Články k osobnosti

Miroslava Němcová

  politička

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miroslava Němcová »
 

Prymula na nás vystrkuje zadek! Miroslava Němcová prý tuší, co od něj chtěl Faltýnek

 
„Roman Prymula na nás vystrkuje zadek! Za asistence premiéra a prezidenta! To si nesmíme nechat líbit!“ obula se do našich předních činitelů senátorka Miroslava Němcová (ODS). Verzi, že Prymula s předsedou poslaneckého klubu ANO Jaroslavem Faltýnkem během noční schůzky v restauraci řešili zdravotnické mise, opoziční senátorka nevěří. Nabízí vlastní verzi, co že se v místě setkání odehrálo. „Specialista na obskurní schůzky pan Faltýnek přemlouval ministra Prymulu, aby kývl na post premiéra,“ líčí Němcová ve svém komentáři pro server Forum24.cz.
23.10.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1585 článků)

Miroslava Němcová povzbudila národ

 
Senátorka Miroslava Němcová (ODS) na svém facebookovém profilu uvádí, že potřebujeme povzbuzení. Napsala to poté, co vláda včera vyhlásila nová opatření.
22.10.2020 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1585 článků)

„Zeman je jako počasí. Zklamal mě.“ Štěch o prohře, šrámech ČSSD i přání Václava Havla

 
Právě dnes končí volební období třetině senátorů. Kanceláře musí vyklidit buď ti, kteří se rozhodli už nekandidovat, nebo ti, kteří svůj mandát ve volbách neobhájili. Mezi ty druhé patří Milan Štěch (ČSSD). Horní komoru zná nejlépe. Poprvé v ní zasedl už po volbách v roce 1996. Senátu za tu dobu předsedal i byl jejím prvním místopředsedou. V rozhovoru pro Blesk Zprávy promluvil o povaze prezidenta Miloše Zemana, proč se obává nástupu Miroslavy Němcové z ODS do Senátu, co by pomohlo sociální demokracii na nohy i o tom, co si myslí o americkém prezidentu Donaldu Trumpovi. V hlavě má navíc stále tzv. lánský puč, který měl odstranit z čela ČSSD za pomocí Miloše Zemana tehdejšího šéfa Bohuslava Sobotku.
18.10.2020 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5857 článků) , Donald Trump (5275 článků) , Milan Štěch (771 článků) , Bohuslav Sobotka (9550 článků) , Miroslava Němcová (1585 článků) , Miloš Zeman (24436 článků)

Nas*ala mě. Pavel Novotný v konfliktu s Miroslavou Němcovou

 
„Vy podle mě víte hovno, jak citlivý to je!“ Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný z ODS se zase jednou přihlásil o slovo. Zlobil se na nově zvolenou senátorku Miroslavu Němcovou (ODS). Prý ho „nasrala“.
17.10.2020 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1023 článků) , Miroslava Němcová (1585 článků)

Vladimír Ustyanovič: Politické střepy – Modrá hyena Miroslava Němcová

 
V pořadu Události, komentáře byla v hlavní roli známá herečka politických scén a novodobá senátorka Miroslava Němcová.
15.10.2020 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1585 článků)

Mirka Němcová se vyděsí ještě více. Pustil se do ní ve vlastní straně Řeporyjec Novotný

 
Starosta Řeporyj Pavel Novotný (ODS) se obořil na nově zvolenou senátorku Miroslavu Němcovou (ODS), podle které Novotný není typ pro Poslaneckou sněmovnu. „Nevíte někdo, je to pro mě zakazující nějak nebo se mohu svobodně o to ucházet?“ píše sarkasticky Novotný na svém facebooku.
15.10.2020 17:26 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1023 článků) , Miroslava Němcová (1585 článků)

Miloš Zeman přijal v Lánech Michala Davida. Naposledy s ním vyděsil Miroslavu Němcovou

 
Miloš Zeman na zámku v Lánech přivítal producenta a bývalého člena volebního štábu ČSSD Oldřicha Lichtenberga a zpěváka Michala Davida. Michal David obdržel v roce 2018 státní vyznamenání právě z rukou prezidenta Zemana. Ne všem se to však tehdy líbilo a autor hudebních hitů se dočkal srovnání s pornoherečkou.
15.10.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1522 článků) , Miroslava Němcová (1585 článků) , Miloš Zeman (24436 článků)

Němcová: Ať Zeman předává metály jindy. Budou předčasné volby, tipuje a balí ve Sněmovně

 
Po 22 letech odchází Miroslava Němcová z Poslanecké sněmovny. Už nemá ani poslaneckou kartičku do budovy, kde předsedala všem dvěma stovkám poslanců. Její jméno a fotografie už není ani na webu mezi jejími kolegy v poslaneckém klubu ODS. Z politiky Němcová ale nezmizí. Přesouvá se o pár metrů dál do Senátu. Zvítězila totiž v nedávných senátních volbách v Praze 1. Blesk Zprávám politička prozradila, jaké to je opouštět Sněmovnu po tolika letech, proč si myslí, že budou předčasné volby, a zkritizovala prezidenta Miloše Zemana za to, že trvá v době koronavirových opatření a v době nouzového stavu na slavnostním ceremoniálu u příležitosti předávání státních vyznamenání.
15.10.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1585 článků) , Miloš Zeman (24436 článků)

„Babiš selhal, fatální nepřipravenost!“ ODS vyzývá, ať vláda požádá o důvěru, Hamáček to odmítá

 
Zavřou hospody a restaurace či základní školy. Babišova vláda opět přistupuje k přísným plošným restrikcím a omezením života v Česku. Schytává přitom kritiku za komunikaci opatření. Podle šéfa ODS Petra Fialy nebude vláda schopna lidi skutečně ochránit, po mimořádném předsednictvu ODS vyzval vládu, aby s koncem stavu nouze požádala o důvěru. Reakcí se však sešla celá řada. Šéf KDU-ČSL Marian Jurečka označil premiéra Andreje Babiše (ANO) za zbabělce. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) se již nechal slyšet, že vláda o důvěru nepožádá.
13.10.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19746 článků) , Petr Fiala (1705 článků) , Miroslava Němcová (1585 článků) , Petra Němcová (636 článků)

Němcová: Zemane, národu bez umění zemře duše

 
Končící poslankyně a čerstvě zvolená senátorka Miroslava Němcová (ODS) se pustila do prezidenta Miloše Zemana a popsala prezidentův plán, jak bojovat s koronavirovou pandemií. Podle Němcové obsahuje tři kroky. Jedním z nich je vyhladovění umělců, druhým zničení podnikatelů a třetím útok na bezpečnostní službu vlastního státu.
13.10.2020 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1585 článků) , Miloš Zeman (24436 článků)

Ani kovid nepřipravil Ivana Vyskočila o humor: Mirka, morálně zděšená ódéesácká fosilie. Opozice mi tahem na koryto připomíná našeho psa

 
NEDĚLNÍ RÁNO IVANA VYSKOČILA „Odkladiště nepotřebných politiků. Lukrativní trafika pro ty, kteří většinou nic nedokázali ani ve své straně ani v Parlamentu,“ hodnotí Senát herec Ivan Vyskočil. A věnuje se i Miroslavě Němcové. „Tato politička, která je už takovou politickou fosílií ODS, byla u všech leváren, kterých se tato strana dopouštěla. Nikdy jsem neslyšel její protesty! Morální „zděšení“ v sobě nalezla až s příchodem premiéra Babiše a nástupem prezidenta Zemana,“ nebere si herec servítky. Promluvil i o krajských volbách, „nevítězích“, „korytech“ a „nenávisti“ a na závěr čtenářům PL prozradil, že koronavirus se nevyhnul ani jemu. A vzkazuje. „Varuji před všemi rádobyodborníky, co říkají, že roušky jsou blbost a že žádný covid vlastně neexistuje“.
11.10.2020 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (254 článků) , Ivan Vyskočil (253 článků) , Miroslava Němcová (1585 článků)

Nebylo větší „klausovky“, než Miroslava Němcová. Petr Žantovský si její scény pamatuje osobně

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Za rozkošné na letošních senátorských volbách považuje Petr Žantovský skutečnost, že se v médiích perou soupeři z centrálního obvodu Prahy Václav Hampl a Miroslava Němcová, ačkoli vlastně patří do stejného tyglíku. U dlouholeté poslankyně ODS upozorňuje na to, že byla vždy mistryně v odezírání z úst šéfa své strany, u končícího senátora na přimknutí k těm, jejichž cílem bylo zbavit zemi legitimně zvoleného prezidenta a de facto zde zavést bruselskou kolonii. Stranou pozornosti nenechal ani to, před čím mainstream strká hlavu do písku.
10.10.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1585 článků) , Petr Václav (880 článků)

Sommerová podpořila do Senátu Němcovou. Ta s ní chce jít na kávu

 
Druhé kolo senátních voleb už probíhá. O přízeň se ucházejí historik Eduard Stehlík, ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský nebo Miroslava Němcová. Za tu se jednoznačně postavila režisérka Olga Sommerová.
08.10.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5857 článků) , Olga Sommerová (110 článků) , Miroslava Němcová (1585 článků) , Eduard Stehlík (40 článků) , Michael Michael (1581 článků)

Miroslava Němcová: Jourová měla být tvrdší na Česko. V Maďarsku bych žít nechtěla, ten režim...

 
V on-line debatě před druhým kolem senátních voleb se proti sobě utkali zkušená poslankyně Miroslava Němcová (ODS s podporou STAN, TOP 09, LES) a současný senátor Václav Hampl (za KDU-ČSL, Zelení, Praha sobě a Senátor 21), oba se ucházejí o přízeň voličů v senátním obvodu 24. Upozorňovali například na ohrožení demokracie v České republice a v tom důsledku u důležitou roli Senátu.
07.10.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1585 článků)

„Peču si sama.” „To je krása!” Němcová a boj za ČT: Xaver zbystří

 
VZPOMÍNKY A PERLY Jen jedno a půl procenta hlasů chybělo, aby se Miroslava Němcová stala senátorkou už po prvním kole. Nestalo se, a před druhým kolem ji její protikandidát, úřadující senátor Václav Hampl, posměšně vytkl, že si „buduje mýtus neposkvrněné ikony“. Jeden z nejpozoruhodnějších příspěvků k budování této ikony se odehrál v čase, kdy Němcová řídila Poslaneckou sněmovnu a stvořil jej dnešní bojovník za kritickou žurnalistiku v Radě ČT Zdeněk Šarapatka.
07.10.2020 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1585 článků)

Uražená Miroslava Němcová: Já přišla do politiky ze svého malého knihkupectví

 
Miroslava Němcová (ODS) vs. Václav Hampl (KDU-ČSL). Jak se na druhé kolo souboje o senátorské křeslo připravují kandidáti postupující v Praze 1? V čem se jejich politická orientace odlišuje? Jakou výhodu mají ve srovnání se svým oponentem? O tom hovořili v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu na Českém rozhlasu.
06.10.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1585 článků)

„Do cílové rovinky můžeme dospět férově,“ vzkázala Němcová Hamplovi. Podle něj si vytváří mýtus neposkvrněné ikony

 
Kraje již nové složení svých zastupitelstev znají, kdo usedne do senátorských lavic rozhodnou voliči v pátek a v sobotu. V Praze spolu nadále soupeří šest osobností, například Miroslava Němcová z ODS a současný senátor Václav Hampl, který si po prvním kole neodpustil pár ne zrovna lichotivých slov na adresu své soupeřky. Ta mu na to poslala otevřený dopis, kde ho vyzývá k tomu, aby zbytek kampaně proběhl férově a bez osobních útoků.
06.10.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1585 článků)

Povolily vám nervy, pane senátore? Hampl s Němcovou se u Drtinové hádali, kdo více nesnáší Zemana

 
V DVTV se sešli kandidáti na senátorské křeslo z Prahy 1. Miroslava Němcová a Václav Hampl. Oba se v této důstojné a slušné debatě pochlubili svými úspěchy, trošku se předháněli, kdo je větší nepřítel prezidenta Miloše Zemana, a došlo i na ostré výpady. Kandidujte někde jinde!
06.10.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1585 článků) , Miloš Zeman (24436 článků)

Němcová míří do Senátu, tvrdí bookmakeři. Zato Láska to má nahnuté

 
V prvním kole senátních voleb pronikl do horní komory Parlamentu pouze Zdeněk Linhart v Děčíně, v ostatních šestadvaceti obvodech se tak o novém či staronovém senátorovy bude rozhodovat o nadcházejícím víkendu. Druhé kolo nabídne řadu zajímavých duelů, s mandátem už ale prakticky může počítat Miroslava Němcová za Prahu 1 a Jan Sobotka z Trutnova, které bookmakeři favorizují absolutním kursem 1,01:1. A daleko není ani Miroslav Plevný z Chebu (1,02:1) nebo Pavel Kárník z Kolína (1,03:1).
06.10.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1585 článků) , Pavel Linhart (4 články)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »