Články k osobnosti

Milan Chovanec

  politik, ministr vnitra

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Milan Chovanec »
 

Pod pokličkou ČSSD: Za útoky na Babiše stojí Chovanec. Sobotka už je totálně rozpolcený

 
MF Dnes, kterou před pár lety koupil Andrej Babiš (ANO), čtenářům ve svém pátečním vydání prozrazuje, co se teď děje pod pokličkou v ČSSD. Statutární místopředseda strany Milan Chovanec prý tlačí svého šéfa, aby Babiše vyhodil z vlády, ale Sobotka váhá. Nikdo mu totiž nedal na stůl přesvědčivé argumenty, jaké výhoda by z Babišova vládního pádu plynuly pro sociální demokracii.
28.04.2017 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17237 článků) , Milan Chovanec (1424 článků)

Aleš Rozehnal: Milan Chovanec a porušení služebního zákona

 
Šéfka Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová zůstává krajskou zastupitelkou ve středních Čechách. Včera na svém jednání tak rozhodli zastupitelé a odmítli požadavek a názor ministerstva vnitra o neslučitelnosti funkcí. Jinak to dopadlo s Klárou Dostálovou (na snímku vlevo).
27.04.2017 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Dana Drábová (125 článků) , Milan Chovanec (1424 článků)

Náměstkyně Šlechtové odešla z vedení kraje. Dostálovou chtěl sesadit Chovanec

 
Náměstkyně ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (ANO) v pondělí rezignovala na svůj mandát zastupitelky Královéhradeckého kraje. Nechce nechávat kraj v právní nejistotě. Zastupitelé měli v pondělí podruhé hlasovat o zbavení Dostálové mandátů kvůli neslučitelnosti funkcí, na kterou upozornilo ministerstvo vnitra. Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) minulý týden řekl, že pokud Dostálovou zastupitelstvo neodvolá, zbaví ji mandátu.
24.04.2017 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)

Aleš Rozehnal: Ministr vnitra Milan Chovanec se chystá porušit služební zákon

 
KOMENTÁŘ. Ministr vnitra Milan Chovanec se rozhodl zrušit mandát zastupitelky Královéhradeckého kraje za hnutí ANO Kláry Dostálové, která je zároveň náměstkyní ministryně pro místní rozvoj. Podle ministra je souběh těchto funkcí neslučitelný.
23.04.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)

Je Modrá velryba nebezpečná? Neví to ani Chovanec, chce důkazy od policie

 
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) neví, jestli je tzv. Modrá velryba nebezpečnou hrou, jak tvrdí policie, nebo jen marketingovým lákadlem, což obhajují odborníci. Do týdne chce proto po policejním prezidentu Tomáši Tuhém, aby ho o věci informoval a předložil důkazy.
23.04.2017 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)

Prezident Zeman přispívá k šíření strachu, rozčiloval se Moravec. A od komunisty mu přišla odpověď, na kterou neměl co říci

 
Vláda připravila zhruba třicetistránkovou koncepci zvýšení bezpečnosti v Česku. Počítá mimo jiné s tím, že se při ochraně tzv. měkkých cílů více spolehne na pomoc legálně ozbrojených občanů. Je to správná cesta? Nejen o tom v nedělních Otázkách Václava Moravce České televize debatovali ministr vnitra Milan Chovanec a expert KSČM pro oblast bezpečnosti Alexander Černý. Padala tvrdá slova na adresu EU, policie, Chovancova Centra boje proti terorismu i prezidenta Zemana.
23.04.2017 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Alexander Černý (44 článků) , Milan Chovanec (1424 článků) , Václav Černý (62 článků) , Václav Moravec (521 článků)

Sobotka, Marksová a pohublý Chovanec jedou se stopařkou zapařit. Výtvor kampaně ČSSD, nad kterým vám dojdou slova

 
Bohuslav Sobotka o mnoho let mladší a s bujnou kšticí, místopředsedkyně strany Michaela Marksová rovněž mladá a atraktivní v apartním klobouku a místopředseda strany Milan Chovanec bez plnoštíhlé vizáže. Tak vypadá jeden z vizuálů ve čtvrtek zahájené kampaně ČSSD. Píše o tom server Novinky.cz.
21.04.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9541 článků) , Milan Chovanec (1424 článků) , Michaela Marksová (459 článků)

Chovanec hrozí Dostálové z ANO: Když jste náměstkyně, sebereme vám krajský mandát

 
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) zbaví mandátu krajské zastupitelky ministerskou náměstkyni Kláru Dostálovou (ANO), pokud ji královéhradecké zastupitelstvo samo neodvolá. Chovanec to dnes řekl novinářům v Hradci Králové. Funkce zastupitele a vysokého státního úředníka jsou podle vnitra neslučitelné, zastupiteli mohou být jen řadoví státní zaměstnanci.
20.04.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)

Rozhodnuto: Chovanec „zařízne“ Dostálovou, když to neudělají zastupitelé

 
Ministr vnitra Milan Chovanec zbaví mandátu krajské zastupitelky ministerskou náměstkyni Kláru Dostálovou (ANO), pokud ji královéhradecké zastupitelstvo samo neodvolá. Chovanec to dnes řekl novinářům v Hradci Králové.
20.04.2017 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)

Další kolo nenávisti Babiše a Chovance? Možná začalo právě teď

 
„Pokud zastupitelé Královéhradeckého kraje nezbaví mandátu Kláru Dostálovou (ANO), zbavím ji postu náměstkyně kvůli neslučitelnosti funkcí sám,“ uvedl dnes velmi ostře pro Českou televizi ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Dostálová je v současné době zároveň zastupitelkou Královéhradeckého kraje i náměstkyní ministerstva pro místní rozvoj. A to je Chovancovi trnem v oku.
20.04.2017 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)

Krumer (SPO): Půjčky musejí splácet i politici, jinak přijde exekutor

 
Půjčky se musejí splácet. Zamyšlení nad některými aktuálními událostmi. Ministr vnitra Milan Chovanec v rozhovoru pro Právo uvedl, že naše země z kvóty 1 200 migrantů vzala 12 a více jich nepřijmeme. O tom lze s jistotou pochybovat. Neplnění předvole
17.04.2017 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)

Ministerstvo vnitra a Plzeňský kraj budou ještě intenzivněji spolupracovat

 
Ministr vnitra Milan Chovanec a hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard podepsali dnes, 10. dubna, Memorandum o spolupráci při řešení problémů spojených se zaměstnáváním cizinců v průmyslových zónách. Memorandum přispěje k posílení spolupráce a výměně informací mezi krajem a státem.
16.04.2017 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)

Ministr Chovanec pronesl v tisku tvrdé prohlášení k uprchlíkům. Bruselu se líbit nebude

 
Raději zaplatíme miliony eur jako sankci, než abychom přijali 1600 uprchlíků, jak nám ukládá EU. To v podstatě říká v rozhovoru pro dnešní Právo ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Vyjádřil se i k plánům sociální demokracie na progresivní zdanění platů a k volbě prezidenta.
15.04.2017 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)

Černochová přestřílela Chovance. Souboj ministra s poslankyní rozhodl samopal

 
Ministr vnitra Milan Chovanec (47, ČSSD) a poslankyně Jana Černochová (43, ODS) platí ve Sněmovně za dva rivaly. Spojuje je ale láska ke zbraním a svorně chtějí do ústavy zakotvit právo na jejich držení. Blesk je proto vyzval na střelecký souboj. Ať ukáží, jak to sami se zbraněmi umí.
15.04.2017 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (465 článků) , Milan Chovanec (1424 článků)

Policie posílí v době Velikonoc bezpečnostní opatření

 
V době velikonočních svátků posílí policie bezpečnostní opatření. Na tiskovém brífinku o tom informoval ministr vnitra Milan Chovanec a policejní prezident Tomáš Tuhý.
12.04.2017 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)

Bouchačky ve sněmovně. Chovanec přivedl experta na zbraně, ten si přinesl pomůcky a vznikla z toho tiskovka, jakou jste ještě neviděli

 
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) odmítá, že by návrh ústavního zákona, který se začne projednávat v prvním čtení, měl usnadňovat nějakým způsobem cestu ke zbraním. „Nemáme zájem jakkoliv usnadňovat cestu ke zbrani. Máme velice dobré zákony, jedny z nejlepších v Evropě, které umožňují českým občanům držet zbraň za přesně daných podmínek, a na tom se nic nezmění,“ ujistil ministr na dnešní tiskové konferenci.
12.04.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)

Policisté vyrazí na Velikonoce se samopaly do ulic. Připravená je i armáda

 
O velikonočních svátcích se do ulic měst a na všechna česká mezinárodní letiště preventivně vrátí policisté se samopaly. Na bezpečnost jich bude dohlížet přes 500. Novinářům to ve středu řekl ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD), který nepředpokládá, že by bylo nutné povolávat i armádu. V případě potřeby nicméně armáda vyčlení na pomoc policii zhruba 600 vojáků.
12.04.2017 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)

Imigrační úřad se z Dědiny přestěhuje! Chovanec zatím vyřeší bezpečnost a dopravu

 
Obyvatelé Dědiny dosáhli svého a mohou částečně slavit. Po měsících dohadů s radnicí a ministerstvem vnitra kvůli zbudovanému imigračnímu centru přímo uprostřed sídliště, jsou vidět první výsledky. Ministr Milan Chovanec (ČSSD) slíbil, že pro centrum najde jiné prostory a v blízké době jej přestěhují. Do té doby posílí hlavní město autobusovou dopravu a také zajistí parkování pro cizince, aby neblokovali už tak přeplněná parkoviště na sídlišti.
12.04.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)

Vnitro a Plzeňský kraj podepsaly memorandum: Problémy s cizinci budou řešit společně

 
Memorandum o spolupráci při řešení problémů spojených se zaměstnáváním cizinců podepsali ministr vnitra Milan Chovanec a hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard. Dohoda má posílit spolupráci a komunikaci mezi státem a krajem, obdobné projekty se chystají i v ostatních krajích.
11.04.2017 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)

Širší vedení ČSSD v Praze zvolí členy některých orgánů strany

 
Především volbou členů některých stranických orgánů se bude dnes dopoledne zabývat širší vedení ČSSD, které se sejde poprvé po březnovém sjezdu. Ústřední výkonný výbor by se mohl zabývat i úvodní fází volební kampaně, řekl ČTK ministr vnitra a statutární místopředseda ČSSD Milan Chovanec.
08.04.2017 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)