Články k osobnosti

Monika Absolonová

  herečka, zpěvačka, moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Monika Absolonová »
 

Život dětem: Tématem podzimních Srdíčkových dnů budou dětský autismus a atrezie jícnu

 
Monika Absolonová, Leona Machálková, Heidi Janků, nebo Martin Chodúr a Jan Bendig, to jsou jen některá ze jmen, která se v pondělí 18. září od 12:15 hodin představí na Zábavném odpoledni u příležitosti zahájení dalšího ročníku Srdíčkových dnů. Vstup na akci je zdarma. Kromě zábavného programu se návštěvníkům nabízí možnost nechat si prověřit mateřská znaménka a pihy, hladinu cukru v krvi nebo dětem zkontrolovat oči.
17.09.2023 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1231 článků) , Leona Machálková (517 článků) , Heidi Janků (664 článků) , Martin Chodúr (469 článků) , Jan Bendig (358 článků)

Monika Absolonová v obavách, zda se její syn příliš "nepotatil". Pokukuje po holkách v pouhých čtyřech letech, postěžovala si

 
Herečka a zpěvačka Monika Absolonová by se pro své dva syny, Tadeáše a Matouše, rozkrájela. Začíná mít ovšem obavy, jestli se její ratolesti příliš “nepotatily”. Mladší Matouš začíná v pouhých 4,5 letech pokukovat po holkách a Absolonová, jak prozradila na svém Instagramu, už je skoro nervózní, co ještě přijde. 
03.08.2023 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1231 článků)

Monice Absolonové se v lásce lepí smůla na paty: Ozývají se mi jenom ženy, stýská si

 
Herečka a zpěvačka Monika Absolonová (46) je pořádná kočka, ale svého prince na bílém koni si ještě nenašla. Po rozchodu s Tomášem Hornou, který probíhal za dramatických okolností, se naplno věnuje svým synům, Tadeášovi a Matoušovi. Střípky z dovolené sdílí i se svými fanoušky, kterým na Instagramu dokonce prozradila, zda už je nějaký adept na randění na obzoru. 
30.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1231 článků) , Tomáš Horna (201 článků)

Pastrňák oslavuje narození dcerky: Ať žije princezna Pastička, vzkazuje Háma. Gratulovaly i Písařovicová s Krainovou

 
Hokejista David Pastrňák (27) a jeho švédská partnerka Rebecca mají pořádné důvody k oslavám. Narodila se jim vytoužená holčička, která dostala jméno Freya Ivy Pastrnak. Gratulace od známých osobností na sebe nenechaly dlouho čekat. Čerstvým rodičům popřáli na sociálních sítích třeba zpěvačka Monika Absolonová, bývalý fotbalista Lukáš Vácha nebo návrhářka Beata Rajská.
09.06.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1231 článků) , Lukáš Vácha (50 článků) , Beata Rajská (253 článků) , David Pastrňák (122 článků)

Monika Absolonová se během živého vysílání zhroutila: Musel jí pomoct kolega

 
Zpěvačka Monika Absolonová (46) chytila od svého syna střevní virózu, která jí neumožnila uvést své pravidelné kulinářské okénko. Na svůj Instagram přidala záznam z vaření, kdy se na začátku sice objevila, jenže po chvíli se omluvila a běžela na toaletu. Místo ní převzal štafetu herec Bob Klepl (64), který zpěvačku zaskočil.
29.03.2023 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1231 článků) , Bob Bob (67 článků)

Pilarová se dočkala knihy: Vdovec Kolomazník se nechal ukecat k poctě fenomenální zpěvačky

 
Jejím světem nebyla jen jeviště, kamery a reflektory. Mnohem raději trávila čas na své chalupě po boku manžela Honzy Kolomazníka. U sporáku, trouby, na zahradě nebo u počítače. V nové knize Pilarka – Dotýkat se hvězd, kterou pokřtila zpěvačka Monika Absolonová, tak o legendární Evě Pilarové hovoří nejen její kolegové ze světa showbyznysu, ale i ti, kteří patřili do jejího intimního okolí a byli pro ni neméně důležití – třeba léčitel Jaroslav Doubrava nebo duchovní rádce, farář Marián Pospěcha. Informace o knize získal web eXtra.cz díky tiskové zprávě, kterou má k dispozici.
14.12.2022 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1231 článků) , Eva Pilarová (525 článků) , Jaroslav Doubrava (263 článků)

Hlavně nechci, aby můj syn byl sportovec, říká Monika Absolonová

 
Má za sebou hodně rušný rok. Představila se v show Tvoje tvář má známý hlas, v divadle Studio DVA nazkoušela novou hru Patrika Hartla Lovci bobrů a na Primě nyní moderuje novomanželskou reality show Den jak sen. „Na Primě mi řekli, že jsem empatická a komunikativní a že právě někoho takového potřebují. Potěšilo mě to,“ vzpomíná.
27.11.2022 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1231 článků) , Patrik Hartl (72 článků)

Dojemná vzpomínka na Hanu Zagorovou: Karel Vágner v slzách a zničený Margita

 
Zatímco uplynulý ročník Českého slavíka se nesl ve vzpomínce na Karla Gotta, ten letošní byl pietou za Hanu Zagorovou. Nutno říci, že producenti ji pojali důstojně. Na galavečer se dostavil Hančin dlouholetý kamarád Karel Vágner, který zavzpomínal na společně začátky, přes video pak poslal vzkaz i zpěvaččin manžel Štefan Margita. Následně zazpívala hit od Zagorové její kamarádka Monika Absolonová a Vágnerovi tekly slzy proudem.
13.11.2022 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6811 článků) , Monika Absolonová (1231 článků) , Hana Zagorová (741 článků) , Karel Vágner (506 článků) , Štefan Margita (393 článků)

Dominika Myslivcová vdala mladší sestru: Natálka měla svatbu jako z pohádky

 
Česká Barbie Dominika Myslivcová (28) vdala mladší sestru Natálii (24), která už je trojnásobnou maminkou. Za manžela si vzala svého životního partnera Marka, kterého jí sestra Dominika odsouhlasila i jako svědkyně. Svatební den Natálie a Marka se objevil v pořadu Den jak sen, kterým provází Monika Absolonová. 
02.11.2022 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1231 článků) , Dominika Myslivcová (416 článků)

Velkolepé šedesátiny Pavla Vítka v Lucerně: Žilková v kroji, obří dort i nečekané zranění

 
Zpěvák Pavel Vítek (60) se proslavil zejména svým účinkováním v mnoha známých českých muzikálech. Aby své šesté kulatiny jaksepatří oslavil, rozhodl se uspořádat narozeninový koncert v pražské Lucerně. Velkolepého vystoupení se zúčastnila řada slavných hudebních hvězd, a jak už zpěvák před nedávnem v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, se všemi vystupujícími ho pojí dlouholeté přátelské vazby. Mezi gratulanty nechyběli Marian Vojtko, Monika Absolonová či Helena Vondráčková. V naší galerii se můžete podívat, jak si hvězdy českého showbyznysu zapařily - úplně jako za starých časů.
01.10.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1231 článků) , Helena Vondráčková (1038 článků) , Marian Vojtko (305 článků) , Pavel Vítek (135 článků)

Monika Absolonová promluvila o své svatbě: Nejvíc jsem si užila únos nevěsty

 
Monika Absolonová (45) bude sice moderovat show o svatbách, sama ale na vdavky zrovna štěstí nemá. Oblíbená zpěvačka totiž zatím životního partnera nepotkala. S otcem svých synů Tomášem Hornou se rozešla za dost dramatických okolností a předtím jí veselka nevyšla ani s hokejistou Václavem Eiseltem. S tím byla pouhé tři roky. A jak sama říká v rozhovoru pro Primu, rozvedla se šťastně.
23.09.2022 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1231 článků) , Tomáš Horna (201 článků)

Aspoň k něčemu byla ta nečekaná životní peripetie dobrá, míní Absolonová

 
Zpěvačka Monika Absolonová (45) je v jednom kole. Zpívá, hraje, zkouší nové představení, do toho vaří a baví své fanoušky na sociálních sítích. O rozchodu s otcem svých dvou synů Tomášem Hornou (41) už dokáže mluvit s nadhledem a prozradila také, jestli se jí daří udržovat štíhlou linii.
31.05.2022 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1231 článků) , Tomáš Horna (201 článků)

Synové Moniky Absolonové rostou jako z vody: Ve Tváři ji málem rozplakali

 
Finále show Tvoje tvář má známý hlas je tu. Moniku Absolonovou (45) přišli na poslední vystoupení v Tváři podpořit její synové Matouš a Tadeáš jako rozkošní diváci. Zpěvačka během natáčení dokonce přiznala, že ji jejich přítomnost velmi dojala a málem se rozplakala. Podívejte se, jak její kluci vyrostli.
30.04.2022 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1231 článků)

Tvoje tvář má známý hlas: Finálový díl 9. řady soutěže konečně udělal tečku za otravnou moderátorskou dvojicí Alešem Hámou a Ondřejem Sokolem

 
Čtyři soutěžící se v posledním dílu kdysi oblíbené soutěže utkali o vítězství, které bylo nakonec hodně překvapivé. Václav Kopta, Iva Kubelková, Nikita Machytková a Monika Absolonová tak budou zapsáni jako finalisté této řady.
26.04.2022 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1231 článků) , Aleš Háma (273 článků) , Václav Kopta (255 článků) , Iva Kubelková (776 článků) , Ondřej Sokol (453 článků)

Nikita Machytková: Promluvila o posledních chvílích maminky a odtajnila přítele

 
Talentovaná Nikita Machytková (18) za poslední rok prošla nejednou těžkou situací. Sebrala odvahu a přihlásila se do Superstar, kde nakonec skončila v prvním finálovém kole. Ze soutěže odešla kvůli onemocnění své milované maminky, která bohužel závažné nemoci podlehla. V Superstar si ale zpěvačka našla lásku a je opět šťastná. Nyní statečně bojuje v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, kde se jí ujala Monika Absolonová. O celém náročném období se rozpovídala pro pořad Život ve hvězdách.
17.04.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1231 článků)

Monika Absolonová řádí v kuchyni: Tohle je nejlepší velikonoční mazanec

 
Pekla Vánočku pro Karla Gotta, ale i Jiřinu Bohdalovou. Monika Absolonová není jenom talentovaná zpěvačka, což aktuálně předvádí v Tvoje tvář má známý hlas, ale ohánět se umí také v kuchyni! Její pekařské schopnosti jsou vyhlášené po celé republice. Pokud ještě nemáte upečený mazanec, zde je recept přímo od Moniky. Umístila ho na svůj Instagram. 
16.04.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6811 článků) , Monika Absolonová (1231 článků) , Jiřina Bohdalová (1315 článků)

Monika Absolonová otevřeně po rozchodu: Kvůli dětem potřebovala psychologa. Co jí poradil?

 
Monika Absolonová si prošla hodně složitým obdobím. Rozchod s hokejistou a otcem jejích dvou dětí Tomášem Hornou s ní pořádně zamával. Aby se s ním vyrovnala, svěřila se do rukou odborníka. Za profesionálem šla i pro radu, aby jí z tíživé situace pomohl. A jak celou situaci vysvětlit dětem? O tom zpěvačka povyprávěla magazínu MF Dnes.
09.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1231 článků) , Tomáš Horna (201 článků)

Sexy Absolonová ve Tváři opustila komfortní zónu. Jaké byly další proměny

 
Show Tvoje tvář má známý hlas je za polovinou a zamaskovaní soutěžící se opět předvedli. Šesté kolo vyhrála Monika Absolonová, která vystoupením překonala sebe samu. „Člověk musí někdy opustit svou komfortní zónu, a tady jsem opravdu všechny svoje komfortní zóny totálně překročila,“ řekla zpěvačka.
04.04.2022 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1231 článků)

Proměny v Tváři: Zvítězil Rašilov jako Ozzy Osbourne, pobavil Korejec Kopta

 
V pátém dílu deváté řady show Tvoje tvář má známý hlas zabodoval herec Saša Rašilov v roli Ozzyho Osbourna. Monika Absolonová pobavila jako DJ Bobo a Václav Kopta jako Korejec PSY. Hlasujte pro nejpovedenější vystoupení večera.
28.03.2022 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (323 článků) , Monika Absolonová (1231 článků) , Václav Kopta (255 článků) , Saša Rašilov (265 článků)

Ani Monika Absolonová není neomylná: Co závidí Nikitě Machytkové?

 
V showbyznysu je jako doma, ale i Monika Absolonová má své limity. A ty se projevují nyní, když září v aktuální sérii Tvoje tvář má známý hlas. Muzikálová diva totiž v rozhovoru pro čtvrteční magazín MF Dnes popsala, s čím se musí během natáčení potýkat. Problémy jí dělá hlavně paměť a texty v angličtině. A proč obdivuje mladinkou Nikitu Machytkovou?
24.03.2022 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1231 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »