Články k osobnosti

Michal Šafařík

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michal Šafařík »
 

V čele Rady ČRo stanul Šafařík, nahradil Stehlíka

 
Novým předsedou Rady Českého rozhlasu byl zvolen dosavadní místopředseda Petr Šafařík. Ve funkci nahradil Michala Stehlíka, který na funkci rezignoval spolu s dalšími členy předsednictva. Novými místopředsedy budou Ivan Tesař a Milan Badal.
25.11.2015 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Stehlík (1 článek) , Milan Nový (84 článků) , Petr Stehlík (4 články) , Michal Šafařík (3 články) , Ivan Ivan (1517 článků)

Poslanci zvolili nové členy do Rady ČT a Rady ČRo

 
Sněmovna ve středu vybrala nové členy rad, které dohlížejí na činnost veřejnoprávní televize a rozhlasu. Na čtyři volná místa v Radě České televize vybrali poslanci pouze dva členy, a to Reného Kühna a spisovatele Antonína Bajaju. V Radě Českého rozhlasu by měli nově zasednout Ervín Kukuczka, Michal Stehlík, Ivan Tesař a Petr Šafařík.
08.06.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Stehlík (4 články) , Petr Rada (240 článků) , Michal Šafařík (3 články)

Jména členů Rady ČT a Rady ČRo jsou známá

 
Sněmovna dnes vybrala nové členy rad, které dohlížejí na činnost veřejnoprávní televize a rozhlasu. Na čtyři volná místa v Radě České televizi vybrali poslanci pouze dva členy, a to Reného Kühna a spisovatele Antonína Bajaju. V Radě Českého rozhlasu by měli nově zasednout Ervín Kukuczka, Michal Stehlík, Ivan Tesař a Petr Šafařík.
08.06.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Stehlík (4 články) , Petr Rada (240 článků) , Michal Šafařík (3 články)
« Předchozí 1 Další »