Články k osobnosti

Mike Mike

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Mike Mike »
 

Biden a Pence si v New Yorku připomněli oběti útoků z 11. září. Trump byl u Shanksville

 
Americký viceprezident Mike Pence, prezidentský kandidát demokratů Joe Biden a newyorský guvernér Andrew Cuomo si v pátek v New Yorku, na místě, kde stávala dvojice mrakodrapů Světového obchodního centra (WTC), připomněli oběti teroristických útoků z 11. září 2001. Do někdejší dominanty New Yorku narazili před 19 lety teroristé s unesenými dopravními letadly, zahynuly tisíce lidí. Prezident Donald Trump mezitím památku obětí uctil v Pensylvánii, kde se zřítilo další unesené letadlo.
11.09.2020 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5178 článků) , Joe Biden (97 článků) , Mike Mike (78 článků)

Mike Pence: Nenápadná pravá ruka Donalda Trumpa jde po jeho boku do voleb podruhé

 
Republikán Mike Pence se stal pravou rukou 45. prezidenta Spojených států amerických Donalda Trumpa. Do funkce 48. viceprezidenta (šestého z Indiany) byl jmenován 20. ledna 2017.
11.09.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5178 článků) , Mike Mike (78 článků)

Hroší táta pokálel synka

 
Úsměvnou příhodu předvedl při kálení před návštěvníky Safari Parku Dvůr Králové hroší samec Mike (35). Když to na něj přišlo, ulevil si přímo na hlavu svého syna.
10.09.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Mike Mike (78 článků)

Šéf hudební společnosti se otrávil cuketou z vlastní zahrádky: Měl z ní halucinace!

 
Kromě toho, že je Angličan Mike Andrews (64) bláznem do muziky, protože je šéfem hudební společnosti, je také vášnivý zahrádkář. Své pěstitelské vášně bude ale nyní nejspíš krotit, protože se mu podařilo otrávit zeleninou z vlastní zahrádky. Šlo o cuketu!
25.08.2020 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Mike Mike (78 článků)

Jiří Baťa: Pompeo pěje chválu na naši loajalitu k USA, ale k spokojenosti má daleko

 
Americký ministr zahraničí Mike Pompeo se velmi uspokojivě vyjádřil k submisivní politice a spolupráci ČR vůči USA a také NATO.
19.08.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Mike Mike (78 článků)

,,Lež! A nikdo se nás neptal.” Pompeo nechal Zemana čekat? Hrad odmítá. Nové info o průběhu setkání

 
Mike Pompeo nenechal českého prezidenta čekat, na Hrad dorazil na vteřinu přesně. Tak zní výsledek pátrání redakce PL, jaké bylo pozadí údajného zpoždění. Změnu programu nám potvrdil mluvčí Jiří Ovčáček. Zjistili jsme ale i další souvislosti. Pompeo prý za prezidentem dorazil nabrífovaný z českých médií a byl velmi překvapený, že realita byla úplně jiná.
18.08.2020 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1254 článků) , Mike Mike (78 článků)

Rusko? Prasárna: Pompeo vytáhl papíry a Babiš jen koukal. A Čína? Média lhala. Jak to bylo s návštěvou z USA

 
Jak to bylo s memorandem o Huawei, kdy česká strana údajně šokovala Američany, když ho měla odmítnout podepsat? A shodl se skutečně Mike Pompeo s Andrejem Babišem, že chce Rusko a Čína zničit západní demokracie? ParlamentníListy.cz se ptaly v kuloárech. Naše zjištění Vás asi hodně překvapí.
17.08.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19327 článků) , Mike Mike (78 článků)

Hamáček u Moravce šil do Vystrčila kvůli cestě na Tchaj-wan: „Budeme jako pokusný králík“

 
Cesta senátní delegace na Tchaj-wan v čele s šéfem horní komory Milošem Vystrčilem (ODS) jde proti zahraniční politice ČR a bude mít následky, se kterými se bude muset Česko vyrovnat. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce to uvedl vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD). Misi, kterou podpořil při středeční návštěvě Prahy šéf americké diplomacie Mike Pompeo, označil předseda sociálních demokratů za málo ekonomicky významnou, na druhou stranu riskantní ve vztazích s Čínou.
16.08.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (2065 článků) , Mike Mike (78 článků)

Zděšení. Rusko se blíží k hranicím EU! To chce nové volby v Bělorusku! Senátor Fischer by si posvítil i na české zbraně u Lukašenka

 
Hosty nedělní Partie Terezie Tománkové v televizi CNN Prima News byli senátor Pavel Fischer a poslanec Ondřej Veselý (ČSSD). Diskutovali o tom, zda se Česko má bát Číny a Ruska, jak to ve svém projevu v Senátu naznačil ministr zahraničí USA Mike Pompeo. Došlo i na koronavirus a na situaci v Bělorusku. Jak Fischer, tak Veselý vynadali Babišovi. Každý za něco jiného. Veselý vyjádřil velkou obavu nad dalším přiblížením Ruské federace k hranicím EU.
16.08.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Veselý (113 článků) , Ondřej Veselý (113 článků) , Pavel Fischer (166 článků) , Mike Mike (78 článků)

Tlačil Pompeo USA do Dukovan? Snad proběhne férový tendr... Extopkař Knot i o Bělorusku

 
ROZHOVOR „Otázka je, za jakým účelem právě americký ministr zahraničí Mike Pompeo přijel do ČR? Nebyl to třeba právě lobbing za dostavbu Dukovan Američany?“ ptá se jihočeský vicehejtman Josef Knot, který nedávno po letech opustil řady TOP 09. A dodává, že pevně doufá, že stavební zakázka vzejde z řádného výběrového řízení. V rozhovoru se vyjádřil k informacím o covidu-19, s tím, že „média zajímají hlavně senzace a špatné zprávy“, i k situaci v Bělorusku. V souvislosti s novým filmem o Václavu Havlovi říká: „Osobnost své doby, která plnila svůj úkol.“ Zmínil i „nitky v pozadí 17. listopadu“ a nepřesnosti v seriálu Vyprávěj.
15.08.2020 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5826 článků) , Mike Mike (78 článků)

Laudát (KAN): Houstone, máme problém

 
Komentář na facebookovém profilu k návštěvě amerického ministra zahraničí Mike Pompea
15.08.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Mike Houston (1 článek) , Mike Houston (1 článek) , Mike Houston (1 článek) , Mike Mike (78 článků)

Richard Seemann: Heiko a Sergej se sešli v Moskvě, Mike byl v Plzni

 
Ve stejný den, kdy americký státní sekretář zavítal do Plzně, sešli se v Moskvě odpovědní ministři za zahraniční politiku Ruské federace a Spolkové republiky Německo.
14.08.2020 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Mike Mike (78 článků)

Proč se Pompeo při návštěvě Česka zastavil v Senátu? Šéf komunistů za tím vidí...

 
Americký ministr zahraničí Mike Pompeo dal návštěvou českého Senátu najevo, že si cení práce horní komory českého Parlamentu a snad i cesty předsedy Senátu Miloše Vystrčila na Tchaj-wan. Šéf českých komunistů si však Pompeovu návštěvu vyložil po svém – podle jeho názoru Pompeo jen Vystrčilovi přijel poděkovat, že ze sebe dělá šaška, aby ho ze sebe nemusel dělat nějaký Američan.
14.08.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Mike Mike (78 článků)

Pompeo na Hradě: Nebývalá urážka hlavy státu, povšiml si generál

 
Šéf americké diplomacie Mike Pompeo se ve středu odpoledne setkal s prezidentem Milošem Zemanem. Premiér Andrej Babiš (ANO), jenž se schůzky rovněž účastnil, poté zhodnotil, že proběhla „v přátelské atmosféře“. Ne každý to ale vidí stejně. Například podle bezpečnostního poradce, generála Andora Šándora šlo spíše o faux pas. Na sociální síti vysvětlil, proč.
13.08.2020 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19327 článků) , Miloš Zeman (24229 článků) , Mike Mike (78 článků)

Pompeo žádal vyřadit Rusy z tendru na Dukovany. Babiš mu jasně vysvětlil, že to neudělá

 
Americký ministr zahraničí Mike Pompeo při své krátké návštěvě České republiky akcentoval zejména otázku bezpečnosti a přímo odkazoval na bezpečnostní rizika spojená s aktivitami Ruska a Číny. Naznačil, že by měla být z tendru na dostavbu jaderné elektrárny Dukovany vyřazena ruská firma Rosatom a že by se na budování 5G sítě neměla podílet čínská společnost Huawei. V obou případech ale premiér Andrej Babiš reagoval, že bude záležet na společném evropském postupu a na příští české vládě.
13.08.2020 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19327 článků) , Mike Mike (78 článků)

Pochvala od Pompea pro server odhalující čínské rejdy. Jakub Janda jásá

 
Český think-tank Sinopsis, který pravidelně zveřejňuje informace o vývoji situace v Číně a aktivitách tamního režimu u nás i ve světě, se dnes pochlubil tím, že ho na své návštěvě České republiky zmínil americký ministr zahraničí Mike Pompeo. Ten podle nich „vyzdvihl roli projektu Sinopsis a českých médií při rozkrývání aktivit ČLR.“
13.08.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (563 článků) , Mike Mike (78 článků)

Zkrotil Pompeo Babiše a Česko? Překvapivý závěr. Jiný, než v českých novinách

 
Včera měl v Praze ministr zahraničních věcí USA napilno, když se setkal s premiérem Andrejem Babišem, prezidentem Zemanem a zamířil i do Senátu. A zatímco americká média si všímala především toho, co řekl Mike Pompeo, v Číně naopak věnovali pozornost tomu, co na jeho slova říkal Andrej Babiš.
13.08.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19327 článků) , Mike Mike (78 článků)

Pláč při návštěvě Pompea v ČR? Nečekané přiznání

 
Ministr zahraničí USA Mike Pompeo promluvil na půdě Senátu. Vyzdvihl hodnoty společné Američanům i Čechům – zájem o svobodu a demokracii. Zatímco poslankyně Jana Černochová nebo poslanec Alexandr Vondra (oba ODS) ministrovi zatleskali, režisér David Martínek poznamenal, že podle Američanů jsme zřejmě teprve nedávno slezli ze stromů. Došlo i na hluboké dojetí manželky senátora Tomáše Goláně.
13.08.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1238 článků) , Jana Černochová (492 článků) , David David (462 článků) , David David (344 článků) , Mike Mike (78 článků)

Vondra: Nechceme u nás vojáky USA? Slabošství

 
„Babiš i jeho ministři mluví lyricky o tom, že s Pompeem probírali kybernetickou bezpečnost, byznys atd. Ale fakticky přijel Pompeo do Prahy kvůli Číně,“ píše na svém facebooku europoslanec a bývalý šéf české diplomacie Alexandr Vondra (ODS). Americký ministr zahraničí Mike Pompeo dle něho přijel varovat zejména před firmou Huawei. Vedle tohoto konstatování se Vondra obul do kritiků americké vojenské přítomnosti u nás. „Slabošství,“ posteskl si.
13.08.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1238 článků) , Mike Mike (78 článků)

Rusko a Čína nás ohrožují. Proč to neřeknete jako Pompeo? nadává do Česka senátor Fischer

 
Ministr zahraničí Spojených států Mike Pompeo na půdě českého Senátu prohlásil, že spojenci jako Češi a Američané mají držet při sobě, zatímco před Ruskem a Čínou se musí mít na pozoru. Senátor Pavel Fischer tato slova přivítal a vynadal českým politikům, že nemluví také tak jasně a neřeknou, že Rusko a Čína nás chtějí napadat. Podle Fischera se Česko stalo bojištěm.
13.08.2020 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Fischer (166 článků) , Mike Mike (78 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »