Články k osobnosti

Natalia Oreiro

  herečka, zpěvačka, módní návrhářka, moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Natalia Oreiro »
 

Divoký anděl (1998): Jak dnes vypadá Natalia Oreiro? Budete zírat

 
Mnoho lidí se na jednu z prvních telenovel u nás dívalo tajně. Svým přátelům nikdy nepřiznali, že hltají něco tak stupidního. Sledovanost byla obrovská, celosvětově. Najednou si tuto krásnou Uruguayku oblíbila třetina zeměkoule – a mnoho lidí se začalo učit španělsky. Jak dnes Natalia vypadá?
05.05.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků)

Jak teď vypadá láska Milagros z Divokého anděla? Sympatický herec už klepe na dveře padesátníků

 
Argentinský herec Facundo Arana (49) se proslavil v telenovele Divoký anděl, kde si zahrál po boku slavnější Natalie Oreiro. Sympatický rodák z Buenos Aires si v populární telenovele zahrál sukničkářského playboye Iva, který se zamiluje do služebné své babičky.
05.04.2021 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků) , Facundo Arana (5 článků)

Roman Tomeš slaví 33: Ve Slunečné mu připravili překvapení, dort s jeho idolem. Tuhle zpěvačku totiž miluje

 
I když svoji manželku Michaelu Tomešovou  (29) miluje nade vše, v srdci Romana Tomeše  (33) má stálé místo ještě jedna žena. Do zpěvačky Natalie Oreiro se zakoukal v jedenácti, když běžel seriál Divoký anděl. Byl i v jejím českém fanklubu. "O to úžasnější překvapení bylo, když jsem dostal na Slunečné k narozeninám dort s jejím portrétem," svěřil od neděle třiatřicátník Roman.
07.02.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků) , Michaela Tomešová (178 článků) , Roman Tomeš (142 článků)

Natalia Oreiro se toho nebojí: Milagros z Divokého anděla pózuje nahá i při kojení

 
Herečka a zpěvačka Natalia Oreiro (43) se od slavné telenovely Divoký anděl příliš nezměnila! Spolu s o dvacet let starším manželem, producentem a muzikantem Ricardem Mollem, vychovává osmiletého syna. Divokost Milagros v ní ale zůstala i po letech a na Instagramu ji můžete vidět pózovat na smyslných fotkách. Inspirativní čtyřicátnice pojala po svém i ochranu před nákazou koronavirem. Kvůli němu musela přeložit letošní pražský koncert.
28.10.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků)

Divoký anděl z Argentiny se vrací: Jak se po letech změnili Mili a Ivo

 
Argentinskou telenovelu milovali diváci v devadesátých letech po celém světě a Češi nebyli výjimkou. Hlavních postav nezkrotné Milagros a sukničkáře Iva se zhostili Natalia Oreiro (43) a Facundo Arana (48). Jak se tito dva velmi talentovaní herci od natáčení proměnili? Podepsal se na nich vůbec zub času?
10.08.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků) , Facundo Arana (5 článků)

Odhaleno! Proč Natalia Oreiro zdrhla v Praze ochrance v paruce

 
Před lety hvězda Divokého anděla zazpívala v Česku. A protože si v Praze chtěla v klidu a pohodě prohlédnout historické památky, musela se nějak zbavit ochranky, která by zbytečně přitahovala pozornost davů fanoušků.
05.08.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků)

Divoký anděl se vrací na obrazovky: Takhle dnes vypadají Ivo a krásná Milagros

 
Pro milovníky romantických příběhů si televizní stanice Prima LOVE přichystala opakování legendární telenovely Divoký anděl. Na obrazovky se tak vrátí nádherná Milagros i Ivo, které si před lety zahráli Natalie Oreiro (43) a Facundo Arana (48). Podívejte se, jak herci vypadají dnes.
02.08.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků) , Facundo Arana (5 článků)

Natalia Oreiro má 43: Milagros z Divokého anděla je dnes krásnější než před lety

 
Zpěvačka a herečka Natalia Oreiro oslavuje své 43. narozeniny. Uruguayská kráska, kterou si čeští diváci nejlépe pamatují jako Milagros z telenovely Divoký anděl, se může i po čtyřicítce chlubit dokonalou postavou a obličejem, na kterém známky stárnutí jen těžko může někdo hledat. Věk je pro ni jen číslo a dnes je dokonce snad ještě krásnější, než bývala před lety.
19.05.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků)

Poznáte lolitku českého filmu? Herečku proměnila ruská vizážistka Natalie Oreiro

 
Většinou potkáváme Saru Sandevu  (21) dokonale upravenou. Nadějná hvězdička českého filmu je během natáčení často krytá silnou vrstvou líčidel, a v soukromí proto ráda nechává pleť dýchat. Také na focení nové kampaně své dvorní návrhářky Hermine Khalaf Pogosyan byla herečka nalíčená víc než obvykle. V tomto případě si to ale užívala. Make-up jí totiž vytvořila Sonya Miro.
13.12.2018 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků) , Sara Sandeva (40 článků)

Nasťa z Mrazíka! Udělá Natalia Oreiro pro prachy všechno?

 
V devadesátých letech zářila coby globální hvězda romantických telenovel, dnes dělá kariéru v Rusku. Herečka se pro peníze nezdráhá zapět oslavné písně na Putinovu zemi nebo se u východních sousedů stát i tváří obchodu přes hadříky.
26.11.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků)

Víte, kteří hudebníci slaví tento týden narozeniny?

 
Vybrali jsme celkem pět českých i zahraničních interpretů, kteří oslaví v tomto týdnu narozeniny, abychom si připomněli jejich tvorbu prostřednictvím videoklipů. Patří mezi ně čeští zpěváci Tomáš Klus a Jiří Korn. Ze zahraničních jsou to pak zpěvačky Janet Jackson, Natalia Oreiro, či Cher. Podívejte se na jejich povedené klipy.
14.05.2018 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků) , Janet Jackson (104 článků) , Jiří Korn (192 článků) , Tomáš Klus (1080 článků)

Smutná proměna Divokého anděla! Natalia Oreiro ukázala na červeném koberci kostnaté tělo a vrásky!

 
Bývala to kost, ale teď je to kost a kůže. Co se to s Natalií Oreiro, známou u nás hlavně z telenovely Divoký anděl, stalo? Před pár dny se objevila na červeném koberci v Moskvě a rozdávala úsměvy na všechny strany. Jenomže s nestárnoucí herečkou bylo něco jinak.
05.07.2016 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků)

Žhavé setkání Divokého anděla Natalie Oreiro a jejího seriálového milence Facunda Arany: Stará vášeň po letech nevyprchala!

 
Krásné uruguayské herečky Natalie Oreiro a její lásky z telenovely Divoký anděl Facunda Arany není nikdy dost. Tohle herci dobře vědí, a tak spolu před nějakým časem natočili další klip. Setkali se v argentinském luxusním hotelu a vášeň ani po všech letech nezmizela!
04.05.2016 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků)

Tuhle dívku miloval celý svět. Co dělá Natalia Oreiro dnes?

 
Kdo by si nepamatoval krásnou a divokou Milagros? Někdy kluk, jindy krásná žena. Kde je ale konec herečce, zpěvačce a modelce Natalii Oreiro dnes? Živí se vůbec ještě hraním, nebo se na ni zapomnělo?
11.01.2016 07:51 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků)

Divoký anděl po 17 letech: Takhle dneska vypadá nejslavnější služka Milagros

 
K přelomu tisíciletí patřily dvě věci: strach z blackoutu v prvních vteřinách roku 2000 a všudypřítomná Natalia Oreiro. Byla všude - v televizi, v rádiu, v každém druhém časopise. Všichni milovali ji a především pak telenovelu Divoký anděl. Jak dnes vypadá slavná hlavní hrdinka Milagros?
25.06.2015 09:11 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků)

Divoký anděl vám vyrazí dech: 7 nejžhavějších fotek latinskoamerického sexsymbolu Natalie Oreiro

 
Nejslavnější uruguayská rodačka dnes slaví 38. narozeniny, ale stále těží ze slávy, již si vybudovala telenovelou Divoký anděl. Podívejte se na nejpikantnější úlovky z archivů Natalie Oreiro, která má stejně latinskoamerického šarmu jako Salma Hayek  (48) či Eva Longoria  (40) !
19.05.2015 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (258 článků) , Natalia Oreiro (38 článků)

Hvězda z Divokého anděla Natalia Oreiro: Ve svém domě přijala Čecha!

 
Tak to se jen tak někomu nepovede! Čech Ondřej Kočí (26) navštívil v argentiském Buenos Aires slavnou herečku a zpěvačku Natalii Oreiro (37). U nás si ji nejvíce pamatujeme z telenovely Divoký anděl.
22.03.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků)

Divoký anděl Natalia Oreiro dovedla být hodně divoká! Neuvěříte, co kdysi nafotila

 
Pravděpodobně nejúspěšnější uruguayská herečka a zpěvačka všech dob se na přelomu milénia usídlila na českých obrazovkách s telenovelou Divoký anděl. Její představitelka Natalia Oreiro u nás platila za velkou hvězdu, objevila se i v několika televizních pořadech jako Hogo Fogo či Český slavík Mattoni 2000. V roce 2004 se dokonce nechala přemluvit k dost odvážnému focení...
05.10.2014 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků)

Jak tohle dělá? Natalia Oreiro je pořád stejně nádherná jako před patnácti lety v Divokém andělovi

 
O pravděpodobně nejslavnější uruguayské herečce všech dob Natalii Oreiro nebylo v našich končinách celkem dlouho slyšet. Z televizních obrazovek zmizela její nejslavnější telenovela Divoký anděl, a přestože má za sebou spoustu rolí i v jiných seriálech, žádný z nich se nedočkal takového ohlasu jako její ztvárnění ztřeštěné Milagros. V Jižní Americe je však stále velkou hvězdou a účastní se spousty společenských, charitativních i tvůrčích akcí. Podobně jako ve čtvrtek, kdy si na jednom workshopu vyzkoušela namíchat nealkoholické koktejly, sázet květiny a další dovednosti.
22.08.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků)

Tahle kráska z polského pomezí porazila známé zpěvačky: Mrkněte, jak vypadá letošní vítězka ceny Thálie

 
Herečka Lucie Bergerová nás zaujala, už když se představovali držitelé nominací na prestižní divadelní cenu Thálie. "Vypadá jako Natalie Oreiro, co?" upozornila nás i Monika Absolonová  (37) , která byla stejně jako Lucie nominována jako jedna ze tří nejlepších muzikálových interpretek. Monika ale ostrouhala a vítězkou byla Lucka.
31.03.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (38 článků) , Monika Absolonová (1129 článků)
« Předchozí 1 2 Další »