Články k osobnosti

Miloš Zeman

  politik, Prezident ČR

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miloš Zeman »
 

Komentátor Pečinka prorokuje Zemanovi: Může spadnout do jámy, kterou teď kope pro jiné

 
Prezident Miloš Zeman v úvodu svého vánočního poselství vysvětlil, proč zrušil tradici prezidentských novoročních projevů. Údajně je zavedl komunistický prezident Gottwald a on se chtěl vrátit k tradicím první republiky. Rušit něco tolik let po převratu je podle komentátora Bohumila Pečinky spíš paradoxní. „O důvod víc, že právě prezident Zeman se tento rok aktivně účastnil na začlenění komunistické strany do současné vládní sestavy,“ rozepsal se na serveru E15.cz komentátor.
26.12.2018 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků)

Zhnusený Ivan Bartoš po projevu prezidenta: V Číně mají možná rychlé vlaky, ale taky koncentrační tábory

 
Za standardní či nepříliš překvapivé označili v anketě ČTK čeští politici dnešní vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana. Hlava státu podle nich především shrnula své známé názory. Předseda ODS Petr Fiala ocenil varování před zpomalením ekonomického růstu, upozorňuje ale na to, že současná vláda, kterou Zeman podporuje, situaci jen zhoršuje. Předseda Pirátů Ivan Bartoš odmítl Zemanova slova, že nedávné protivládní demonstrace jsou v době svobodných voleb pohrdáním vůlí občanů. Občanská společnost má na podobné projevy právo, uvedl.
26.12.2018 17:56 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1436 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Ivan Ivan (1153 článků)

Nenávistný projev v hávu hrané laskavosti. Lidi, kde to jsme? Štětina, Herman či Janda o prezidentově poselství

 
Prezident České republiky Miloš Zeman ve středu tradičně pronesl vánoční projev a nejednomu politikovi se z něj udělalo nevolno. Ozývá se ostrá kritika za nenávistný projev postrádající hlavní téma nebo slova o „lepšolidech“. Hlava státu se nevyhnula ani označení největšího vlastizrádce od dob Husáka.
26.12.2018 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků)

Projev byl objektivní, pochválil prezidenta Babiš

 
Dnešní vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana bylo podle premiéra Andreje Babiše (ANO) nekonfrontační a objektivní. Předseda vlády ČTK napsal, že se mu projev líbil. Babiše potěšilo například to, že Zeman pochválil lídry ANO, ČSSD a KSČM za sestavení a podporu současné vlády, nebo slova prezidenta na adresu vládního národního investičního plánu.
26.12.2018 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Kavárna se opět ozve s pískotem, to je jasné, říká expert po projevu prezidenta. A kritikům prezidentova zdraví prý sklaplo

 
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ „Projev to byl velice vyvážený, byl hodný prezidenta,“ zhodnotil pro ParlamentníListy.cz vánoční projev Miloše Zemana analytik Jiří Mikeš. Vyjádřil se ke slovům prezidenta ohledně vojáků v Afghánistánu, v souvislosti s důvěrou k armádě a k médiím i k jeho razantnímu vyjádření vůči „lepšolidem“ a protivládním demonstracím.
26.12.2018 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků)

Respekt o Zemanově projevu: Jako z úst Gustáva Husáka

 
Komentátor Jaroslav Spurný z Respektu zhodnotil vánoční poselství pronesené dnes z úst prezidenta Miloše Zemana. Podle jeho názoru ve svátečním projevu pouze vykrádal sám sebe a některá jeho slova zněla jako z dob nejsilnější komunistické normalizace a jako z úst jejího představitele Gustáva Husáka.
26.12.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Gustáv Husák (120 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Standard, nic nového, hodnotí politici Zemanovo poselství

 
Za standardní či nepříliš překvapivé označili čeští politici středeční vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana. Hlava státu podle nich především shrnula své známé názory. Premiér Andrej Babiš (ANO) byl s projevem spokojen, podle něj byl nekonfrontační a objektivní.
26.12.2018 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Standardní, nepřekvapivé, hodnotí politici Zemanovo poselství. Babiš je spokojený

 
Za standardní či nepříliš překvapivé označili v anketě ČTK čeští politici dnešní vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana. Hlava státu podle nich především shrnula své známé názory. Předseda ODS Petr Fiala ocenil varování před zpomalením ekonomického růstu, upozorňuje ale na to, že současná vláda, kterou Zeman podporuje, situaci jen zhoršuje. Předseda Pirátů Ivan Bartoš odmítl Zemanova slova, že nedávné protivládní demonstrace jsou v době svobodných voleb pohrdáním vůlí občanů. Občanská společnost má na podobné projevy právo, uvedl. Poselství si naopak pochvaluje premiér Andrej Babiš (ODS), který Zemanova slova označil za objektivní a nekonfrontační.
26.12.2018 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Petr Fiala (1436 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Ivan Ivan (1153 článků)

Johana Hovorková o projevu prezidenta: Hnusné jako vždycky. Ten sluha Ruska a Číny se prostě za nic nestydí

 
Vánoční projev Miloše Zemana už je za námi a Forum24 si ho samozřejmě nemohlo nechat ujít. „Bylo to prostě hnusné jako vždycky,“ zní hodnocení prezidentova projevu z webu Pavla Šafra. Zeman to schytal za chválu Babiše, zmiňování kvót a migrační krize i za Soukupův termín „lepšolidé“. „Ten člověk se prostě za nic nestydí,“ stýská si autorka kritiky.
26.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků)

Prezident Zeman: Lepšolidé jsou ti, kteří se považují za něco lepšího než ostatní

 
Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana
26.12.2018 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků)

Zeman pochválil Babišovu vládu, varoval před zpomalením ekonomického růstu

 
Prezident Miloše Zeman ve vánočním poselství pochválil současnou vládu premiéra Andreje Babiše (ANO). Současně ocenil odvahu předsedů ČSSD Jana Hamáčka a KSČM Vojtěcha Filipa, že se nelekli a do vytvoření, respektive podpory této vlády šli. Varoval před zpomalením ekonomického růstu kvůli celním válkám a kritizoval "špionmánii" v souvislosti se společností Huawei.
26.12.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Jan Hamáček (1261 článků) , Vojtěch Filip (1175 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

VÁNOČNÍ POSELSTVÍ prezidenta Miloše Zemana: Lepšolidi, špionománie a dvě hysterické vlny

 
Dnes v jednu hodinu běželo v televizi hned na několika kanálech Vánoční poselství prezidenta republiky. Miloš Zeman (74) v tomto poselství popřál lidem šťastný nový rok, ale probral i důležitá témata a události uplynulého roku. Nešetřil u toho výrazy, které musel divákům u televizních obrazovek vysvětlovat.
26.12.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků)

Prezident Zeman vysvětlil, kdo jsou „lepšolidé“. Líbit se to dotyčným rozhodně nebude. Přidal čísla, kterými se televize nechlubí

 
Prezident Miloš Zeman dnes pronesl svůj tradiční projev ze zámku v Lánech. První vánoční poselství v Zemanově druhém funkčním období odvysílaly ve 13:00 hlavní televizní i rozhlasové stanice a také Česká tisková kancelář. Zemanovi předchůdci pronášeli projev na Nový rok, navázat na ně chtějí v první den roku 2019 předsedové Senátu Jaroslav Kubera (ODS) a Sněmovny Radek Vondráček (ANO).
26.12.2018 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (722 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Jára Nový (125 článků)

Zemanovo vánoční poselství: Povinná volební účast, hysterická vlna a „lepšolidi“

 
Ve středu pronesl na zámku v Lánech prezident Miloš Zeman první vánoční poselství svého druhého volebního období. Hlava státu bilancovala volební rok a slíbila, že bude ve svém druhém období usilovat o obranu České republiky, slíbil i další výjezdy do českých a moravských krajů. Prezident zároveň přišel s tím, že by se mohla po vzoru první republiky obnovit povinná volební účast. Zeman pochválil vládu Andreje Babiše (ANO) a nenechal si ujít rýpnutí do demonstantů, kteří proti kabinetu protestovali.
26.12.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků)

Zeman ve vánočním projevu zkritizoval protivládní demonstrace a „lepšolidi”

 
Prezident Miloš Zeman ve středu v tradičním vánočním projevu zkritizoval protivládní demonstrace, které jsou podle něj v podmínkách svobodných voleb pohrdáním vůlí voličů. Mluvil také o podpoře ekonomické diplomacie, vyslovil se pro povinnou volební účast a vyjádřil se i k varování ohledně bezpečnostních rizik spojených s čínskými telefony. Ta podle Zemana dělají z českých občanů nesvéprávné a manipulovatelné bytosti, které se nedokážou samy ubránit.
26.12.2018 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků)

Zeman je žlučovitý stařec, po nás potopa. Babišovi se ta firma jménem stát nějak rozpadá. Historik Lang volá po aspoň trochu statečném státním zástupci, který by s tím něco udělal

 
CO NÁM DAL ROK 2018 Mstivý, žlučovitý stařec. To je Miloš Zeman, obklopující se poradci, jejichž hlavní a vlastně jediné krédo je „po nás potopa“. Babiš poznává, že stát opravdu nejde řídit jako firmu a nějak se mu to rozpadá. Ódéeska si polepšila, topka naopak, neb zvolila kariéristu. A Piráti? Agresivní levice s čírem na hlavě i v hlavě. Tak hodnotí uplynulý rok regionální historik Martin Lang z Rokycanska. Za problémy se zahraničními pracovníky z montoven viní minulé vlády. A zvedá varovný prst ohledně nové technologické revoluce, která může být dobrodiním, ale i peklem…
26.12.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků)

Zeman pronese vánoční poselství. V minulosti chválil, útočil i obhajoval své kontroverzní kroky

 
Prezident Miloš Zeman ve středu hodinu po poledni pronese poprvé v novém funkčním období svůj tradiční projev – vánoční poselství ze zámku v Lánech. Zemanovi předchůdci pronášeli projev na Nový rok, stávající hlava státu však tuto praxi změnila. Novinky přinášejí ohlédnutí za hlavními tématy, která dominovala jeho vánočním projevům v minulosti.
26.12.2018 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků)

V jednu po obědě promluví prezident Zeman. Bude zase rozruch?

 
Prezident Miloš Zeman dnes pronese svůj tradiční projev ze zámku v Lánech. První vánoční poselství v Zemanově druhém funkčním období odvysílají ve 13:00 hlavní televizní i rozhlasové stanice a také Česká tisková kancelář.
26.12.2018 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků)

Z českého školství se stává vymývání mozků nezletilých. Jestli se něco nezmění, budou nás příští generace proklínat, varuje světově uznávaný biolog

 
CO NÁM DAL ROK 2018 Vymývání mozků dětem školou povinných a absence pořádné výuky přírodních věd. To se nám může v budoucnosti šeredně vymstít. Stejně jako benevolence k nejrůznějším šizuňkům. Kdo platí a zajišťuje ty k nerozeznání podobné červené karty, které se objevují tu na setkáních pana prezidenta s občany, tu na demonstracích proti předsedovi vlády. Kdo říká, že Miloš Zeman je vlastizrádce, je vlastizrádcem sám. To uvádí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz světově uznávaný přírodovědec, geolog Doc. RNDr. Václav Ziegler, CSc. Propírá „finanční černou díru Ukrajinu“ a podrobněji se věnuje rusko-ukrajinskému konfliktu v Kerčském průlivu. V přání na nový rok se svěřuje s případnými obavami z velkého konfliktu, který může vzniknout z Ukrajiny.
26.12.2018 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků)

Miloš Zeman rozběsnil Araby: Na ambasádu v Jeruzalémě zapomeňte, Češi!

 
Úsilí Miloše Zemana (74) o přesun české ambasády v Izraeli z Tel Avivu do Jeruzalému se setkalo s odporem Ligy arabských států (LAS). Předseda arabského parlamentu Mišál bin Fahim Salámí vzkázal České republice, že by to neměla dělat. V opačném případě se podle něj "historický a právní status okupovaného města Jeruzaléma" ocitne v ohrožení.
25.12.2018 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků) , Aviva Baumann (218 článků)