Články k osobnosti

Mira Sorvino

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Mira Sorvino »
 

Mira Sorvino: V šestnácti mě režisér dusil kondomem

 
Hollywoodská hvězda Mira Sorvino (51) se může pochlubit Oscarem, ale cesta k němu byla trnitá. Prozradila, že když přišla v šestnácti letech na konkurz, čekala ji velmi podivná zkouška hereckého talentu.
15.07.2018 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Mira Sorvino (4 články) , Mira Mira (120 článků)

Pokoušelo se o něj tolik pěkných hereček, režisér Tarantino nakonec cukruje s touto ženou

 
Herečky měly pro režiséry slabost odjakživa, a když jde navíc o takovou kapacitu v oboru, jakou je Quentin Tarantino, zájemkyně mohl nepochybně přehazovat vidlemi. Z těch, které jej alespoň na čas lapily do svých sítí, jmenujme například Miru Sorvino či Kathy Griffin. Blízko má prý Tarantino například i k Paz de la Huertě. Ačkoli je tento padesátiletý věčný mládenec tu a tam viděn na večeři s novou dívkou, nejspíš další aspirující herečkou, již dlouho k žádné neměl tak blízko jako v neděli k neznámé blondýnce s kulichem…
16.02.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Mira Sorvino (4 články) , Quentin Tarantino (257 článků) , Kathy Griffin (6 článků)

Pil jsem i olivový olej, abych rychle přibral 14 kilo, říká Mark Wahlberg

 
Mark Wahlberg má za sebou výrazné a rychlé přibírání a hubnutí kvůli filmové roli. Herec přijal nabídku zahrát si bývalého boxera a křesťanského pastora Stuarta Longa ve filmu Father Stu. Během natáčení se musel změnit ze svalnatého sportovce v tukem obaleného duchovního.
08.02.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (659 článků) , Mira Sorvino (4 články) , Hilary Swank (31 článků) , Gina Lollobrigida (45 článků)

Halle Berry se bude potřetí vdávat, zasnoubila se s bývalou láskou Kylie Minogue

 
Dvakrát to nevyšlo, ale Halle Berry (45) se nevzdává a zkouší štěstí do třetice všeho dobrého. Řeč je o manželství, které u krásné herečky již dvakrát skončilo krachem. Nestárnoucí Halle Berry se však podle magazínu US Weekly zasnoubila se svým přítelem Olivierem Martinezem (46), mezi jehož expartnerky patří velice známá jména. Charismatický francouzský herec chodil například s herečkou Mirou Sorvino (44), nejvíce sexy ženou světa za minulý rok podle magazínu FHM Rosie Huntington-Whiteley  (24) nebo zpěvačkou Kylie Minogue (43).
11.01.2012 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (342 článků) , Mira Sorvino (4 články) , Kylie Minogue (381 článků) , Olivier Martinez (56 článků) , Rosie Huntington-Whiteley (51 článků)
« Předchozí 1 Další »