Články k osobnosti

Miroslava Strnadlová

  poslankyně

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miroslava Strnadlová »
 

ČSSD: Zvýšením příspěvku na chráněná místa zvedáme platy zdravotně postižených

 
Poslanecká sněmovna v rámci projednávání vládní novely zákona o zaměstnanosti schválila pozměňovací návrh poslankyně Miroslavy Strnadlové, kterým se zvyšuje příspěvek na zaměstnávání zdravotně postižených osob. Kompenzace jejich zaměstnavatelům se zvyšuje na 9.500 Kč měsíčně.
04.02.2017 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Strnadlová (3 články)

Potřebujeme ledoborec, vláda je Titanic, znělo sněmovnou

 
Opoziční poslanci se při kritice vlády, která požádala sněmovnu o vyjádření důvěry, předháněli v lodních příměrech na adresu kabinetu i jeho vicepremiérky Karolíny Peake a poslanců kolem ní. Nejčastěji mluvili o Titaniku. Přeborníky byli Miroslava Strnadlová (ČSSD) a národní socialista Jiří Šlégr, kteří ve svých projevech vyjmenovali hned několik typů plavidel.
27.04.2012 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (408 článků) , Karolína Peake (1613 článků) , Miroslava Strnadlová (3 články) , Jiří Šlégr (409 článků)

Poslanci ČSSD k Peake: Opustila Věci veřejné jako krysa

 
Opoziční poslanci se dnes při kritice vlády, která požádala sněmovnu o vyjádření důvěry, předháněli v lodních příměrech na adresu kabinetu i jeho vicepremiérky Karolíny Peake a poslanců kolem ní. Nejčastěji mluvili o Titaniku. Přeborníky byli Miroslava Strnadlová (ČSSD) a národní socialista Jiří Šlégr, kteří ve svých projevech vyjmenovali hned několik typů plavidel.
27.04.2012 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (408 článků) , Karolína Peake (1613 článků) , Miroslava Strnadlová (3 články) , Jiří Šlégr (409 článků)
« Předchozí 1 Další »