Články k osobnosti

Miroslava Němcová

  politička

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miroslava Němcová »
 

Karviná, Dominiku. Promořený Feri a Mirka Němcová. Party na mostě naštvala už i Kalouska

 
Zatímco se na Karvinsku snaží zlikvidovat ohnisko nákázy, na Karlově mostě usedají tisíce lidí včetně některých politiků u půlkilometrového stolu, aby společně popily a pojedly. Komentátor Petr Holec si ve svém komentáři na serveru Blesk.cz posvítil především na poslance TOP 09 Dominika Feri, předsedkyni TOP 09 Markétu Pekarovou Adamovou nebo Miroslavu Němcovou z ODS, kteří se této zajímavé oslavy konce koronaviru v Praze zúčastnili.
03.07.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1511 článků) , Dominik Feri (100 článků)

Komentář: Mejdan na Karlově mostě vs. promořené Karvinsko. Feri jásal, virus řádí dál

 
Zhruba dva tisíce lidí v úterý večer pojedly a popily u půlkilometrového stolu na Karlově mostě. Netradiční hostinu pořádal kavárník a herec Ondřej Kobza ve spolupráci s radnicí Prahy 1 a jako obvykle se jí kvůli vlastní reklamě zúčastnili i politici. Fotky si sem přišli udělat třeba poslanec TOP 09 Dominik Feri i jeho partajní šéfka Markéta Pekarová Adamová nebo Miroslava Němcová z ODS.
03.07.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1511 článků) , Dominik Feri (100 článků) , Miroslava Adamová (11 článků)

Reportér Kroupa neměl proti radnímu Slobodníkovi nic. Jako kauza Budišov. Starosta „osmičky“ v ráži

 
Starosta Prahy 8 Ondřej Gros se v rozhovoru pro XTV.cz vyjádřil ke kauze, s níž přišel před nedávnem server Seznam Zprávy. Přinesl ji investigativní reportér Janek Kroupa a týkala se údajně předražené dezinfekce. Gros také uvedl, koho by si dokázal představit na Pražském hradě jako prezidenta – předsedu Senátu Miloše Vystrčila z ODS ano, expředsedkyni Poslanecké sněmovny Miroslavu Němcovou ne.
02.07.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1511 článků) , Janek Kroupa (146 článků)

Oslava na Karlově mostě: Prymula se nestačí divit, Kalousek si rýpl do „hlupáka“ i Feriho

 
Posezení na Karlově mostě u půlkilometrového stolu se v úterý zúčastnily zhruba dva tisíce lidí. Mezi nimi i politici - mj. poslanec Dominik Feri a jeho stranická šéfka Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) či Miroslava Němcová (ODS). Vládní koronavirová nařízení zřejmě neporušili, nad akcí se ale podivují lidé na internetu i epidemiolog Roman Prymula, který apeluje na používání zdravého rozumu. Kritický byl ke svému kolegovi Ferimu i šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek. Feri kritiku odráží.
02.07.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1511 článků) , Miroslav Kalousek (7016 článků) , Dominik Feri (100 článků) , Miroslava Adamová (11 článků)

Němcová (ODS): Nechceme znormalizovanou ČT

 
Komentář poslankyně Miroslavy Němcové k odvysílné reportáži o Agrofertu.
01.07.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1511 článků)

Bonzák, znělo u Xavera. A výsměch Němcové i ČT

 
V dalším díle Podtrženo, sečteno se komentátor Petr Holec tentokrát trefoval do Pirátů, ČT a Miroslavy Němcové. „To se může stát jenom Mirce, ne?“ komentoval video, které pobavilo český internet. Pár slov ztratil i na adresu primátora Hřiba a všudypřítomného připomínání výročí smrti Milady Horákové. A dal řediteli ČT radu, aby z Kavčích hor vyhnal všechny a pak začal najímat od znova. A zveřejnil platy nejznámějších tváří, když tak učinila BBC.
29.06.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (432 článků) , Miroslava Němcová (1511 článků)

Miroslava Němcová nad hrobem Horákové: Přesvědčený demokrat musí být antikomunista

 
Poslankyně Miroslava Němcová (ODS) pronesla projev u symbolického hrobu dr. Milady Horákové a všech dalších obětí a odpůrců totalitních režimů na Vyšehradě při vzpomínce na 70. výročí její popravy. „Přesvědčený demokrat musí být antikomunista,“ řekla mimo jiné Němcová ve svém vystoupení, jehož obsah zveřejnil server Forum24.cz.
28.06.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (432 článků) , Miroslava Němcová (1511 článků)

Němcová prokoukla Babiše: V koronavirové krizi mu nešlo o lidi, ale o...

 
Poslankyně Miroslava Němcová (ODS), která bude kandidovat do Senátu v Praze 1, svou chuť přestoupit zdůvodnila mimo jiné tím, že v poslanecké sněmovně ji prý už nebaví „děsivé urážení“. V rozhovoru pro Novinky.cz také zhodnotila koronavirou krizi – Babišovi šlo podle ní pouze o PR, na lidech mu nezáleželo.
26.06.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1511 článků)

Němcová: Babiš chtěl být za koronaviru mediální hvězdou a vytěžit z něj, co se dá

 
Miroslava Němcová (ODS) míří po dlouhých 22 letech strávených v Poslanecké sněmovně do Senátu. V dolní komoře je podle ní nepřátelská atmosféra plná urážení a bezohlednosti a je čas na změnu. V rozhovoru pro Novinky dále uvedla, že premiér Andrej Babiš (ANO) chtěl být během covidové krize pouze mediální hvězdou a vytěžit z toho, co se dá. Vyjádřila se i k tomu, proč je ODS vnímána spíš jako strana „pro muže”.
26.06.2020 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18703 článků) , Miroslava Němcová (1511 článků)

Němcová zbourala celé Čechy: Nehoda z představování kandidátů ODS je hitem internetu

 
Záměr nápaditý, provedení pokulhává - tak by se dala popsat forma, jakou se ODS rozhodla představit své kandidáty do Senátu a krajů. Z jednotlivých kusů polystyrenu ve tvaru českých krajů chtěli tamní kandidáti složit skládačku České republiky. Když ale Miroslava Němcová kandidující v Praze 1 přidala Prahu, polovina republiky se za jejími zády zhroutila a rozpadla. Její kolegové neskrývali pobavení a videem se teď lidé baví na sociálních sítích.
25.06.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1511 článků)

Němcová: Přišla jsem slíznout smetanu. Taktiku ODS určil Vystrčil

 
Miroslava Němcová v rozhovoru pro Deník N prohlásila, že svou kandidaturu do Senátu přišla „slíznout smetanu“. Vysvětlila také, proč pravicová opozice netáhne vždy za jeden provaz, jak to požaduje Milion chvilek pro demokracii, a proč by to ona sama ani nepovažovala za správné.
25.06.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1511 článků)

Smůla: Miroslava Němcová měla nehodu. Je z toho VIDEO

 
ODS zahájila předvolební kampaň. Na této zprávě by nebylo nic až tak zvláštního. Do politického boje o hlasy voličů v senátních i krajských volbách vyrazili na ostro Piráti a další politické strany. Jenže ODS se stalo něco nečekaného. Trapas, u něhož asistovala Miroslava Němcová.
25.06.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1511 článků)

Kalousek! Miroslava Němcová na Hrad? Zní jasná zpráva

 
ANKETA Miroslava Němcová jako budoucí prezidentka? Nic není vyloučeno. „Ale pokud někdo z kandidátů chce být skutečně prezident, musí přesvědčit ostatní, aby nekandidovali. A v tomto nikomu Mirek Kalousek opravdu nepomůže,” řekl ParlamentnímListům.cz v rámci průřezové ankety europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). Sám lídr poslanců TOP 09 na Twitteru Němcovou podpořil. A zakladatel strany a čestný předseda Karel Schwarzenberg ji ve vyjádření pro PL podpořil přímo.
23.06.2020 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3911 článků) , Miroslava Němcová (1511 článků) , Miroslav Kalousek (7016 článků) , Karel Schwarzenberg (639 článků)

