Články k osobnosti

Mirek Topolánek

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Mirek Topolánek »
 

Tereza Spencerová: Rusové mají vystaráno, sny Mirka Topolánka jsou pryč. BIS? Brány blázince se otevírají stále víc

 
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Snění o jiném plynu než z Ruska se Evropě rozplývá, upozorňuje analytička Tereza Spencerová. A podrobně vysvětluje proč. Ve svém pravidelném shrnutí týdenních událostí na ParlamentníchListech.cz také popisuje, co se doopravdy děje mezi USA, Tureckem, Sýrií a Ruskem a věnuje se též některým slovním přeháňkám, které se nedávno odehrály v naší zemi..
17.01.2019 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků)

Aktivisté zůstávají na střeše Kliniky. V noci jim prý musela být „ku*evská zima“

 
Na střeše Autonomního sociálního centra Klinika stále pobývá skupina aktivistů. Zůstali tam i v noci ze soboty na neděli. Na sociálních sítích kolují dotazy, jak mohou v té zimě vydržet? A kam chodí na toaletu. Expremiér Mirek Topolánek se dokonce zeptal, jestli už aktivisty „sestřelili“.
13.01.2019 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků)

Z expremiéra Topolánka se stane moderátor. Tak trochu jiný moderátor

 
Šéfredaktor serveru Info.cz Michal Půr oznámil v pořadu Newsroom ČT24, že do svého týmu získal expremiéra Mirka Topolánka. Hledal prý moderátora s unikátními zkušenostmi, který se nebojí druhým lidem skočit do řeči a sám je kontroverzní osobností. A napadl ho právě Topolánek.
13.01.2019 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků)

Jiří Baťa: Není nad slušnost a korektnost, aneb co může způsobit kniha

 
Po přečtení článku v PL.cz „Staněk je nebezpečný hajzl. Mirek Topolánek vypustil bombu.“ jsem nabyl dojem, že se pan Topolánek snad zbláznil. Nazve a veřejně urazí ministra kultury Staňka, aniž by, podle mého názoru k tomu měl jediný pádný a relevantní důvod.
28.12.2018 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků)

Drony, kanál, kundy, zmrdi. Mirek Topolánek přišel s radou pro Miloše Zemana. A to neměl dělat

 
Expremiér Mirek Topolánek je v dobrém vánočním rozmaru. Rozhodl se okořenit českou společenskou debatu několika výrazy, kterými se vrátil k větám prezidenta Miloše Zemana o „lepšolidech“. Vyvolal na toto téma debatu. A ta se mu vrátila jako bumerang. Lidé mu připomněli jeho eskapády s někdejším italským premiérem a bonvivánem Silviem Berlusconim, kdy paparazzi zachytil Topolánka úplně nahého.
28.12.2018 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Politické jelítko. Zdechovský se veřejně pustil do Staňka a strhla se hádka

 
Do ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD) se po expremiérovi Mirku Topolánkovi zostra pustil europoslanec za KDU-ČSL Tomáš Zdechovský. A to za jeho čtvrteční odmítnutí tvrzení, že křtil knihu poslance Miroslava Grebeníčka (KSČM), ve které někdejší předseda komunistů kriticky popisuje církevní restituce a vývoj katolictví v Česku. Jeho kritika se však v následné diskusi vrátila lidovcům jako bumerang. Zástupce biskupů vydání knihy označil za nehoráznost.
28.12.2018 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků) , Miroslav Grebeníček (188 článků)

„Staněk je nebezpečný hajzl.“ Mirek Topolánek vypustil bombu

 
Expremiér Mirek Topolánek vyjádřil na svém twitterovém účtu nelibost nad knihou komunistického poslance Miroslava Grebeníčka. Tedy především nad tím, že mu dílo týkající se církevních restitucí pokřtil šéf resortu kultury Antonín Staněk (ČSSD).
27.12.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků) , Miroslav Grebeníček (188 článků)

Mirek Topolánek se chlubil, co se mu povedlo s ODS. Prostořeká blogerka a pamětnice mu připomněla, jak to bylo doopravdy

 
Bývalá členka ODS a známá internetová glosátorka Karolina Stonjeková si rýpla do Mirka Topolánka. Expremiér v nedávném rozhovoru pro Hospodářské noviny prohlásil, že jeho vládu potopili exprezident Václav Klaus a expremiér Jiří Paroubek. Neunesli přes srdce, že se jeho vládě dařilo, tak ji zničili. Tak to alespoň vidí Topolánek. Stonjeková to však vidí úplně jinak.
22.12.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9403 článků) , Jiří Paroubek (3624 článků) , Mirek Topolánek (2213 článků)

Mirek Topolánek: Když zemřel Havel, začali vylézat z děr hadi a štíři

 
Výročí úmrtí bývalého prezidenta Václava Havla se připomínalo mimo jiné i v pražském Business Clubu. Dokumentarista Petr Jančárek tam promítal dosud nezveřejněné záběry z Havlova života, které se objeví v novém filmu, který chystá (společně s hudebníkem Michaelem Kocábem) napřesrok k třicátému výročí listopadu 1989.
19.12.2018 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5208 článků) , Mirek Topolánek (2213 článků) , Petr Václav (797 článků) , Michael Petr (77 článků)

Jiří Paroubek: Topolánkův souboj s pamětí

 
S jistým zpožděním jsem si přečetl včerejší rozhovor bývalého premiéra a někdejšího mého hlavního politického rivala Mirka Topolánka v Hospodářských novinách. Přiznám se, že jsem dost dobře nepochopil poselství tohoto rozhovoru, protože věnovat se téměř jedno desetiletí starým bitvám je vcelku zbytečné.
18.12.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3624 článků) , Mirek Topolánek (2213 článků)

Podepiš, řekl jsem Putinovi. Řval na mě Sarkozy. Víte, co dělal Jaromír Soukup? Mirek Topolánek začal „zpívat“

 
Někdejší pravicový předseda vlády Mirek Topolánek, který Česko letos zaujal, když v lednu neúspěšně kandidoval na prezidentský úřad, přinesl v rozhovoru pro Hospodářské noviny několik šokujících vyjádření. Před deseti lety byl Topolánek na špici, šéfoval Radě Evropské unie. Za pád Topolánkovy vlády prý mohou Jiří Paroubek, Václav Klaus a – podržte se – Jaromír Soukup. Ti se údajně proti Topolánkovi spikli. Andrej Babiš podle Topolánka nebude dobrým předsedou Rady Evropské unie, pokud se jím vůbec stane.
17.12.2018 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9403 článků) , Jiří Paroubek (3624 článků) , Andrej Babiš (15841 článků) , Mirek Topolánek (2213 článků)

Šmejd, idiot, u prdele! Mirek Topolánek diskutoval o Babišovi

 
Vláda bude moci používat peníze z Fondu privatizace. Komu se to nelíbí? Mirku Topolánkovi, bývalému premiérovi za ODS. Na Twitteru se nepřímo opřel o Babiše a jeho vládu. Napsal, že rozfrcat úspory může jen idiot nebo šmejd, a to nebyl konec Topolánkových vulgarit. A v komentářích to hned chytil za Klause, důchody a privatizaci.
06.12.2018 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků)

Napadl Topolánka a hlídal pohřeb Václava Kočky! Kdo je manžel majitelky firmy, která vlastní chráněnou vilu?

 
Demolice vily Na Šafránce, která leží v chráněné oblasti, vzbudila velký rozruch. Rondokubistický skvost začaly bagry „kousat“ na přání firmy AWM Bohemia CZ, která dům vlastní, Praha 10 však na poslední chvíli úplnému zbourání zabránila. Firma, která za celým skandálem stojí, má vazby na rodinu Kočkových. Manžel majitelky Veroniky Hofmanové (26) Martin Hofman (40) je navíc známý pro svou kontroverzní minulost - je známý útokem na bývalého šéfa ODS Mirka Topolánka.
05.12.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků)

A to jsou věci: Mluví se o spojení ODS a KDU-ČSL. Na nejvyšší úrovni

 
Spojení KDU-ČSL s ODS? Nic není nemožné. Oživit myšlenku, o níž uvažovali v minulosti ještě šéf KDU-ČSL Miroslav Kalousek a šéf ODS Mirek Topolánek, chce nyní kandidát na předsedu lidovců Marek Výborný. A ODS neříká ne. Píše to MF Dnes.
05.12.2018 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků) , Miroslav Kalousek (6707 článků)

To je zrůdnost, sorry. Mirek Topolánek se pustil do Andreje Babiše

 
Potom, co novináři Jiří Kubík a Sabina Slonková zveřejnili reportáž se synem předsedy vlády Andrejem Babišem ml., se v Česku vede debata o tom, zda se novináři zachovali eticky, když vyrazili za synem českého premiéra přímo do jeho švýcarského bytu, nebo zda se zachovali jako hyeny, což tvrdí sám premiér Babiš. Už se k tomu vyjádřil i expremiér Mirek Topolánek.
16.11.2018 15:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Mirek Topolánek (2213 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

Topolánek rezignoval. Mizí z čela výkonné rady Teplárenského sdružení

 
Bývalý premiér Mirek Topolánek k pátečnímu dni z pracovních důvodů rezignoval na funkci předsedy výkonné rady Teplárenského sdružení ČR. Informoval o tom mluvčí sdružení Pavel Kaufmann. Topolánek byl v čele výkonné rady od září 2011, zvolen byl zhruba rok po svém odchodu z politiky.
16.11.2018 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků)

Babiš: Odporný útok na mé děti. Kalousek: Do hnoje je zatáhl on sám

 
Andrej Babiš (ANO) v Palermu. Tohle spojení se dočkalo řady narážek v souvislosti s obhajobou premiéra v kauze jeho syna Andreje mladšího. Babiš ze sicilského pobřeží posílal do Prahy hromy, blesky. Mluvil o odporném útoku na své děti, bezcitných fanaticích, vrcholu hyenismu. A načasované kampani. Jeho kritici Miroslav Kalousek (TOP 09) či expremiér Mirek Topolánek si neopomněli rýpnout, že děti do kauzy Čapí hnízdo zapojil sám současný premiér.
13.11.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Mirek Topolánek (2213 článků) , Miroslav Kalousek (6707 článků)

Nohavica legitimizoval politiku nesvobody, píše děkan z Brna. A Jan Hřebejk?

 
Ruské vyznamenání, které převzal písničkář Jarek Nohavica z rukou ruského prezidenta Vladimira Putina, stále hýbe českou veřejností. Ke kauze se vyjádřili také režisér Jan Hřebejk. Doplnil tak řadu osobností, v které se objevili zpěvák a překladatel Ondřej Hejma či expremiér Mirek Topolánek. Nemlčel ani děkan Fakulty sociálních věd Masarykovy univerzity v Brně Břetislav Dančák. Nahlédněte.
06.11.2018 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3345 článků) , Jan Hřebejk (391 článků) , Mirek Topolánek (2213 článků) , Ondřej Hejma (134 článků)

„Jako poznat dceru v péčku.“ Fotka Putina s Nohavicou pobouřila Topolánka

 
Pohled na českého písničkáře Jaromíra Nohavicu ruku v ruce s ruským prezidentem Vladimirem Putinem není pro každého. Momentku z Kremlu nelibě nese například bývalý premiér a neúspěšný prezidentský kandidát Mirek Topolánek. Na adresu snímku z přebírání Puškinovy medaile Topolánek na Twitteru zmínil, že je to jako přijít ženě na nevěru nebo poznat dceru v pornu. Už před převzetím ocenění schytal Nohavica kritiku z Polska, další lidé pro něj ale mají slova obdivu.
04.11.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3345 článků) , Jaromír Nohavica (192 článků) , Mirek Topolánek (2213 článků)

Topolánek se rozpálil do běla: Lidé, kteří berou přes 100 tisíc, si nemohou nemoc dovolit. A přitom platí nemocenskou těm vašim chudáčkům!

 
Poslanci v posledních dnech rozhodli o několika bodech, které vzbudily mezi lidmi vášnivé debaty. Jedním z nich bylo zrušení třídenní karenční doby, tedy rozhodnutí, že nemocenská bude vyplácena od prvního dne nemoci. Za zrušení karenční doby se postavil pirát Ferjenčík. Rýpl si přitom do lidí, kteří berou plat přes sto tisíc. A expremiér Mirek Topolánek se neudržel...
03.11.2018 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »