Články k osobnosti

Miroslava Němcová

  politička

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miroslava Němcová »
 

Kde byla „hysterka“ Němcová? Ani vidu, ani slechu. Tomáš Vyoral tuší proč

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Pokud jde o to, zda je Miloš Zeman schopen, či neschopen vykonávat úřad, nevěří komentátor Tomáš Vyoral ani lidem z Hradu, ani senátorům. Ale k Miroslavě Němcové, která mluvila o vyvětrání Hradu, řekl, že někdo vyvětral před volbami ji. Ku prospěchu ODS. Po volbách prý také znovu nabíhá hon na neočkované a Vyoral se ptá: „Když v zahraničí začnou skákat do studen a střílet neočkované, tak to taky nebude anomálie, protože to dělají tam?“
22.10.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1648 článků) , Miloš Zeman (26358 článků) , Tomáš Vyoral (145 článků)

Němcová zuří kvůli Mynářovi a spol.: „Lhali veřejnosti, vykládali nesmysly.“ Nemocnici chválí

 
Bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny, dnes senátorka a členka Komise pro ústavu Miroslava Němcová (ODS) se pustila do hradních pracovníků. Kancléř Vratislav Mynář a další lidé podle ní lhali celé veřejnosti, když vypouštěli do světa informace o tom, jak prezident Miloš Zeman obědvá vinnou klobásu nebo buchty. Sama senátorka podporuje výzvy Andreje Babiše (ANO) i Petra Fialy (ODS/SPOLU), aby hradní kancléř rezignoval na svou funkci. V rozhovoru pro Blesk Zprávy Němcová zapochybovala, co vše v posledních dnech byla rozhodnutí prezidenta a co vše bylo v režii Mynáře.
20.10.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23560 článků) , Petr Fiala (2175 článků) , Miroslava Němcová (1648 článků) , Miloš Zeman (26358 článků) , Vratislav Mynář (1320 článků) , Petra Němcová (649 článků) , Sam Sam (504 článků)

Němcová pro eXtra: Komunikace Hradu je otřesná, Zemana drží ve funkci ješitnost a touha po pomstě, říká

 
Miroslava Němcová poprvé po dvou dekádách nebude usilovat o post poslankyně, jelikož je od roku 2020 senátorkou. V posledních dnech kromě voleb ale stáčí svůj zrak směrem k dění na Hradě, které ji značně znepokojuje. "Nechci se pouštět do toho, jak moc je pan prezident nemocný, všichni ostatně vidíme, že úplně v pořádku není. Co mi ale v této věci připadá opravdu zásadní a devastující pro nějaké rozumné vedení toho státu, je komunikace Hradu," říká Němcová v rozhovoru pro eXtra.cz, ve kterém rozebírá i podivné investice Andreje Babiše.
08.10.2021 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23560 článků) , Miroslava Němcová (1648 článků)

Jak z pavlače, je zděšena Němcová. A teď se jí přitíží

 
Senátorku Miroslavu Němcovou v poslední době pobouřilo video ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové a kandidáta ČSSD Matěje Stropnického. Podle Němcové by na ně seděla přezdívka „hnusná dvojka“ a obvinila je, že mají „pavlačovou kulturu“ a jsou drzí. Maláčovou obvinila, že z Česka chce udělat Venezuelu, netroufne si něco říci proti „oporám ANO“, tedy SPD nebo komunistům, a že si vymýšlejí, jak se po volbách spojí ANO a ODS. Ovšem pro poslední bod zde jisté indicie jsou. A naopak, Tomio Okamura nedávno Andreje Babiše velice tvrdě zkritizoval za Green Deal.
20.09.2021 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23560 článků) , Matěj Stropnický (588 článků) , Miroslava Němcová (1648 článků) , Tomio Okamura (2688 článků) , Jana Němcová (111 článků)

Ou. Babiš se vysmál Němcové. Hodně. Bude zděšena?

 
Totální výsměch českého internetu předvolební kampani ODS už zachytil i předseda vlády. Ten sám začal sítěmi s gustem šířit posměšné parodie strany modrého ptáka. Nejnověji šťouchl do senátorky Miroslavy Němcové, respektive do její falešné facebookové dvojnice, která je stále něčím zděšena. V poslední době nejčastěji svými spolustraníky.
25.08.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1648 článků)

Němcová s hněvem v očích: Odporné, velezrada! U rozhlasu naložila i Babišovi. Ta hanba...

 
Právě dnes si připomínáme výročí vpádu sovětských okupantů a dalších tehdy socialistických spřátelených armád do Československa. Senátorka Miroslava Němcová připomněla, co se tu dělo poté, během dvaceti let sovětské okupace této země. A s hněvem v očích konstatovala, že předsedovi komunistů Vojtěchu Filipovi připadala sovětská okupace normální. Přirovnala ho proto k dnešním teroristům, neboť i těm přijde normální pošlapávat lidskou svobodu.
21.08.2021 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1648 článků) , Vojtěch Filip (1545 článků)

Piráti se bojí. Pro koho jsou „lidi z fabriky“ póvl? Miroslava Němcová zalapá po dechu. Matěj Stropnický velmi otevřeně

 
„Hlídat dodržování zákoníku práce je teror podnikatelů? Blbost. Kde jsou najednou kecy o demokracii a právním státě? Zákony mají platit pro všechny, a když neplatí pro statisíce zaměstnanců ve fabrikách, to já beru jako mnohem větší ohrožení demokracie než ty nanicovatosti, co vždycky vytáhne Milion chvilek. ODS a pravice se vždycky prsí, když jde o to, hájit lidská práva někde v Tibetu nebo na Kubě. To se zabalujou do vlajek. Ale na práva českejch zaměstnanců ODS třicet let dlabe,“ konstatuje Matěj Stropnický, který v letošních volbách kandiduje v oranžových barvách ČSSD.
23.07.2021 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (588 článků) , Miroslava Němcová (1648 článků)

Šokovaná Miroslava Němcová. Přitom to bylo trochu jinak

 
Návštěva ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové a kandidáta ČSSD Matěje Stropnického v teplické firmě na holítka vzbudila pozdvižení. A otázky, z jakého titulu se pražští kandidáti sociálních demokratů přišli na práci ve firmě podívat. Ptala se i senátorka ODS Miroslava Němcová. „Takhle si počíná prostě gang mafie, naprosto nezodpovědně, bezohledně. Nemám pro to slov. Já jsem z toho šokovaná, z tohoto kroku,“ osočila politiky. Ale Stropnický vysvětlil, co na akci dělali.
22.07.2021 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (588 článků) , Miroslava Němcová (1648 článků) , Jana Němcová (111 článků)

Je Maláčová nadčlověk? Senát jednal o ministerské návštěvě firmy

 
Senát ve středu požádal vládu ANO a ČSSD o vyjádření k účasti ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD) a jejího poradce a volebního kandidáta sociální demokracie Matěje Stropnického na úterní kontrole úřadu inspekce práce v jedné z firem v Krupce na Teplicku.
21.07.2021 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (588 článků) , Miroslava Němcová (1648 článků) , Jana Němcová (111 článků)

Radši jdu od toho, abych se ještě víc nenasr*l! Ivan Vyskočil sčítá, co všechno bylo Česku prodáno pod rukama

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Ptal se někdo nás, zda souhlasíme s tím, aby prodali naši vodu, pivovary, továrny… dokonce i českou půdu? Proč má naše země takovou smůlu na lidi, kteří nás vedou?“ zamýšlí se oblíbený herec Ivan Vyskočil. Připomíná například OKD. Padla také otázka na nynější senátorku Miroslavu Němcovou. Žasl i nad některými nedávnými „výroky“ politiků. Věnoval se mimo jiné Marianu Jurečkovi. Zmínil také senátora Fischera. Zazněla slova, jako „dobře placený škodič ze Senátu“ nebo „servilní lokaj Bruselu“. Přinesl rovněž pro někoho možná dost šokující informaci o bájné hoře Říp.
18.07.2021 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (297 článků) , Ivan Vyskočil (296 článků) , Miroslava Němcová (1648 článků)

Bezdětný mamlas. Konvička roznesl hvězdu bruselských kuloárů. Miroslavu Němcovou nekomentoval, nechce jít sedět

 
„Bruselská mašinerie zaměřená na postupnou likvidaci evropských národních tradic si samozřejmě hledala klacek, s nímž by mohla maďarské psisko přetáhnout přes čumák. Našla ho v Orbánově teplém zákoně,“ říká aktivista a entomolog Martin Konvička a popisuje, jak zásadní vliv může mít v dospívajícím věku zmatenost a emoce v kombinaci s LGBT propagandou. A jak vypadá přijímání do Bruselu? Prokazováním dostatečného „evropanství“.
14.07.2021 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1648 článků) , Martin Konvička (103 článků)

Rozeženou vás. Než se rozejdete sami. Zbořil vážně k sněmovně. Mafie? Dobro?

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Dojde i na facku? „Dnes zde jsou obstrukce a la poslanec Volný a jeho vyhrožování flákanci, ale jistě může být ještě hůř,“ říká politolog Zdeněk Zbořil, jenž komentuje také diskusi poslance Lubomíra Volného se senátorkou Miroslavou Němcovou na Primě. A důvod, proč Piráti už v průzkumech ztrácejí? „Stali se, dokonce i se svým ‚honem na Babiše‘, příliš velkou konkurencí jiných politických stran.“ Zbořil se pozastavuje u slov Miroslava Kalouska, jenž varuje nejen před pirátským politickým zatměním mysli. „Dokonce si myslím, že právě on, jako jeden z dnes nejzkušenějších politiků v ČR, zrozený a vychovaný jejími i svými chybami a omyly, varuje se vší odpovědností, které je jen schopen,“ říká Zbořil.
12.07.2021 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1648 článků) , Miroslav Kalousek (7437 článků)

„Zděšená teta.“ Němcová a Volný na Primě: Obětí nejen senátorka

 
Na CNN Prima NEWS se střetli senátorka Miroslava Němcová (ODS) a nezařazený poslanec Lubomír Volný. Podle Němcové se poslanec Volný mohl chovat slušně a nemuselo dojít k tomu, že bude ze Sněmovny vyveden policií. Volný okamžitě kontroval, že se jen snaží upozornit ve Sněmovně na řádění „covidové mafie“, která se těší na to, až rozkrade 2 až 4 biliony korun, řekl Volný doslova. Vládu i opozici obvinil, že se lidem smaží ukrást podzimní volby do Sněmovny. Od ANO, přes Piráty až po ODS.
11.07.2021 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1648 článků)

Tak když se toho ujme Němcová... Zbořil udeřil na Senát. Dosti zle

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA ANO a Piráti? Nesrovnatelné! Pozice hlavních rivalů tři měsíce před volbami komentuje politolog Zdeněk Zbořil. A že opozici chybí populismus a tratí na pevných zásadách? „Roztomilé.“ Snaha Senátu o zbavení prezidenta Miloše Zemana úřadu bude podle Zbořila pokračovat až do prezidentských voleb. „Jejich akční rádius je poměrně málo široký, ale stěžovat si někde za hranicemi umí,“ podotýká. Politolog se vyjadřuje k plánu korespondenčního hlasování pro občany v cizině. „Nejsem si jist, zda občané trvale žijící v zahraničí mohou odpovědně sledovat českou politiku jinak než prostřednictvím médií, zejména jsou-li mezi nimi i ta, kterým komisařka Jourová nedůvěřuje,“ říká. Politolog komentuje rozhovor senátorky Miroslavy Němcové, novinky v opatřeních v souvislosti s epidemií covid-19 a v závěru přidává zamyšlení na svátečními dny.
05.07.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1648 článků) , Miloš Zeman (26358 článků)

Vlastizrádce a lhář Zeman, spustila Němcová. A vzala to od virózy

 
Senátorka Miroslava Němcová (ODS) konstatovala, že vystupování Zemana v pozici prezidenta se postupně zhoršuje, ale lidé si na jeho hrozné výroky zvykají už od roku 2013, tak jim dnes přijdou skoro normální. Osobně považuje Zemana za zrádce České republiky. „Platí to určitě, a po Vrběticích to platí dvojnásobně. ... Trvám na tom, že prezident kdy může, tak slouží ruským zájmům nebo čínským zájmům,“ prohlásila. Nešetřila ani Roberta Šlachtu s jeho hnutím Přísaha.
02.07.2021 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1648 článků)

„Horník zdraví Vystrčil“. Debata o ženských příjmeních v Senátu nabrala grády, Němcová znechucena

 
Senát rozhodl, že si všechny Češky budou moci nechat úředně zapsat své příjmení v mužském tvaru bez přípony -ová. Hlasování o novele předcházela pestrá diskuse, v níž kritici ukázali, jak to bude po zavedení novely vypadat, a zazněly i hlasy o nespravedlnosti návrhu vůči mužům, kupříkladu předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi. „Nemůže se stát, že by byl v čele Senátu ‚Miloš Vystrčilová‘… zjevně nespravedlivé,“ sneslo se během diskuse. Šťastná z novely není ani senátorka Miroslava Němcová, jež se odkázala na odborná stanoviska. „Je to taková móda… ale funkce jazyka by měla převážit,“ vysvětlila, proč byla proti návrhu.
01.07.2021 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1648 článků)

Horník zdraví Vystrčil. Debata o ženských příjmeních v Senátu nabrala grády, Němcová znechucena

 
Senát rozhodl, že si všechny Češky budou moci nechat úředně zapsat své příjmení v mužském tvaru bez přípony -ová. Hlasování o novele předcházela pestrá diskuse, v níž kritici ukázali, jak to bude po zavedení novely vypadat, a zazněly i hlasy o nespravedlnosti návrhu vůči mužům, kupříkladu předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi. „Nemůže se stát, že by byl v čele Senátu ‚Miloš Vystrčilová‘… zjevně nespravedlivé,“ sneslo se během diskuse. Šťastná z novely není ani senátorka Miroslava Němcová, jež se odkázala na odborná stanoviska. „Je to taková móda… ale funkce jazyka by měla převážit,“ vysvětlila, proč byla proti návrhu.
01.07.2021 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1648 článků)

Příjmení bez -ová? Zřejmě móda progresivistů, řekla Němcová, hlasovala proti

 
Senát ve čtvrtek schválil, že si Češky budou moci nově zapsat mužskou verzi přijmení bez -ová do dokumentů. Proti však byla například zástupkyně ODS Miroslava Němcová. V rozhovoru pro Novinky podotkla, že upřednostňuje zachování dosavadních funkcí jazyka před „módní vlnou”.
01.07.2021 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1648 článků)

„Proč by si ženy měly vybírat mezi rodinou a kariérou? “ Od popravy političky a feministky Františky Plamínkové uběhlo 79 let

 
Představitelé Senátu České republiky v čele s Milošem Vystrčilem a Miroslavou Němcovou (oba ODS)  na Valdštejnském náměstí uctili památku trochu zapomenuté hrdinky Františky Plamínkové. Senátorka Plamínková byla učitelka, politička a feministka, díky které mají české ženy volební právo. Tuto nezdolnou bojovnici proti bezpráví nacisté popravili během Heydrichiády na kobyliské střelnici před 79 lety.
30.06.2021 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1648 článků)

Němcová: Myslím na všechny, kterým tornádo vzalo někoho z rodiny nebo přátel

 
Politici od včerejšího večera děkují hasičům a dalších pracovníkům záchranných složek za skvělou práci, kterou odvádějí na Břeclavsku a Hodonínsku poté, co se v regionu jižní Moravy prohnalo tornádo. Několik politiků dorazilo na místo a další vyjadřují slova podpory lidem postiženým řáděním tornáda alespoň po sociálních sítích. Přidala se i senátorka Miroslava Němcová. „Myslím na všechny, kterým tornádo vzalo někoho z rodiny nebo přátel,“ napsala. Zemřeli nejméně 3 lidé.
25.06.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1648 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »