
29.08.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kolářová (172 článků) , Amélie Pokorná (12 článků) , Natálie Halouzková (11 článků) , Daniela Pokorna (1 článek)

Dost možná nejhezčí seriálová sestřička: Devatenáctiletá zrzka se odvážných scén nebojí. Stud musí jít stranou, říká

 
Herečku Natálii Halouzkovou si televizní diváci mohou vybavit ze seriálů Gympl s (r)učením omezeným nebo Krejzovi. Ve druhém jmenovaném měla mj. scénu, kvůli níž lidé následně její jméno do vyhledávačů zadávali hlavně v souvislosti se spodním prádlem. A fanoušky zajímá i to, zda má herečka přítele. „Tak přítele mám, jsem už dva roky šťastně zadaná,“ říká Natálie.
21.08.2020 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Halouzková (11 článků)

Na stydlivost rychle zapomněla: Sedmnáctiletá seriálová sexy zrzka provokovala jen v prádélku

 
Mladičká herečka Natálie Halouzková je srovnávána se slavnější zrzkou Táňou Pauhofovou . A co se týče herectví, jistě by chtěla uspět stejně jako její starší a známější kolegyně.
02.10.2018 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Pauhofová (101 článků) , Natálie Halouzková (11 článků)
« Předchozí 1 Další »