Němcová na Hrad: Nastal významný posun

 
Bývalá předsedkyně poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS) ve videu na sociální síti uvedla, že rozhodnout se pro ni kandidovat do Senátu nebyla rozhodně jednoduchá věc. Probudila se v ní však dle jejích slov bojovnost. Nevylučuje ani kandidaturu na prezidenta, v čemž ji nepřímo podpořil i předseda poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek.
22.06.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1511 článků) , Miroslav Kalousek (7016 článků)

Němcová v ČT volala po hlasování o nedůvěře vládě

 
V první hodině Otázek Václava Moravce k jednomu stolu zasedli ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD), poslankyně Miroslava Němcová (ODS) a stínový ministr kultury KSČM Zdeněk Štefek. Moravec se hned na úvod zeptal, „jak se to stalo, že komunisté, strana pracujícího lidu, chrání miliardáře Babiše?“ A rozjela se ostrá debata, v níž Moravec naznačoval, že sociální demokraté a komunisté se možná bojí stávajícího předsedy vlády Andreje Babiše (ANO).
21.06.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18703 článků) , Lubomír Zaorálek (2617 článků) , Miroslava Němcová (1511 článků) , Václav Moravec (563 článků) , Zdeněk Moravec (35 článků)

Hledala, až našla. Proč míří Miroslava Němcová do Senátu?

 
ODS, TOP 09 a STAN se shodly na tom, že v nadcházejících podzimních senátních volbách v Praze 1 podpoří bývalou předsedkyni poslanecké sněmovny Miroslavu Němcovou. Dlouholetá poslankyně prozradila, proč se do tohoto zápasu rozhodla vstoupit. Roli zde hrají komunisté, premiér Andrej Babiš a prezident Miloš Zeman.
19.06.2020 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18703 článků) , Miroslava Němcová (1511 článků) , Miloš Zeman (23959 článků)

Odstupte, udělejte místo Němcové. Ne, já tu byl první. „Pravda a láska“ se bude rvát o Prahu

 
Senátní volby klepou na dveře, a tak už je například jasné, že na Praze 5 se o senátorské křeslo utká Michael Žantovský se současným senátorem Václavem Láskou a na Praze 1 poslankyně Miroslava Němcová se senátorem Václavem Hamplem. A právě tyto dvojice vzbuzují ohlasy.
18.06.2020 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1511 článků) , Michael Michael (1507 článků)

Němcová (ODS): Je čas na "přestup" mezi dolní a horní komorou

 
Do Senátu v Praze 1 bude kandidovat Miroslava Němcová, podpoří ji také TOP 09 a STAN.
18.06.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1511 článků)

Bývalý šéf Novy Železný chce opět do Senátu, kandiduje za Trikolóru

 
O návrat do politiky se v barvách hnutí Trikolóra pokusí někdejší ředitel televize Nova a svého času europoslanec a senátor Vladimír Železný. Hodlá ve Znojmě na podzim uspět v senátních volbách podobně jako poslankyně a bývalá předsedkyně Sněmovny Miroslava Němcová (ODS) či ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský. Ti budou kandidovat v Praze 1 a 5 s podporou ODS, TOP 09 a STAN
17.06.2020 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5686 článků) , Miroslava Němcová (1511 článků) , Michael Michael (1507 článků)

Němcová: Xaver vyvolal hněv lidu. Není na tu funkci dozrálý. Já a prezidentka? Takto

 
Poslankyně za ODS Miroslava Němcová se v pořadu Prostor X moderátora Čestmíra Strakatého mimo jiné vyjádřila k moderátorovi Luboši Xaveru Veselému a jeho budoucnosti v Radě ČT. Hovořila i o své politické budoucnosti, kdy se pokusí získat post senátorky. A co prezidentský post?
16.06.2020 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1511 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »