Články k osobnosti

Miroslav Moravec

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miroslav Moravec »
 

Dostálovou v ČT zastoupila židle, lázeňské vouchery schytaly kritiku a Babiš skončil v bahně

 
Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (ANO) měla v neděli usednout po boku předsedy poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska ve studiu diskusního pořadu Otázky Václava Moravce. Pozvání přijala poté, co jich předtím pět odmítla. Nakonec v pátek účast zrušila - prý přišla o hlas. Odpovídat měla na dotazy týkající se vládního chaosu, lokálních ohnisek nákazy, ale i jejího projektu lázeňských voucherů. U těch je totiž problém s uplatňováním, jak zaznělo v pořadu. MMR považuje kritiku za neoprávněnou, stejně jako sama ministryně.
12.07.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7153 článků) , Miroslav Moravec (31 článků) , Václav Moravec (587 článků)

Mirku, církve nejde měnit jako politické strany. Vyoral se baví. Ale sranda končí u ČT. Zveřejněte platy! Moravec, Fridrichová, Wollner...

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Tento týden se nese hlavně ve znamení dovolby členů Rady ČT. Zatímco jedni zvolení Hany Lipovské, Xavera Veselého a Pavla Matochy vnímají jako krok správným směrem, jiní bijí na poplach. Zaznívají i slova o ohrožení nezávislosti ČT, Miroslav Kalousek by dokonce opouštěl katolickou církev. „A neřekl, zda s sebou vezme i kníže a založí nějakou novou církev,“ zajímá Vyorala, který Kalouska ujišťuje, že není důvod k panice. Poměry v ČT se prý totiž jen tak nezmění. A co by se změnit mělo? I na to Vyoral odpověděl.
29.05.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7153 článků) , Miroslav Moravec (31 článků)

Fridrichová: konec. Wollner: konec. Lutonský: konec. Moravec: konec. Dnešní volba do Rady ČT prý byla jen rozcvička. Peklo přijde. Už brzy

 
Rada ČT má nové složení. Dostal se do ní moderátor Luboš Xaver Veselý a spolu s ním také ekonomka Hana Lipovská a publicista Pavel Matocha. Část opozice viní ČSSD a současně hovoří o možném ovlivňování této veřejnoprávní instituce. Jak, kým, kdy, to ovšem nikdo nesdělil. Naše redakce pro změnu mluvila s vysoce postaveným zástupcem koalice, který se tomu všemu směje. A především Miroslavu Kalouskovi.
27.05.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7153 článků) , Luboš Veselý (507 článků) , Miroslav Moravec (31 článků)

Fridrichová: konec. Wollner: konec. Lutonský: konec. Moravec: konec. Dnešní volba do Rady prý byla jen rozcvička. Peklo přijde. Už brzy

 
Rada ČT má nové složení. Dostal se do ní moderátor Luboš Xaver Veselý a spolu s ním také ekonomka Hana Lipovská a publicista Pavel Matocha. Část opozice viní ČSSD a současně hovoří o možném ovlivňování této veřejnoprávní instituce. Jak, kým, kdy, to ovšem nikdo nesdělil. Naše redakce pro změnu mluvila s vysoce postaveným zástupcem koalice, který se tomu všemu směje. A především Miroslavu Kalouskovi.
27.05.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7153 článků) , Luboš Veselý (507 článků) , Miroslav Moravec (31 článků)

Miroslav Kulhavý: Pan Rychetský snad spadl z Měsíce!

 
A to ještě asi spadl na pustý ostrov bez kontaktu s civilizací. Jak jinak hodnotit jeho lži na památném místě v Betlémské kapli, kde jeden z nevětších manipulátorů ČT moderátor Moravec pořádal, jako obvykle, jednostrannou diskusi. Ohrazuji se proti slovům p. Rychetského a jeho napadení značné části populace, že je ovládána nemístným strachem z islámu.
17.11.2019 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Moravec (31 článků)

Prolhaný podvodníček Moravec a hlupáci z ČT. Ti se zase předvedli, udeřil po summitu Trump–Kim velezkušený muž

 
Česká veřejnoprávní média totálně selhala, zvou si stále stejné komentátory s „nižším intelektem“, vystupuje tam „prolhaný podvodníček Moravec“ a vytvářejí atmosféru strachu a volají po válce. Píše to bývalý elitní rozvědčík a diplomat Miroslav Polreich. Toho naštvalo, jakým způsobem ČT i veřejnoprávní rozhlas informují o vývoji situace ve věci KLDR a možné dohody s USA.
13.06.2018 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Moravec (31 článků)

Babiš by si měl v úterý pozorně vyslechnout slova prezidenta... Zimola v ČT poodhalil, o čem byla schůzka se Zemanem. A pak vyslal jasný vzkaz

 
Místopředseda Pirátů Jakub Michálek, statutární místopředseda ČSSD Jiří Zimola a politoložka Vladimíra Dvořáková u Václava Moravce v Žižkovské věži rozebírali politickou situaci v zemi. Zimola prozradil jednu podrobnost z jednání ČSSD s prezidentem Zemanem. Michálek předestřel nápad Pirátů na řešení politické situace a Dvořáková ho okamžitě zkritizovala. Moravec poté vytáhl průzkum, který zřejmě nepotěší ani Miroslava Kalouska (TOP 09), ani Tomia Okamuru (SPD).
08.04.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7153 článků) , Vladimír Michálek (116 článků) , Miroslav Moravec (31 článků) , Jiří Moravec (44 článků) , Václav Moravec (587 článků) , Miroslav Michálek (34 článků) , Jiří Zeman (1254 článků)

Miroslav Kulhavý: Pan Chovanec v OVM vědomě lhal a Moravec přidal demagogii

 
Jak může bývalý ministr vnitra argumentovat dvanácti přijatými migranty a nezmínit v diskusi o bezpečnostní situaci v ČR reálné nebezpečí, plynoucí z otevřených hranic s Německem a Rakouskem?
13.02.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Moravec (31 článků)

To je sranda: Moravec blázní. Zlé vtípky na Mirka Topolánka. Peszynski otevírá brány do pekla...

 
Do druhého kola prezidentských voleb téměř jistě postoupí Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Velký propadák zaznamenal Mirek Topolánek. Sečteno je necelých 75 procent hlasů. Topolánek i v tuto chvíli má necelá čtyři procenta hlasů. Již dnes pak Topolánek vyzval k podpoře Jiřího Drahoše v druhém kole, stejně jako Michal Horáček. Pavel Fischer zatím podporu Drahošovi dát odmítl, navzdory naléhání redaktora ČT Davida Borka.
13.01.2018 16:06 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (828 článků) , Mirek Topolánek (2299 článků) , Miloš Zeman (24249 článků) , Jiří Drahoš (1164 článků) , Pavel Fischer (166 článků) , David Moravec (12 článků) , Miroslav Moravec (31 článků) , Jiří Moravec (44 článků) , Jiří David (117 článků)

To je sranda: Moravec jen koukal. Zlé vtípky na Mirka Topolánka. Peszynski otevírá brány do pekla...

 
Do druhého kola prezidentských voleb téměř jistě postoupí Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Velký propadák zaznamenal Mirek Topolánek. Sečteno je necelých 70 procent hlasů.
13.01.2018 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2299 článků) , Miloš Zeman (24249 článků) , Jiří Drahoš (1164 článků) , Miroslav Moravec (31 článků) , Jiří Moravec (44 článků)

Ten Moravec, ten nezklame. Zdeněk Zbořil naložil ČT za včerejší show a probral Topolánka. A ke zdraví Zemana řekl cosi o Havlovi

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Topolánek na Hrad? „Předpokládám, že Topolánkovou motivací snad není získat postavení, které by mu dovolilo amnestovat svého přítele Dalíka,“ glosuje rozhodnutí expremiéra Mirka Topolánka kandidovat na prezidenta doktor Zdeněk Zbořil. Politolog zároveň uvažuje nad načasováním tohoto oznámení, protože právě v těchto dnech Marek Dalík nastoupí do vězení. Zbořil komentuje Topolánkovy šance na zvolení, věnuje se vystupování profesora Jiřího Drahoše a reaguje na pochybnosti o zdravotním stavu prezidenta Miloše Zemana: „Možná budeme svědky další špinavé mediální kampaně a la ‚antibabiš‘, tentokrát v provedení ‚antizeman‘. Ale dovoluji si předpovědět – asi se stejnými důsledky.“
06.11.2017 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2299 článků) , Miloš Zeman (24249 článků) , Marek Dalík (310 článků) , Jiří Drahoš (1164 článků) , Jiří Havel (423 článků) , Jiří Zbořil (59 článků) , Miroslav Moravec (31 článků) , Jiří Moravec (44 článků) , Jiří Dalík (27 článků) , Jiří Havel (423 článků) , Zdeněk Moravec (35 článků)

Moravec jako Lenin, žluč a hnus ,,domovnice" Báry Štěpánové, pravily šediny Zdeňka Zbořila. Došlo i na Čunka

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Opojení z toho, že se vedoucí kádry KDU-ČSL budou moci ještě jednou pomstít Miroslavu Kalouskovi, bylo zřejmě lákavé.“ Politolog Zdeněk Zbořil se vyjadřuje k situaci KDU-ČSL a STAN a věnuje se rozpadu plánované volební koalice i názorům senátora Jiřího Čunka. Glosoval také video s názory herečky Báry Štěpánové a poděkoval společnosti Newton za analýzu Otázek Václava Moravce. Zbořil komentoval poslední jednání Visegrádské čtyřky a úvahy o tom, zda by za současné situace nebylo lepší se raději přimknout k tvrdému jádru EU a vyvolat debatu o našem setrvání ve V4.
24.07.2017 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (196 článků) , Jiří Čunek (817 článků) , Miroslav Kalousek (7153 článků) , Jiří Zbořil (59 článků) , Miroslav Moravec (31 článků) , Jiří Moravec (44 článků) , Václav Moravec (587 článků) , Zdeněk Moravec (35 článků) , Václav Bára (21 článků)

Moravec kritizoval Babiše, že nepřišel do studia. Ve stejnou chvíli ministr zveřejnil zásadní text

 
Vicepremiér Andrej Babiš (ANO) dnes bez jakékoliv reakce nevyužil pozvání do pořadu Otázky Václava Moravce České televize a nepřišel. Přítomni tak byli premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), předseda KSČM Vojtěch Filip, předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, předseda ODS Petr Fiala a předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Místo pro Babiše zůstalo prázdné. Moravec jej dokonce prostřednictvím kamer vybídl, že může ještě dorazit, on sám prý na pozvání nereagoval a jeho mluvčí nevěděl, zda předseda hnutí ANO dorazí. Na facebookovém profilu Andreje Babiše se pak přesně s úderem začátku pořadu objevilo obsáhlé vyjádření.
07.05.2017 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19413 článků) , Petr Fiala (1685 článků) , Bohuslav Sobotka (9548 článků) , Miroslav Kalousek (7153 článků) , Vojtěch Filip (1378 článků) , Pavel Bělobrádek (1617 článků) , Miroslav Moravec (31 článků) , Václav Moravec (587 článků) , Václav Vojtěch (120 článků) , Pavel Fiala (138 článků) , Vojtěch Moravec (14 článků)

Král dabérů Miroslav Moravec (†70): Smrt před usmířením se synem!

 
Nikdy nikam nepřišel včas a v hospodách neplatil, protože mu stačilo „udělat Fantomase“. Všeobecně oblíbený herec, sympaťák a král dabérů Miroslav Moravec (†70), který by dnes slavil 77. narozeniny, měl ale v srdci bolest z rozklíženého vztahu se synem...
06.01.2017 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Moravec (31 článků)

Kalousek se u Moravce vážně naštval. A stačila k tomu jedna Faltýnkova věta...

 
V nedělních otázkách Václava Moravce České televize proti sobě zasedli předseda TOP 09 Miroslav Kalousek a místopředseda Babišova hnutí ANO Jaroslav Faltýnek a takřka se trhali na kousky. Jedna slovní rána střídala druhou a vzduchem létalo jedno obvinění za druhým. Slovní přestřelku ovšem zahájil sám Moravec tím, že poukázal na „neviditelnost prezidenta Miloše Zemana“.
20.11.2016 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7153 článků) , Jaroslav Faltýnek (280 článků) , Miroslav Moravec (31 článků) , Václav Moravec (587 článků)

Výsměch České televizi. Důvody: Kalousek a Moravec

 
Server Literarky.cz se ve svých dvou komentářích věnoval zpravodajství České televize. Ať již informacím o předsedovi TOP 09 Miroslavu Kalouskovi, nebo vystupování moderátora Václava Moravce.
18.10.2016 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7153 článků) , Miroslav Moravec (31 článků) , Václav Moravec (587 článků)

Moravec předvedl divákům zmanipulovanou frašku, zahřmělo od Okamury

 
Ve čtvrtek večer proběhla v Kongresovém centru Praha poslední velká politická debata před pátečními krajskými volbami. Byla to zajímavá podívaná. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) a jeho ministr financí Andrej Babiš (ANO) se napadali navzájem, Miroslav Kalousek (TOP 09) jim k tomu úspěšně sekundoval a Tomio Okamura (SPD) s průběhem debaty nemohl být spokojen. Jeho spolustraník ji označil za „zmanipulovanou frašku“.
07.10.2016 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19413 článků) , Bohuslav Sobotka (9548 článků) , Miroslav Kalousek (7153 článků) , Tomio Okamura (2369 článků) , Miroslav Moravec (31 článků)

Vrakoviště jménem EU, zoufalý Moravec. Starý lišák Zeman vám ještě zatopí. Promlouvá exposlankyně, kterou měli v ČT „rádi“ skoro stejně jako Bobošíkovou

 
ROZHOVOR Bývalá poslankyně Kateřina Dostálová, která radila i bývalým premiérům – Mirku Topolánkovi a Petru Nečasovi, prohlásila, že bychom se obešli bez veřejnoprávních médií, protože se v nich točí stále stejní „krasoduši“. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz volá po odchodu České republiky z Evropské unie, říká, že německá kancléřka Angela Merkelová je chytrá politička a Miloš Zeman starý lišák, který ještě pořádně zatopí Bohuslavu Sobotkovi. „Je otázka, jestli to vrakoviště Evropské unie pro něj bude mít prostor, jako se tomu stalo v případě Fischera, Pilipa, Špidly a některých dalších zkrachovaných politiků,“ prohlásila Kateřina Dostálová, která se dnes věnuje své velké lásce – výtvarnému umění jako galeristka.
02.09.2016 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2619 článků) , Mirek Topolánek (2299 článků) , Bohuslav Sobotka (9548 článků) , Petr Nečas (9347 článků) , Miloš Zeman (24249 článků) , Miroslav Moravec (31 článků)

Parchant! Zrazu. Pane Schwarzenberg, co vaše obchody s podsvětím? Zvěrstva. Štvavý Moravec, rušení Jílkové. Babiš lezl pod stůl, sněmovna ječela

 
Vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš (ANO) se dnes na mimořádné schůzi poslanců obsáhle rozhovořil ke své kauze Čapího hnízda. K samotné farmě se ale přitom dostal až po hodině, napřed totiž zmínil mimo jiné kauzy minulých let. Poslanci se ještě předtím vydatně pohádali. „Vaším rozhodnutím lhář a tunelář vystoupí teď jako první! Dávám námitku a neopovažujte se mě umlčet!“ vyhrožoval v této hádce místopředsedkyni a zároveň řídící schůze Jaroslavě Jermanové (ANO) předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.
23.03.2016 17:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19413 článků) , Miroslav Kalousek (7153 článků) , Miroslav Moravec (31 článků)

Žadný Masaryk, ale kolaborant Moravec. Byli jsme u toho, když se kníže v kuloárech sněmu rozpovídal o Zemanovi

 
REPORTÁŽ K přepřahání v čele TOP 09 dojde o tomto víkendu na sněmu strany v hotelu Don Giovanni v Praze. V čele strany vystřídá odcházejícího Karla Schwarzenberga současný první místopředseda a zakladatel strany Miroslav Kalousek, jediný kandidát na předsedu. Volba vedení se má uskutečnit v neděli dopoledne.
28.11.2015 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3948 článků) , Miroslav Kalousek (7153 článků) , Miroslav Moravec (31 článků) , Karel Zeman (316 článků)
« Předchozí 1 2 Další »