Články k osobnosti

Mirek Topolánek

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Mirek Topolánek »
 

„Ty chceš ještě kandidovat?“ Výsměch Kalouskovi

 
Mistr Jan Hus bojoval za křesťanskou pravdu, které se nechtěl vzdát ani na hranici. Takto se na Jana Husa dívá celá řada Čechů. Publicista Martin Schmarcz však upozornil, že realita byla trochu jiná a na husity je těžké hledět jako na svaté bojovníky z malého, leč hrdého českého národa. Takovýto výklad je podle Schmarzce nevhodným pokusem o překreslování dějin. Přidali se k němu expremiér Mirek Topolánek a Miroslav Kalousek.
06.07.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hus (162 článků) , Mirek Topolánek (2292 článků) , Miroslav Kalousek (7022 článků)

Topol v ohromné formě. Vysmál se socialismu i traktoristům. A ministryně Schillerové, řečená Klekánice...

 
Mirek Topolánek se v dalším díle Topol show pustil do premiéra i do Aleny Schillerové. Nit nenechal suchou ani na demonstrujících v USA. „Jak už to s budováním socialismu bývá, chtěli to udělat co nejlépe a dopadlo to jako vždycky. První, co všichni ti odpůrci hranic a zdí udělali, bylo obehnání zóny zdí a kontroly těch, co toužili na místo přijít nebo z něj odejít. Za pár dní došlo jídlo a protesty proti držení zbraní a policejní brutalitě vyústily v ozbrojené střety a několik postřelených. Vše končilo dopisem oslovujícím okupanty jako soudruhy a vyzývajícím je k volbě Joe Bidena,“ popsal Topolánek.
30.06.2020 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2292 článků) , Joe Biden (56 článků)

VIDEO Topolánek nadšeně chválil Vystrčila, sympatickou tvář. A udělali si z něj legraci

 
Expremiér Mirek Topolánek před pár dny poskytl rozhovor internetové televizi DVTV, v němž okomentoval cestu předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS) na ostrov Tchaj-wan. Jakýsi vtipálek poskládal k sobě pár Topolánkových vět s udělal z nich rapovou skladbu.
12.06.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2292 článků)

Tchaj-wan? Správně! tetelí se Topolánek

 
Bývalý premiér a prezidentský kandidát Mirek Topolánek v pořadu K věci na CNN Prima NEWS nešetřil kritikou na adresu vládu pro její kroky v době koronavirové krize, jejíž důsledky podle něj pocitíme v plné míře až na podzim. Pandemie podle něj nepřinesla nové hrozby, ale probloubila ty staré, třeba tendence v omezování svobod. Kromě toho okomentoval také cestu na Tchaj-wan, kterou plánuje předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS).
10.06.2020 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2292 článků)

Barbora Kořanová, Pitomec na konec! Topolánek účtoval ve své show. A odrážel útok na ČT

 
Server video.info.cz přinesl další díl Topol Show. Show expremiéra Mirka Topolánka, která pojednává mimo jiné o korupci, ale i o kauze ricin.
09.06.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2292 článků)

Hodiny pro seniory končí. Od úterka mohou do obchodu všichni kdykoliv

 
Když vláda Andreje Babiše (ANO) vyhlásila nouzový stav, oznámila také, že v zájmu ochrany zdraví seniorů budou mít naši nejstarší spoluobčané vyhrazen speciální čas, kdy budou mít do obchodů přístup jen oni. V průběhu karantény se tento čas několikrát měnil. Expremiér Mirek Topolánek si z Babiše tropil žerty, že seniorům připravil „bojovou hru“ s názvem „kdy vlastně mohu jít do krámu?“. Tato bojová hra od 26. května definitivně končí.
25.05.2020 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18712 článků) , Mirek Topolánek (2292 článků)

Ne Kreml! Hřib, Novotný a Kolář, ty jste měli podržet, běsní Topolánek. A Schillerové radí, jak spravovat státní kasu

 
Expremiér a neúspěšný kandidát na prezidenta Mirek Topolánek ve své Topol show komentoval aktuální dění. Obul se do předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) a do jeho snahy vyvinout českou vakcínu proti koronaviru. Schytala to i ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO), jež se opřela do podnikatelů, či prezident Miloš Zeman za postoj k výhrůžkám z ruské strany. Stranou nezůstal ani řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) a jeho televizní roztržka s poslancem Jaroslavem Foldynou (zvolen za ČSSD, nyní za SPD).
14.05.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18712 článků) , Mirek Topolánek (2292 článků) , Pavel Novotný (964 článků) , Miloš Zeman (23960 článků) , Jaroslav Foldyna (623 článků) , Marie Benešová (312 článků) , Miroslav Novotný (60 článků) , Miroslav Novotný (37 článků)

Babiš se vrací do Strakovky 11 let poté, co to tam vyklidil Topolánek. Test dál nechce

 
Co spojuje předsedu ANO Andreje Babiše a někdejšího šéfa ODS Mirka Topolánka? Jedna kancelář. Je to přesně 11 let, co Topolánek opustil pracovnu premiérů ve Strakově akademii. Do ní se teď po měsíci vrací současný šéf vlády Babiš. Dočasně se totiž během koronavirových opatření přesunul do náhradních prostor v Hrzánském paláci. Proč šel do „vyhnanství“, ale stále není úplně zřejmé. Prý jen na radu svých nejbližších spolupracovníků, což bylo podle informací Blesk Zpráv především na doporučení ředitelky jeho kabinetu Tünde Barthy, se kterou si byl v době striktních vládních nařízení kupovat zmrzlinu.
09.05.2020 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18712 článků) , Mirek Topolánek (2292 článků)

Babiš chystá diktaturu! Takhle to provede, varuje Topolánkův někdejší poradce

 
Komentátor Martin Schmarcz, který v minulosti spolupracoval s expremiérem Mirkem Topolánkem nebo někdejším vicepremiérem Pavlem Bělobrádkem (KDU-ČSL), by prý rád věděl, zda poslanci svolí ke vzniku diktatury. Přesně to na nás podle Schmarcze Babiš chystá a zahaluje své plány do líbivých slov o ochraně zdraví.
04.05.2020 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2292 článků) , Pavel Bělobrádek (1614 článků)

Kolář otráven Rusy? Karolina Stonjeková je otrávená ze starosty. A vytáhla i hodně špinavé prádlo z doby, kdy ODS vládl Topolánek

 
Komentátorka Karolina Stonjeková se v rozhovoru v XTV.cz s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým vyjádřila k údajnému ohrožení starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře (TOP 09). Informaci týdeníku Respekt, podle kterého do Prahy dorazil před třemi týdny pracovník ruských tajných služeb vybavený jedem ricin, glosovala, že jsme si „mohli celou tuhle kauzu úplně krásně ušetřit“. Koláře za odstranění sochy maršála Koněva nešetřila. „Kdejaký čičmunda na komunální úrovni se snaží dělat zahraniční politiku,“ kritizovala jej. Nevynechala ani bývalého předsedu vlády Mirka Topolánka či řeporyjského starostu Pavla Novotného (ODS).
28.04.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2292 článků) , Pavel Novotný (964 článků) , Luboš Veselý (477 článků) , Ondřej Veselý (109 článků) , Ondřej Veselý (109 článků) , Miroslav Novotný (60 článků) , Ondřej Novotný (112 článků) , Miroslav Novotný (37 článků)

Přát smrt Zemanovi? Paroubek se neudržel u výronu „seriozního pravičáka“ Pavla Novotného. A všiml si i toho, co vyvedli Kalousek s Topolánkem

 
Bývalý šéf sociální demokracie Jiří Paroubek ostře kritizuje expremiéra Mirka Topolánka, starostu Řeporyj Pavla Novotného (ODS) a předsedu poslanců TOP 09 Miroslava Kalouska. Ti, podle něj, předvedli „nechutné sprosté výlevy“ na účet prezidenta Miloše Zemana po jeho vystoupení v rádiu. „Tito výtečníci se považují za politiky seriózní pravice,“ doplnil Paroubek.
22.04.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3803 článků) , Mirek Topolánek (2292 článků) , Pavel Novotný (964 článků) , Miroslav Kalousek (7022 článků) , Miloš Zeman (23960 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Miroslav Novotný (60 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Miroslav Novotný (37 článků)

Topolánek znovu útočí. Babiš, Zeman, Rusko a vyhlášení největšího pitomce

 
Mirek Topolánek ve své show stihl za pět minut pomluvit ministryni financí Alenu Schillerovou, prezidenta Miloše Zemana, vládu Andreje Babiše a ještě komunistického poslance Zdeňka Ondráčka. Všichni zmínění se v jeho očích při koronavirové krizi v posledních dnech vyznamenali znamenitými, leč mnohdy nepravdivými nebo úplně nesmyslnými vyjádřeními.
21.04.2020 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18712 článků) , Mirek Topolánek (2292 článků) , Miloš Zeman (23960 článků)

Nechceme vám kazit den. Topolánkův ,,s*áč” a panák a cigáro u Zemana: Stále nová svědectví

 
Od chvíle, kdy se Mirek Topolánek v neděli po Prezidentském pressklubu rozhodl hodnotit prezidenta Zemana „malebnou ostravštinou“, žije český Twitter jeho výměnou názorů s manželkou prezidentova kancléře Alexandrou Mynářovou. Ta začala expremiérovi připomínát nepěkné společné zážitky z minulosti, a když zapíral, dodal něco o jeho „koulích“.
21.04.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2292 článků)

Ubožák, s*áč, vytírá s lidma pr*el, nadával Topolánek prezidentovi. Ale pak se objevilo svědectví, co prováděl na Hradě on...

 
Expremiér Mirek Topolánek se po nedělním vystoupení prezidenta Miloše Zemana na Frekvenci 1 neudržel a napsal na adresu Miloše Zemana několik velmi ostrých slov. Označil Zemana za „ubožáka a sráče“. Manželka kancléře Vratislava Mynáře Alexandra Mynářová se vrátila do minulosti a popsala, jak se údajně Topolánek občas chová, když s jejím mužem a s prezidentem Zemanem rozmlouvá.
20.04.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2292 článků) , Miloš Zeman (23960 článků) , Vratislav Mynář (1105 článků)

Ubožák, sráč, vytírá s lidma pr*el, nadával Topolánek prezidentovi. Ale pak se objevilo svědectví, co prováděl na Hradě on...

 
Expremiér Mirek Topolánek se po nedělním vystoupení prezidenta Miloše Zemana na Frekvenci 1 neudržel a napsal na adresu Miloše Zemana několik velmi ostrých slov. Označil Zemana za „ubožáka a sráče“. Manželka kancléře Vratislava Mynáře Alexandra Mynářová se vrátila do minulosti a popsala, jak se údajně Topolánek občas chová, když s jejím mužem a s prezidentem Zemanem rozmlouvá.
20.04.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2292 článků) , Miloš Zeman (23960 článků) , Vratislav Mynář (1105 článků)

S*áči Zemane, vytíráš si lidma p*del, napsal Topolánek po rádiu z Lán. No a Kalousek a Havlův Žantovský...

 
Prezident Miloš Zeman dnes promluvil v rozhovoru pro Frekvenci 1 ze své pracovny v Lánech. A například expremiér Mirek Topolánek jeho slova nemohl rozdýchat. Ke kritice se přidali i další, a to mimo jiné kvůli zabijačce v penzionu v Osvětimanech, který patří kancléři Vratislavu Mynářovi.
19.04.2020 21:41 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2292 článků) , Miloš Zeman (23960 článků) , Vratislav Mynář (1105 článků) , Miroslav Kalousek (7022 článků)

Do školy až v září? Expert: Alespoň dva dny týdně. Dětem se stýská, chybí řád a hrozí úzkost

 
Zásadní informaci pro všechny české rodiče a řadu dalších v pondělí řekla hlavní hygienička Jarmila Rážová. Epidemiologové podle ní nedoporučují úplné otevření škol. Vláda, která se situací bude odpoledne teprve zabývat, si tím okamžitě vysloužila kritiku, že o situaci neinformuje jasněji a nepředkládá plány. Někdejší premiér Mirek Topolánek dokonce nazval předsedu vlády Andreje Babiše (ANO) idiotem. Negativně kroky hodnotí experti na vzdělávání i samotní učitelé. Někteří ale doporučují, aby se žáci vrátili do školy alespoň částečně. Ředitel platformy o vzdělávání EDUin Miroslav Hřebecký dokonce mluví o velkém riziku pro děti.
14.04.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18712 článků) , Mirek Topolánek (2292 článků)

Demence, nebo... Topolánek se po Zemanově vystoupení v Partii neudržel

 
Moderátorka Terezie Tománková přivítala v nedělní Partii televize Prima prezidenta republiky Miloše Zemana. Diskutovalo se o koronavirové pandemii, ekonomice a investicích. Jako jedno z řešení, kde by se daly najít peníze, zmínil prezident odebrání dotací „solárním baronům“. „Jak je možné, že tento doslova ekonomicky zločinný zákon byl přijat?“ uvedl na adresu vlády Mirka Topolánka. Ten se neprodleně ohradil, že zákon na podporu solárů přijala Paroubkova vláda. Lež v přímém přenosu, napsal Topolánek.
12.04.2020 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2292 článků) , Miloš Zeman (23960 článků)

„Myšlenky zločince“? Topolánek se opřel do Babiše. Šafrovi se udělalo zle. Šmucler se Skopečkem se děsí dluhu, padla tvrdá slova

 
Ve čtvrtek přednesl premiér Andrej Babiš svůj druhý koronavirový projev. Neútočil v něm ani na novináře, ani na umělce, ani na opozici. Lidem poděkoval, že dodržují přísná vládní opatření ohledně pohybu, a požádal je, aby vytrvali i během Velikonoc. Přesto si za svůj projev vysloužil kritiku. Expremiér Mirek Topolánek popsal Babišovo vystoupení jako myšlenky zločince. Ozval se i Pavel Šafr. „Fujtajbl,“ ulevil si.
10.04.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18712 článků) , Mirek Topolánek (2292 článků)

Babišova vláda vzkřísí Topolánkovo „dítě“. NERV bude řešit ekonomiku po koronaviru

 
Národní ekonomická rada vlády (NERV) zřejmě obnoví svoji činnost. Navrhuje to ministerstvo průmyslu a obchodu. Hlavním úkolem rady, kde budou zástupci ekonomů i velkých firem, by měla být identifikace problémů ve fungování ekonomiky nebo příprava doporučení při přípravě strategických hospodářských dokumentů vlády. Rada by měla také vyhodnotit přijatá opatření kvůli šíření koronaviru a navrhnout opatření související s přípravou státního rozpočtu na rok 2021. Vyplývá to z materiálu, který má ČTK k dispozici. Pravděpodobně by ho měla v pondělí projednat vláda. NERV původně vymyslel někdejší premiér ODS Mirek Topolánek.
06.04.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2292 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »