Články k osobnosti

Milan Ondrík

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Milan Ondrík »
 

Peter Bebjak natáčí po sérii Herec filmový thriller Stínohra

 
Držitel karlovarského Křišťálového glóbu za nejlepší mužský herecký výkon ve filmu Budiž světlo Milan Ondrík, jeden z nejobsazovanějších herců Hynek Čermák, Vladimír Javorský, Kristýna Frejová a další hrají v thrilleru Stínohra, který právě natáčí režisér Peter Bebjak.
10.12.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Javorský (28 článků) , Kristýna Frejová (56 článků) , Hynek Čermák (209 článků) , Peter Bebjak (12 článků) , Milan Ondrík (6 článků)

Touha po pomstě. Čermák a Ondrík v českém thrilleru

 
Režisér Peter Bebjak začal točit thriller Stínohra s Milanem Ondríkem, Hynkem Čermákem, Vladimírem Javorským nebo Kristýnou Frejovou.
01.12.2020 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Javorský (28 článků) , Kristýna Frejová (56 článků) , Hynek Čermák (209 článků) , Peter Bebjak (12 článků) , Milan Ondrík (6 článků)

Skutečná tvář hrdiny filmového hitu Veterán: Minulost plná alkoholu i psychických problémů!

 
Svaly jako vytesané z mramoru! Kdo by to byl čekal, že Milan Ondrík (39), který ztvárnil titulní roli ve filmu Veterán či Leopolda ve filmu Marie Terezie, bude za svou vyrýsovanou postavou, kterou by mu mohl závidět leckterý atlet, skrývat temnou minulost.
11.02.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Marie Terezie (145 článků) , Milan Ondrík (6 článků)

Hvězda filmu Veterán Ondrík: Svalovec díky krizi v rodině!

 
Leopold z Marie Terezie odhodil kabátek a předvedl svaly jako řecký bůh. Milana Ondríka (39) v novém filmu ČT Veterán si nenechalo ujít 1,222 milionu diváků. »Slovenský Rambo« zaujal nejen hereckým výkonem, ale také neuvěřitelnou fyzičkou. Překvapivě mu k ní dopomohl alkohol a rodinné problémy!
11.02.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Marie Terezie (145 článků) , Milan Ondrík (6 článků)

Veterán diváky nenadchl ani nezklamal: Hlavní herec pobavil, ale děj je nuda, tvrdí

 
Česká televize v neděli odvysílala kriminální drama Veterán. Režie Jana Hřebejka slibovala skvělý zážitek, možná i proto jsou někteří diváci z výsledku zklamaní. Největší chvály se dočkal Milan Ondrík, který si zahrál hlavní roli a jehož výkon lidé hodnotí jako fantastický.
10.02.2020 11:36 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (491 článků) , Milan Ondrík (6 článků)

RECENZE: Ondrík vybavil veterána mužností i chlapeckou něhou

 
Přitažlivý a záhadný, ale pro okolí i trochu podivín, to je válečný veterán Martin, který se po více než dvaceti letech vrací z francouzské cizinecké legie domů a znovu se učí žít obyčejný život, který opustil jako dospívající kluk. V romantickém komorním dramatu Jana Hřebejka podle scénáře Marka Epsteina září slovenský herec Milan Ondrík. Martina vybavil mužností, odolností a nezávislostí, ale i chlapeckou něhou a neohrabaností.
10.02.2020 09:41 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (491 článků) , Marek Epstein (48 článků) , Milan Ondrík (6 článků) , Martin Marek (41 článků)
« Předchozí 1 Další »