Články k osobnosti

Miroslava Němcová

  politička

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miroslava Němcová »
 

Věšíte nám na nos vše možné, láteřila Miroslava Němcová. A padla slova o vězení

 
Slova Lubomíra Zaorálka (ČSSD) rozvířila odpolední dění v Poslanecké sněmovně. Jeho vystoupení vyvolalo řadu faktických poznámek. Pak vystoupila i dlouholetá poslankyně za ODS Miroslava Němcová. "Věšíte nám na nos vše možné," láteřila.
23.11.2018 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2462 článků) , Miroslava Němcová (1441 článků)

Lubomír Man: Sporný pud sebezáchovy Miroslavy Němcové

 
Proč sporný? Protože kdyby sporný nebyl, resp. kdyby ve výbavě paní poslankyně M. Němcové z ODS vůbec nechyběl, nemohla by tato žena nikdy vyslovit větu, kterou vyslovila v interview se Seznamem.cz 18. listopadu. Ta věta zněla: „Jsem občas zoufalá z toho, co přichází z Hradu.“
22.11.2018 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1441 článků) , Lubomír Man (115 článků)

Kalousek u půllitru odhalil, „proč zrovna Krym“. Jakým slovem pojmenoval Zemana, raději nečtěte

 
REPORTÁŽ Akce TOP 09 pořádat v ilegalitě? Značka netáhne, ale není to osobou odstoupivšího předsedy Miroslava Kalouska. Kdyby nebyl na Hradě mstivý prezident, Babiš by již nebyl předsedou vlády. Úkryt syna na Krym je lišáctví premiéra, protože tam na občana kvůli Rusákům nikdo nemůže. Proč Němcová nemohla být premiérkou? Beseda s předsedou poslaneckého klubu TOP 09 Miroslavem Kalouskem v berounském minipivovaru Medvěd zaplnila všechna volná místa. Několik desítek lidí, vesměs mladšího a středního věku, bylo varováno, že hrozí ohrožení právního státu.
22.11.2018 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6659 článků) , Miroslava Němcová (1441 článků)

Němcová: Nesrovnávejte to, že někdo byl za komunistů v StB, a to, že v 90. letech byla nezaměstnanost

 
Bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny a současná poslankyně za ODS Miroslava Němcová se v rozhovoru pro Seznam Zprávy vymezila proti Andreji Babišovi (ANO) i prezidentu Miloši Zemanovi. Podle jejích slov oba radikalizují společnost.
19.11.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1441 článků)

VIDEO Miroslava Němcová včera na Václaváku burcovala davy proti Babišovi. A mluvila o odpouštění

 
Poslankyně za ODS Miroslava Němcová včera vystoupila na Václavském náměstí na demonstraci proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO). Pořádala ji aktivistická skupina AUVA, jež už v minulosti uspořádala několik demonstrací proti předsedovi vlády.
16.11.2018 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1441 článků)

Ondřej Hejma se neudržel: Miroslava Němcová. Královna českého politického kýče, která za celý svůj život akorát jednou odešla v přímém přenosu z Hradu...

 
Písničkář Ondřej Hejma, který dostal vyznamenání od Miloše Zemana, se ozval na obranu prezidenta. Zeman musí podle zpěváka a překladatele čelit velikému tlaku a nemá to snadné. Útoky elit proti Zemanovi považuje za ubohé. Zeman podle něj tyto útoky skvěle odráží a hájí český národ.
07.11.2018 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1441 článků) , Ondřej Hejma (135 článků) , Miloš Zeman (22224 článků)

Ovčáček se smál Miroslavě Němcové. A veřejně vytáhl toto nahé FOTO

 
Prezidentův mluvčí, Jiří Ovčáček se objevil v pořadu Rozstřel serveru iDnes. Odpovídal na otázky ohledně nepozvání určitých jedinců. „Já je jmenovat nebudu, jsou to obvyklí podezřelí,“ vyjádřil se mluvčí. A promluvil i o Jakubu Jarešovi, který na prezidenta pokřikoval „Hanba!“
31.10.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1441 článků)

Ovčáček si opět udělal legraci z Miroslavy Němcové

 
Prezidentův mluvčí, Jiří Ovčáček se objevil v pořadu Rozstřel serveru iDnes. Odpovídal na otázky ohledně nepozvání určitých jedinců. „Já je jmenovat nebudu, jsou to obvyklí podezřelí,“ vyjádřil se mluvčí. A promluvil i o Jakubu Jarešovi, který na prezidenta pokřikoval „Hanba!“
31.10.2018 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1441 článků)

Krásná posila Ordinace překvapila svým hereckým projevem v divadle. Syna v hledišti ale nechtěla

 
Tento měsíc zažila Pavlína Němcová  (46) dvě důležitá ’poprvé’. Nově se její postava laborantky Saši Koutecké objevila v seriálu Ordinace v růžové zahradě . Poprvé také odehrála představení v divadle. Po boku Miroslava Etzlera  (53) a Tomáše Savky  (35) si zahrála nevěrnou manželku v dramatu Zrada v novém Divadle Na Maninách v pražských Holešovicích.
30.10.2018 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (412 článků) , Miroslava Němcová (1441 článků)

Na Miroslavu Němcovou padl velký smutek

 
Hosty debaty Pavla Štrunce a Bohumila Pečinky na serveru Reflex.cz byla poslankyně za ODS Miroslava Němcová a předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek.
29.10.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1441 článků) , Miroslav Kalousek (6659 článků)

„Hanebnost, chlebíčky si nechte.“ Kdo chyběl na vyznamenáních? Nepřišla ani Ledecká

 
Na státních vyznamenáních k 28. říjnu chyběla řada politiků i veřejně známých osobností. Někteří z nich totiž kvůli neshodám s prezidentem Milošem Zemanem neobdrželi na ceremoniál pozvání, popřípadě byli vítaní jen na následné recepci. Jiní ho sice dostali, ale možnosti nevyužili. Akci tak nepřihlížel například Karel Schwarzenberg (TOP 09), expředsedkyně dolní parlamentní komory Miroslava Němcová (ODS) či nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Chyběla i olympionička Ester Ledecká, která dostala metál.
28.10.2018 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3781 článků) , Miroslava Němcová (1441 článků) , Miloš Zeman (22224 článků) , Karel Schwarzenberg (561 článků) , Ester Ledecká (159 článků)

Znechucená Miroslava Němcová: Dovedete si představit T. G. Masaryka, že by říkal podobná slova jako dnešní prezident?

 
„Od nástupu Miloše Zemana do prezidentské funkce jsem se oslav na Hradě neúčastnila,“ uvedla Miroslava Němcová v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu Českého rozhlasu. Ani letos se této slavnostní události nezúčastní.
26.10.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1441 článků) , Miloš Zeman (22224 článků)

Schwarzenberg na Hrad nepůjde. Adamová: Zeman a jeho pochybná partička nemají úctu

 
Část zákonodárců, kterým přišla z hradní kanceláře pozvánka na recepci po nedělním předávání vyznamenání, na Hrad nepůjdou. Mezi nimi exministr zahraničí a doyen Sněmovny Karel Schwarzenberg (TOP 09), první místopředsedkyně Topky Markéta Pekarová Adamová či bývalá předsedkyně dolní parlamentní komory Miroslava Němcová (ODS). Sněmovna přitom už poslala na Hrad dopis kvůli tomu, že Zemanova kancelář nepozvala na státní svátek 28. října na samotný ceremoniál některé poslance.
25.10.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3781 článků) , Miroslava Němcová (1441 článků) , Karel Schwarzenberg (561 článků)

Němcová (ODS): Pane prezidente, neakceptovatelným způsobem rozdělujete celou naši společnost

 
Otevřený dopis poslankyně Miroslavy Němcové adresovaný prezidentu republiky ve věci pozvání na oslavy státního svátku 28. října na Pražském hradě
25.10.2018 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1441 článků)

Miroslava Němcová: Pane prezidente, já nepřijdu

 
Poslankyně ODS Miroslava Němcová zaslala otevřený dopis prezidentu republiky, a to ve věci pozvání na oslavy státního svátku 28. října na Pražském hradě. Mimo jiné v něm vrátila pozvánku na slavnostní recepci konanou na Pražském hradě.
25.10.2018 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1441 článků)

Miroslava Němcová přirovnala voliče ke zvířeti. Ne zrovna pěknému

 
Bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny a současná poslankyně za ODS Miroslava Němcová se domnívá, že část lidí tu nostalgicky vzhlíží k totalitě a komunismu. Díky Babišovi se cítí být rehabilitovaní, uvedla Němcová pro DVtv.cz.
24.10.2018 12:46 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1441 článků)

Podívejte, za kolik Kč vás pustí na Emmu Smetanu. A Miroslava Němcová...

 
Kdo nemá zítra co dělat, má unikátní příležitost si poslechnout známé české novináře a také poslankyni ODS Miroslavu Němcovou spolu s Petrem Dolínkem za ČSSD. Již toto úterý se totiž pořádá seminář „Vliv současných českých médií na férovou politickou soutěž“. A to v prostorách Sněmovny. Seminář zaštiťuje internetový deník Forum24. Komu by se kvůli vystoupení Pavla Šafra nechtělo do Prahy, má i jiné možnosti vyžití. V Brně a v Plzni se koncem října a začátkem listopadu chystá Sametový speciál s Emmou Smetanou pořádaný DVTV. Nicméně, zde už musí počítat se vstupným.
15.10.2018 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1441 článků) , Emma Smetana (458 článků) , Petr Pavel (504 článků)

Paní Miroslavo Němcová, a co jste v osmdesátých letech dělala vy? Petr Žantovský už má dost kádrování

 
TÝDEN V MÉDIÍCH V reakcích na dohadování o koalicích po komunálních volbách média vůbec nenahlédla situaci z toho úhlu, že se rozhoduje o vedení měst proti vůli voličů. Petr Žantovský připomíná, že volby se konají proto, aby voliči řekli, co si přejí, a ne proto, aby byl vítěz z rozhodování vyšachován. Pak jde spíš o nedemokracii, než o demokracii. Debata o udělení vyznamenání Michalu Davidovi slouží jen k útokům na prezidenta Miloše Zemana. Pokud je zpěvák kádrován za svá spartakiádní Poupata, ať jeho velká kritička Miroslava Němcová prozradí, co sama v osmdesátých letech dělala.
13.10.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1407 článků) , Miroslava Němcová (1441 článků) , Miloš Zeman (22224 článků)

Vy dementi! Miroslava Němcová se dočkala pomsty za Michala Davida. Nejen ona

 
Státní vyznamenání pro Michala Davida, které potvrdil prezident Zeman v nedělním rozhovoru pro Blesk, vyvolalo takovou bouři, že už šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl vyhlásil říjen 2018 měsícem nenávisti k Michalu Davidovi. Zapojila se i poslankyně Miroslava Němcová, která si dokonce zabásnila a stvořila „výroční“ verzi Davidovy „spartakiádní písně“, která se dá jen těžko popsat.
10.10.2018 08:01 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1407 článků) , Jaroslav Plesl (266 článků) , Miroslava Němcová (1441 článků)

Mira Třebická: Kam zmizela Miroslava Němcová

 
Miroslava Němcová během inauguračního projevu prezidenta republiky Miloše Zemana odešla. Prohlásila, že Miloš Zeman slíbil, že bude spojovat národ, a že ve druhé a třetí větě svého projevu okamžitě tento slib porušil.
09.10.2018 13:46 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1441 článků) , Miloš Zeman (22224 článků) , Mira Mira (57 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »