Články k osobnosti

Milada Emmerová

  poslankyně

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Milada Emmerová »
 

Jaká trafika? Exministryně Emmerová vrací Pekarové Adamové její slova. Je to jinak

 
ROZHOVOR „Jedno je jisté, že ministr zdravotnictví by měl být doktor medicíny, a dokonce ne ledajaký, ale lékař, který má široký přehled,“ přehodnotila svůj názor po vlně nákazy novým koronavirem Milada Emmerová (ČSSD), bývalá ministryně zdravotnictví. Adamu Vojtěchovi však důvěřuje, že má kolem nákupu ochranných pomůcek čisté svědomí. A rovněž brání profesora Romana Prymulu, který se má nově stát vládním zmocněncem. Podle Emmerové nejde o žádnou trafiku, ale o užitečnost, kterou Prymula v pandemii jasně prokázal.
22.05.2020 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Milada Emmerová (88 článků) , Adam Vojtěch (722 článků)

Vojtěch je slušný, na Prymulu si jako na superodborníka netroufne nikdo. Zasvěcený pohled do špičky českého zdravotnictví

 
ROZHOVOR „Je štěstí, že je náměstkem profesor Roman Prymula, protože jde o nejvyššího odborníka v naší republice přes epidemiologii a vakcinologii. V tom vidím určitou záruku, že se vše děje v pořádku,“ říká bývalá ministryně zdravotnictví Milada Emmerová. Cení si také jejich vzájemného respektu. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se také zastala šéfky Evropské komise, podle Emmerové je dobré mít v případě několika poradců křišťálovou kouli, když je nutné se rozhodovat. A Čechy vyzvala k zodpovědnosti.
24.03.2020 18:46 |

podobné články

Osobnosti: Milada Emmerová (88 článků)

Zklamání pro známé tváře. Do Senátu se nedostal Herman ani Emmerová

 
To, že je člověk politický matador a známá tvář ještě neznamená, že uspěje ve volbách. Do Senátu se například nedostal exministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) či dosavadní senátorka a někdejší ministryně zdravotnictví Milada Emmerová (ČSSD).
13.10.2018 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Milada Emmerová (88 článků) , Daniel Herman (633 článků) , Daniel Herman (1100 článků)

Že by tolik lidí neumělo vložit do obálky lístek? Velké podezření nad senátními volbami na Rokycansku. Tyto informace se k nám dostaly

 
Podvody s hlasy? Je možné, aby někdo zneplatnil stovky lístků v senátních volbách? V senátním obvodu Rokycany nakonec může dojít i k přepočítávání hlasů a ke kontrole těch, které byly označeny za neplatné, je jich totiž překvapivě mnoho. U volby, kde nekřížkujete, pouze do obálky vložíte jeden hlasovací lístek, prý tento úkon nezvládlo na tři a půl tisíce voličů. A rozdíl mezi druhým a třetím místem v Rokycanech? Jen 252 hlasů. Druhá skončila stávající senátorka Milada Emmerová (ČSSD), která postoupila do druhého kola proti Pavlu Karpíškovi (ODS). Na třetím místě a tudíž za branami finále zůstala Lucie Groene, kterou navrhlo hnutí ANO.
12.10.2018 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Milada Emmerová (88 článků)

Co se syrskými sirotky? Senátorka Emmerová přichází s převratným návrhem, ze kterého budou jásat homosexuálové. Šojdrová jistě ne

 
ROZHOVOR S poněkud kuriózním nápadem na integraci padesáti syrských sirotků přichází i senátorka Milada Emmerová, která v podzimních senátních volbách obhajuje svůj mandát. Dala by je k adopci homosexuálním párům, které by se tak zasloužily o jejich integraci. „V tom jsem Šojdrovou trochu předběhla,“ říká exministryně zdravotnictví a bývalá hejtmanka Milada Emmerová v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. k návrhu lidovecké europoslankyně Michaely Šojdrové, která přišla s návrhem přijmout syrské sirotky do České republiky.
21.09.2018 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Šojdrová (220 článků) , Milada Emmerová (88 článků)

Pokud v Německu cenzurují informace o kriminalitě cizinců, vláda ignoruje protesty, lidé půjdou do ulic! Bývalá zahraniční zpravodajka, která jde do politiky, bez příkras promluvila

 
ROZHOVOR Korektnost je jen jiný název pro manipulaci s pravdou. Nejsme nejrasističtější národ světa, jak se nám to někdo z druhé strany oceánu snaží metnout do obličeje. A co slovanský nebo postkomunistický efekt, který se údajně nachází v kumulovaných protestech v současném Sasku, respektive v Saské Kamenici? Bývalá novinářka Lucie Groene, která kandiduje za hnutí ANO do Senátu, v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz uvádí argumenty, proč je na čase změna, včetně lékařky, stávající senátorky za ČSSD Milady Emmerové. Ostatně, pokud by prý obě dvě komory Poslanecké sněmovny opustili všichni lékaři, bylo by doktorů zas dost. S případným nástupem do Senátu to prý od Lucie Groene bude tedy „fičák“.
30.08.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Milada Emmerová (88 článků)

Prezident Zeman říká, čeho se pokrytci bojí. Někteří jeho odpůrci dělají ostudu nám všem, lituje senátorka Emmerová

 
ROZHOVOR Do nových senátních voleb opět na Plzeňsku promluví Milada Emmerová. Oblíbená lékařka, docentka, jejíž motto je již léta „Chci léčit lidi i společnost“, vyjadřuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz spokojenost se současným stavem spoluvládnutí ANO a ČSSD. Vyvrací některé zákulisní povídání o exministru Milanu Chovancovi a přehnané obavy nemá ani z ODS. Co se týká prezidenta Zemana, zná jej velmi dlouho, váží se jej jako nadprůměrně inteligentního člověka a odsuzuje ty, kteří se jej snaží za každou cenu dehonestovat a tím dělají ostudu skutečně všem.
11.08.2018 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Milada Emmerová (88 článků)

Milada Emmerová: Zaměstnanci ministerstva zdravotnictví se ptají, kdy už se vrátím. Ale já nechci. A pokud jde o Milana Chovance...

 
ROZHOVOR Odvážný krok a připomenutí, že ČSSD tu stále je. Tak komentuje zvažovaný vstup do vlády s Andrejem Babišem senátorka Milada Emmerová (ČSSD). V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz dále uvádí, že není jakkoliv vázána „pokyny“ bývalého hejtmana a ministra vnitra Milana Chovance, které se týkají spolupráce na nové vládě Andreje Babiše. Dozvíme se také, zda by opětovně vzala post šéfa resortu na Ministerstvu zdravotnictví…
18.06.2018 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18981 článků) , Milada Emmerová (88 článků)

Tady slavili Rusové a Američané dohromady. Sledovali jsme parádu na demarkační linii v Rokycanech

 
REPORTÁŽ Hymny Spojenců a České republiky zazněly v Muzeu demarkační line v Rokycanech na západě Čech. U bust generálů Rybalka a Robertse položili věnce hosté pietního aktu – mj. vicekonzulka generálního konzuláru Ruské federace v Karlových Varech Marie Semenová, tiskový atašé velvyslanectví USA Edward Finlay a senátorka Milada Emmerová (ČSSD). Populární lékařka, senátorka se v projevu pochlubila, jak přispěla k pomoci válečným veteránům. Zástupce americké armády poděkoval České republice za její aktivní zapojení do Severoatlantické aliance při obraně společných hodnot, které sdílíme mezi našimi zeměmi.
06.05.2018 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Edward Finlay (1 článek) , Milada Emmerová (88 článků) , Marie Rusová (7 článků)

Drahoš senátor, Drahoš europoslanec... Milada Emmerová pronáší jasná slova k ambicím pana profesora i k odpůrcům Zemana

 
ROZHOVOR Nedůstojné handrkování, co nabídnout profesoru Drahošovi, aby šel do politiky – senátor, europoslanec, nebo…? V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz senátorka Milada Emmerová (ČSSD) hovoří i o tom, co oponenti Miloši Zemanovi nejspíše závidí a proč se vlastně čeká na mimořádný sjezd sociální demokracie.
07.02.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Milada Emmerová (88 článků)

Gigantický tunel státního zdravotnictví? Kolem změny nemocničního zákona se prý dějí velmi podivné věci

 
Garanční výbor pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny 7. června přerušil projednávání vládního návrhu zákona o univerzitních nemocnicích. To nahrává obavě, že by se návrh zákona, předložený ministrem zdravotnictví Miloslavem Ludvíkem, do konce volebního období nemusel stihnout schválit. Myslí si to i členka senátního výboru pro zdravotnictví, senátorka Milada Emmerová (ČSSD). Zákon navíc naráží na kritiku odborů a České lékařské komory. Podle webu Česká justice se proti zákonu ozývá kritika z levé i z pravé strany politického spektra. Levice by ráda viděla nemocnice jako neziskové, zatímco pravice namítá, že fakultním nemocnicím bude znemožněn přechod na soukromé akciové společnosti.
16.06.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Milada Emmerová (88 článků)

Plzeň se představí ve Valdštejnské zahradě, zahájí tam výstavu Adolf Loos Plzeň

 
V pondělí 29. srpna se ve Valdštejnské zahradě koná Den Plzně v Senátu. Na akci zveme širokou veřejnost. Plzeňští senátoři Lumír Aschenbrenner a Milada Emmerová představí výstavu světového architekta Adolfa Loose a jeho plzeňské stavby, k vidění bude dobová móda nebo tanečníci. Vstup je zdarma.
28.08.2016 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Loos (46 článků) , Milada Emmerová (88 článků)

Oranžový úder „mladým a naivním“ moderátorkám ČT

 
Vysílání České televize není vždy objektivní. Dotazy některých moderátorek jsou často podjaté, mnohdy z nich čiší naivita i neznalosti. V reakci na dotaz čtenáře to na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz uvedla senátorka a bývalá hejtmanka Plzeňského kraje Milada Emmerová (ČSSD).
02.05.2016 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Milada Emmerová (88 článků)

Senátorka Emmerová volá po reformě vzdělávání lékařů

 
Hrozí českému zdravotnictví kolaps? Jak zlepšit podmínky vzdělávání lékařů a jak zabránit odchodu mladých lékařů do zahraničí? To jsou jen některé otázky, které jsme položili senátorce a lékařce Miladě Emmerové (ČSSD). Řeč přišla ale také na migraci uprchlíků a s tím spojená zdravotní rizika. Je na ně Česko dostatečně připraveno?
13.04.2016 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Milada Emmerová (88 článků)

Uchazeči se zdravotním postižením z Rokycanska dostanou šanci získat práci

 
Celkem 14 zaměstnavatelů a institucí z Rokycanska i širokého okolí se sjede v úterý 12. 4. 2016 do Rokycan (zasedací místnosti TRIANA, MÚ, Masarykovo nám. 1), aby na historicky prvním ročníku Burzy práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) nabídli mezi 9.30 – 14.00 hodinou zájemcům z řad OZP zaměstnání. Hledat budou například uklízeče, pracovníky v ostraze, ve výrobě potravin a papírového zboží, v dopravě nebo bankovnictví. Akci pořádá Kontaktní pracoviště ÚP ČR v Rokycanech. Záštitu nad ní převzala senátorka Milada Emmerová.
09.04.2016 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Milada Emmerová (88 článků)

Tropické nemoci, paraziti. Lékařka Milada Emmerová přednášela v Plzni o rizicích migrace, o kterých se mlčí

 
Bruselské šlendriánství. Tak hodnotí europoslanec Maštálka bezpečnostní opatření před útoky v Belgii. Komunistický europoslanec Jiří Maštálka a sociálnědemokratická senátorka Milada Emmerová se v plzeňském novinářském press klubu zúčastnili besedy o migraci, aktuálních problémech s lidskou tsunami, která se podle hostů akce žene dále na Evropu. Na přetřes přišel také „čerstvý“ konflikt mezi Arménií a Ázerbajdžánem a hovořilo se i o tropických nemocech a parazitech, které si s sebou uprchlíci mohou přinášet.
05.04.2016 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Maštálka (45 článků) , Milada Emmerová (88 článků)

Když to nejde silou, půjde to ještě větší silou. Miloš Zeman se s tím v Plzni nemazal

 
REPORTÁŽ Třídenní návštěvu Plzeňského kraje zahájil prezident Miloš Zeman na Krajském úřadě v Plzni, kde se setkal se zastupiteli, poslanci a senátory regionu. Před budovou jej uvítal hejtman Václav Šlajs. Diskuse s přítomnými byla velmi bohatá. Dokonce i tu občas zajiskřilo, o což se postarala především senátorka Milada Emmerová (ČSSD).
08.02.2016 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Václav Šlajs (42 článků) , Miloš Zeman (24056 článků) , Milada Emmerová (88 článků)

Emmerová (ČSSD): Konečně bylo zahájeno sdružování krajních věkových kategorií - juniorů a seniorů

 
Milada Emmerová popisuje adventní večer 19. prosince ve Středisku volného času RADOVÁNEK v Plzni, kdy byla oficiálně zahájena činnost nově vzniklého Mezigeneračního centra:
28.12.2015 11:31 |

podobné články

Osobnosti: Milada Emmerová (88 článků)

Senátorka: Kouření se musí zakázat hlavně na zábavách, protože se tam lidé pohybují a více vdechují

 
Poslanci se dnes vrací k zákazu kouření v restauracích a barech. Pár slov k tématu napsala i někdejší ministryně zdravotnictví za ČSSD senátorka Milada Emmerová. Čtenářům ParlamentníchListů.cz prozradila, kdo ponese odpovědnost, bude-li kouřit nezletilá osoba v restauraci, a nabídla sociální hledisko problému s kouřením.
15.12.2015 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Milada Emmerová (88 článků)

Zítra dostane medaili, dnes zakladatel babyboxů vzpomínal v rádiu. Třeba i na to, jak po něm šla Marksová

 
Možná dostane státní vyznamenání. Zakladatel babyboxů prý mluvil s jedním pánem, takže něco tuší. Pokud jde o zmíněné babyboxy, ty prý neměly vždy na růžích ustláno. Proti nim vystupovala jak někdejší ministryně zdravotnictví Milada Emmerová, tak bývalá náměstkyně na ministerstvu práce Michaela Marksová (obě ČSSD). Dnes mají babyboxy odpůrce především mezi lékaři.
27.10.2015 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Milada Emmerová (88 článků) , Michaela Marksová (462 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »