Články k osobnosti

Miloš Janeček

  senátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miloš Janeček »
 

Nejen lékaři mají směšné platy, říká senátní kandidát, profesor medicíny

 
ROZHOVOR Nerad odcházím od rozdělané práce a jako předseda Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku bych rád dokončil obnovení a zjednodušení postgraduálního vzdělávání lékařů, vyvolal polemiku politiků i zdravotníků na téma stále se zvyšujícího počtu odchodů lékařů do zahraničí, prozradil ParlamentnímListům.cz senátor prof. Mudr. Miloš Janeček CSc.
08.10.2014 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Janeček (12 článků)

Falešný projekt měl obrat otce miliardáře Janečka o milióny

 
Před dvěma roky koupil otec miliardáře Karla Janečka developerskou firmu Vejprnice – Pod Hájíčkem, která plánovala postavit ve Vejprnicích na Plzeňsku desítky rodinných domů. Dodnes není v zemi kopnuto kvůli nedořešenému úřednímu povolení a teď navíc policie obvinila bývalého zmocněnce firmy Ladislava Vaněčka a jeho známého Miloše Chládka z toho, že chtěli Janečka staršího připravit o milióny.
24.09.2014 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Janeček (12 článků)

Senátoři těsně před volbami odchází z ČSSD. Prý kvůli kmotrům

 
Dva senátoři – Miloš Janeček, Pavel Lebeda – se před blížícími se volbami do horní komory Parlamentu rozhodli opustit řady sociální demokracie. Nelíbí se jim vliv lokálních kmotrů. Nově se budou o členství v Senátu ucházet na kandidátce strany Republika, kterou vedou dva bývalí členové Věcí veřejných, Otto Chaloupka a Michal Babák.
28.08.2014 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Janeček (12 článků) , Pavel Lebeda (35 článků) , Michal Babák (379 článků) , Otto Chaloupka (169 článků)

Tři nynější senátoři ČSSD budou kandidovat za Republiku

 
Trojice senátorů zvolených za ČSSD - Miroslav Krejča, Pavel Lebeda a Miloš Janeček ve čtvrtek – oznámila, že v nadcházejících doplňovacích volbách do Senátu bude kandidovat za stranu Republika. Krejča s Lebedou za nově vzniklé uskupení kandidovali již ve volbách do Evropského parlamentu. Za jejich rozkmotřením s ČSSD jsou spory s místními organizacemi.
28.08.2014 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Janeček (12 článků) , Miroslav Krejča (17 článků) , Pavel Lebeda (35 článků)

Senátor Janeček: ČSSD mi neumožní znovu kandidovat, ačkoliv jsem nikdy neslyšel žádnou výtku

 
ROZHOVOR Senátor Miloš Janeček (ČSSD) pro ParlamentníListy.cz řekl, jak dopadnou letošní volby: „Vzhledem k tomu, že tradiční politické strany nejsou schopny řešit problémy státu a místo toho se starají o vnitrostranický boj a získávání lukrativních postů, což vede k odlivu voličů, dochází k volbě různých hnutí, spolků apod. Na politickou scénu se tak dostávají lidé zcela bez politických zkušeností, kterým voliči vystavují blanko šek ve slepé víře, že dojde ke změně k lepšímu."
25.07.2014 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Janeček (12 článků)

Senátor Janeček nedostal nominaci do voleb a opustil klub ČSSD

 
Klub senátorů ČSSD se opět zmenší. Včera ho opustil Miloš Janeček, který své rozhodnutí v pondělí oznámil písemně šéfovi brněnské organizace a primátoru města Romanu Onderkovi. V úterý svůj odchod potvrdil Právu. Ve straně podle něj panují nedemokratické poměry. Vadí mu, že ho nenominovali opětně jako kandidáta do letošních senátních voleb.
04.06.2014 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Janeček (12 článků)

Další senátor opustil ČSSD, nedostal nominaci do voleb

 
Senátní klub ČSSD opouští jeden senátor za druhým: od voleb 2012 ze strany zběhli z 45 členů už tři. Naposledy tak učinil včera Miloš Janeček, který své rozhodnutí v pondělí oznámil písemně šéfovi brněnské organizace a primátoru města Romanu Onderkovi. V úterý svůj odchod potvrdil Právu.
04.06.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Janeček (12 článků)

Senátoři žádají Ústavní soud o zrušení vyhlášky o hrazení péče

 
Senátoři požádali Ústavní soud o zrušení vyhlášky, podle níž zdravotní pojišťovny proplácejí lékařům poskytnutou péči. Podle 39 zákonodárců z opozice i koalice je v předpisu nerovnost, je nepředvídatelný a zdravotnictví je kvůli němu neufinancovatelné. Hrozí prý zhoršení péče. Novinářům to dnes řekl šéf senátního zdravotního výboru Miloš Janeček (ČSSD). Za stížností je Česká lékařská komora (ČLK). Vedení Ministerstva zdravotnictví už dřív uvedlo, že péče o pacienty je zajištěna a její zhoršení nehrozí.
27.03.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Janeček (12 článků)

ODS se rozloučí se zdravotnickým výborem, získá ho ČSSD

 
Zatímco místopředsedy horní komory zůstanou Zdeněk Škromach a Alena Gajdůšková, senátoři ČSSD navrhli na místo předsedy opět Milana Štěcha. V čele zdravotnického výboru pak stane lékař a bývalý ředitel brněnské Úrazové nemocnice Miloš Janeček.
06.11.2012 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Alena Gajdůšková (238 článků) , Zdeněk Škromach (592 článků) , Miloš Janeček (12 článků)

Kvůli billboardům jsme arcilotři. Senátor přirovnává ČSSD k Husovi

 
Senátor za ČSSD Miloš Janeček nepřímo srovnává svoji stranu s Janem Husem. Podle něj totiž stačí billboardy s nataženou rukou v ornátu, která se domáhá měšce s penězi (tedy billboardy ČSSD), a hned jste arcilotr a arcikacíř.
16.08.2012 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hus (156 článků) , Miloš Janeček (12 článků)

Vondra je arogantní papaláš, říká senátor za ČSSD

 
Senátor Miloš Janeček (ČSSD) se tvrdě opřel do ministra obrany Alexandra Vondry (ODS) kvůli vyznamenání bratrů Mašínů a cestě na pohřeb jednoho z nich do USA.
24.08.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1171 článků) , Miloš Janeček (12 článků)

Senátor ČSSD přirovnal Mašíny k sovětskému gerojovi Pavkovi Korčaginovi

 
Senátor za ČSSD Miloš Janeček se tvrdě pustil do ministra obrany Alexandra Vondry (ODS), který ve středu na pohřbu Ctirada Mašína v USA vyznamená oba bratry. Senátor Mašíny přirovnal k sovětskému literárnímu hrdinovi Pavkovi Korčaginovi. Vondru obvinil z lascivního PR a papalášství.
24.08.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1171 článků) , Miloš Janeček (12 článků)
« Předchozí 1 Další »