Články k osobnosti

Mirka Roubíková

  zpěvačka, moderátorka, reportérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Mirka Roubíková »
 

Nejvnadnější česká reportérka ukázala čtyřdenní dceru. Takhle si ji pyšná máma vyšňořila

 
Nejvnadnější česká reportérka s přírodními šestkami Mirka Roubíková se pochlubila svojí čtyřdenní dcerou Adélkou. Tu porodila císařským řezem 21. června v pražské podolské porodnici. I když byl porod komplikovaný, holčička se má čile k světu.
24.06.2015 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Roubíková (10 článků)

Reportérka Topstaru je maminkou: Porod provázely komplikace a pět vyvolávacích injekcí

 
Moderátorka a reportérka primáckého Top Staru Mirka Roubíková je maminkou. Na první letní den porodila v pražské podolské porodnici dceru Adélku. Holčička po narození měřila 50 centimetrů a vážila 3640 gramů a na svět přišla s týdenním předstihem. A byl to pořádný adrenalin.
23.06.2015 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Roubíková (10 článků)

Tahle fotka není retuš: Nejmenší česká moderátorka je v šestém měsíci těhotenství: A zhubla tři kila!

 
Reportérka primáckého TopStaru Mirka Roubíková je v šestém měsíci těhotenství a stále nezná pohlaví svého potomka. A do porodu se ho zřejmě ani nedozví, protože nechce. "Pohlaví nevím, chci překvapení. Strašně se těším na holčičku, když to bude chlapeček, tak ho ale budu samozřejmě také milovat," řekla Super.cz Mirka.
17.02.2015 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Roubíková (10 článků)

Je v tom! Nejobdařenější reportérka Česka bude mít konečně břicho větší než vnady

 
To je radosti! Sympatická liliputánka z TopStaru Mirka Roubíková, kterou sice většina ostatních kolegyň hravě přerostla, ona však zase všechny přečnívá objemem hrudníku , je v očekávání. „Čekám miminko,“ prozradila nám sympatická tmavovláska, které se nikdo do očí nedívá a její vnady jsou tak velké, že je zakazují i na sociálních sítích !
05.12.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Roubíková (10 článků)

To je úroda! Nejvnadnější reportérka Česka s přírodními vnadami číslo 6 hlásí: Už rostou

 
Mirka Roubíková je jednoznačně nejvyvinutější reportérkou Česka. Hvězda Top Staru Mirka se pyšní přírodními vnadami číslo 6 a nyní pyšně hlásí: "Už rostou!" Ukázala fotku svých vnad v pořádném výstřihu a v ruce drží plný košík hub. Otázkou tedy je, co přesně roste...
07.08.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Roubíková (10 článků)

Závist? Tuhle fotku příliš obdařené moderátorky zakázali na sociální síti

 
Moderátorka TopStaru Mirka Roubíková, která je sice postavou menší, ale co jí příroda ubrala na výšce, to jí přidala na ženských přednostech , asi někomu pořádně leží v žaludku! Největší sociální síť na světě zakázala její fotku, na níž jí z plavek přetékaly její šestky.
22.07.2014 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Roubíková (10 článků)

Nejvnadnější reportérce Primy zdevastovali auto: Škoda jde do statisíců!

 
Reportérce primáckého TopStaru se v nočních hodinách zloděj pokusil ukrást auto. Nepovedlo se, ale přesto se mu podařilo na voze Mirky Roubíkové udělat velkou škodu. Podle toho, jak její vůz po řádění lupiče vypadal, se dle slov moderátorky škoda vyšplhá na částku přesahující dvě stě tisíc korun.
26.04.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Roubíková (10 článků)

Nejdřív přijde hrudník, pak ona: Nejmenší česká moderátorka se chlubí vnadami číslo šest

 
Je malá (měří jen 150 centimetrů), ale šikovná a má tak velká ňadra, že by na nich mohla nosit několik desítek medailí za zásluhy! Řeč je o moderátorce TopStaru Mirce Roubíkové, dívce, která přes svou malou výšku o sobě dává čím dál tím víc vědět. Bývalá "blbá blondýna" Jana Krause má přírodní šestky a umí je nosit. Podívejte se do naší fotogalerie, která potvrzuje, že co je malé, je hezké!
01.08.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1025 článků) , Mirka Roubíková (10 článků)

Tak to je něco: Agáta Prachařová musela poskakovat na párty o berlích a muži ji nosili na rukou!

 
Modelka Agáta Prachařová  (28) vyrazila na párty i se zlomenou nohou. Musela natočit večírek pro TopStar a nebylo zbytí. "Nemám záskok, takže to nešlo jinak. Mám s sebou ale Mirku Roubíkovou, takže sedím a ona celebrity na rozhovory vodí ke mně ke stolu. A je tu hodný pán, co mě v nejhorším případě nosí," řekla Super.cz Agáta.
14.06.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2579 článků) , Mirka Roubíková (10 článků)

Blbá blondýna Jana Krause v šoku: Šéf ji připravil o peníze a práci

 
Tohle asi jen tak nikoho nepotěší. A už vůbec ne Mirku Roubíkovou, reportérku a představitelku blbé blondýny z pořadu Jan Kraus a blondýna. Provokující moderátor Jan Kraus  (58) se totiž rozhodl v letité rozhlasové relaci definitivně skončit. Zatímco sám si na reklamách a dalších projektech přijde na pěknou sumu peněz, pro jeho kolegyni bude neexistence pořadu asi pořádnou ránou v rozpočtu.
14.11.2011 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1025 článků) , Mirka Roubíková (10 článků)
« Předchozí 1 Další »