Články k osobnosti

Milan Šťovíček

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Milan Šťovíček »
 

Je zbabělý, řekl odpůrce těžby po setkání s ministrem Mládkem. Dvě znesvářené strany se střetly v Litvínově

 
S dalším odkladem rozhodnutí o pokračování či ukončení těžby na Mostecku si to na severu Čech rozlil ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD) u veřejnosti, politiků i horníků. Do karet tím dnes během své návštěvy Litvínova nahrál i známému odpůrci těžby Milanu Šťovíčkovi, který ještě jako véčkař prosadil zrušení vyvlastňovacích paragrafů v horním zákoně.
28.07.2015 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků) , Jan Mládek (673 článků)

Ministr Mládek jede do Litvínova kvůli limitům těžby uhlí

 
Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD) jede dnes do Litvínova na Mostecku. S místními politiky bude diskutovat o limitech těžby uhlí. Na místě bude i místostarosta Litvínova Milan Šťovíček, který se dožadoval rezignace ministra kvůli jeho návrhu odložit rozhodnutí o budoucnosti dolu ČSA o pět let.
28.07.2015 06:16 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků) , Jan Mládek (673 článků)

Šťovíček (STAN): Musíme se postavit za obce, nad nimiž visí Damoklův meč těžby

 
Jednoznačnou podporu získal od delegátů celostátního sněmu STAN místostarosta Litvínova Milan Šťovíček v pátek 17. dubna, když navrhl, aby se hnutí postavilo za obce Ústeckého kraje, které jsou bezprostředně ohroženy těžbou hnědého uhlí.
20.04.2015 14:36 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Exposlanec Šťovíček: Je smutné, že Miloš Zeman uvízl svým uvažováním v totalitním režimu

 
Milan Šťovíček (STAN) se dlouhodobě angažuje proti záměru prolomit těžební limity. Naši redakci zajímalo nejen, jak v tomto směru hodnotí kroky ministra průmyslu Jana Mládka, ale i celkové působení nové vlády. Vyjádřil se také k obvinění Martina Půty z korupce a rozpovídal se i o uplynulých komunálních volbách. Čemu přičítá ztrátu mandátů, ale i post starosty Litvínova? Nejen na to odpovídal pro ParlamentníListy.cz.
21.12.2014 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25428 článků) , Milan Šťovíček (95 článků)

Starosta Litvínova: Krajské referendum o prolomení těžebních limitů není namístě

 
Znovu kandidovat do sněmovny Milan Šťovíček (STAN) loni odmítl a naplno by se chtěl věnovat komunální politice. Jak na své působení ve sněmovně vzpomíná a jakými tématy by se chtěl do budoucna zabývat, pokud se mu podaří obhájit mandát starosty Litvínova? V rozhovoru, který poskytl naší redakci, se vyjádřil také ke kritice opozice na špatné hospodaření radnice a neopomněli jsme ani problém ubytoven.
11.07.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Pecina prozradil Drtinové důvod, proč vzal zpátky Lessyho. Šlo prý o vnitřní slušnost

 
Limity omezují práva lidí v Ústeckém kraji, měli by si proto o nich rozhodnout sami. Takový je názor ministra vnitra v demisi Martina Peciny, a to i přesto, že premiér Jiří Rusnok vyslyšel názor Poslanecké sněmovny a prezidenta Miloše Zemana. Starostovi Litvínova Milanu Šťovíčkovi dnes sdělil, že jeho vláda se již k prolomení limitů těžby uhlí vyjadřovat nebude.
12.12.2013 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Miloš Zeman (25428 článků) , Jiří Rusnok (1895 článků) , Milan Šťovíček (95 článků) , Jiří Rusnok (712 článků) , Martin Pecina (412 článků)

Turista Šťovíček varuje před zemanovskou totalitou. Může prý být smrtící

 
Zažil si před lety odchod z rozpolcené ODS, kdy jej partajní kolegové odvolali z postu litvínovského starosty, kterým mimochodem opět je. Na sklonku předešlého roku musel za své svobodné rozhodnutí opustit pro změnu Věci veřejné. Nestraník, který od dubna spolupracuje s poslaneckým klubem Topky a Starostů a nezávislých. Milan Šťovíček považuje občansko-demokratickou politickou éru za cosi z propadliště dějin, přesto má pro čtenáře vzkaz k současným vyhazovům.
17.08.2013 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Šťovíček: Rozhodnutí prezidenta lze vnímat jako pokus o nastolení autoritářského režimu

 
Skutečnost, že prezident republiky ignoruje přímo volené zástupce občanů v Parlamentu, je podle poslance a starosty Litvínova Milana Šťovíčka (STAN) velmi nebezpečná. Litvínov byl jedním z prvních, kde se začala realizovat takzvaná nulová tolerance. Jak pomohla represe k řešení nejvážnějších problémů a co se snaží město dělat pro zneužívání sociálních dávek? Nejen na to, ale i na vývoj situace v Janově odpovídal našim stránkám.
12.07.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Poslanec turista Šťovíček vplul mezi Starosty. Pořád však bedlivě sleduje ODS

 
ROZHOVOR Slova o odpadlíkovi či přeběhlíkovi se ho nedotýkají. Vidí sám sebe jako politika, který chce zůstat věrný svým programovým cílům a to bez ohledu na stranický kabát těch, se kterými je na jejich naplnění schopen pracovat. Řeč je o bývalém véčkaři (v minulosti členovi ODS), starostovi města Litvínova, známému odpůrci prolomení limitů těžby uhlí a vysídlování měst Milanu Šťovíčkovi, který v květnu oficiálně stvrdil jako poslanec spolupráci s klubem TOP 09, Starostů a nezávislých.
12.05.2013 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Milan Šťovíček (dříve VV) se stal členem poslaneckého klubu TOP 09

 
Dosud nezařazený poslanec Milan Šťovíček (dříve VV) se dnes stal členem poslaneckého klubu TOP 09 a Starostů. Klub dopoledne odhlasoval jeho vstup, oznámila mluvčí strany Alžběta Plívová. Vládní strana tak má nyní 42 zákonodárců. Šťovíček ale s koalicí hlasoval i dříve, poměr sil ve Sněmovně, kde mají vládní strany těsnou většinu, se nemění. 
07.05.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Poslanecký klub TOP 09 a Starostové přijal Milana Šťovíčka

 
Poslanecký klub TOP 09 a Starostové dnes na svém zasedání jednomyslně odhlasoval přijetí Milana Šťovíčka za svého dvaačtyřicátého člena.
07.05.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Poslanec Šťovíček vstoupil do klubu TOP 09

 
Dosud nezařazený poslanec Milan Šťovíček (dříve VV) se stal v úterý členem poslaneckého klubu TOP 09 a Starostů. Klub dopoledne odhlasoval jeho vstup. Vládní strana tak má nyní 42 zákonodárců.
07.05.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Poslanec Šťovíček je členem sněmovního klubu TOP 09 a Starostů

 
Dosud nezařazený poslanec Milan Šťovíček (dříve VV) se dnes stal členem poslaneckého klubu TOP 09 a Starostů. Klub podle informací ČTK dopoledne odhlasoval jeho vstup. Vládní strana tak má nyní 42 zákonodárců. Šťovíček ale s koalicí hlasoval i dříve, poměr sil ve sněmovně, kde mají vládní strany těsnou většinu, se nemění.
07.05.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Odpadlík z VV Šťovíček vstupuje do sněmovního klubu TOP 09 a Starostů

 
Dosud nezařazený poslanec Milan Šťovíček (dříve VV) vstupuje do sněmovního klubu TOP 09 a Starostů. TOP 09 to oznámila v dnešní tiskové zprávě. Frakce tak bude mít 42 členů. Poměr sil ve Sněmovně, v níž si koalice udržuje těsnou většinu i díky některým nezařazeným poslancům, se ale Šťovíčkovým krokem nezmění.
16.04.2013 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Gazdík: Práci poslance Šťovíčka oceňuji a vítám ho v našem klubu

 
Klub TOP 09 a Starostové posiluje. Starostové se s Milanem Šťovíčkem dohodli na spolupráci.
16.04.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Šťovíček vstupuje do sněmovního klubu TOP 09 a Starostů

 
Dosud nezařazený poslanec Milan Šťovíček (dříve VV) vstupuje do sněmovního klubu TOP 09 a Starostů. TOP 09 to oznámila v úterní tiskové zprávě. Frakce tak bude mít 42 členů. Poměr sil ve Sněmovně, v níž si koalice udržuje těsnou většinu i díky některým nezařazeným poslancům, se ale Šťovíčkovým krokem nezmění.
16.04.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Odpadlík z VV Šťovíček se spojí s Gazdíkovými Starosty

 
Poslanec a litvínovský starosta Milan Šťovíček (dříve VV) oznámil, že se rozhodl spojit síly s vládním hnutím Starostové a nezávislí (STAN). Uvedl to včera večer v prohlášení, které ČTK zaslal jeho asistent. Poměr sil ve Sněmovně se tím nijak výrazně nezmění.
08.04.2013 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Šťovíček se rozhodl spojit síly s vládním hnutím STAN

 
Poslanec a litvínovský starosta Milan Šťovíček (dříve VV) oznámil, že se rozhodl spojit síly s vládním hnutím Starostové a nezávislí (STAN). Uvedl to v neděli večer v prohlášení. Poměr sil ve Sněmovně se tím nijak výrazně nezmění. Šťovíček vládní koalici podporoval již dříve, což ho stálo místo v řadách nyní opozičních Věcí veřejných.
07.04.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Štovíček nemá rád těžbu uhlí. Jeho Litvínov se kvůli tomu rozhádal s celým regionem

 
Severočeské město Litvínov, které vede bývalý poslanec Věcí veřejných a odpůrce těžby uhlí Milan Šťovíček, oficiálně vystoupilo z regionální tripartity. Hospodářská a sociální rada Mostecka, respektive Ústeckého kraje, je přitom respektovanou institucí, která za své obyvatele lobbuje s úspěchem na vládní úrovni.
30.01.2013 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Naštvaný odborář: Konečně si to po sobě přečtěte, páni poslanci

 
Na jedné straně pocit satisfakce, na druhé opět rozdmýchané emoce. Prezidentovo veto novely horního zákona, která vzešla z dílny poslance Milana Šťovíčka, vyloučeného z Věcí veřejných, nenechává mostecký region už druhý den v klidu. A to ať jde o odboráře, podnikatelskou komoru i samotné těžaře. Jen samotný Šťovíček tentokrát mlčí.
21.11.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »