Články k osobnosti

Mirek Topolánek

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Mirek Topolánek »
 

Šmejd, idiot, u prdele! Mirek Topolánek diskutoval o Babišovi

 
Vláda bude moci používat peníze z Fondu privatizace. Komu se to nelíbí? Mirku Topolánkovi, bývalému premiérovi za ODS. Na Twitteru se nepřímo opřel o Babiše a jeho vládu. Napsal, že rozfrcat úspory může jen idiot nebo šmejd, a to nebyl konec Topolánkových vulgarit. A v komentářích to hned chytil za Klause, důchody a privatizaci.
06.12.2018 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2202 článků)

Napadl Topolánka a hlídal pohřeb Václava Kočky! Kdo je manžel majitelky firmy, která vlastní chráněnou vilu?

 
Demolice vily Na Šafránce, která leží v chráněné oblasti, vzbudila velký rozruch. Rondokubistický skvost začaly bagry „kousat“ na přání firmy AWM Bohemia CZ, která dům vlastní, Praha 10 však na poslední chvíli úplnému zbourání zabránila. Firma, která za celým skandálem stojí, má vazby na rodinu Kočkových. Manžel majitelky Veroniky Hofmanové (26) Martin Hofman (40) je navíc známý pro svou kontroverzní minulost - je známý útokem na bývalého šéfa ODS Mirka Topolánka.
05.12.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2202 článků)

A to jsou věci: Mluví se o spojení ODS a KDU-ČSL. Na nejvyšší úrovni

 
Spojení KDU-ČSL s ODS? Nic není nemožné. Oživit myšlenku, o níž uvažovali v minulosti ještě šéf KDU-ČSL Miroslav Kalousek a šéf ODS Mirek Topolánek, chce nyní kandidát na předsedu lidovců Marek Výborný. A ODS neříká ne. Píše to MF Dnes.
05.12.2018 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2202 článků) , Miroslav Kalousek (6667 článků)

To je zrůdnost, sorry. Mirek Topolánek se pustil do Andreje Babiše

 
Potom, co novináři Jiří Kubík a Sabina Slonková zveřejnili reportáž se synem předsedy vlády Andrejem Babišem ml., se v Česku vede debata o tom, zda se novináři zachovali eticky, když vyrazili za synem českého premiéra přímo do jeho švýcarského bytu, nebo zda se zachovali jako hyeny, což tvrdí sám premiér Babiš. Už se k tomu vyjádřil i expremiér Mirek Topolánek.
16.11.2018 15:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15464 článků) , Mirek Topolánek (2202 článků) , Sabina Slonková (168 článků)

Topolánek rezignoval. Mizí z čela výkonné rady Teplárenského sdružení

 
Bývalý premiér Mirek Topolánek k pátečnímu dni z pracovních důvodů rezignoval na funkci předsedy výkonné rady Teplárenského sdružení ČR. Informoval o tom mluvčí sdružení Pavel Kaufmann. Topolánek byl v čele výkonné rady od září 2011, zvolen byl zhruba rok po svém odchodu z politiky.
16.11.2018 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2202 článků)

Babiš: Odporný útok na mé děti. Kalousek: Do hnoje je zatáhl on sám

 
Andrej Babiš (ANO) v Palermu. Tohle spojení se dočkalo řady narážek v souvislosti s obhajobou premiéra v kauze jeho syna Andreje mladšího. Babiš ze sicilského pobřeží posílal do Prahy hromy, blesky. Mluvil o odporném útoku na své děti, bezcitných fanaticích, vrcholu hyenismu. A načasované kampani. Jeho kritici Miroslav Kalousek (TOP 09) či expremiér Mirek Topolánek si neopomněli rýpnout, že děti do kauzy Čapí hnízdo zapojil sám současný premiér.
13.11.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15464 článků) , Mirek Topolánek (2202 článků) , Miroslav Kalousek (6667 článků)

Nohavica legitimizoval politiku nesvobody, píše děkan z Brna. A Jan Hřebejk?

 
Ruské vyznamenání, které převzal písničkář Jarek Nohavica z rukou ruského prezidenta Vladimira Putina, stále hýbe českou veřejností. Ke kauze se vyjádřili také režisér Jan Hřebejk. Doplnil tak řadu osobností, v které se objevili zpěvák a překladatel Ondřej Hejma či expremiér Mirek Topolánek. Nemlčel ani děkan Fakulty sociálních věd Masarykovy univerzity v Brně Břetislav Dančák. Nahlédněte.
06.11.2018 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3307 článků) , Jan Hřebejk (377 článků) , Mirek Topolánek (2202 článků) , Ondřej Hejma (135 článků)

„Jako poznat dceru v péčku.“ Fotka Putina s Nohavicou pobouřila Topolánka

 
Pohled na českého písničkáře Jaromíra Nohavicu ruku v ruce s ruským prezidentem Vladimirem Putinem není pro každého. Momentku z Kremlu nelibě nese například bývalý premiér a neúspěšný prezidentský kandidát Mirek Topolánek. Na adresu snímku z přebírání Puškinovy medaile Topolánek na Twitteru zmínil, že je to jako přijít ženě na nevěru nebo poznat dceru v pornu. Už před převzetím ocenění schytal Nohavica kritiku z Polska, další lidé pro něj ale mají slova obdivu.
04.11.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3307 článků) , Jaromír Nohavica (169 článků) , Mirek Topolánek (2202 článků)

Topolánek se rozpálil do běla: Lidé, kteří berou přes 100 tisíc, si nemohou nemoc dovolit. A přitom platí nemocenskou těm vašim chudáčkům!

 
Poslanci v posledních dnech rozhodli o několika bodech, které vzbudily mezi lidmi vášnivé debaty. Jedním z nich bylo zrušení třídenní karenční doby, tedy rozhodnutí, že nemocenská bude vyplácena od prvního dne nemoci. Za zrušení karenční doby se postavil pirát Ferjenčík. Rýpl si přitom do lidí, kteří berou plat přes sto tisíc. A expremiér Mirek Topolánek se neudržel...
03.11.2018 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2202 článků)

Blb! Kalousek překvapivě zavrčel na něco, v čem je i TOP 09. A Topolánek...

 
Miroslav Kalousek poslal přes sociální sítě radu očekávanému primátorovi Prahy Zdeňku Hřibovi. Politika je profese a když už v ní nemá žádné zkušenosti, měl by si toho být alespoň vědom a chovat se podle toho. Debatu oživil expremiér Mirek Topolánek líčením svých neúspěšných pokusů u hrnčířského kruhu a obavami, že nový šéf metropole dopadne podobně.
30.10.2018 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2202 článků) , Miroslav Kalousek (6667 článků)

„Kde jste byl, když mi novináři fotili děti v kočárku. Paparazzi mě vyfotil na dovolené. Odposlouchávali mě... Mlčte!“ Srandičky Topolánka a Kalouska nad GDPR se změnily v řežbu

 
Expremiér a neúspěšný prezidentský kandidát Mirek Topolánek se na svém twitterovém profilu navezl do GDPR. A přidal se i Miroslav Kalousek (TOP 09).
22.10.2018 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2202 článků) , Miroslav Kalousek (6667 článků)

Čunek o konci Bělobrádka: Dobré rozhodnutí. Povede lidovce a půjdou s Babišem?

 
Jiří Čunek (59, KDU-ČSL) je vedle Patrika Kunčara jedním ze dvou lidovců, kteří uspěli v senátních volbách. Někdejší vicepremiér ve vládě Mirka Topolánka byl navíc zvolený už v prvním kole. Poté, co Pavel Bělobrádek oznámil, že už nebude kandidovat na předsedu KDU-ČSL, Čunek nevyloučil, že hozenou rukavici zvedne. Blesk Zprávám současný hejtman Zlínského kraje prozradil, že se rozhodne v lednu nebo v únoru. V rozhovoru také řekl, že lidovci podle něj měli být součástí vlády, protože na opoziční roli doplatili ve volbách.
16.10.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2202 článků) , Jiří Čunek (728 článků) , Pavel Bělobrádek (1564 článků)

Kalousek odpálil bombu. Nakopl Pavla Čižinského a vypuklo to. Hádka s Rychlíkovou a dalšími. Pak vypálil Topolánek: Putin mi svého času řekl...

 
Praha 1 je známá hlavně turisty a podniky s turistickými cenami. V komunálních volbách zde zvítězilo hnutí Praha 1 Sobě s 21,25% hlasů. Podle informací Novinek.cz se chystá koalice, ve které se už nebude nacházet dosovadní starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký za TOP 09. Kritizoval ho například bratr Jana Čižinského Pavel Čižinský, čehož si všiml Miroslav Kalousek a hned přispěchal se svým názorem na bratra Čižinského na Twitteru. Jenže v komentářích narazil...
10.10.2018 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6667 článků) , Oldřich Lomecký (99 článků) , Mirek Topolánek (2202 článků)

Cos kdy, Miloši, udělal pro Romy? ptá se Topolánek. Jemu Romové volají o práci

 
Expremiér Mirek Topolánek se na svém twitterovém profilu vyjádřil k výrokům prezidenta Miloše Zemana ohledně Romů.
05.10.2018 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2202 článků) , Miloš Zeman (22288 článků)

A neserte mě... Ke komunálním volbám promlouvá Mirek Topolánek

 
Celé týdny Češi, Moravané a Slezané čtou billboardy, poslouchají předvolební debaty a na ulicích potkávají politiky, kteří jim slibují takřka hory doly, bydlení na mostě a dopravu zdarma k tomu. Expremiér Mirek Topolánek zhodnotil předvolební kampaně stručně a jasně. „A neserte mě s hloupou a agresivní kampaní". Nebylo to však to jediné, co ke komunálním volbám poznamenal.
05.10.2018 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2202 článků)

A prd. Mlčí. Kalousek a Topolánek zaútočili na Andreje Babiše

 
Kauza lithium zamíchala volbami v roce 2017 a nyní se vrací zpět. Australská společnost European Metals Holdings oznámila další významný pokrok v rozvoji svého projektu těžby lithia a cínu u Cínovce. Podle pondělního prohlášení získala povolení od úřadů v České republice zahájit 13 průzkumných vrtů. Informoval o tom server ihned.cz a také euro.cz. Nový vývoj komentoval jednak bývalý předseda ODS Mirek Topolánek a také předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Babiš a komunisté by se prý za hysterii měli omluvit.
02.10.2018 13:18 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15464 článků) , Mirek Topolánek (2202 článků) , Miroslav Kalousek (6667 článků)

Na vládě bijí na poplach: V budoucnu hrozí nedostatek elektřiny. Na vině hlavně Topolánek se Zelenými. Získali jsme dokument

 
Ministerstvo průmyslu a obchodu upozorňuje, že po roce 2035 hrozí ČR nedostatek elektrické energie a riziko nutnosti jejího dovozu. V tomto roce má začít postupná odstávka čtyř bloků jaderné elektrárny Dukovany z důvodu vypršení jejich životnosti. ParlamentníListy.cz získaly materiál vládního výboru pro jadernou energetiku, který varuje, že „projekty dostavby nových bloků v Dukovanech a v Temelíně jsou již nyní ve skluzu a nabírají další zpoždění“. Materiál má být nyní projednán s odboráři a zaměstnavateli v tripartitě a pak by jej měla řešit vláda. Vláda má teprve letos rozhodnout o způsobu financování nových jaderných bloků. Až poté se roztočí kolotoč papírování související s výstavbou. Nebýt účasti Strany zelených ve vládě premiéra Mirka Topolánka (ODS), která zastavila proces přípravy dostavby Temelína, tak se v jižních Čechách již mohlo stavět. A termín mohl být splněn.
26.09.2018 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2202 článků)

Na vládě bijí na poplach: V budoucnu hrozírozí nedostatek elektřiny. Na vině hlavně Topolánek se Zelenými. Získali jsme dokument

 
Ministerstvo průmyslu a obchodu upozorňuje, že po roce 2035 hrozí ČR nedostatek elektrické energie a riziko nutnosti jejího dovozu. V tomto roce má začít postupná odstávka čtyř bloků jaderné elektrárny Dukovany z důvodu vypršení jejich životnosti. ParlamentníListy.cz získaly materiál vládního výboru pro jadernou energetiku, který varuje, že „projekty dostavby nových bloků v Dukovanech a v Temelíně jsou již nyní ve skluzu a nabírají další zpoždění“. Materiál má být nyní projednán s odboráři a zaměstnavateli v tripartitě a pak by jej měla řešit vláda. Vláda má teprve letos rozhodnout o způsobu financování nových jaderných bloků. Až poté se roztočí kolotoč papírování související s výstavbou. Nebýt účasti Strany zelených ve vládě premiéra Mirka Topolánka (ODS), která zastavila proces přípravy dostavby Temelína, tak se v jižních Čechách již mohlo stavět. A termín mohl být splněn.
26.09.2018 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2202 článků)

Topolánek: Přijměte sirotky. Já už nemůžu, kvůli věku

 
„Proč bychom se měli starat o Syřany?“ ptá se premiér Andrej Babiš (ANO). A neúspěšný prezidentský kandidát Mirek Topolánek mu na twitteru odpovídá. A rozjela se bouřlivá diskuse.
19.09.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15464 článků) , Mirek Topolánek (2202 článků)

Zkušený marketingový expert to vidí takto: Lidé nejsou šťastní a proto jsou na sebe zlí. A také proto volí Babiše. Tady je řešení

 
Češi jsou nešťastní, proto jsou zlí a volí Babiše. Chybí jim v životě krása, říká marketingový expert Jakub Horák, který v poslední prezidentské volbě vypomáhal Mirku Topolánkovi a dopomohl k volebnímu úspěchu Pirátům. Nyní však kandiduje na pražský magistrát na společné kandidátce TOP 09, Starostů a KDU-ČSL, a má tak šanci s tím něco udělat. V rozhovoru pro server Reflex.cz zkonkretizoval své plány.
17.09.2018 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2202 článků) , Jakub Horák (56 článků) , Miroslav Horák (25 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »