Články k osobnosti

Miroslav Červenka

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miroslav Červenka »
 

Správa uprchlických zařízení MV: Poděkování ministra vnitra Jana Hamáčka za zvládnutí krize

 
Vrcholní představitelé resortu Ministerstva vnitra v čele s ministrem Janem Hamáčkem poděkovali při slavnostním ceremoniálu v aule Policejní akademie v Praze pracovníkům Zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra. Zároveň ředitel Zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra Miroslav Červenka předal 16 pamětních medailí významným osobnostem, které poskytly klíčovou pomoc zdravotníkům a štábu ZZMV při řešení krize způsobené koronavirem.
21.06.2020 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Červenka (6 článků) , Jan Hamáček (3329 článků)

Mirkovi odmítla pojišťovna zaplatit léčbu rakoviny: Táta roční holčičky zemřel!

 
Prohrál boj s pojišťovnou a nakonec i s krutou nemocí! Mirek Červenka (†36), kterému lékaři po narození dcery diagnostikovali vzácnou formu rakoviny, bohužel před osmi dny zemřel.
20.11.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Červenka (6 článků)

Občan zemřel na rakovinu, prý protože VZP odmítla platit. Máme vyjádření, které o mnohém vypovídá

 
Advokátní kancelář Ondřeje Pecáka zveřejnila smutnou informaci, že zemřel Miroslav Červenka, jenž se s pomocí advokátní kanceláře soudně bránil proti neochotě Všeobecné zdravotní pojišťovny mu uhradit odborně doporučenou léčbu agresivní formy rakoviny z veřejného zdravotního pojištění. Na tuto zprávu zareagoval pro PL.cz mluvčí VZP Oldřich Tichý.
15.11.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Červenka (6 článků) , Oldřich Tichý (38 článků)

Šokující příběh: Zemřel občan, kterému prý VZP odmítla hradit léčbu rakoviny. Než to soudy rozhodly, bylo už pozdě

 
Advokátní kancelář Ondřeje Pecáka zveřejnila smutnou informaci, že zemřel Miroslav Červenka mladší, muž, jenž se s pomocí advokátní kanceláře soudně bránil proti neochotě Všeobecné zdravotní pojišťovny mu uhradit odborně doporučenou léčbu agresivní formy rakoviny z veřejného zdravotního pojištění, píše se na webu kanceláře. Do celé kauzy byl zapojen i Nadační fond pomoci Karla Janečka, informuje web Pravonalecbu.cz.
14.11.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Červenka (6 článků)

Po narození dcery Mirkovi zjistili rakovinu, ale pojišťovna odmítla platit léčbu

 
Ještě před rokem byl Míra Červenka obyčejný spokojený chlap, který se těšil, až se jeho rodina rozroste o potomka. Jenže pak se něco zvrtlo a Míra zjistil, že má vzácnou formu rakoviny. Bioléčbu, která prokazatelně účinkuje, mu ale zdravotní pojišťovna odmítla zaplatit.
29.10.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Červenka (6 článků)

Červenka rozhodl o vítězství Omsku po nájezdech

 
Čtveřice českých mistrů světa Jaromír Jágr, Roman Červenka, Miroslav Blaťák a Jakub Klepiš se výrazně zapsala do dějin zápasu Omsk vs. Ufa.
19.09.2010 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3118 článků) , Roman Červenka (231 článků) , Jakub Klepiš (49 článků) , Miroslav Blaťák (20 článků) , Miroslav Červenka (6 článků)
« Předchozí 1 Další »