Články k osobnosti

Milan Štěch

  bývalý senátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Milan Štěch »
 

Dnes už ČSSD do vlády nechce, myslím si. Milan Štěch otevřeně promluvil

 
ROZHOVOR Kdyby se vnitrostranické referendum o vstupu sociální demokracie do vlády konalo nyní, po všech těch kotrmelcích kolem ministerstev zahraničních věcí a spravedlnosti, dopadlo by podle předsedy Senátu Milana Štěcha opačně, tedy proti vstupu do vlády s Andrejem Babišem. „Jsem přesvědčen, že to není dobrý krok ze strany sociální demokracie a že s Andrejem Babišem je to velmi rizikové. S tímto předsedou vlády, je každá dohoda na vodě,“ prohlásil v rozhovoru pro PL šéf horní komory Milan Štěch, který od počátku varuje před spoluprací sociálních demokratů s hnutím ANO.
11.07.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13517 článků) , Milan Štěch (698 článků)

Štěch (ČSSD): Středověké předsudky znovu ožívají

 
Projev předsedy Senátu Milana Štěcha k zahájení recepce v Chagallově sále - 100. výročí vzniku Československa a 70. výročí vzniku Státu Izrael
04.07.2018 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (698 článků)

Štěch (ČSSD): Narůstání antisemitismu v řadě západoevropských zemí je varující

 
O česko-izraelském přátelství a vzájemné obchodní spolupráci, ale také o nárůstu antisemitismu v Evropě hovořil předseda Senátu Milan Štěch s izraelským předsedou Knesetu (místní parlament) Juli-Joelem Edelsteinem.
03.07.2018 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (698 článků)

Předseda Senátu Štěch s kolegy jede do Izraele. Zde je důvod

 
Senátoři v čele s předsedou horní komory Milanem Štěchem (ČSSD) příští týden navštíví Izrael. Tématem mise jsou sté výročí založení Československa a význam Tomáše Garrigua Masaryka při budování Izraele, který vznikl o 30 let později. Senátoři se sejdou mimo jiné s izraelským prezidentem Reuvenem Rivlinem a premiérem Benjaminem Netanjahuem, píše ČTK.
30.06.2018 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (698 článků)

Předseda Senátu Štěch s kolegy jede do Izraele. Zde je důvod

 
Senátoři v čele s předsedou horní komory Milanem Štěchem (ČSSD) příští týden navštíví Izrael. Tématem mise jsou sté výročí založení Československa a význam Tomáše Garrigua Masaryka při budování Izraele, který vznikl o 30 let později. Senátoři se sejdou mimo jiné s izraelským prezidentem Reuvenem Rivlinem a s premiérem Benjaminem Netanjahuem, píše ČTK.
30.06.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (698 článků)

Tak to už je moc, zuří Milan Štěch. ČSSD podle něj ustoupila úplně ve všem

 
Předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) se staví kriticky k možnosti, že by ministerstvo zahraničí mohl místo Miroslava Pocheho vést dočasně předseda sociální demokracie Jan Hamáček. Štěch soudí, že veřejnost by to vnímala jako výrazný ústupek, což by sociální demokracii podle něho velmi vážně poškodilo.
23.06.2018 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (698 článků) , Jan Hamáček (909 článků)

Filipovi se to pomotalo v hlavě, vysmál se Štěch šéfovi komunistů kvůli Pochemu

 
Za zmatení v důsledku intrikaření označil předseda Senátu Milan Štěch tvrzení šéfa komunistů Vojtěcha Filipa (KSČM), že senátoři ČSSD prosazovali europoslance Miroslava Pocheho na ministra zahraničí. Štěch to dnes uvedl v prohlášení zaslaném ČTK.
19.06.2018 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (698 článků) , Vojtěch Filip (1081 článků)

Štěch (ČSSD): Je zvláštní, že Vojtěchu Filipovi nevadí na pozici premiéra trestně stíhaný pravicový oligarcha

 
Reakce předsedy Senátu Milana Štěcha na článek v dnešním vydání deníku Právo „Jako bych slyšel Okamuru, káral Dolejš Filipa“
19.06.2018 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1081 článků) , Milan Štěch (698 článků)

Milan Štěch si podal Babiše ze studia ČT: Porušuje dohody, které ještě ani neplatí. Ale já to spolustraníkům říkal...

 
Předseda ČSSD Jan Hamáček chce znát jména kandidátů na ministry za hnutí ANO. Andreje Babiše o ně požádá zítra. Šéf hnutí ANO chce ale počkat, až prezident dokončí kolečko jednání s lidmi, které do vlády oba koaliční partneři nominují. Dá se situace okolo Miroslava Pocheho nazvat podrazem? V pondělním Interview na ČT24 odpovídal předseda Senátu Milan Štěch, který také Babiše zkritizoval za to, že porušují dohody, které ještě ani nevstoupily v platnost.
18.06.2018 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13517 článků) , Milan Štěch (698 článků) , Jan Hamáček (909 článků)

Odstupme od dohody s ANO, žádá Štěch. Hamáček chce jména ministrů

 
Předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) je pro odstoupení od dohody o vniku menšinové vlády ANO se sociálními demokraty. Premiér Andrej Babiš (ANO) ji podle něj porušil, ještě než začala platit, když odmítl nominaci europoslance Miroslava Pocheho (ČSSD) na ministra zahraničí. Podobný názor jako Štěch mají i další senátoři ČSSD či exministr zahraničí Lubomír Zaorálek. Šéf ČSSD Jan Hamáček vyzval k dodržování dohod. Připomněl, že ANO o nominaci Pocheho vědělo předem.
18.06.2018 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13517 článků) , Jan Hamáček (909 článků) , Milan Štěch (698 článků)

Štěch: Pojďme skončit jednání o vládě s ANO

 
Pokud se dohoda poruší, ještě než vstoupí v platnost, mělo by se od ní odstoupit. Novinářům to dnes řekl předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) v reakci na odmítavý postoj premiéra Andreje Babiše (ANO) k nominaci europoslance Miroslava Pocheho (ČSSD) na ministra zahraničí, píše ČTK.
18.06.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13517 článků) , Milan Štěch (698 článků)

Štěch (ČSSD): Chybný tlak na kvóty poškodil tradiční demokratické strany

 
Předseda Senátu Milan Štěch zastupoval Českou republiku na zasedání Asociace evropských senátů v rumunské Bukurešti. Tématem jednání byla úloha horních parlamentních komor při řešení současných výzev k ekonomické, společenské a teritoriální soudružnosti v Evropě. Pátečního zasedání se zúčastnilo 15 šéfů senátů včetně předsedů z Francie, Itálie, Velké Británie, Polska nebo Nizozemska.
16.06.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (698 článků)

I po referendu v ČSSD Milan Štěch trvá na svém: I slepý člověk vidí, co se děje. Jsme na podobné křižovatce, jako v roce 1948

 
Předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) znovu hlasitě odmítl koalici sociální demokracie s trestně stíhaným premiérem Andrejem Babišem. I slepý člověk prý dnes už ví, co se to kolem nás děje. Štěch aktuální politickou situaci vysvětluje následovně...
15.06.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13517 článků) , Milan Štěch (698 článků)

Paroubek: Milane, nech toho!

 
Milan Štěch, předseda senátu, pořád proti někomu bojuje. Ne za něco, ale proti něčemu.... Teď bojuje proti účasti ČSSD ve vládě. Přitom jeho politický analfabetismus nemůže být zase až tak veliký, aby nevěděl, že u vysokého představitele ČSSD, jako je on, politicky toto nové vedení - v případě nesouhlasu členů vyjádřeného v referendu - zničí.
25.05.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (698 článků)

Zbyněk Fiala: Proč by měla ČSSD podporovat družstva

 
V Senátu proběhla další z odborných konferencí o družstevnictví s bohatou účastí družstevníků, ale za nezájmu zákonodárců. Potom, co senátní předseda Milan Štěch úvodem pohovořil a odešel, zůstal v sále jen jeden pirát. Parlament dává přednost tanci na hrobech družstevního národního pokladu.
23.05.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (698 článků)

Ostuda? Milan Štěch se prý přebreptl. Velmi nešikovným způsobem

 
Přeřeknutí předsedy Senátu Milana Štěcha (ČSSD) si všiml server HlídacíPes.org. Štěch se v sobotu zúčastnil připomínky 100. výročí od událostí zvaných Rumburská vzpoura.
21.05.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (698 článků)

Babiš mi na koaliční radě vyhrožoval, rozpovídal se Štěch

 
Předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) odmítá spolupráci s hnutím ANO v budoucí vládě. Upozorňuje na to, že současný premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) může být zákeřný. „Podaná ruka u něj neplatí, řekne sorry a je to jinak,“ podotkl Štěch v rozhovoru pro server DVtv.cz.
19.05.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13517 článků) , Milan Štěch (698 článků)

Štěch lobbuje proti Hamáčkovi. Na jeho „roadshow“ odpovídá spolustraníkům dopisem

 
Předseda Senátu Milan Štěch a předseda senátorského klubu strany Petr Vícha (oba ČSSD) posílají spolustraníkům dopis, ve kterém se je snaží přesvědčit, aby ve vnitrostranickém referendu odmítli účast ve vládě s Andrejem Babišem (ANO). Oponují tak vedení strany Janu Hamáčkovi a Jiřímu Zimolovi, kteří objíždějí kraje s opačnou žádostí.
18.05.2018 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13517 článků) , Milan Štěch (698 článků) , Petr Vícha (38 článků) , Jan Hamáček (909 článků)

Milan Štěch pro PL: Vstupem do vlády bychom nezachránili ČSSD, ale Andreje Babiše a hnutí ANO

 
ROZHOVOR Předseda Senátu Milan Štěch těsně před zahájením vnitrostranického referenda prohlásil, že svůj odmítavý postoj k účasti sociálních demokratů ve vládě s hnutím ANO nejenže nezměnil, ale dokonce se v něm utvrdil. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz prozradil nejnovější důvod, proč by sociální demokraté neměli podpořit hnutí ANO. „My bychom tím nezachraňovali sociální demokracii, my bychom tím zachraňovali Andreje Babiše a hnutí ANO,“ řekl šéf Senátu Milan Štěch.
17.05.2018 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13517 článků) , Milan Štěch (698 článků)

Blbec? Milan Štěch dostal napráskáno za slova v ČT

 
Že se bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD) řadí mezi ty, kteří jsou nakloněni pro vstup do vlády s hnutím ANO, není žádným tajemstvím. Když proto zhlédl pondělní pořad Interview na ČT24 se šéfem Senátu Milanem Štěchem (ČSSD), kde hovořil v tom duchu, že by ČSSD měla zůstat v opozici, donutilo jej to podělit se o svou reakci na tato slova na sociální síti. „Respektuji jeho právo na názor, ostatně i Miloš Zeman napsal knihu Jak jsem se mýlil v politice,“ napsal v příspěvku na svém Facebooku Hašek.
15.05.2018 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (698 článků) , Michal Hašek (2335 článků) , Miloš Zeman (21137 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »