Články k osobnosti

Miloslava Vostrá

  poslankyně

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miloslava Vostrá »
 

„Tři roky držíte u moci velkokapitalistu, co za to dostanete?“ Vondra rýpal do Vostré. A bylo zle

 
Ve druhé hodině Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News proti sobě zasedli poslanec Robert Králíček z ANO, komunistka Miloslava Vostrá, občanský demokrat Alexandr Vondra a Jiří Kobza z SPD. Králíček s Vondrou označili výbuch ve Vrběticích za teroristický čin. Kobza trval na tom, že mohlo jít o nešťastnou náhodu, a to Králíčka zvedlo ze židle. Vondra se obul do prezidenta Zemana. Za Vrbětice i za vztah k novinářům. Poté se smál komunistům.
23.05.2021 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1290 článků) , Miloslava Vostrá (178 článků) , Jiří Zeman (1309 článků) , Jiří Vondra (82 článků)

Filip (KSČM): Vyváženost veřejnoprávních médií není vždy naplňována

 
Projev na 98. schůzi Poslanecké sněmovny dne 14. 4. 2021 k návrhu poslanců Vojtěcha Filipa, Stanislava Grospiče, Jiřího Valenty a Miloslavy Vostré na vydání zákona, kterým se mění zákon č. 159/2006 Sb., zákon o střetu zájmů, ve znění pozdějších předpisů
14.04.2021 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Valenta (179 článků) , Miloslava Vostrá (178 článků) , Stanislav Grospič (188 článků) , Vojtěch Filip (1502 článků) , Jiří Stanislav (104 článků)

Komunisté do toho hodili vidle: KSČM zasadila premiérovi a jeho ANO ránu, už je nepodpoří

 
Komunisté dnes vypověděli dohodu o toleranci vládě. Koalice ANO a ČSSD tak ztrácí partnera, díky němuž získala druhá vláda Andreje Babiše důvěru. Deníku N tuto informaci po úterní schůzi strany potvrdila komunistická poslankyně Miloslava Vostrá.
13.04.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22193 článků) , Miloslava Vostrá (178 článků)

Vostrá (KSČM): Prezidentův projev nebyl svým obsahem nijak překvapující

 
Komentář Miloslavy Vostré, poslankyně za KSČM a předsedkyně Rozpočtového výboru PSP ČR, k vánočnímu projevu prezidenta Miloše Zemana.
29.12.2020 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloslava Vostrá (178 článků) , Miloš Zeman (25593 článků)

Na Primě to vřelo: Babiš bude řídit očkování? To ne! Vládu drží pohromadě už jen touha po křeslech

 
Hosty druhé části Partie televize Prima byli poslankyně Miloslava Vostrá (KSČM), poslanec Jan Skopeček (ODS), poslanec Miroslav Kalousek (TOP 09) a poslanec Jan Řehounek (ANO). Svedli bitvu o státní rozpočet. Kalousek vytáhl bonmot o komunistech. Nakonec dostal od všech vynadáno premiér Andrej Babiš za to, že chce osobně řídit očkování proti covidu. Jen Řehounek svého stranického šéfa hájil.
20.12.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22193 článků) , Jan Skopeček (344 článků) , Jan Řehounek (10 článků) , Miloslava Vostrá (178 článků) , Miroslav Kalousek (7355 článků)

ANO a ČSSD vyhověly komunistům. Rozpočet na rok 2021 prošel Sněmovnou

 
Rozpočet na rok 2021 se schodkem 320 miliard prošel v pátek Poslaneckou sněmovnou. Poslanci vládních stran i přes původní odmítavý postoj k desetimiliardovému škrtu v resortu obrany nakonec na tento návrh poslankyně KSČM Miloslavy Vostré kývli. Právě to byla podmínka pro podporu rozpočtu ze strany komunistů.
18.12.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloslava Vostrá (178 článků)

Komunisté obrali armádu o 10 miliard, Metnar rezignaci odmítl. Opozice vytýká „zradu“

 
Poslankyně KSČM Miloslava Vostrá prosadila v dnešním dílčím hlasování o návrhu státního rozpočtu na příští rok škrt 10 miliard v obranných výdajích, opozice mluví o zradě armády. Ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO) dříve Blesku řekl, že v případě takto výrazných škrtů vyvodí svou osobní zodpovědnost. Dnes však rezignaci odmítl.
18.12.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloslava Vostrá (178 článků)

Komunistka Vostrá: S ANO už nemáme o čem jednat

 
S ANO v této chvíli nemáme o čem jednat, řekla Právu k otázce podpory návrhu státního rozpočtu šéfka rozpočtového výboru Sněmovny Miloslava Vostrá (KSČM). V pátek bude Sněmovna pokračovat v závěrečném kole v projednávání zákona a vláda pro něj nemá podporu. Komunisté, jejichž hlasy by rád kabinet získal, chtějí odebrat z rozpočtu ministerstva obrany deset miliard korun.
18.12.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloslava Vostrá (178 článků)

Babiš orodoval u komunistů o podporu rekordní sekery. Slyšel potřetí ne

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) v úterý zhruba hodinu jednal o podpoře pro návrh státního rozpočtu se členy poslaneckého klubu KSČM. Komunističtí poslanci zvažují, že menšinové vládě pomohou ve středu s prosazením rozpočtu ve Sněmovně odchodem z hlasování. Dnes ale nerozhodli. Zatím se k dohodě nedospělo, jednání bude pokračovat ve středu, sdělila ČTK komunistická předsedkyně rozpočtového výboru Miloslava Vostrá.
15.12.2020 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22193 článků) , Miloslava Vostrá (178 článků)

Babiš přišel jednat o podpoře pro rozpočet za poslanci KSČM, ti zvažují odchod z hlasování

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) přišel o podpoře pro návrh státního rozpočtu jednat se členy poslaneckého klubu KSČM, řekli ČTK účastníci schůzky. Komunističtí poslanci zvažují, že menšinové vládě pomohou ve středu s prosazením rozpočtu ve Sněmovně odchodem z hlasování. Výkonný výbor strany v pátek rozhodl, že KSČM pro rozpočet hlasovat nebude, snížením kvora by poslanci usnesení vyhověli. Klub se sešel krátce po 18.00, jak dopoledne avizovala komunistická předsedkyně rozpočtového výboru Miloslava Vostrá.
15.12.2020 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22193 článků) , Miloslava Vostrá (178 článků)

KSČM rozpočet nepodpoří a ze sálu neodejde, řekl Filip

 
Koalice ANO a soc. dem. se může rozloučit s podporou návrhu státního rozpočtu na příští rok ze strany komunistů. Nic na tom nezměnilo ani úterní ranní vyjednávání premiéra Andreje Babiše (ANO) a ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO) s šéfem KSČM Vojtěchem Filipem a předsedkyní sněmovního rozpočtového výboru Miloslavou Vostrou.
15.12.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22193 článků) , Miloslava Vostrá (178 článků) , Vojtěch Filip (1502 článků)

Nečekaně ostrá komunistka Vostrá: Pana prezidenta jsme o žádné zprostředkování nežádali

 
Přetahovaná o schvalování státního rozpočtu pokračuje. Komunisté chtějí odebrat z rozpočtu Ministerstva obrany deset miliard korun, návrh předložila předsedkyně rozpočtového výboru Miloslava Vostrá, která byla hostem pořadu Interview na ČT24. Postoj KSČM podle ní souvisí i s tím, že nesouhlasí se členstvím České republiky v Severoatlantické alianci. Do sporu se již vložil i prezident Miloš Zeman, kterému skrze televizní kamery vzkázala, že o jeho pomoc „není zájem a nikdo o ni ani nežádal“. „My jsme sami schopní jednat navzájem,“ zdůraznila.
10.12.2020 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloslava Vostrá (178 článků) , Miloš Zeman (25593 článků)

Vostrá (KSČM): Jak chutná moc? V restauraci na pražském Vyšehradě asi "výborně"

 
Reakce Miloslavy Vostré, poslankyně za KSČM a předsedkyně Rozpočtového výboru PSP ČR, na ministra zdravotnictví Romana Prymulu (za ANO), který navštívil v noci na čtvrtek restauraci na pražském Vyšehradě, která měla být v rámci jeho vlastních opatření proti šíření koronaviru zavřená.
23.10.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloslava Vostrá (178 článků)

Komunisté u Babiše opět nepochodili se změnou rozpočtu

 
Ani čtvrteční jednání předsedy KSČM Vojtěcha Filipa a komunistické šéfky sněmovního rozpočtového výboru Miloslavy Vostré s premiérem Andrejem Babišem (ANO) a ministryní financí Alenou Schillerovou (za ANO) nepřineslo jasno do toho, zda komunisté případně podpoří státní rozpočet na příští rok.
22.10.2020 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22193 článků) , Miloslava Vostrá (178 článků) , Vojtěch Filip (1502 článků)

Komunisté drží vládu v šachu. Kvůli 10 miliardám navíc pro armádu nepodpoří rozpočet?

 
Předsedkyně sněmovního rozpočtového výboru Miloslava Vostrá (KSČM) trvá na tom, že rozpočet ministerstva obrany na příští rok by neměl vzrůst o deset miliard korun proti letošnímu, jak o tom v pondělí rozhodla vláda při hlasování o státním rozpočtu na rok 2021. Námitky proti plánu vznesli komunisté, kteří dosud menšinový kabinet ANO a ČSSD podporovali, minulý týden. Jak hlasovat, doporučí komunistickým poslancům širší vedení KSČM, řekla v úterý Vostrá ČTK. Osobně zvažuje, zda by kvůli investicím do armádních nákupů neměla Sněmovna vládě návrh vrátit k přepracování.
20.10.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloslava Vostrá (178 článků)

Filip dal Babišovi další podmínky

 
Ještě před projednáváním státního rozpočtu vládou probírali tento návrh ve středu šéf komunistů Vojtěch Filip a předsedkyně rozpočtového výboru Sněmovny Miloslava Vostrá (KSČM) s premiérem Andrejem Babišem (ANO) a ministryní financí Alenou Schillerovou (za ANO).
15.10.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22193 článků) , Miloslava Vostrá (178 článků) , Vojtěch Filip (1502 článků)

Evropa není konzervativní, ale neomarxistická, vmetl poslanec ANO Juříček Moravcovi

 
Podnikatel a poslanec Pavel Juříček (ANO) má za to, že vláda potřebuje volný prostor k tomu, aby řešila ekonomickou krizi způsobenou koronavirem. V souvislosti s tím zdůraznil, že kabinet hodlá podporovat školství, ale kdyby bylo na Juříčkovi, prý by podporoval nadané děti spíš než inkluzi. Pirátský poslanec Mikuláš Ferjenčík oponoval, že vládu je třeba i v krizi kontrolovat a nezbude, než vládě Andreje Babiše „svázat ruce“. Poslankyně Miloslava Vostrá (KSČM) Juříčka rozesmála.
05.07.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22193 článků) , Miloslava Vostrá (178 článků) , Pavel Juříček (15 článků)

A co Milada Horáková... Redaktorka ČT udeřila ve studiu na Vostrou. Došlo i na Filipa

 
Aktuální schodek rozpočtu nemusí být konečný a může ještě vzrůst, připustila předsedkyně sněmovního rozpočtového výboru Miloslava Vostrá (KSČM) v Interview ČT24. Kritiku ze strany Nejvyššího kontrolního úřadu, že vláda v době konjunktury nedostatečně šetřila a málo investovala, připouští. Kromě debaty ohledně rozpočtu došlo i na připomínku sedmdesátého výročí zavraždění Milady Horákové.
23.06.2020 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (466 článků) , Miloslava Vostrá (178 článků)

Otazníky jsme si vyjasnili. Komunisté chtějí kývnout na schodek 500 miliard

 
Šéfka sněmovního rozpočtového výboru Miloslava Vostrá za KSČM doporučí spolustraníkům, aby podpořili navýšení schodku letošního rozpočtu na 500 miliard, jak chce vláda. KSČM s podporou váhala, a tak Schillerová sháněla podporu u dalších stran. Vostrá v rozhovoru pro Novinky uvedla, že si na čtvrtečním jednání s ministryní financí Alenou Schillerovou (za ANO) objasnily, kam peníze půjdou. O definitivní podpoře rozhodne v sobotu širší vedení strany.
18.06.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloslava Vostrá (178 článků)

Komunista Filip se před palbou „skryl“ s dámou u Zemana. Opozice: Pošimral ruského medvěda

 
Šéf KSČM Vojtěch Filip čelí opět kritice za svá slova pro ruský armádní deník o československých legionářích, za která ho již peskoval i prezident Miloš Zeman. Právě za ním však Filip dnes vyrazil v doprovodu své rudé kolegyně Miloslavy Vostré. Ve Sněmovně se do něj mezitím zostra pustili. Podle Mariana Jurečky (KDU-ČSL) mluvil pro Rusy jak starý bolševik, podle Víta Rakušana (STAN) pošimral pod bradou ruského medvěda. Padly proto výzvy, aby se od výroků Filipa, který čelí palbě i na sítích, Sněmovna distancovala.
26.05.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloslava Vostrá (178 článků) , Vojtěch Filip (1502 článků) , Miloš Zeman (25593 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »