Články k osobnosti

Miloš Fiala

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miloš Fiala »
 

„Fízlování za Fialy.“ Co s šiřiteli dezinformací v hospodách? Premiérův muž mluvil. Pobouření

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Velká část dezinformací vznikajících v českém prostředí pochází od opozičních stran, zejména od SPD. Tvrdí to premiérův dezinformační poradce Miloš Gregor s tím, že Okamurova strana z velké části roste na dezinformacích. V pravidelném přehledu mediálních zajímavostí se objeví i největší zhůvěřilost poslední doby, o níž se postaral komentátor Jan Urban na serveru Hlídací pes. Ovšem to, co napsal jako charakteristiku lůzy, sedí naprosto pregnantně na dnešní vládu a všechny její mediální tlampače včetně jeho samotného.
10.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Urban (89 článků) , Jan Urban (2 články) , Miloš Fiala (75 článků)

Horší než ten milion. Fiala se dnes prořekl o vážnější věci

 
Zatajil premiér téměř milionovou částku schovanou v Podnikatelské družstevní záložně, anebo na tyto peníze pouze zapomněl? Lidovečtí a pirátští koaliční partneři mají pochopení, opoziční představitelé už méně. Padly i výzvy k rezignaci nebo otázka, kdo z běžných občanů kdy zapomněl na uložený milion korun. Vysvětlování Petra Fialy zavedlo Karla Havlíčka a Roberta Šlachtu ke jménu premiérova poradce a známého lobbisty Miloše Růžičky.
22.01.2024 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6186 článků) , Karel Fiala (270 článků) , Miloš Fiala (75 článků)

„Poradil mi to...“ A jméno. Fiala hasí svůj podivný milion

 
Premiér Petr Fiala (ODS) stojí před problémem kvůli svému podílu v Podnikatelské družstevní záložně (PDZ). Na to, že v majetkovém přiznání, které musí každý rok odevzdávat politici a vysoce postavení státní úředníci podle zákona o střetu zájmů, podíl nepřiznal, upozornil reportér Janek Kroupa ze Seznam Zpráv. Premiér se podle svých slov domníval, že se jedná o běžný bankovní účet, doporučit mu jej měl kamarád Miloš Růžička. Za chybu se omluvil, informace chce doplnit.
22.01.2024 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6186 článků) , Janek Kroupa (222 článků) , Miloš Fiala (75 článků)

Lžou a bojí se. Odpovědnosti. Václav Vlk velmi ostře o vládě. Ale nejen o ní

 
BILANČNÍ ROZHOVOR Pokrytče, vytáhni nejdříve trám z vlastního oka. To by byla trefná odpověď na slova předsedy Senátu Miloše Vystrčila o eskalaci politické a společenské nesmiřitelnosti. Také tvrzení Petra Fialy, že vláda nenechá nikoho padnout, byla naprosto zjevná lež. „Myslím si, že už v tomto bezostyšném lhaní je cítit strach, že až se to celé rozklíží a vypuknou skutečné krize a nepokoje, bude někdo hnán k odpovědnosti. A to doslova,“ říká v první části bilančního rozhovoru pro ParlamentníListy.cz publicista a signatář Charty 77 Václav Vlk.
27.12.2023 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6186 článků) , Václav Fiala (205 článků) , Miloš Fiala (75 článků)

Nahý Vystrčil. V trní. A Jurečka přijede na traktoru. Xaver s Holcem se před svátky odvázali úplně

 
Komentátor Petr Holec a Lubomír Xaver Veselý hodnotili ve vysílání Xaver Live události uplynulých dní. Například směšný projev v podání předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS), dobré rozhodnutí šéfky Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) s žádným projevem nevystoupit. Stranou nezůstal ani ministr vnitra Vit Rakušan (STAN), za svou politiku si vysloužil řadu ostrých slov, podobně tomu bylo i u „nutelliéra“ Petra Fialy (ODS).
25.12.2023 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6186 článků) , Miloš Veselý (8 článků) , Miloš Fiala (75 článků)

Vystrčil poučil Havlíčka: Měli byste nechat toho, kdo vládne, vládnout. A neobstruovat!

 
Od nástupu koaliční vlády premiéra Petra Fialy (ODS) opozice ve Sněmovně pravidelně opakuje, že koalice si osvojila totalitní praktiky. Tato slova říká nejen SPD, ale i ANO. Nejen o tom byla řeč v pořadu Otázky Václava Moravce s předsedou Senátu Milošem Vystrčilem (ODS), s místopředsedou Poslanecké sněmovny Karlem Havlíčkem (ANO) a s někdejším šéfem odborů Milanem Štěchem.
10.12.2023 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6186 článků) , Milan Štěch (776 článků) , Karel Fiala (270 článků) , Miloš Fiala (75 článků)

Nový expert. Z Brna! Pomůže Fialovi lovit dezinfo

 
Premiér Petr Fiala (ODS) má nového poradce pro informační gramotnost a boj s dezinformacemi – stane se jím Miloš Gregor, politolog z Masarykovy univerzity v Brně. Informuje o tom server Seznam Zprávy.
11.10.2023 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6186 článků) , Miloš Fiala (75 článků)

Další expert z Brna do tuctu: Fialovi bude v boji s tzv. dezinformacemi radit Gregor

 
Novým poradcem premiéra pro informační gramotnost a boj s dezinformacemi se stane Miloš Gregor, politolog z Masarykovy univerzity v Brně. Píše to server  Seznam Zprávy .
11.10.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Fiala (75 článků)

Momenty Zelenského z návštěvy Prahy: Procházka k Národní a tričko se vzkazem pro Putina jako dárek od Pekarové Adamové

 
Do Česka zavítal ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Během nabitého programu se setkal s prezidentem Petrem Pavlem, premiérem Petrem Fialou i předsedou Senátu Milošem Vystrčilem. Šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová mu dala jako dárek černé triko, jak informovala na svém Twitteru. 
07.07.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6186 článků) , Petr Pavel (2770 článků) , Miloš Fiala (75 článků)

Perný den Zelenského v Praze. Tričko se vzkazem od Pekarové, potlesk na Národní, nakonec odlet do Bratislavy

 
Prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj se na návštěvě v Praze setkal s premiérem České republiky Petrem Fialou (ODS). Společně navštívili památník 17. listopadu na Národní třídě, na tiskové konferenci Zelenskyj celé České republice poděkoval za pomoc. Dále se setkal s předsedou Senátu Milošem Vystrčilem (ODS), který mu věnoval symbolický klíč od Senátu ČR, který předseda vnímá jako „oboustranný závazek“. Zelenskyj se setkal i s předsedkyní Poslanecké sněmovny Markétou Pekarovou Adamovou (TOP-09).
07.07.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6186 článků) , Miloš Fiala (75 článků)

Pavel na jednání se Zelenským: Rusko není tak silné, jak se tváří

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dnes pokračuje ve dvoudenní návštěvě České republiky. Jednat bude s premiérem Petrem Fialou a předsedy obou parlamentních komor Milošem Vystrčilem a Markétou Pekarovou Adamovou.
07.07.2023 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6186 článků) , Pavel Fiala (361 článků) , Miloš Fiala (75 článků)

Zelenskyj je na cestě do Česka. Praha narychlo posilňuje zabezpečení, na letišti už hlídkují odstřelovači

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj přilétá do České republiky, sdělila mluvčí Hradu Markéta Řeháková. Půjde o jeho první návštěvu Česka od začátku ruské invaze. V Praze bude jednat s prezidentem Petrem Pavlem, premiérem Petrem Fialou, předsedou Senátu Milošem Vystrčilem (oba ODS) i se šéfkou Sněmovny Markétou Pekarovou Adamovou (TOP 09), potká se se členy vlády a Parlamentu, uvedl Zelenskyj na twitteru.
06.07.2023 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6186 článků) , Petr Pavel (2770 článků) , Miloš Fiala (75 článků)

Pekarová, Vystrčil a také Lipavský za Pavlem na Hrad. Co se bude řešit?

 
Prezident Petr Pavel se ve středu opět sejde s premiérem Petrem Fialou (ODS) a předsedy obou komor Parlamentu, tedy Milošem Vystrčilem (ODS) a Markétou Pekarovou Adamovou (TOP 09). ČTK o tom informovala senátní tisková tajemnice Lada Faldynová. Schůzky se zúčastní také ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti), k tématům by měla patřit koordinace zahraniční politiky a nadcházející summit NATO ve Vilniusu.
27.05.2023 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6186 článků) , Petr Pavel (2770 článků) , Jan Fiala (496 článků) , Jan Fiala (496 článků) , Pavel Fiala (361 článků) , Miloš Fiala (75 článků)

Vláda podepsala smlouvu s USA. Stropnický je proti. A už to začalo. „Nok, kolaborant…“

 
Vláda premiéra Petra Fialy (ODS) dnes schválila dohodu s USA o obranné spolupráci – DCA. Dohoda by měla usnadnit pobyt amerických vojáků v Česku, přičemž počet zde pobývajících vojáků by měl odpovídat potřebám spolupráce obou zemí. Ministerstvo obrany uvedlo, že k rozmístění jaderných zbraní dohoda nepovede. Smlouva dosud nebyla zveřejněna, politik Matěj Stropnický však prohlašuje, že pokud je podobná té, kterou minulý rok s USA podepsalo Slovensko, jde o „obrovský zásah do suverenity ČR“. Politolog Miloš Gregor Stropnického nazývá „rudým nokem“, a kdo proti této smlouvě vystupuje, je podle něj kolaborant nebo idiot.
26.04.2023 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6186 článků) , Matěj Stropnický (655 článků) , Miloš Fiala (75 článků)

Únor 1948, stateční studenti, Ukrajina. Vystrčil spojil vše. A Fiala přidal umučeného faráře

 
Pochod vysokoškolských studentů na Hrad, který předcházel komunistickému převzetí moci v únoru 1948, se odehrál před 75 lety. Miloš Vystrčil k výročí připomíná důležitost demokratických hodnot. Aktuálnost tématu spatřuje i v kontextu ruské agrese na Ukrajině. I proto „musíme podporovat Ukrajinu“, míní Vystrčil.
25.02.2023 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Fiala (75 článků)

Šafránková (SPD): Hrozivé novoroční projevy premiéra a předsedy Senátu

 
Novoroční projevy předsedy vlády Petra Fialy a předsedy Senátu Miloše Vystrčila měly letos leccos společného. A nešlo o nic hezkého.
07.01.2023 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6186 článků) , Miloš Fiala (75 článků)

Novoroční projev Petra Fialy: Premiér poděkoval lidem za solidaritu. Jednoduchý rok nás však dle něj nečeká

 
Premiér Petr Fiala  (ODS) promluvil k národu. Učinil tak několik hodin po vystoupení předsedy Senátu Miloše Vystrčila. Ve svém novoročním projevu, který odvysílala Česká televize, zmínil nejen výročí vzniku České republiky, ale i válku na Ukrajině a ceny energií.
01.01.2023 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6186 článků) , Miloš Fiala (75 článků)

Pořád lepší než Fiala. Český hospodský v Německu si servítky nebral

 
Okamurovy názory o asociálech a emigrantech jsem zcela sdílel, jenže teď se k tomu přidala válka na Ukrajině a mnohé se změnilo. Ukrajinci k nám proudí po statisících a je otázkou, jestli to zvládneme. Rusákům jsem nikdy nevěřil! Tak mluví hospodský Miloš Nehera z Brněnského koutku, jediné českomoravské restaurace v Mnichově. Dostanete v ní dršťkovou, česnečku, řízky, svíčkovou, smažák a samozřejmě pivo Starobrno.
25.11.2022 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Fiala (75 článků)

Účast na protivládní demonstraci je riziko. Šéfka KSČM odhalila, čeho se lidé začali bát

 
„Až tito podnikatelé začnou bojkotovat placení daní, pak možná dojde premiéru Fialovi, kam nás svou zaslepeností tato vláda dostala,“ říká k problémům ohledně nákladů na energie, které už někteří podnikatelé veřejně popisují i v médiích, europoslankyně a předsedkyně KSČM Kateřina Konečná. V souvislosti s počty demonstrantů zmínila strach lidí z nálepek nejen od politiků. Nešetřila ani senátorku Němcovou nebo ministra Síkelu. Rázně se vyjádřila i k „umělecké“ podpoře Miloše Vystrčila.
13.10.2022 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (499 článků) , Miloš Fiala (75 článků)

Účast na protivládní demonstraci je riziko. Šéfka KSČM odhalila, čeho se lidé začali bát

 
„Až tito podnikatelé začnou bojkotovat placení daní, pak možná dojde premiéru Fialovi, kam nás svou zaslepeností tato vláda dostala,“ říká k problémům ohledně nákladů na energie, které už někteří podnikatelé veřejně popisují i v médiích, europoslankyně a předsedkyně KSČM Kateřina Konečná. V souvislosti s počty demonstrantů zmínila strach lidí z nálepek nejen od politiků. Nešetřila ani senátorku Němcovou nebo ministra Síkelu. Rázně se vyjádřila i k „umělecké“ podpoře Miloše Vystrčila.
13.10.2022 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (499 článků) , Miloš Fiala (75 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »