Články k osobnosti

Miloš Zeman

  politik, Prezident ČR

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miloš Zeman »
 

Hrad: Prezident republiky jmenuje ministra zahraničních věcí

 
Prezident republiky Miloš Zeman jmenuje v úterý dne 16. října 2018 Tomáše Petříčka do funkce ministra zahraničních věcí.
15.10.2018 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21653 článků)

Profesor Budil: Západ nás bezostyšně využívá. Je u nás spousta parazitů a loutek

 
STO LET REPUBLIKY Naše republika se stále nedokáže vymanit ze stínu západních států, které ji bezostyšně ekonomicky využívají. Kosmopolitní scéna je zaplněna zbytečnými parazity, těšícími se slávě celebrit. Přestaňme posuzovat či dokonce urážet lidi podle jejich volebních preferencí. V Praze žije řada ruských rezidentů a v ulicích vidíme množství čínských a ruských turistů, ale stejný stav by bezpochyby existoval, i kdyby byl českým prezidentem třeba Michael Kocáb. Tolik k „proruskému a pročínskému“ působení Miloše Zemana. Uznávaný filozof, profesor Ivo Budil v obšírném rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hodnotí historii Československa a uvádí překvapující souvislosti a i v zahraničí zmiňované názory, které jsou pro běžného našince téměř utajeny.
15.10.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (673 článků) , Ivo Budil (17 článků) , Miloš Zeman (21653 článků) , Michael Michael (1270 článků)

Český rozhlas: Prezident Miloš Zeman exkluzivně na stanici Radiožurnál

 
Stanice Český rozhlas Radiožurnál dnes odvysílá exkluzivní živý rozhovor z lánského zámku s prezidentem republiky. Mezi diskutovaná témata budou patřit zejména výsledky uplynulých voleb či blížící se 100. výročí vzniku Československé republiky.
15.10.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21653 článků)

Hudec (Zelení): O fackování Rómů za totality

 
Prezident Miloš Zeman se měl kdesi na Olomoucku mimo jiné vyjádřit, že líné Romy jejich vlastní předáci za totality umravňovali fackováním. Ostře se proti podobným výrokům ohradilo Evropské centrum pro práva Romů.
15.10.2018 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21653 článků)

Starostové chtějí předsedu Senátu. Měl by zastávat opoziční stanoviska k proruské politice Hradu, plánuje Gazdík

 
Začíná boj o křeslo předsedy Senátu. Mnozí se shodují na tom, že na jeho post by měla usednout osobnost, která bude názorovou protiváhou Miloše Zemana. O ní už v pondělí večer budou jednat starostové, občanští demokraté a lidovci, tedy politické strany, které mají po volbách nejsilnější kluby v horní komoře Parlamentu. Jejich pozice jsou velmi vyrovnané, a záležet tak bude na tom, k jakému klubu se připojí neúspěšní prezidentští kandidáti, uvedl server Aktuálně.cz.
14.10.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21653 článků)

Milan Knížák: O prezidentských medailích

 
Naši polistopadoví prezidenti si neví s medailemi rady. Havlovo obdarovávání kamarádů z disentu jsem ze začátku pochopil jako odměnu za totalitní příkoří, ale dál už to nebylo vyznamenávání hrdinů, ale dekorování vládcových milců. To stejné se děje u Miloše Zemana.
14.10.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21653 článků)

Prezidentův poradce obviněn

 
Stále ještě neoficiální poradce prezidenta Miloše Zemana (74) Jie Ťien-ming (41) čelí v Číně obvinění z uplácení vysokých politických představitelů.
13.10.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21653 článků)

Zeman: Šéf BIS Koudelka není člověk na svém místě

 
Prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro PL odmítá, že by naléhal na vládu, aby odvolala ředitele civilní kontrarozvědky. Přesto však uvedl, že Michal Koudelka podle jeho slov není člověk na svém místě.
13.10.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21653 článků)

Skripal, bombardování Jugoslávie, Kiska. Miloš Zeman na PL znovu mnohým zvedne mandle

 
ROZHOVOR S PREZIDENTEM Šéf NATO Jens Stoltenberg se chová alibisticky, když se snaží omlouvat bombardování Srbska v roce 1999. Ta válka Aliance byla podle prezidenta Zemana chybou. Hlava státu to řekla ParlamentnímListům.cz. V souvislosti s děním kolem BIS pak Miloš Zeman uvedl, že její šéf Michal Koudelka není „člověkem na svém místě“. Prezident nicméně důrazně odmítá, že by žádal vládu, aby ho odvolala.
13.10.2018 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21653 článků)

Paní Miroslavo Němcová, a co jste v osmdesátých letech dělala vy? Petr Žantovský už má dost kádrování

 
TÝDEN V MÉDIÍCH V reakcích na dohadování o koalicích po komunálních volbách média vůbec nenahlédla situaci z toho úhlu, že se rozhoduje o vedení měst proti vůli voličů. Petr Žantovský připomíná, že volby se konají proto, aby voliči řekli, co si přejí, a ne proto, aby byl vítěz z rozhodování vyšachován. Pak jde spíš o nedemokracii, než o demokracii. Debata o udělení vyznamenání Michalu Davidovi slouží jen k útokům na prezidenta Miloše Zemana. Pokud je zpěvák kádrován za svá spartakiádní Poupata, ať jeho velká kritička Miroslava Němcová prozradí, co sama v osmdesátých letech dělala.
13.10.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1330 článků) , Miroslava Němcová (1425 článků) , Miloš Zeman (21653 článků)

Zemanův poradce Nejedlý na pohřbu Kočky (†28) s novou ženou: Manželka přišla sama

 
Na posledním rozloučení s Janem Kočkou ml.(†28), který před 14 dny sjel do protisměru a zabil při následné nehodě sebe i nevinného řidiče kamionu, se sešla pěkná směsice lidí. Nechyběl třeba poradce Miloše Zemana Martin Nejedlý (51) s přítelkyní, kvůli které opustil manželku, sestru Verešové Alexandru Nejedlou (43). Ta nicméné na okázalý pohřeb přišla také...
12.10.2018 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (301 článků) , Miloš Zeman (21653 článků)

Čínský poradce prezidenta Zemana má problém

 
Člen poradního týmu prezidenta Miloše Zemana Jie Ťien-ming je vyšetřován pro podezření z ekonomické kriminality. Píše o tom server České Noviny.cz.
12.10.2018 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21653 článků)

Zemanův poradce figuruje ve velké korupční kauze. Pustí ho teď prezident k vodě?

 
Jméno exšéfa společnosti CEFC China Energy Jie Ťien-minga figuruje v rozsáhlém korupčním procesu, v němž je souzen někdejší nejvyšší představitel čínské komunistické strany v provincii Kan-su. Ve čtvrtek prokuratura extajemníka Wang San-jüna obvinila, že přijal od  Jie Ťien-minga úplatky v neurčené výši, informovala agentura Reuters s odvoláním na čínskou státní televizi CCTV. CEFC si před časem vybrala Česko jako sídlo evropských aktivit, Jie Ťien-ming je čestným poradcem prezidenta Miloše Zemana.
12.10.2018 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21653 článků)

Nenechme se rozdělit, apeloval Zeman na partnery z Visegrádské čtyřky

 
Pokusy o zasahování do vnitřních záležitostí zemí Visegrádské čtyřky (V4) jsou podle prezidenta Miloše Zemana zbytečné a vedou k odcizení vůči ostatním státům EU. Zeman to dnes řekl na tiskové konferenci po jednání se svými kolegy ze Slovenska, Maďarska a Polska ve Vysokých Tatrách. Zprávu přinesla ČTK.
12.10.2018 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21653 článků)

Aktivista Peszynski popsal rozdíl mezi Zemanem a Babišem. Nahlédněte

 
Aktivista Tomasz Peszynskiprozradil, jaký rozdíl je mezi prezidentem Milošem Zemanem a premiérem Andrejem Babišem (ANO). Zatímco prvnímu jsou demonstranti v ulicích spíše pro smích a nic si z nich nedělá, pro Babiše je prý důležité, aby na veřejnosti působil pozitivně. O to důležitější proto podle Peszynského je v protestech neustávat a dávat tak Babišovi najevo, že opravdu není všemi milován.
12.10.2018 13:01 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14284 článků) , Miloš Zeman (21653 článků)

Zemanova poradce viní z uplácení. Zaplatil si cestu k miliardám pro CEFC?

 
Jméno bývalého šéfa společnosti CEFC China Energy Jie Ťien-minga figuruje v rozsáhlém korupčním procesu, v němž je souzen někdejší nejvyšší představitel čínské komunistické strany v provincii Kan-su. Ve čtvrtek prokuratura bývalého stranického tajemníka Wang San-jüna obvinila, že přijal od exšéfa CEFC Jie Ťien-minga úplatky v blíže neurčené výši, informovala dnes agentura Reuters s odvoláním na čínskou státní televizi CCTV. CEFC si před časem vybrala Česko jako sídlo svých evropských aktivit a Jie Ťien-ming je čestným poradcem českého prezidenta Miloše Zemana.
12.10.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21653 článků)

Když kandidát vyleze z kontejneru... Miloš Zeman se vyřádil na sociální demokracii

 
I tento čtvrtek na TV Barrandov v pořadu Týden s prezidentem došlo na diskusi nad zajímavými a ostře sledovanými tématy posledních dnů. Prezident s generálním ředitelem Jaromírem Soukupem debatoval například o výsledcích voleb, ministrovi zahraničí nebo o tom, co si myslí o sociální demokracii.
11.10.2018 22:21 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21653 článků)

Místopředseda ČSSD Netolický: Zase tak špatný výsledek to nebyl. Zeman se rozhodl na nás útočit

 
Sociální demokracie opět prožívá další volební prohru v řadě. Zevnitř ČSSD je tak opět slyšet volání po obnově strany, nebo jejím rozdělení. Vládní strana, která ztrácí voliče, nyní stojí na zásadním rozcestí. Jak se k takovému problému hodlá postavit a má ČSSD schopnosti se s tím vším vypořádat a zase se stát úspěšnou? Nejen na to se zeptala moderátorka Zuzana Tvarůžková jejího místopředsedy a hejtmana Martina Netolického, podle jehož slov straně do jisté míry uškodil prezident Miloš Zeman.
11.10.2018 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21653 článků) , Zuzana Tvarůžková (144 článků)

Jiří Vyvadil: Pane prezidente, je správné, že chcete ocenit Michala Davida

 
Věřím, že mě nikdo nemůže kritizovat, že bych od ráno do večera bojoval za Miloše Zemana a jeho názory. Samozřejmě, že s ním často souhlasím a holt také někdy nesouhlasím, ale to je normální. Ale rozhodně sdílím jeho názor že Gott, David či Bílá jsou špičky naší hudební pop kultury, kteří rozdávali po desetiletí radost celému národu.
11.10.2018 19:36 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1330 článků) , Miloš Zeman (21653 článků)

Michal David odpovídá kritikům: Já že jsem zpíval komunistům? Vždyť jsem měl tátu v emigraci

 
Zpěvák Michal David už ví, že u příležitosti oslav stých narozenin našeho moderního státu dostane od prezidenta Miloše Zemana státní vyznamenání. Na sociálních sítích tato informace vyvolala rozruch. Někteří lidé se domnívají, že David dostává vyznamenání, protože je nakloněný právě Zemanovi. Nemluvě o tom, že svou pěveckou kariéru začal budovat v dobách komunistické normalizace. David však odmítá, že by kdykoli sloužil komunistickému režimu.
11.10.2018 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1330 článků) , Miloš Zeman (21653 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »