Články k osobnosti

Mirek Topolánek

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Mirek Topolánek »
 

Ať Zeman abdikuje, neodpustil si Topolánek

 
Končící ministr zdravotnictví za hnutí ANO Adam Vojtěch zajásal nad tím, že kampaň ministerstva na podporu očkování získala zlatou medaili v soutěži o nejlepší reklamu. Expremiér Mirek Topolánek jásajícího člena vlády ihned zpražil. A nezůstal jen u Vojtěcha. Prezidenta Miloše Zemana vyzval, aby abdikoval.
25.11.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2365 článků) , Vojtěch Adam (1739 článků) , Miloš Zeman (26709 článků) , Adam Vojtěch (1349 článků)

„Jste mag*r.“ Po konci Michalika hádky Fialova tábora

 
Nominovaný ministr průmyslu a obchodu Věslav Michalik pod tlakem informací médií o jeho byznyse zabalil své vládní angažmá ještě předtím, než byl vůbec jmenován. Pro některé, třeba pro Václava Moravce, tak povýšil českou politickou kulturu proti éře Andreje Babiše o několik stupňů. Pirát Ferjenčík by ve vládní čistce rád pokračoval a zaměřil by se na nominanta ODS Pavla Blažka. Od expremiéra ODS Mirka Topolánka na to slyšel, že je „magor“. Michalik musel z politického dění ustoupit už v roce 2010, kdy byl stažen z kandidátky TOP 09 a Starostů pro podezření z daňového úniku.
25.11.2021 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků) , Mirek Topolánek (2365 článků) , Pavel Blažek (587 článků)

Topolánek se omluvil za blbý vtip

 
Mirek Topolánek se omluvil za jeden ze svých vtipů na téma pandemie koronaviru. „Když tu udělám (blbý) vtip, nechci se dotknout nikoho, kdo utrpěl nenahraditelnou ztrátu,“ sypal si Topolánek popel na hlavu.
22.11.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2365 článků)

Žlutou hvězdu? Ne, odznaky pro očkované, aby se vědělo. Už padl návrh

 
Silnou kritiku sklízí politický komentátor a někdejší mediální poradce premiéra Mirka Topolánka Martin Schmarcz za velmi kontroverzní plán pro boj s epidemií. Navrhuje totiž zavést povinné značení na oděvech očkovaných, aby se tak zabránilo neočkovaným vstupovat na vybraná místa. „Bude nutná segregace,“ předjímá Schmarcz opatření, které je prý nutné v případě dalšího zhoršování epidemie. V rámci diskuse padlo přirovnání k označení Židů během nacismu.
19.11.2021 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2365 článků)

Nadával na Čechy. Teď si Marek Dalík koupil nový luxusní byt v Praze

 
Někdejší pravá ruka premiéra Mirka Topolánka Marek Dalík sice chtěl zakotvit v zahraničí, ale nyní si koupil byt v klidné části Hradčan. Píše o tom novinář Jan Hrbáček v Ekonomickém deníku.
15.11.2021 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2365 článků) , Marek Dalík (311 článků)

Zeman všechny převezl a užívá si to. Topolánek překvapil

 
Miroslav Topolánek tvrdí, že prezident Miloš Zeman schválně změnil své chování a náramně se baví tím, že jeho konstruktivnost všechny překvapuje. „Člověk ho nemusí mít rád, ale musí ho obdivovat, protože teď všem ukázal, že se umí chovat i podle pravidel, což je u něj neskutečně kreativní a zábavná věc,“ řekl Topolánek.
08.11.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2365 článků) , Miloš Zeman (26709 článků)

„Si děláš p*del?“ Platy politiků: Dusno mezi mocnými

 
Senátoři ve středu smetli ze stolu návrh na zmražení platů politiků. Těm tak příjmy vzrostou asi o 6 procent. Končící premiér Andrej Babiš (ANO) to označil za další podvod budoucí koalice ODS, lidovců, TOP 09, STAN a Pirátů. Odborový boss Josef Středula se tentokrát postavil po bok Babišovi. A to už se ozval Mirek Topolánek. „Si děláš pr*el?“ zvolal.
28.10.2021 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků) , Mirek Topolánek (2365 článků)

„Němci nás budou vysávat, dokud bude z čeho.“ Upřímný Topolánek. I o Putinovi

 
Bývalý premiér Mirek Topolánek poskytl rozhovor slovenskému deníku Postoj a hlavní náplní byla energetika. Zvýšené ceny energií podle něho dolehnou na všechny země a budou se zavádět energetické žebračenky. Kritizoval také Evropskou unii a Německo, pokud jde o energetickou politiku. „Němci budou vysávat všechny okolní státy, dokud bude z čeho vysávat,“ řekl. Ale Češi jsou podle něho kulturně „česky hovořící Němci“. Zmíněn byl také ruský prezident Putin a Topolánek se ptal, proč mu západní politici nevěří, když co řekne, tak udělá.
20.10.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2365 článků)

Tak o tohle jde. 400 miliard. Zelený plán EU: Odhaleno

 
Boj s globálním oteplováním a klimatickou krizí je jen zbraň Evropské komise a „Timmermarxe“, jak ještě víc ovládat životy lidí; jde v podstatě o nový komunismus, to jsou nedávná slova expremiéra Mirka Topolánka, který v souvislosti s tímto třaskavým tématem doporučil na sociální síti článek o zajímavém zamyšlení nad oxidem uhlíku. Dle článku jde o to, že někdo chtěl ušetřit 400 miliard euro, které platíme dodavatelům paliv. A nepovedlo se.
18.10.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2365 článků)

Parkanová osvobozena. Už úplně

 
Exministryně obrany ve vládě Mirka Topolánka se po více než deseti letech dočkala spravedlnosti. Soud ji pravomocně zprostil obžaloby v kauze nákupu armádních letadel CASA.
13.10.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2365 článků)

Hradní diplomat Jindrák vzpomíná na Merkelovou: Byla velmi spravedlivá. A vztahy s ČR jí skutečně ležely na srdci

 
Končící německá kancléřka Angela Merkelová díky svému východoněmeckému původu spojovala společnost v Německu. Jejím dědictvím je šestnáct let politické i ekonomické stability. Tak hodnotí působení jedné z nejmocnějších žen světa ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky a někdejší velvyslanec v Německu Rudolf Jindrák. To, že nás Evropská unie okamžitě po našem vstupu do ní neupozadila, je zásluha právě Merkelové. „Víte, ona je velmi spravedlivá,“ ohodnotil diplomat kancléřku a vzpomenul, jak pomohla expremiérovi Mirku Topolánkovi.
27.09.2021 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2796 článků) , Mirek Topolánek (2365 článků)

Fiala nebude rád. Jeho ministr financí naplno promluvil o významu Václava Klause, Pirátech, omylech pravice a partě kolem Václava Havla

 
Když Jan Skopeček vstupoval do ODS, byl ještě předsedou strany Václav Klaus. Zažil éru „rozkračování“ Mirka Topolánka, Nečasovo vymetání kmotrů i kolaps ve volbách 2013. Sledoval čím dál větší příklon k Evropské unii, třeba Topolánkovy tance kolem Lisabonské smlouvy. Na dvacet let české pravice vzpomínal v Pražské kavárně Petra Žantovského.
27.09.2021 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6142 článků) , Václav Klaus (10630 článků) , Mirek Topolánek (2365 článků) , Jan Skopeček (370 článků) , Petr Fiala (2414 článků) , Petr Václav (976 článků) , Petr Nečas (9374 článků) , Václav Fiala (101 článků)

Topolánek: Řekněte lidem, že zchudnou a nic nedostanou

 
Bývalý premiér a kandidát na prezidenta Mirek Topolánek vyzval prezidenta Miloše Zemana, aby žádal rezignaci ministra dopravy Karla Havlíčka (ANO) kvůli přetrvávajícím problémům na dálnici D1. „Ať jsme konzistentní,“ napsal ironicky s ohledem na Zemanovy výzvy k rezignaci v případě primátora Prahy Zdeňka Hřiba (Piráti).
13.09.2021 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2365 článků) , Miloš Zeman (26709 článků) , Karel Hřib (10 článků)

Topolánek: Řekněte si lidem, že zchudnou a nic nedostanou

 
Bývalý premiér a kandidát na prezidenta Mirek Topolánek vyzval prezidenta Miloše Zemana, aby žádal rezignaci ministra dopravy Karla Havlíčka (ANO) kvůli přetrvávajícím problémům na dálnici D1. „Ať jsme konzistentní,“ napsal ironicky s ohledem na Zemanovy výzvy k rezignaci v případě primátora Prahy Zdeňka Hřiba (Piráti).
13.09.2021 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2365 článků) , Miloš Zeman (26709 článků) , Karel Hřib (10 článků)

Topolánek natvrdo: Babiš se bojí vězení. Nabídněte mu „zlatý most“, jinak se ho nezbavíte

 
Expremiér Mirek Topolánek se obává, že česká politika se Andreje Babiše hned tak nezbaví. Babiš se podle Topolánka tolik obává toho, že skončí ve vězení, že udělá leccos, aby si udržel poslaneckou imunitu a vliv a vězení se vyhnul. Má-li se česká politika vrátit do normálu, to jest fungovat bez predátora Babiše, může podle Topolánka zvolit 2 cesty. Buď římskou cestu nebo tzv. zlatý most.
10.09.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků) , Mirek Topolánek (2365 článků)

Topolánek narovinu: Moc drží v rukou voliči, to mě děsí. To je nejhorší na těch volbách

 
„Moc drží v rukou voliči – což mě vždycky děsí… To je nejhorší na těch volbách, že tu moc drží v ruce voliči, ale říkají tomu demokracie, tak tomu budeme muset věřit,“ uvedl v tomto týdnu ve vysílání CNN Prima News bývalý premiér Mirek Topolánek při hodnocení výroku prezidenta Miloše Zemana, jenž prohlásil, že je pro něho vítězem voleb nikoliv případná vítězná koalice, ale vítězná strana. Rozhodnuto podle Topolánka zcela není, jelikož se mnozí lidé podle něj před volbami rozhodují „iracionálně“.
08.09.2021 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2365 článků) , Miloš Zeman (26709 článků)

,,Lhali nám.” Veterán Grebeníček končí: Babiš, Piráti, NATO, budoucnost

 
VOLEBNÍ AUDIT ČESKA Piráti? To není žádná levice. Babiš nenapáchal takové škody jako „padlí“ Topolánek a Nečas. Budoucnost závisí na tom, co z výsledků práce národa se rozkrade. Tak uzavírá své politické působení expředseda KSČM, dlouholetý poslanec Miroslav Grebeníček. Ještě tvrdší slova volil k NATO a jeho zastáncům v ČR: Byli jsme prý obelháni.
08.09.2021 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Grebeníček (197 článků) , Mirek Topolánek (2365 článků)

Konec Bartoše. Tohle jestli předvedou... Zděšení po Primě. ,,Ku*va, drž už tlamu”

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) je terčem kritiky za své vystupování v pořadu Speciál 360° Hlas lidu na CNN Prima News. „Kurva, drž už tlamu,“ napsal expremiér Mirek Topolánek na svém twitteru, co by musel udělat, kdyby byl na místě. „První předvolební debata začala a Bartoš skončil,“ konstatuje k debatě, jíž se kromě Babiše a Bartoše účastnili i Marian Jurečka (KDU-ČSL) a Jan Hamáček (ČSSD), komentátor Reflexu Bohumil Pečinka. Zároveň se však obul i do premiéra. „Jestli bude evidentně vyčerpaný a vyhořelý Babiš triumfovat i v těchto volbách, bude to pouze výsledkem impotence jeho konkurentů,“ zmínil.
02.09.2021 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků) , Mirek Topolánek (2365 článků) , Jan Hamáček (3310 článků) , Marian Jurečka (855 článků)

„Ať už jdou do pr... “ To je síla. Dva špičkoví expolitici zaútočili na ČSSD

 
Někdejší poslanec TOP 09 Miroslav Kalousek se na svém facebookovém profilu opřel do sociální demokracie. Nebyl ale v posledních dnech sám, kdo si vzal ČSSD na paškál. O víkendu se do ní drsně obul expremiér Mirek Topolánek.
31.08.2021 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2365 článků) , Miroslav Kalousek (7449 článků)

Topolánek: „Jezevec z Hradu“ hraje hru, Babiš je jen údržbář. Expremiér o volbách i odposleších

 
Expremiér a bývalý šéf ODS Mirek Topolánek v pořadu Blesku Epicentrum promluvil mj. o blížících se volbách, ale i aktuální kauze odposlechů BIS. A na adresu prezidenta Miloše Zemana a dalších použil coby politický glosátor hned několik příměrů. Premiér Andrej Babiš (ANO) je podle něj jen údržbář, který toho v čele vlády příliš nedokázal, prezident Miloš Zeman rozjel novou hru a snaží se všem dokázat, že on je tu bača, který vládne politickému stádu.
31.08.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků) , Mirek Topolánek (2365 článků) , Miloš Zeman (26709 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »