Články k osobnosti

Miroslav Novotný

  kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miroslav Novotný »
 

„Co to meleš, h*so?“ Kauza Feri se teprve rozjela. Po převozu do špitálu

 
Reakce na zprávu o hospitalizaci a údajný pokus o sebevraždu exposlance Dominika Feriho, jenž je v současné době trestně stíhán kvůli obtěžování a znásilnění, se dosti různí. Zatímco se po sociálních sítích šíří spekulace, že šlo o „demonstrativní pokus“ a „hru na city“, zastávají se někdejšího poslance mnohé politické tváře. Že nebyl Feri zatím odsouzen, zdůrazňuje řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS). Exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) zveřejnil, že si Feri zaslouží druhou šanci. A od známého komentátora pak padlo: „Že Dominik Feri konečně vopíchal něco jinýho, než nezletilou holku proti její vůli – mě nechává naprosto klidným.“
30.05.2022 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1211 článků) , Miroslav Kalousek (7591 článků) , Dominik Feri (371 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

Za vysoké ceny může společně Babiš i Fiala, myslí si Majerová

 
„To je socialistický nesmysl. Pokud chce vláda lidem opravdu pomoci, musí pracovat se spotřební daní a s daní z přidané hodnoty. Stejně jako to udělaly země okolo nás,“ říká o kontrole marží v rozhovoru předsedkyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková, která odmítá, že vysoký růst cen jde na vrub pouze válce na Ukrajině. „Na zdejší vysoké inflaci se rukou společnou a nerozdílnou podepsaly Babišova i Fialova vláda. Putin k tomu po zahájení ukrajinské války už jen přidal jedno dvě procenta,“ myslí si Majerová, která se pro ParlamentníListy.cz vyjádřila nejen ke jmenování Miroslava Ševčíka děkanem Národohospodářské fakulty VŠE, ale také k velmi propíranému sporu s řeporyjským starostou Pavlem Novotným.
24.04.2022 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1211 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

„To vám otevře oči.“ Hreha ke kauze Ševčík i k dalším. Langšádlová, Novotný, tykající vláda

 
„Opravdoví demokraté musí být nadšeni pestrostí naší mediální scény, která neváhá poskytovat prostor našim retro demokratům postiženým totalitním myšlením,“ říká mediální analytik a bývalý ředitel Slovenské televize Radim Hreha. Pro ParlamentníListy.cz okomentoval bouři kolem zvolení děkana Miroslava Ševčíka nebo nezávislost veřejnoprávních médií.
23.04.2022 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Novotný (76 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

Póvl a společenský hnis. Došlo i na Bartošovou. Štěpánek se vrátil k debatě na Primě

 
První místopředseda Trikolory Petr Štěpánek se jako mediální expert s dlouholetou praxí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vrátil k velmi emotivní televizní debatě, ve které se střetli bývalá poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková a Pavel Novotný z ODS. „Já opravdu nejsem žádný moralista, ale veřejný politický diskurs by se měl odehrávat v určitých mantinelech elementární slušnosti. Dalším levelem už je jen, že se lidé budou v televizních debatách fackovat,“ říká Štěpánek, který však komentuje nejen volbu Miroslava Ševčíka děkanem Národohospodářské fakulty VŠE, ale také boj vlády Petra Fialy proti dezinformacím.
22.04.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (921 článků) , Petr Fiala (3874 článků) , Petr Štěpánek (921 článků) , Pavel Novotný (1211 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Pavel Fiala (197 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

Podfuk ve Špuntech na cestě: JAK TO BYLO DOOPRAVDY S ROBUREM?!

 
Za volantem slavného východoněmeckého autobusu Robur se v seriálu Špunti na cestě znovu objevil David Novotný (52) alias představitel Davida. On a také jeho kolegové, včetně Miroslava Donutila (71), ale tohoto veterána řídí před kamerou jenom jako. Na silnici by s ním totiž jet nemohli!
26.02.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: David Novotný (107 článků) , Miroslav Donutil (445 článků) , David Novotný (107 článků) , David Novotný (106 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

Že je pro nás EU výhodná? Ekonom Ševčík o skutečných nákladech

 
Proděkan Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické (VŠE) a známý ekonom Miroslav Ševčík se v rozhovoru s právníkem a bývalým policejním prezidentem Stanislavem Novotným na youtubovém kanále O čem se mlčí věnoval našemu členství v Evropské unii, kterou řídí nikým nevolený orgán, jímž je Evropská komise. Unijní dotační politika je podle něj „ekonomický zločin“, proti němuž je nutné se začít bránit, jinak nás čeká socialistická EU. Spolu s tím důrazně varuje před „smrtícím“ Green Dealem.
23.01.2022 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Novotný (76 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

Premiérový díl seriálu Špunti na cestě rozdělil Česko: Jedni jsou nadšení, druzí znudění

 
Jeden z nejočekávanějších seriálů se konečně objevil na obrazovkách České televize. Špunti na cestě, komediální počin má opravdu hvězdné obsazení v čele s Miroslavem Donutilem (70), Tatianou Dykovou (43), Annou Polívkovou (42), Jiřím Langmajerem (55), Davidem Novotným (52). 
07.01.2022 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (614 článků) , David Novotný (107 článků) , Tatiana Dyková (487 článků) , Miroslav Donutil (445 článků) , Anna Polívková (249 článků) , David Novotný (107 článků) , David Novotný (106 článků) , Jiří Novotný (230 článků) , Jiří Novotný (56 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Jiří Novotný (230 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

Miroslav Donutil o Špuntech na cestě: Nenatáčeli jsme s dětmi, to ony natáčely s námi

 
Rodina Veselých se vydává na cestu po Česku – v autobusu značky Robur. A to i navzdory tomu, že takto si nikdo letní dovolenou ani v nejmenším nepředstavoval. Na obrazovky České televize přijíždí nový seriál Špunti na cestě s Miroslavem Donutilem (70), Tatianou Dykovou (43), Annou Polívkovou (42), Jiřím Langmajerem (55), Davidem Novotným (52). První díl třináctidílné rodinné komediální série uvede ČT1 už tento pátek od 20:10 hodin.
07.01.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (614 článků) , David Novotný (107 článků) , Tatiana Dyková (487 článků) , Miroslav Donutil (445 článků) , Anna Polívková (249 článků) , David Novotný (107 článků) , David Novotný (106 článků) , Jiří Novotný (230 článků) , Jiří Novotný (56 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Jiří Novotný (230 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

Novotný vytáhl na Vyskočila své zbraně. Sprostá slova. A herec se neudržel. Jak to dopadlo? Jen na PL

 
„Lidský hnojomet,“ vrací Ivan Vyskočil „úder“ starostovi Řeporyjí Pavlu Novotnému. Ten ho v minulých dnech poté, co herec na TV Prima uvedl, kdo pro něj v následujících volbách připadá v úvahu, označil za debila. Herec posílá přes ParlamentníListy.cz velmi rázný vzkaz nejen jemu, ale i Miroslavu Kalouskovi, který Vyskočilovu volbu také okomentoval. To se bývalému předsedovi TOP 09 asi příliš líbit nebude.
04.10.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (341 článků) , Ivan Vyskočil (340 článků) , Miroslav Kalousek (7591 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

Pavel Novotný prozradil, kdo bude dalším prezidentem. A generál Pavel to není. Připravte se, budete koukat...

 
V ODS sejmuli generála Pavla. Europoslanec za modré Jan Zahradil mu vyčítá vstup do KSČ a armádní kariéru. Souhlasí s ním i Pavel Novotný, i přesto, že Zahradil je prý kokot. Pavlovu prezidentskou kampaň Řeporyjec údajně nechápe. „Prezidentem bude Zmrd nebo Mirek Kalousek,“ napsal bývalý král bulváru s tím, že do volby o Hrad hodlá také zasáhnout.
28.08.2021 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1211 článků) , Miroslav Kalousek (7591 článků) , Jan Zahradil (700 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

Ekonom Ševčík: Ta hrůza se na nás teprve bude řítit

 
Hostem pořadu Na prahu změn bývalého policejního prezidenta Stanislava Novotného byl ekonom a proděkan Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze Miroslav Ševčík. Ten v pořadu uvedl, že na VŠE působí již od roku 1983. „Letos v létě budu mít odučených 76 semestrů,“ dodává Ševčík.
13.04.2021 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Novotný (76 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

„Že to neviděl Lenin. Jak na zajíce. Po konci Moravce

 
Kalousek ve formě? Václav Moravec do studia ČT pozval ministryni financí Alenu Schillerovou za hnutí ANO, exministra financí Miroslava Kalouska z TOP 09 a ekonomku Ilonu Švihlíkovou. A bylo to ostré. Zejména první dva jmenovaní po sobě opravdu šli. Připomeňme si nejlepší momenty. „Peklo zamrzlo!“ A to nebylo nic proti tomu, co se pak strhlo na Twitteru. Kalousek prý drtil, Schillerová je jak nacamraná kuchařka a prý škoda, že to neviděl Lenin. „Nic jiného si nezaslouží,“ přisadil jak Šafr, tak Novotný. Schillerová je po konci pořadu jednoznačným terčem glosátorů.
21.03.2021 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (701 článků) , Miroslav Kalousek (7591 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

Minář? Blbec, kravina, lituje Pavel Novotný. Kalousek: Také založím nové hnutí

 
Pochopitelné, ale nešťastné. Tak zhruba hodnotí Minářovo rozhodnutí opustit svůj spolek média Forum24 a Respekt. V prvním Michal Závada podotýká, že na Letnou dostal lidi ne Minář, ale nespokojenost s politickou situací. Ve druhém Erik Tabery praví, že upozorňovat na Babiše je vlastně docela jednoduché. A od jiných novinářů přišly další uštěpačné poznámky. „Děkujeme, že jste přišli, ale pan Minář je po té tříleté dřině (!) vyhořelý a rád by se posunul někam dál,“ parafrázoval Minářův krok Miloš Čermák. Ani Miroslav Kalousek neodolal.
28.09.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1211 článků) , Miroslav Kalousek (7591 článků) , Michal Novotný (91 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Michal Novotný (88 článků) , Miloš Novotný (40 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

Vytočený Kalousek v Partii: Řídí nás bláznivý chlap. Kdo mu to poradil? Prchal, nebo kartářka?

 
Hosty nedělní Partie Terezie Tománkové byli ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) a exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09). Pánové se přeli o to, kdo nese vinu na zhoršující se koronavirové situaci v Česku. Podle Zaorálka tu vinu nese virus. Když to Kalousek uslyšel, spustil kanonádu. „Nemůžete se nechat poručníkovat a řídit jedním bláznivým chlapem podle toho, jak mu radí Mára Prchal nebo jeho kartářka,“ vypálil Kalousek. Došlo i na Pavla Novotného (ODS).
13.09.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2839 článků) , Pavel Novotný (1211 článků) , Miroslav Kalousek (7591 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

Hysterie v rodině baviče Novotného! Co způsobilo zlou krev?

 
Neduhy zkoušeného Petra Novotného (72) vyvezla manželka Mirka do Řecka. Tenhle výlet za sluníčkem v době koronavirové krize ovšem řádně vytočil jejich syna Pavla!
03.08.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (396 článků) , Pavel Novotný (1211 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

Bavič Novotný se ukázal veřejnosti. Manželka ho vyvezla na Krétu! I přes odpor syna!

 
Nedávno oslavili čtyřicet let od svatby a teď si nadělili společný dárek. Manželka Petra Novotného (72) Mirka vyvezla populárního baviče, jehož v posledních letech pronásledují zdravotní problémy, na tajnou dovolenou do Řecka! I přes synův nesouhlas.
02.08.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (396 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

Prodejná děvečko estébáka. Pavel Novotný a Dominik Hašek si podali poslankyni, která sáhla na Kalouska

 
Poslankyně Barbora Kořanová (ANO) na svém Twitteru zkritizovala předsedu poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska za to, že kvůli volbě do Rady ČT zvažuje vystoupení z církve. Ostře se do ní v následné diskusi opřeli bývalý hokejový brankář Dominik Hašek nebo řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS).
31.05.2020 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (478 článků) , Pavel Novotný (1211 článků) , Miroslav Kalousek (7591 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

Kalousek mě překvapil, žádná arogance. Starosta po Novotném to bude mít k***a těžký. Na pivu s vedoucím Pivovaru Řeporyje

 
REPORTÁŽ Portrét řeporyjského starosty Pavla Novotného s modrou čupřinou na pivních táccích či na nejsilnějším pivu. Ostatně kontroverzní politik sem každý den chodí na gáblík. Řeč je o Pivovaru Řeporyje, jehož součástí je i restaurace. „Bavil se se mnou, jako bychom se znali dvacet let,“ řekl o Miroslavu Kalouskovi, jednom z nejznámějších hostů pivovaru, vedoucí Vilém Procházka. Následně provedl Parlamentní listy provozem.
20.05.2020 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1211 článků) , Miroslav Kalousek (7591 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

Ne Kreml! Hřib, Novotný a Kolář, ty jste měli podržet, běsní Topolánek. A Schillerové radí, jak spravovat státní kasu

 
Expremiér a neúspěšný kandidát na prezidenta Mirek Topolánek ve své Topol show komentoval aktuální dění. Obul se do předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) a do jeho snahy vyvinout českou vakcínu proti koronaviru. Schytala to i ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO), jež se opřela do podnikatelů, či prezident Miloš Zeman za postoj k výhrůžkám z ruské strany. Stranou nezůstal ani řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) a jeho televizní roztržka s poslancem Jaroslavem Foldynou (zvolen za ČSSD, nyní za SPD).
14.05.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Mirek Topolánek (2414 článků) , Pavel Novotný (1211 článků) , Miloš Zeman (27376 článků) , Jaroslav Foldyna (728 článků) , Marie Benešová (443 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)

Rusko: Vzteklý Kalousek nadával v ČT. Dohra Zemana. ,,P*ase Novotný”. A dnes bude veselo

 
S blížícím se 75. výročím osvobození Prahy eskaluje i kauza dvou starostů a primátora, kteří svým jednáním v komunální politice pobouřili některé ruské politiky. Prezident Zeman dotyčné včera označil za „bezvýznamné politiky“, kteří se snaží upoutat pozornost. Pavel Novotný iRozhlasu řekl, že Zeman je „senilní stařec“ a že z Hradu udělal ruskou ambasádu. I v Událostech, komentářích na Rusko došlo, když předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek velmi podrážděně reagoval na místopředsedu ČSSD Veselého, že dotyční měli své kroky konzultovat s ministrem zahraničí. „Neurážejte komunální politiky,“ nabádal místopředsedu, který mluvil o idiotech.
06.05.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1211 článků) , Miroslav Kalousek (7591 článků) , Miroslav Novotný (76 článků) , Miroslav Novotný (53 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »