Články k osobnosti

Michal Svoboda

  dj

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michal Svoboda »
 

Deset symbolů Brna vytesaných do ledových bloků: Zmrzlá krása bude sloužit i jako bar

 
Ikonické symboly patřící k Brnu, ale i zajímavé nápady, to vše vytesané z bloků ledu. Desítka ledových soch je od pátku novou atrakcí v centru Brna u Galerie Vaňkovka. Čtyřčlenný tým sochařů pod vedením Michala Plotěného sáhl mimo jiné po znaku města Brna, hokejovém brankáři i postavě mamlase odkazující k Domu u čtyř mamlasů na náměstí Svobody.
18.01.2019 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal Svoboda (11 článků)

Scénograf Šimon Caban: Nechtěli jsme dělat žádné retro zoo

 
Šimon Caban vystudoval scénografii u vynikajícího scénografa Josefa Svobody. Diváci ho znají ale i jako režiséra řady divadelních inscenací, z nichž většinu vytvořil s bratrem Michalem. Oba jsou řadu let autory zahajovacího ceremoniálu Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.
17.01.2019 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Caban (5 článků) , Josef Svoboda (159 článků) , Michal Svoboda (11 článků)

Selfie s průvodčí a zapomenutým batohem jako důkaz: Fotka měla zabránit v krádeži

 
 „Jsi borec.” „Víc takových lidí!” pějí ódy stovky lidí na sociálních sítích na Michala Svobodu. Ten se „pouze" zachoval jako slušný člověk a nalezený batoh ve vlaku nenechal bez povšimnutí. Namísto toho zařídil, aby se vrátil zpátky ke svému majiteli. Selfie s průvodčí však nevytvořil jen tak bezúčelně. Proč tak učinil?
06.11.2018 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Svoboda (11 článků)

Batoh zapomenutý ve vlaku dojímá celé Česko! Není normální věci vracet?

 
„Víc takových lidí!” „Dobrý člověk!“ „Borec!“ Lidé na sociálních sítích pějí ódy na Michala Svobodu. Ten se však »pouze« zachoval jako slušný člověk a zařídil, aby se zapomenutá věc, kterou našel při své cestě vlakem do Prahy, vrátila svému majiteli.
05.11.2018 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Svoboda (11 článků)

DALŠÍ ROZCHOD VE STARDANCE! Tanečníka Šinkorové opustila partnerka s malou dcerou

 
Po dřívějším rozpadu vztahu dosavadních stálic ve StarDance Jana Ondera (33) s Lucií Hunčárovou (32) nebo současném rozchodu Davida Svobody (33) s partnerkou Nikolou (22) je tu další nepříjemná vztahová záležitost. O svou dívku přišel i sympaťák Michal Padevět (37), který s Danielou Šinkorovou (45) vyhrál první kolo soutěže!
18.10.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Šinkorová (317 článků) , David Svoboda (208 článků) , Jan Onder (137 článků) , Lucie Hunčárová (109 článků) , Michal Svoboda (11 článků)

Svoboda (ČSSD): V ústavech žije zhruba sto dětí, které potřebují pěstounskou péči

 
Od 15. do 19. října 2018 se v Libereckém kraji uskuteční Týden náhradního rodičovství, jehož cílem je přitáhnout pozornost k pěstounské péči, tentokrát s mottem „Podporujeme jedině život dětí v rodině“. Právě dětem, o které se dočasně jejich rodiče nechtějí či nemohou postarat, je nutné najít nový domov. Mediální tváří tohoto ročníku Týdne náhradního rodičovství se stal Michal Bulíř z HC Bílí Tygři Liberec.
09.10.2018 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Michal Svoboda (11 článků)

Šéf České pravice Simkanič: Komunisti jsou pro své voliče jen kováříčci, kovář je Babiš. Kreatura jménem Kalousek zničila pravici. Kníže Šláfenberk, strana zvaná Mumie Svobody...

 
ROZHOVOR Pro podporu Andreje Babiše ze strany prezidenta Miloše Zemana má předseda neparlamentní politické strany Česká pravice Michal Simkanič jediné vysvětlení, které prozradil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. „Asi existuje něco, za co by se současný pan prezident styděl, a jeho spolupráce s panem StB Burešem není až tak úplně dobrovolná,“ říká Simkanič. A nebere si servítky, ani když mluví o majiteli Čapího hnízda, Miroslavu Kalouskovi, Tomiu Okamurovi nebo Mirku Topolánkovi.
28.11.2017 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18025 článků) , Mirek Topolánek (2273 článků) , Miroslav Kalousek (6900 článků) , Miloš Zeman (23647 článků) , Miroslav Svoboda (44 článků) , Miroslav Svoboda (167 článků) , Michal Svoboda (11 článků)

V Brně se vzpomínkové akce zúčastnilo postupně několik set lidí

 
Stovky lidí přišly dnes na náměstí Svobody v Brně na vzpomínkovou akci studentů ke Dni boje za svobodu a demokracii, kterou v počátku provázel slabý déšť. Organizátor Michal Hořínek ČTK řekl, že pořadatelé vydali přes 1000 trikolor a během dopoledne i večera se na několikahodinové akci mohlo prostřídat odhadem až 2000 lidí. Mluvčí brněnské městské policie Pavel Šoba uvedl, že se vše obešlo bez problémů. Dopravní podnik od 16:00 do 18:00 neplánovaně přerušil provoz tramvají přes náměstí kvůli bezpečnosti lidí.
17.11.2017 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Svoboda (423 článků) , Pavel Svoboda (422 článků) , Pavel Svoboda (423 článků) , Pavel Svoboda (423 článků) , Michal Svoboda (11 článků)

Ministerstvo obrany: Moderním pětibojařům fandí i vojenský pětibojař Michal Škobrtal

 
Dnes startuje na olympijských hrách v Riu závod moderních pětibojařů. Armádní sportovní centrum Dukla reprezentují tři sportovci, včetně olympijského vítěze Davida Svobody. Málokdo ví, že pětiboj má ještě vojenskou variantu. Jedním z jeho dlouholetých reprezentantů je dvojnásobný nejlepší sportovec Armády ČR kapitán Michal Škobrtal z Hlavního velitelství Vojenské policie.
18.08.2016 17:35 |

podobné články

Osobnosti: David Svoboda (208 článků) , Michal Svoboda (11 článků)

Svoboda (ODS): Je mi potěšením, že u zrodu buňky na Praze 10 mohu být právě já

 
Pražská regionální rada tento týden odsouhlasila vznik místního sdružení ODS Praha 10. Založení tohoto místního sdružení je prvním krokem k obnovení důvěry ve značku ODS v jedné z největších pražských městských částí. Předsedou byl na ustavující schůzi zvolen poslanec a bývalý primátor hlavního města Bohuslav Svoboda, 1. místopředsedou sdružení bude Martin Valovič, místopředsedou Michal Zazvonil a jako pokladní byla zvolena Olga Koumarová.
28.04.2016 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (723 článků) , Martin Michal (332 článků) , Martin Svoboda (60 článků) , Michal Svoboda (11 článků)
« Předchozí 1 Další »