Články k osobnosti

Naomi

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Naomi »
 

Žárlivá kamarádka jí znetvořila obličej kyselinou: Takhle vypadá oběť dívčí války rok po útoku

 
Krásná tvář se pro Naomi Oni (21) stala prokletím. Její kamarádka nemohla přenést přes srdce, že má u chlapců menší úspěch, a tak se rozhodla ze své dlouholeté známé udělat zrůdu.
30.01.2014 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Naomi (4 články)

Připomeňte si excesy 3 slavných topmodelek: Drogová královna Kate, neurotická Naomi a psychopatka Karen!

 
Modeling není jen o nakrucování se před fotografy a chození po mole v náročných kreacích bláznivých návrhářů. Náročná práce, kde není místa pro slabé, na některých dívkách dokáže zanechat trvalé následky a pořádně zacloumat s psychikou člověka. Své o tom ví třeba "Naomi Campbell":http://www.extra.cz/tema/naomi-campbell (43), která se v srpnu roku 1988 zcela poprvé v historii objevila jako modelka tmavé pleti na obálce Vogue. Od té doby její kariéra stoupala strmě nahoru, což s sebou přineslo i negativní stránky. "Mezi ně patří chození na domluvené schůzky s několikahodinovým zpožděním nebo určování si na poslední chvíli, jaký model bude či nebude na molu předvádět," popisují časté prohřešky přehnaně sebevědomých a náladových krásek tvůrci televizního seriálu Modelky, s.r.o. (u nás vysílá CBS Drama), který ukazuje i odvrácenou tvář tohoto jinak blyštivého prostředí.
24.01.2014 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Naomi (4 články)

Naomi Cambell zazářila na 2014 National Television Awards

 
Slavná modelka v Londýně předávala jednu z cen National Television Awards. Podívejte se, jak jí to slušelo.
24.01.2014 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Naomi (4 články)

Útok kyselinou: Kamarádku znetvořila, protože se jí smála, že je ošklivá!

 
Soud ve Velké Británii dospěl k verdiktu v ostře sledovaném případu Naomi Oni (21), kterou kyselinou znetvořila její kamarádka Mary Konye (21). Porota totiž projednávala možnost, že přítelkyni navedla k brutálnímu aktu sama Oni, která chtěla plastiku a toužila po slávě. Nakonec to vyšetřování nedokázalo.
24.01.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Naomi (4 články) , Mara (3 články) , Mary Mara (424 článků)
« Předchozí 1 Další »