Články k osobnosti

Mirek Topolánek

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Mirek Topolánek »
 

Zemřel Martin Povejšil. Lipavský, Černochová, Topolánek se loučí

 
Ve věku 62 let dnes zemřel diplomat Martin Povejšil. Působil coby velvyslanec České republiky v Chile a Španělsku. Posléze zastával i pozici zástupce při NATO a Evropské unii. „Martin Povejšil se o západní směřování a o obranu a bezpečnost České republiky zasloužil jako málokdo,“ vyjádřila se ministryně obrany Jana Černochová (ODS). Ministr zahraničních věcí Jan Lipavský (Piráti) dodal, že odešel jeden z nejlepších diplomatů, které Česká republika kdy měla. „Navíc to byl kamarád,“ doplnil Miroslav Topolánek.
08.08.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků) , Jana Černochová (912 článků)

Další prachy? Leda tak ho*no... Topolánek se právě naštval na ČT

 
Někdejší premiér Mirek Topolánek je ve varu z toho, kolik času věnuje ve svém vysílání veřejnoprávní Česká televize požáru v Řecku. Čte to jako umělé vyvolávání paniky, především pak ve světle skutečnosti, že zatímco jsou z Rhodosu evakuováni čeští turisté, další tam naopak míří na dovolenou, jelikož je cestovní kanceláře ujistily, že je tam bezpečno. „Tragikomedie a totální úlet,“ souhlasí s Topolánkem lidé. Jiné ale rozčílil, když tvrdí, že ČT šíří paniku jako za covidu, a létaly vulgarismy.
24.07.2023 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků)

Podvody u voleb a Petr Pavel. Zbořil temně ukázal

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Nějaký trest má pro lidstvo připravený. Zda to budou kazetové bomby, nebo jiné svinstvo, nevím.“ Politolog Zdeněk Zbořil v dnešním Rozjezdu komentuje události poslední dnů nebo hovoří o nápadu, jak „profinancovat“ další „darmožrouty“. Reagoval také na výkřik expremiéra Mirka Topolánka na sociální síti, který měl určitou mediální pozornost. „Při vší úctě k panu expremiérovi, není to nic moc. Měl se poučit v Řeporyjích, tam to berou víc od podlahy,“ komentoval.
24.07.2023 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků) , Petr Pavel (2465 článků)

Z minulosti Topolánka. „Bombardování Moskvy“ odkrylo zlé věci

 
Speciální operace proti Rusku? Nápad Mirka Topolánka nepodpořil nikdo z expertů, které ParlamentníListy.cz oslovily. Poslanec Evropského parlamentu Tomáš Zdechovský považuje jeho slova za nadsázku, jiní nad způsobem vyjadřování bývalého předsedy vlády státu NATO zdvíhají prst. Pirátský europoslanec Peksa označil Topolánka za nikým nevoleného lobbistu pracujícího pro miliardáře Křetínského, který se měl angažovat v dovozu ruského plynu do Evropy. Poslanec SPD Vích zase expremiérovi připomněl jeho vlastní slova z doby vedení vlády, kdy tvrdil, že si s Putinem rozumí.
22.07.2023 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků)

Topolánek: Bombardovat Moskvu. Zvažte to

 
Těsně poté, co Ruská federace vycouvala z prodloužení obilné dohody o vývozu ukrajinské zemědělské produkce do světa přes Černé moře, udeřila ruská armáda na přístavní a transportní infrastrukturu v černomořském přístavu Oděsa a okolí. Ukrajinský prezident Zelenskyj zdůraznil, že tímto útokem Rusko ohrozilo celý svět. A někdejší český premiér Mirek Topolánek přišel s návrhem: Zvažte bombardování Moskvy.
20.07.2023 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků)

Proměna Mirka Topolánka: Bývalý premiér se ukázal ve Varech, neskutečně zhubl

 
Mirek Topolánek překvapil návštěvníky filmového festivalu v Karlových Varech. A to nejen svou přítomností, ale především proměnou. Bývalý premiér, který letos oslavil 67 let, na první pohled výrazně zhubl. To bylo patrné nejen na jeho postavě, ale i ve tváři, jak si všimli reportéři eXtra.cz. 
06.07.2023 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků)

Naštvali všechny. Ale uhnout nemůžou. Topolánek byl v ČT hodně upřímný

 
Odborářský nebo vládní recept na ozdravení státních financí? Expremiér Mirek Topolánek má výhrady k obojímu. Vláda podle jeho slov měla svá opatření opírat o odborné názory a projednat je nejdříve s odbory, než to v rámci vládní koalice uzavřela, uvedl v pořadu Interview ČT24. Prozradil, že si proto začal dělat svá opatření, kvůli plánovaným vyšším odvodům už skončil jako živnostník. Vláda podle něj trestá ty, kteří nás mohou z této situace dostat. „Je to docela střelba do vlastní nohy, nepovažuji to za šťastné,“ doplnil Topolánek s tím, že teď už vláda nemá moc kam uhnout, generální stávka je ale „mimo mísu“.
24.05.2023 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků)

Topolánka vytočil europoslanec do běla: Expremiér Piráta vulgárně seřval na dvě doby

 
Ostrý jazyk opět předvedl expremiér a bývalý šéf ODS Mirek Topolánek, který se na Twitteru dostal do konfliktu s pirátským europoslancem Marcelem Kolajou kvůli svému angažmá v Energetickém a průmyslovém holdingu (EPH) podnikatele Daniela Křetínského. Mnohé sledující svým vulgarismem mířeným vůči Pirátovi doslova šokoval.
24.05.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků) , Daniel Křetínský (83 článků)

„Neber si mě do hub*, ty blbý kok*te...“ Topolánek ve varu. Naštval ho hlas z Bruselu

 
To jsou slova expremiéra Mirka Topolánka ve směru k pirátskému europoslanci Marcelu Kolajovi. Důvodem bylo Topolánkovo působení v EPH Daniela Křetínského.
23.05.2023 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků) , Daniel Křetínský (83 článků)

Rusko vraždí civilisty na Ukrajině, Lavrov nyní vystoupí na Radě bezpečnosti OSN. Zrušme ji, hřmí Topolánek. Zuří i další čeští politici

 
Ruský ministr zahraničních věcí Sergej Lavrov (73) je v New Yorku. Tam nejenže se setká s generálním tajemníkem OSN Antóniem Guterresem, ale povede i jednání Rady bezpečnosti OSN. A to i přesto, že Rusko právě okupuje Ukrajinu, kterou loni zcela bezdůvodně napadlo a na jejímž území již zmasakrovalo tisíce civilistů. K Lavrovově cestě se na svých sociálních sítích vyjádřili třeba expremiér Mirek Topolánek nebo senátorka Miroslava Němcová (ODS), kteří šéfa ruské demokracie nemilosrdně zkritizovali.
24.04.2023 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků) , Miroslava Němcová (1769 článků) , Sergej Lavrov (248 článků)

Topolánek: Důchodci jsou blbí, nechte je vyšetřit. Vydírají stát

 
Důchodci dneska protestujou, protože jsou blbí, pravil do kamery Mirek Topolánek. Politici jsou tu od toho, aby takové nepříjemné pravdy říkali a on zpětně lituje, že to za své vlády nedělal ještě více. Kandiduje do čela Svazu průmyslu a přitom pobírá důchod, protože „proč bych ho nebral“.
19.04.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků)

Kalousek bude pracovat pro Babiše a lidumil Topolánek: Politici se na apríla utrhli ze řetězu

 
Politici si přebrali aprílový den po svém a někteří se rozhodli na svých sociálních sítích zavtipkovat. Mezi nimi například Ivan Bartoš, bývalý předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, někdejší premiér Mirek Topolánek nebo politička Markéta Vyvlečková z KDU-ČSL.
01.04.2023 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků) , Miroslav Kalousek (7794 článků) , Ivan Ivan (2796 článků) , Ivan Ivan (374 článků)

Topolánkovy rady Fialovi: Jak vydírat poslance. Naprosto brutálně

 
Expremiér Mirek Topolánek před televizními obrazovkami radil současnému premiérovu Petru Fialovi, jak se vypořádat s rekordním schodkem státního rozpočtu. V souvislosti s jeho taháním za brzdu v podobě valorizaci penzí se rozhovořil o „brutálním vydírání“ poslanců, které v podobné krizové situaci sám praktikoval.
07.03.2023 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků) , Petr Fiala (5707 článků)

„Vyvezli jsme elektřinu tam, kde je levnější!“ Babiš vytáhl fakta. Je zle

 
„Objem elektřiny vyrobené v Česku v tomto období rostl. V lednu až v září dosáhla netto výroba elektřiny výše 57,9 miliard kilowatt a meziročně se zvýšila o 2,7 %. Odpověď na otázku, kde skončila navíc vyrobená elektřina, je snadná. No, skončila v zahraničí, vážení!" I to řekl lídr ANO v dlouhém středečním projevu v Poslanecké sněmovně, kde se opozice snaží zablokovat snížení valorizace penzí. Na to konto Babiš prohlásil, že klidně zorganizuje demonstraci důchodců. Expremiér Mirek Topolánek následně sdělil, že uspořádá protidemonstraci. A projev má i další ohlasy.
02.03.2023 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků)

„Tobě jebl*. Ne, tobě! Jaký nátlak? Ty vol*, fakt se prober.“ Topolánek a Zahradil v sobě. V pozadí Pavel

 
Ke slovní přestřelce došlo na twitteru mezi expremiérem za ODS Mirkem Topolánkem a europoslancem za ODS Janem Zahradilem. Důvodem bylo Topolánkovo vyjádření k čínskému znepokojení nad telefonátem Petra Pavla s tchajwanskou prezidentkou.
05.02.2023 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků) , Jan Zahradil (749 článků) , Petr Pavel (2465 článků)

Čau lidi speciál... Koranteng to schytává i za nahrávání Babišovi

 
Čtvrteční prezidentská debata na Nově nahrávala Andreji Babišovi, konstatují po jejím skončení senátorka Miroslava Němcová a expremiér Mirek Topolánek. Rozhodně podle nich prý nešlo o debatu prezidentských kandidátů, nýbrž spíše možných premiérů.
26.01.2023 23:40 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků) , Miroslava Němcová (1769 článků)

Kulka pro Babiše? Vyplavaly temné věci. Kalousek se přiznal. Topolánek měl být postřelen. A Černochová...

 
Kandidát na prezidenta a předseda hnutí ANO Andrej Babiš v sobotu oznámil, že jeho žena obdržela obálku s ostrým nábojem jako výhrůžku. Jde o vlastní výmysl a snahu vzbudit lítost? Exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) a expremiér Mirek Topolánek na sociálních sítích spekulují ve velkém.
22.01.2023 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26000 článků) , Mirek Topolánek (2452 článků) , Miroslav Kalousek (7794 článků)

„Senát je zlo. Kandidáti? Směšné figury.“ Klaus velmi přitvrdil

 
Exprezident Václav Klaus zkritizoval vládu Petra Fialy (ODS) i prezidentské kandidáty. Danuši Nerudovou popsal jako kandidátku, které zřejmě její zrcadlo říká, „že je nejkrásnější“. V obecné rovině konstatoval, že se o prezidentský úřad ucházejí „směšné exempláře“. Vyčinil i Mirku Topolánkovi. Stejně tvrdý byl i vůči Senátu. „Myslím, že Senát je zlo,“ poznamenal přímo.
22.12.2022 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10999 článků) , Mirek Topolánek (2452 článků) , Petr Fiala (5707 článků) , Václav Fiala (193 článků)

Jak to bylo na Topol Show i na magistrátu. Hlas svědka obého

 
Začalo to troubením a pokřikovaním „levicových extremistů“ a skončilo fyzickým útokem na Mirka Topolánka, říká právník a komunální politik ODS Ondřej Šimíček k incidentu na natáčení akce Topol show, jejíž hlavní hvězdou je právě bývalý premiér. Mimo to také pro PL zhodnotil „zabetonovanou“ situaci ohledně vyjednávání nového vedení Prahy. Padla ale i závažná odhalení o Janu Čižinském. „Neznám horší papaláše. Čižinský je jako Babiš bez miliard,“ popsal Šimíček to, co prováděli na Pražském magistrátu politici z hnutí Praha sobě.
17.12.2022 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků)

Kalousek má narozeniny. Topolánek mu složil básničku

 
Miroslav Kalousek slaví narozeniny. Dostalo se mu několika přání pevného zdraví. Mirek Topolánek napsal Kalouskovi básničku. A přišlo i jedno speciální přání od „vyvrhelů“.
17.12.2022 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2452 článků) , Miroslav Kalousek (7794 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »